Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Niebo otwarte
Autor Wiadomość
Angela102 


Wyznanie: uczeń Pana
Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 11 Gru 2017
Posty: 38
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2018-01-02, 18:26   

radek napisał/a:
Albertus napisał/a:
Po co prowadzisz rozmowy z wróżką?


Bo jest bardzo miła i mądraPismo Święte o wróżbach i czarach:


3 Moj. 19:26(BW) - Nie będziecie jedli niczego z krwią; nie będziecie wróżyć ani czarować.

3 Moj. 19:31(BW) - Nie będziecie się zwracać do wywoływaczy duchów ani do wróżbitów. Nie wypytujcie ich, bo staniecie się przez nich nieczystymi; Ja, Pan, jestem Bogiem waszym.

3 Moj. 20:6(BW) - Kto zaś zwróci się do wywoływaczy duchów i do wróżbitów, by naśladować ich w cudzołóstwie, to zwrócę swoje oblicze przeciwko takiemu i wytracę go spośród jego ludu.

3 Moj. 20:27(BW) - A jeżeli mężczyzna albo kobieta będą wywoływać duchy lub wróżyć, to poniosą śmierć. Ukamienują ich, krew ich spadnie na nich.

5 Moj. 18:10- 12 (BW) - Niech nie znajdzie się u ciebie taki, który przeprowadza swego syna czy swoją córkę przez ogień, ani wróżbita, ani wieszczbiarz, ani guślarz, ani czarodziej. Ani zaklinacz, ani wywoływacz duchów, ani znachor, ani wzywający zmarłych.
Gdyż obrzydliwością dla Pana jest każdy, kto to czyni, i z powodu tych obrzydliwości Pan, Bóg twój, wypędza ich przed tobą.

5 Moj. 18:14(BW) - Gdyż te narody, które ty wypędzasz, słuchają wieszczbiarzy i wróżbitów, a na to Pan tobie nie pozwolił.

1 Sam. 15:23 - Gdyż nieposłuszeństwo jest takim samym grzechem, jak czary, a krnąbrność, jak bałwochwalstwo i oddawanie czci obrazom. Ponieważ wzgardziłeś rozkazem Pana, więc i On wzgardził tobą i nie będziesz królem.

1 Sam. 28:3(BW) - Samuel już umarł i cały lud izraelski odbył po nim żałobę, i pochowali go w Ramie, rodzinnym jego mieście. Saul zaś usunął z kraju wywołujących duchy i wróżbitów.

2 Król. 17:17:20(BW) - Oddawali też na spalenie swoich synów i swoje córki i uprawiali czarodziejstwo i wróżbiarstwo, i całkowicie się zaprzedali, czyniąc to, co złe w oczach Pana i pobudzając Go do gniewu. Oburzył się więc Pan bardzo na Izraela i odrzucił ich sprzed swego oblicza, tak iż pozostało tylko samo plemię judzkie. Ale i Judejczycy nie przestrzegali przykazań Pana, Boga swego, a poszli za zwyczajami Izraela, jakie ten wprowadził.
Toteż Pan wzgardził całym rodem Izraela i upokorzył ich, i wydał ich w moc grabieżców, odrzuciwszy ich całkiem od siebie.

2 Król. 21:6(BW) - Również swego syna oddał na spalenie, uprawiał wróżbiarstwo i czary, ustanowił zażegnywaczy i wróżbitów i wiele złego czynił w oczach Pana, drażniąc Go.

1Krn 10:13(BR) - Śmierć spotkała Saula dlatego, iż dopuścił się wykroczeń przeciw Jahwe; nie słuchał słów Jahwe. Szukał rady u wróżbitów, którzy wywoływali zmarłych,"

2 Kron. 33:6(BW) - On nawet swoich synów oddał na spalenie w Dolinie Syna Chinnomowego, oddawał się wróżbiarstwu, czarom i gusłom, ustanowił wywoływaczy duchów i wróżbitów, wiele złego czynił w oczach Pana, drażniąc Go.

Izaj. 2:6(BW) - Lecz ty porzuciłeś swój lud, dom Jakuba, gdyż pełno jest wśród nich wróżbitów Wschodu i czarowników jak u Filistynów, a z cudzoziemcami zawierają umowy.

Izaj. 8:19(BW) - 19. A gdy wam będą mówić: Radźcie się wywoływaczy duchów i czarowników, którzy szepcą i mruczą, to powiedzcie: Czy lud nie ma się radzić swojego Boga? Czy ma się radzić umarłych w sprawie żywych?

Izaj. 44:24-25(BW) - Tak mówi Pan, twój Odkupiciel i twój Stwórca jeszcze w łonie matki: Ja jestem Pan, Stwórca wszystkiego, Ja sam rozciągnąłem niebiosa, sam ugruntowałem ziemię - kto był ze Mną? Który unicestwiam znaki kuglarzy, a z wróżbitów czynię głupców, odprawiam mędrców z niczym, a ich mądrość zamieniam w głupstwo.

Jer. 14:14(BW) - A Pan rzekł do mnie: Fałszywie prorokują prorocy w moim imieniu; nie posłałem ich ani nie dałem im poleceń, ani nie mówiłem do nich. Kłamliwe widzenia, marne wieszczby i wymysły swojego serca wam prorokują.

Jer 27:9(BT) - Wy natomiast nie słuchajcie waszych proroków, waszych wróżbitów, waszych mających senne marzenia, waszych przepowiadaczy ze znaków ani waszych czarowników, którzy wam mówią: Nie pójdziecie w poddaństwo króla babilońskiego.

Jer 29:8-9(BW) - Gdyż tak mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Niechaj was nie zwodzą wasi prorocy, którzy są wśród was, ani wasi wróżbici, i nie słuchajcie waszych snów, które się wam śnią. Albowiem oni kłamliwie wam prorokują w moim imieniu, nie posłałem ich - mówi Pan.

Dan. 1:19-20(BW) - I król rozmawiał z nimi, a nie znalazł się wśród nich wszystkich taki jak Daniel, Ananiasz, Miszael i Azariasz; i tak poszli na służbę do króla. W każdej zaś sprawie, która wymagała mądrości i rozumienia, o którą pytał ich król, stwierdzał, że przewyższają dziesięciokrotnie wszystkich wróżbitów i magów, którzy byli w całym jego królestwie.

Dan. 2:27-28(BW) - Daniel odpowiedział królowi tymi słowy: Tajemnicy, o którą pyta król, nie mogą wyjawić królowi ani magowie, ani wróżbici, ani czarownicy, ani astrolodzy. Jest jednak Bóg na niebie, który objawia tajemnice i wyjawia królowi Nebukadnesarowi, co się stanie w przyszłych dniach.

Dan. 4:4(BW) - I przyszli wróżbici, czarownicy, Chaldejczycy i astrologowie, i opowiedziałem im sen; lecz nie podali mi jego wykładu.

Dan. 5:8(BW) - I zawołał król z całej siły, aby wprowadzono wróżbitów, Chaldejczyków i astrologów. Wtedy król odezwał się i rzekł do mędrców babilońskich: Ktokolwiek przeczyta to pismo i poda mi jego wykład, ten będzie ubrany w purpurę, otrzyma złoty łańcuch na szyję i będzie rządził jako trzeci w moim królestwie. Wtedy weszli wszyscy mędrcy króla, lecz nie mogli odczytać pisma i podać jego wykładu królowi.

Zach. 10:2(BW) - Lecz terafy mówią słowa mylne, a wróżbici mają kłamliwe widzenia. Sny, które tłumaczą, są złudne, puste ich słowa pociechy. Dlatego ludzie włóczą się jak trzoda, błąkają się, gdyż nie mają pasterza.

Zach 13:2(BT) - Wówczas - wyrocznia Pana Zastępów - wyniszczę imiona bożków w kraju, aby już nikt o nich nie wspomniał. I wypędzę z kraju wróżbitów i ducha nieczystego.

Mich 3:7(BW) - "Jasnowidze będą zawstydzeni, a wieszczkowie zawiedzeni; wszyscy zakryją swoje twarze, bo nie będzie odpowiedzi Boga".

Mich. 5:11(BW) - I wytrącę czary z twojej ręki, nie będzie także u ciebie wróżbitów.

Dz. 16:16-18(BW) - A gdyśmy szli na modlitwę, zdarzyło się, że spotkała nas pewna dziewczyna, która miała ducha wieszczego, a która przez swoje wróżby przynosiła wielki zysk panom swoim. Ta, idąc za Pawłem i za nami, wołała mówiąc: Ci ludzie są sługami Boga najwyższego i zwiastują wam drogę zbawienia. A to czyniła przez wiele dni. Wreszcie Paweł znękany, zwrócił się do ducha i rzekł: rozkazuję ci w imieniu Jezusa Chrystusa, żebyś z niej wyszedł. I w tej chwili wyszedł.
 
 
tola 


Pomogła: 26 razy
Dołączyła: 31 Maj 2017
Posty: 450
Wysłany: 2018-01-12, 19:00   

karol210 napisał/a:
Zgadza się.Wiem tez o tym ze ci co opuscili trony przy Bogu czyt.upadli aniolowie trony stoją puste czekają na tych ziemskich obywateli swietosci, dlatego Ci posiądą trony przy Bogu ktorzy bedą swiętymi sprawdzonymi przez zycie i beda przechadzac sie po rubinowych sciezkach nieba.Niebo jest otwarte nawet dla ,,gwaltownikow'' nawroconych doslownie przed smiercią dosłownie ale to zalezy od ,,Ja'' duszy dlatego Duch Św. takich wpusci gdy nie bedą w sercu źli a popelnili bledy i wyznają milosc Chrystusa

PS:
Rev 13:1 pau"(1) Zobaczyłem, że z morza wychodzi bestia, która ma dziesięć rogów i siedem głów. Na jej rogach jest dziesięć diademów, a na głowach bluźniercze imiona.
Jesli to apokalipsa chodzi o buddyzm a siedem glow to siedem glow wezy u buddy a dziesiec rogow to moze chodzic o chinski sojusz w liczbie dziesieciu a diademy to dowodcy panstw

Dam sobie reke obciac bo siedem upadlych ,,wielkich'' jest nad budda

A z tego najlepsze moze byc ze gdy Jezus ma Władzę od Ojca moze się to nie spelnic bo moze w kazdej chwili zmienic los.W sercach ludzkich czyt. Kosciele Jezusa są losy swiata.Lecę spać a tych co z ziemii wychodzą to chodzi o pobliskich Izraela i Chrzescijan ktorzy zostawią na pastwę losu i zrobią przymierze z Wężami i oby takie cos nie zaistnialo bo oni (chiny)beda atakowac z morza a z lądu niby mili odwrocą się i bedą napastowac czyt.okupować wierzacych Zydow i chrzescijan tu widze Islamistow francje i niemcow
Bo antychrystem jest islam czyt. Panstwa czysto islamskie ktory kaze zabijac chrzescijan braci i siostr Jezusa


A,to ciekawe bo dalajlama siedzi cieniu głów Węzy chyba jest ich 7 .
Wczoraj ogladałam film o Chinach jak tam pieknie i wspaniale
francja i niemcy tez sie szykuja i to pod płaszczykiem ''dobra'' dla '''uchodzców''
W tym roku moze sie wiele wydarzyc.

Karol szanuj ręce :-)
 
 
nesto 


Wyznanie: deizm
Pomógł: 174 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 4253
Skąd: były katolik
Wysłany: 2018-01-14, 02:08   

Niektórzy twierdzą, że niebo jest pod ziemią :-D
Poważnie jest taka "teoria"..
_________________
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
 
 
radek 
m??czyzna


Pomógł: 202 razy
Wiek: 35
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 2112
Skąd: Choszczno
Wysłany: 2018-06-07, 08:28   

Wypowiedź uznana przez słuchającego za sytą, dodaje mu sił życiowych

Mat 4:4 eib "(4) Jezus odpowiedział: Jest napisane: Człowiekowi do życia potrzebny jest nie tylko chleb, ma on się też posilać każdym słowem pochodzącym z ust Boga."
_________________
Iz 42:11 lub "(11) Niech się raduje pustynia i jej miasta, osiedla zamieszkane przez Kedar. Niech wołają w uniesieniu mieszkańcy skał, ze szczytów gór niech wykrzykują."
 
 
 
radek 
m??czyzna


Pomógł: 202 razy
Wiek: 35
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 2112
Skąd: Choszczno
Wysłany: 2018-06-09, 09:28   

Chrzest ludzi, czyli oświecenie, ma się odbywać w stronę Ojcostwa nad żywym Słowem, na podstawie i dla Ducha Świętego. W sposób Duchowy poczęty jest Jan, o czym mówi Jezus, mówi On też, że spłodzony na podstawie pożądliwości, a będący Ojcem żywego słowa i powstrzymujący się od pożądliwego płodzenia, w niebie jest ważniejszy

Mat 11:11 eib "(11) Zapewniam was: Spośród tych, którzy wyszli z łona kobiet, nie było większego niż Jan Chrzciciel, ale najmniejszy w Królestwie Niebios jest większy niż on."
_________________
Iz 42:11 lub "(11) Niech się raduje pustynia i jej miasta, osiedla zamieszkane przez Kedar. Niech wołają w uniesieniu mieszkańcy skał, ze szczytów gór niech wykrzykują."
 
 
 
radek 
m??czyzna


Pomógł: 202 razy
Wiek: 35
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 2112
Skąd: Choszczno
Wysłany: 2018-06-12, 13:00   

Dojrzałość Świata do realizacji proroctw nastąpi przy pewnym stopniu harmonii świadomości światowej mogącej wiecznie się rozwijać

Mat 13:52 eib "(52) Wówczas Jezus powiedział: Dlatego każdy znawca Prawa, który stał się uczniem Królestwa Niebios, przypomina gospodarza, który wyciąga ze swojego skarbca to, co nowe i stare."

Quran 70:38-42
Czyż nie pragnie każdy człowiek,
aby został wprowadzony
do Ogrodu szczęśliwości?
Wcale nie!
My stworzyliśmy ich z tego,
co oni wiedzą.
Lecz nie!
Przysięgam na Pana wschodów i zachodów!
My przecież posiadamy moc,
aby zamienić ich na lepszych,
i My nie możemy być wyprzedzeni!
Pozwól im wiec pogrążać się w pustych słowach
i zabawiać,
aż napotkają Dzień, który im został obiecany;
_________________
Iz 42:11 lub "(11) Niech się raduje pustynia i jej miasta, osiedla zamieszkane przez Kedar. Niech wołają w uniesieniu mieszkańcy skał, ze szczytów gór niech wykrzykują."
 
 
 
Listek 


Pomógł: 492 razy
Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 6255
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2018-07-02, 13:02   

radek napisał/a:
Mat 13:52 eib "(52) Wówczas Jezus powiedział: Dlatego każdy znawca Prawa, który stał się uczniem Królestwa Niebios, przypomina gospodarza, który wyciąga ze swojego skarbca to, co nowe i stare."


Nauczyciel Tory Bożej, który wierzy w Mesjasza to błogosławieństwo od Boga.
Cytat:

Mt 13:52 stern "I powiedział im: "Każdy zatem nauczyciel Tory, który stał się talmidem Królestwa Niebieskiego, jest jak właściciel domu, który wyjmuje ze swego składu rzeczy i nowe, i stare"."
_________________
@
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą
Ps.119,142
 
 
radek 
m??czyzna


Pomógł: 202 razy
Wiek: 35
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 2112
Skąd: Choszczno
Wysłany: 2018-07-27, 15:18   

Religia idealna nie potępia innych wyznań, lecz uwydatnia Bożą myśl na temat ich sensu. Osoba prezentująca wolę swego Pana zna swoich braci oraz jest dla nich cierpliwa i pomaga im na ich drogach

Mat 5:44-45 eib "(44) Ja wam natomiast mówię: Kochajcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują. (45) Tak czyniąc, zachowujcie się, jak przystało na dzieci waszego Ojca w niebie. On sprawia, że słońce wschodzi nad złymi i dobrymi, a deszcz spada na sprawiedliwych i niesprawiedliwych."

Quran 35:29-31
Zaprawdę, ci, którzy recytują Księgę Boga, ci, którzy odprawiają modlitwę, ci, którzy rozdają z tego, czym ich obdarzaliśmy, skrycie lub jawnie, ci spodziewają się zysku, który nie przepadnie. Bóg będzie mógł dać im pełną zapłatę i zwiększyć Swoją łaskę. Zaprawdę, On jest Przebaczający, Wdzięczny! To, co objawiliśmy tobie z Księgi, jest prawdą potwierdzającą prawdziwość tego, co przed nią zostało objawione. Zaprawdę, Bóg jest w pełni świadomy i doskonale widzący Swoje sługi!
_________________
Iz 42:11 lub "(11) Niech się raduje pustynia i jej miasta, osiedla zamieszkane przez Kedar. Niech wołają w uniesieniu mieszkańcy skał, ze szczytów gór niech wykrzykują."
 
 
 
Listek 


Pomógł: 492 razy
Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 6255
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2018-07-31, 04:53   

radek napisał/a:
Osoba prezentująca wolę swego Pana zna swoich braci oraz jest dla nich cierpliwa i pomaga im na ich drogach


Dopóki grzeszymy dopóty potrzebujemy Przewodnika,nauczyciela.

Kto trwa w grzechu,jeszcze nie wyszedł ciemności.

Problem jest w tym,że większość wierzących nie wie co to jest grzech.


1J 3:4 stern
Cytat:
"Każdy, kto ciągle grzeszy, gwałci Torę - przecież grzech jest pogwałceniem Tory."


Tora Boża to nauka Ojca Niebiańskiego ,którą w nowym przymierzu tłumaczył Mesjasz Jeszua ze swoimi uczniami.
Kogo prowadzi Duch Boży ,ten słucha słowa Boga i stosuje je w swym życiu.

Nowo narodzony człowiek otrzymuje nowe, żywe serce i ducha Bożego, co uzdalnia go do posłuszeństwa Bożym przykazaniom.Prawo Boże - Tora,zostaje zapisane na jego sercu i wprowadzone do jego umysłu.
Już wie co to grzech i z pomocą ducha unika go, W razie wpadki ma Orędownika u Ojca- Mesjasza Jeszua.

Hbr 8:10 bw
Cytat:
"Takie zaś jest przymierze, które zawrę z domem Izraela Po upływie owych dni, mówi Pan: Prawa moje włożę w ich umysły I na sercach ich wypiszę je, I będę im Bogiem, A oni będą mi ludem."


1J 2:1 bw
Cytat:
"Dzieci moje, to wam piszę, abyście nie grzeszyli. A jeśliby kto zgrzeszył, mamy orędownika u Ojca, Jezus Chrystusa, który jest sprawiedliwy."


Ez 36, 26-27
Cytat:
I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce żywe.
Ducha mojego chcę tchnąć w was i sprawić, byście żyli według mych nakazów i przestrzegali przykazań, i według nich postępowali.
_________________
@
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą
Ps.119,142
 
 
radek 
m??czyzna


Pomógł: 202 razy
Wiek: 35
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 2112
Skąd: Choszczno
Wysłany: 2018-09-17, 09:38   

Rządzący powinien krok po kroku skupiać się na poszerzaniu pola do działania dla ludzi, nie na wzroście gospodarczym, czy na innych tzw. aspektach materialnych. Ludzie powinni mieć szerokie możliwości rozwoju, a nie obietnice, że za posłuszeństwo będą mieli wiele rzeczy materialnych. Ludzie powinni sami decydować o sobie. Oczywiście rządzący powinien czuwać i w razie zagrożenia ostrzegać co mogą spowodować nieodpowiednie wybory
_________________
Iz 42:11 lub "(11) Niech się raduje pustynia i jej miasta, osiedla zamieszkane przez Kedar. Niech wołają w uniesieniu mieszkańcy skał, ze szczytów gór niech wykrzykują."
 
 
 
radek 
m??czyzna


Pomógł: 202 razy
Wiek: 35
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 2112
Skąd: Choszczno
Wysłany: 2018-11-25, 12:50   

Nie potrzeba długich studiów, żeby zrozumieć, że nie dla samego siebie Najwyższy chce zbawienia Świata. Jezus podając cechy tych, co są godni aby dla nich wzbudzić śpiących w prochu, mówi, że ani się nie żenią, ani nie wychodzą za mąż. Malachiasz pisząc o potrzebie zapewnienia zapasu w domu Bożym, pisze w istocie o Świętości ciała, będącej potencjałem do dobrych dzieł. Quran zapowiada, że przyjdą ludzie w parach, ze Światłem przed nimi i po ich prawej stronie
_________________
Iz 42:11 lub "(11) Niech się raduje pustynia i jej miasta, osiedla zamieszkane przez Kedar. Niech wołają w uniesieniu mieszkańcy skał, ze szczytów gór niech wykrzykują."
 
 
 
LwiPazur

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 191
Wysłany: 2018-11-25, 13:01   

Cytat:
Chrzest ludzi, czyli oświecenie, ma się odbywać w stronę Ojcostwa nad żywym Słowem, na podstawie i dla Ducha Świętego. W sposób Duchowy poczęty jest Jan, o czym mówi Jezus, mówi On też, że spłodzony na podstawie pożądliwości, a będący Ojcem żywego słowa i powstrzymujący się od pożądliwego płodzenia, w niebie jest ważniejszy

Jeżeli Jan Chrzciciel został poczęty w sposób duchowy to czy nie był on tylko zwykłym człowiekiem ale kimś więcej?
 
 
radek 
m??czyzna


Pomógł: 202 razy
Wiek: 35
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 2112
Skąd: Choszczno
Wysłany: 2018-11-25, 13:18   

Jezus uczy, że spłodzonym przez Ducha Bożego łatwiej jest się powstrzymać od współżycia z Niewiastą niż spłodzonym w sposób cielesny. Mówi, że ludzie nie znają ani pism, ani mocy Bożej. W Biblii słowo "nie" pojawia się w wielu ważnych wypowiedziach

Dn 8:16 eib "Jednocześnie spomiędzy [brzegów] Ulaj usłyszałem głos: Gabrielu, wyjaśnij mu to widzenie."

Jr 45:5 eib "(5) A ty szukasz dla siebie czegoś wielkiego? Nie szukaj! Bo oto Ja sprowadzam nieszczęście na wszystko, co żyje — oświadcza PAN. — Tobie jednak podaruję życie. Będzie ci ono zdobyczą, gdziekolwiek się znajdziesz."

Quran uczy

Quran 17:78
A nocą czuwaj na modlitwie, to będzie dla ciebie zasługa dobrowolna; być może, twój Pan pośle cię na miejsce chwalebne.
_________________
Iz 42:11 lub "(11) Niech się raduje pustynia i jej miasta, osiedla zamieszkane przez Kedar. Niech wołają w uniesieniu mieszkańcy skał, ze szczytów gór niech wykrzykują."
 
 
 
LwiPazur

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 191
Wysłany: 2018-11-26, 20:06   

Czy to prawda, że Jan Chrzciciel był największym z proroków, większym od np Izajasza, Henocha itp ?
 
 
Quinque 


Wyznanie: Rzymskokatolickie
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 419
Wysłany: 2018-11-26, 20:28   

Jeżeli rozumiesz proroctwa jak wróżby... Prorok w religii Abrahamowej to osoba mająca bezpośredni kontakt z Bogiem
_________________
"Bękart diabła czy dziecko Boże. Stara gwardia czy cyber młodzież
Kto kręci globem? Iluminacja, masońskie loże
Czarna magia, zdefiniuj chorobę. Jaka jest prawda za c$#j się nie dowiesz"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 10