Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jezus Chrystus i Antychryst ....
Autor Wiadomość
tom68 

Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 3503
Wysłany: 2018-04-28, 15:24   Jezus Chrystus i Antychryst ....

Jezus Chrystus i Antychryst ....

Jezus Chrystus i Antychryst to ważne postacie Nowego Testamentu czy wiesz co Biblia o tych postaciach mówi ?

Kim albo czym jest Antychryst lub jego duch i czy Antychryst jest jeden albo czy jest ich kilku oraz kiedy Antychryst przyszedł lub przyjdzie ?

Jakie są lub będą nauki i poglądy Antychrysta lub Antychrystów oraz jak one wpływają lub wpłyną na świat , politykę , religie gospodarkę lub prawa i wolność człowieka itp. ?

Czym i jak Antychryst różni się od Jezusa Chrystusa i w czym Oni się różnią a w czym są podobni oraz jaką jest ich religia ?

Jak poznać czasy i zwiedzenie Antychrysta oraz jak im nie ulec ?

Tu znajdziesz odp w tym temacie .... kim jest Antychryst i jaki jest lub będzie jego system polityczno-religijny ... jak zawsze w oparciu o Biblię i historię ....

Znak Antychrysta kazanie pastor Andrzej S ....

https://www.youtube.com/watch?v=llXfe7IctFoPS :

KOMPENDIUM WIEDZY O APOKALIPSIE

Apokalipsa Jonatan Dunkel - historia polityką religia prawda kłamstwo itp. dawniej i dzisiaj poznaj sam fakty i mity kiedy jeszcze możesz ...

http://apokalipsa.net.pl/
_________________
tom68
 
 
booris

Wyznanie: Dub & Motocykl
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 17 Kwi 2015
Posty: 2092
Skąd: Amsterdam,Londyn,Barcelona
Wysłany: 2018-04-29, 03:24   

Jezus i Antychryst...Aryman i Ormuzd...yin i yang-jednosc przeciwienstw.
_________________
"Emancipate yourselves from mental slavery;
None but ourselves can free our minds."
Bob Marley-Redemption Song
 
 
tom68 

Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 3503
Wysłany: 2018-04-29, 11:16   

:-D
_________________
tom68
 
 
eksplorator 


Pomógł: 24 razy
Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 2087
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2018-11-08, 06:54   

"Człowiek Grzechu" ... "Syn Zatracenia" ... "Antychryst" ..., Kogo miały dotyczyć te określenia? Czy miały to być osoby nie związane w żaden sposób ze zborem pierwszych chrześcijan? A może kogoś, kto zwalczał naśladowców Chrystusa, np. ówczesnych Żydów czy Rzymian? Absolutnie NIE! Przeciwnikami naśladowców Jezusa mieli być ci spośród pierwszych chrześcijan, którzy zaczęli sprzeciwiać się nauce Jezusa, kontynuowanej przez apostołów. Już za ich czasów doszło do zapowiedzianego przez Chrystusa odstępstwa. Apostoł Jan tak opisuje tę sytuację, mającą wtedy miejsce:

Cytat:
1 Jan 2;18,19 BW (18) Dzieci, ostatnia to już godzina. A słyszeliście, że ma przyjść antychryst, lecz oto już teraz wielu antychrystów powstało. Stąd poznajemy, że to już ostatnia godzina. (19) Wyszli spośród nas, lecz nie byli z nas. Gdyby bowiem byli z nas, byliby pozostali z nami. Lecz miało się okazać, że nie wszyscy są z nas.


Tak więc widzimy, że 'Antychryst', czy 'Antychryści' mieli wyjść spośród pierwszych chrześcijan. A co miało wyróżniać tych odstępców? Najprawdopodobniej już wtedy szerzono błędną naukę o tym, że Jezus nie jest Mesjaszem nie jest Chrystusem – Pomazańcem Bożym i Jego sługą;

Cytat:
"Oto sługa mój, którego wybrałem, umiłowany mój, w którym moja dusza ma upodobanie. Złożę na niego Ducha mego, a On obwieści narodom sąd" Mat 12;18 BW.


Już wtedy poddawali w wątpliwość zależność Syna od Ojca:

Cytat:
“Któż jest kłamcą, jeżeli nie ten, który przeczy, że Jezus jest Chrystusem? Ten jest antychrystem, kto podaje w wątpliwość Ojca i Syna. Każdy, kto podaje w wątpliwość Syna, nie ma i Ojca. Kto wyznaje Syna, ma i Ojca” 1 Jan 2;22-23


'Antychrysta' miała demaskować pewna fałszywa informacja o Jezusie, którą do dziś powiela wiele Kościołów psedo-chrześcijańskich, mówiąca o tym, że Chrystus nie narodził się w 'ciele', lecz że został 'wcielony', co jest ogromną różnicą. Sprawdźmy, jak wygląda nauka 'Antychrysta':

Cytat:
Katechizm Kościoła Katolickiego II-53

53 Boski zamysł Objawienia spełnia się równocześnie "przez czyny i słowa wewnętrznie ze sobą połączone oraz wyjaśniające się wzajemnie. Plan ten jest związany ze szczególną "pedagogią Bożą". Bóg stopniowo udziela się człowiekowi, przygotowuje go etapami na przyjęcie nadprzyrodzonego Objawienia, którego przedmiotem jest On sam, a które zmierza do punktu kulminacyjnego w Osobie i posłaniu Słowa Wcielonego, Jezusa Chrystusa.


Widzimy więc, że 'Antychryst' miał szerzyć fałszywą naukę, jakoby Jezus nie narodził sie w 'ciele', a został "wcielony" ... czyli, że przyszedł na ziemię jako Bóg, mając zarówno ciało boskie jak i ludzkie. Niby drobny niuans językowy, ale zmieniający zupełnie prawdę o Synu Bożym;

Cytat:
1 Jan 4;3 BW “Wszelki zaś duch, który nie wyznaje, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele, nie jest z Boga. Jest to duch antychrysta, o którym słyszeliście, że ma przyjść, i teraz już jest na świecie”

2 Jan 4;7 BW “Bo wyszło na świat wielu zwodzicieli, którzy nie chcą uznać, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele. Taki jest zwodzicielem i antychrystem”

Łuk 2;11 PNŚ-Z "Dzisiaj w mieście Dawida urodził się wam wybawca— Chrystus Pan"Biblijna ‘Prawda’ mówi jednak w sposób jednoznaczny ... Jezus narodził się tylko w ciele człowieczym, a każdy, kto szerzy inną naukę jest 'Antychrystem', o czym czytamy w 2 Liście Jana 4,7 ... zapodanym powyżej oraz 1 Liście Jana 4;3!

Kościół Katolicki uważa, że Syn Boży, poprzez 'wcielenie' stał się "prawdziwie człowiekiem" i "prawdziwie Bogiem":

Cytat:
KKK 464: Jedyne i całkowicie wyjątkowe wydarzenie Wcielenia Syna Bożego nie oznacza, że Jezus Chrystus jest częściowo Bogiem i częściowo człowiekiem, ani że jest ono wynikiem niejasnego pomieszania tego, co Boskie, i tego, co ludzkie. Syn Boży stał się prawdziwie człowiekiem, pozostając prawdziwie Bogiem. Jezus Chrystus jest prawdziwym Bogiem i prawdziwym człowiekiem. Kościół musiał bronić tej prawdy wiary i wyjaśniać ją w pierwszych wiekach, odpowiadając na herezje, które ją fałszowały.


Co zatem z Biblijnym zapewnieniem jednego z apostołów Jezusa, że: "Boga nikt nigdy nie widział;..." 1 Jan 4;12 BW. Jezusa oglądały przecież całe tłumy ludzi! Dlaczego? Ponieważ nie był Bogiem lecz Synem Bożym, 'Posłańcem' Boga, jak mówi Biblia (Mat 10;40 Jan 1;33,34 Jan 5;23,24)

Cytat:
Wcielenie, wg. Wikipedii "Nauka o wcieleniu jest obecna w głównych wyznaniach chrześcijańskich (katolicyzm, protestantyzm i prawosławie), uznających Chrystusa za Boga i Syna Bożego, drugą osobę Trójcy Świętej. Wcielenie dokonało się mocą Ducha Świętego w łonie Maryi Panny podczas zwiastowania. Jezus Chrystus stał się prawdziwym Bogiem i prawdziwym człowiekiem: występują w nim jednocześnie dwie natury (ludzka i boska) zjednoczone w unii osobowej, co określa się jako 'tajemnicę Wcielenia'.”


Jeżeli uczniowie Jezusa widzieliby Go jako Boga, Biblia musiała by w tym momencie kłamać, co jest niedorzecznością. Zatem kłamać musi Kościelna doktryna mówiąca o tzw. 'Wcieleniu'. Biblia utwierdza nas w przekonaniu, że Bóg jest duchem (Jan 4;24) i w przeciwieństwie do ludzi, ma ciało duchowe (1 Kor 15;44), człowiek zaś ma ciało fizyczne. Widzimy zatem jasno, biorąc pod rozwagę doktryny o 'Wcieleniu', że jest to nauka niebiblijna, nauka 'Antychrysta', ponieważ nie uznaje, iż Jezus będąc na ziemi miał tylko ciało cielesne (1 Jan 4;3).

Zakłamanie Kościoła widać w tym, jak potraktowali niewygodny dla siebie werset z 1 Jana 4;3;

Cytat:
1 Jan 4;3 BT "Każdy zaś duch, który nie uznaje Jezusa, nie jest z Boga; i to jest duch Antychrysta, który - jak słyszeliście - nadchodzi i już teraz przebywa na świecie"

1 Jan 4;3 BW Wszelki zaś duch, który nie wyznaje, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele, nie jest z Boga. Jest to duch antychrysta, o którym słyszeliście, że ma przyjść, i teraz już jest na świecie


... zauważyłeś, że pominięto bardzo ważny szczegół, iż Jezus przyszedł w ciele? Tak właśnie działa 'Antychryst', szerząc fałszywe nauki o Chrystusie, stając się 'Anty-Chrystusowy'!

Jezus, będąc Bogiem, musiał by mieć też ciało duchowe. Tę, bez wątpienia, 'Antychrystusową' tezę potwierdza punkt 469 Katechizm Kościoła Katolickiego:

Cytat:
KKK 469: Kościół wyznaje w ten sposób, że Jezus jest niepodzielnie prawdziwym Bogiem i prawdziwym człowiekiem. Jest On prawdziwie Synem Bożym, który stał się człowiekiem, naszym bratem, nie przestając przez to być Bogiem, naszym Panem.


Niektórzy utożsamiają 'Antychrysta' z Biblijną 'Bestią', co jest wielkim błędem. 2 List do Tesaloniczan, daje nam nieco więcej światła na nurtujące nas pytanie, z kim dziś utożsamić 'Antychrysta'

Cytat:
2 Tes 2;1-12 BT "W sprawie przyjścia Pana naszego Jezusa Chrystusa i naszego zgromadzenia się wokół Niego, prosimy was, bracia, abyście się nie dali zbyt łatwo zachwiać w waszym rozumieniu ani zastraszyć bądź przez ducha, bądź przez mowę, bądź przez list, rzekomo od nas pochodzący, jakoby już nastawał dzień Pański. Niech was w żaden sposób nikt nie zwodzi, bo [dzień ten nie nadejdzie], dopóki nie przyjdzie najpierw odstępstwo i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia, który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć, tak że zasiądzie w świątyni Boga dowodząc, że sam jest Bogiem. … Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów, [działanie] z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu, aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość".


... ponowne przyjście Pana Jezusa miało, według apostoła Pawła, poprzedzić odstępstwo od Jego nauk. Apostoł Paweł ostrzegał przed tym w swoim 2 liście do Tesaloniczan, a działo się to około 51 roku n.e., więc niedługo po śmierci Pana Jezusa. W dalszej części mamy jasno powiedziane, kogo będzie dotyczyć owo odstępstwo, 'człowieka' czy 'bestię';

Cytat:
"objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia, który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć, tak że zasiądzie w świątyni Boga dowodząc, że sam jest Bogiem."


Jeżeli jest mowa o 'człowieku', nie oznacza to, iż jest to ktoś konkretny, lecz że reprezentuje dziedzinę 'ludzką' - nie 'duchową', ani nie np. 'polityczną', bo tę właśnie w Biblii symbolizuje 'Bestia', zawsze utożsamiana z systemami politycznymi, oraz 'Królami' ziemi, jako jej reprezentantami.

Dalej apostoł Paweł, ale i apostoł Jan również przypomina, że ostrzegał braci już wcześniej, że odstępstwo od nauk Chrystusa już wtedy nastąpiło i w związku z tym mają badać 'duchy' (1 Jan 4;1-3) czy pochodzą od Boga czy od szatana;

Cytat:
"Czy nie pamiętacie, jak mówiłem wam o tym, gdy wśród was przebywałem? Wiecie, co go teraz powstrzymuje, aby objawił się w swoim czasie. Albowiem już działa tajemnica bezbożności. Niech tylko ten, co teraz powstrzymuje, ustąpi miejsca," 2 Tes 2


Owo odstępstwo pochodzi od 'Niegodziwca', czyli szatana, który będzie posługiwał się "człowiekiem, synem zatracenia", a towarzyszyć miały temu znaki i fałszywe cuda; "wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia. Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów", 2 Tes 2

Miało to zwieść ludzi, oszukać ich i zwrócić ku nieprawości. A rzeczą istotną jest to, iż Bóg takie działania miał dopuść, choć mógł wtedy je zniszczyć. Tak więc 'Antychryst' to 'Odstępstwo' czyli 'Antychrystianizm' od prawdziwych Biblijnych nauk; "[działanie] z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu, aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość." 2 Tes 2

Odstępstwo miało iść w parze z prawdziwym 'Chrystianizmem', lecz miało ono, jak chwasty, dominować aż do czasu 'Żniwa'. Wskazał na to Jezus w przypowieści (Mat 13;24-30). Ojcowie Kościoła 'zachwaścili' 'Prawdę' tak, że do dziś ona dominuje, lecz teraz jest pora 'Żniwa' i 'Chwasty' są oddzielane od 'Zboża' i przygotowywane na "spalenie", jak donosi Biblia.

Tak więc, 'Antychryst' to nie 'Bestia', to nie inny niechrześcijański system religijny ani jakiś konkretny człowiek, lecz odstępstwo od prawdziwego 'Chrystianizmu', które rozpoczęło się jeszcze w czasach apostolskich i trwa w najlepsze nadal, ogłaszając na przestrzeni prawie dwóch tysięcy lat dziesiątki odstępczych dogmatów i popierając swoją szatańską tożsamość zwodniczymi "znakami i cudami". O tych fałszywych prorokach i 'Antychrystach' mówił sam mistrz, Jezus Chrystus;

Cytat:
Mat 24;24 BW "Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych"


Jest taka religia, która jako jedyna wspomaga swoją tożsamość, licznymi nadprzyrodzonymi znakami, cudami, objawieniami! Opisał ich Syn Boży:

Cytat:
Mar 12;38,39 BW "I mówił w nauczaniu swoim: Wystrzegajcie się uczonych w Piśmie, którzy chętnie chodzą w długich szatach i lubią pozdrowienia na rynkach i pierwsze krzesła w synagogach, i pierwsze miejsca na ucztach: którzy pożerają domy wdów i dla pozoru długo się modlą; tych spotka szczególnie surowy wyrok".


Wystarczy uruchomić telewizor aby zobaczyć, w pierwszych lepszych wiadomościach, tych, którzy "chętnie chodzą w długich szatach", którzy w swojej pysze wszędzie chcą być na piedestale a przy tym, dla pozoru pobożności lubią długo się modlić ... "tych spotka szczególnie surowy wyrok", za ich 'Antychrystusowe' nastawienie.

Kim jest 'Antychryst'?
_________________
"Nabywaj mądrości, nabywaj zrozumienia. Nie zapominaj wypowiedzi moich ust i nie odwracaj się od nich" Przysłów 4;5
  
 
 
tom68 

Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 3503
Wysłany: 2018-11-08, 12:15   

Poglad ze biskup Rzymu jest antychrystem ( czyli nie uczy tak jak Chrystus bo nie trzyma sie ewangelii a pierwszy biskup Rzymu ktory uzywal oficjalnie nazywal sie papiezem to Leon Wielki V w n e ) nie byla tylko nauka protestantow czy adwentystow , wczesniej to samo mowili prawoslawni a nawet wielu katolikow np. papieze francuscy mowili tak o papiezach z Rzymu a papieze rzymscy mowili to samo o papiezach francuskich z Awinionu, poza tym wielu swietych KRK uwazalo w sredniowieczu ze biskupi Rzymu pobladzili i odeszli od ewangelii np. swiety biskup Malachiasz z Irlandii itd :-P
_________________
tom68
 
 
eksplorator 


Pomógł: 24 razy
Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 2087
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2018-11-10, 14:19   

tom68 napisał/a:
Poglad ze biskup Rzymu jest antychrystem


Kto tu mówi o biskupie Rzymu!? To cała doktryna Kościoła jest 'anty-chrystusowa' ... a nie żaden konkretny człowiek! Cały Kościół głosi, używając ich nomenklatury, 'herezje' na temat Jezusa, czyniąc Go kimś, kim nigdy nie był i nigdy nie będzie! Bóg jest tylko Jeden i Syn Boży o tym wiedział, ale 'Antychryst' temu nieustannie zaprzecza, czyniąc Jezusa Bogiem!

Cytat:
Jan 17;3 BT "A to jest życie wieczne: aby znali Ciebie, jedynego prawdziwego Boga, oraz Tego, którego posłałeś, Jezusa Chrystus"

Ef 4;5,6 BT "Jeden jest Pan, jedna wiara, jeden chrzest. Jeden jest Bóg i Ojciec wszystkich ..."

Fil 2;6 PNŚ-Z "Chociaż istniał on w postaci Bożej, nie brał pod uwagę, żeby sięgnąć po coś, do czego nie miał prawa, i zrównać się z Bogiem"
_________________
"Nabywaj mądrości, nabywaj zrozumienia. Nie zapominaj wypowiedzi moich ust i nie odwracaj się od nich" Przysłów 4;5
 
 
tom68 

Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 3503
Wysłany: 2018-11-11, 17:37   

Kim jest Antychryst
http://apokalipsa.net.pl/kim-jest-antychryst/
_________________
tom68
 
 
eksplorator 


Pomógł: 24 razy
Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 2087
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2018-11-11, 18:36   

tom68 napisał/a:
Kim jest Antychryst
http://apokalipsa.net.pl/kim-jest-antychryst/


Jeżeli autor twierdzi, że 'Antychryst' jest utożsamiany z Księgą Daniela 7;24;25, to już na tym etapie błądzi w przestworzach. Przecież 'Antychryst' ujawnił się już za czasów apostołów i "wyszedł" spośród nich, czyli reprezentuje religię a nie politykę, której symbolem jest bestia!

Cytat:
Dan 7;24,25 BT (24) Dziesięć zaś rogów - z tego królestwa powstanie dziesięciu królów, po nich zaś inny powstanie, odmienny od poprzednich, i obali trzech królów. (25) Będzie wypowiadał słowa przeciw Najwyższemu i wytracał świętych Najwyższego, będzie zamierzał zmienić czasy i Prawo, a święci będą wydani w jego ręce aż do czasu, czasów i połowy czasu.
_________________
"Nabywaj mądrości, nabywaj zrozumienia. Nie zapominaj wypowiedzi moich ust i nie odwracaj się od nich" Przysłów 4;5
 
 
Jachu 
cichy,pokorny

Pomógł: 423 razy
Wiek: 88
Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 10248
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2018-11-12, 12:02   

"anty - chryst"= zamiast Chrystusa.

Objawić się mógł dopiero po śmierci Chrystusa.
_________________
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.
 
 
tom68 

Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 3503
Wysłany: 2018-11-12, 12:59   

Proroctwa Daniela czy Jana zapowiadają pojawienie się Antychrysta po czasach apostolskich w kościele :-P

KOMPENDIUM WIEDZY O APOKALIPSIE

Apokalipsa Jonatan Dunkel - historia polityka religia prawda klamstwo itp. dawniej i dzisiaj poznaj sam fakty i mity kiedy jeszcze mozesz ...

http://apokalipsa.net.pl/
_________________
tom68
 
 
eksplorator 


Pomógł: 24 razy
Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 2087
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2018-11-13, 07:33   

tom68 napisał/a:
Proroctwa Daniela czy Jana zapowiadają pojawienie się Antychrysta po czasach apostolskich w kościele


Udowodnij, że proroctwa Daniela zapowiadają pojawienie się 'Antychrysta'! Z czego to wynika!?
_________________
"Nabywaj mądrości, nabywaj zrozumienia. Nie zapominaj wypowiedzi moich ust i nie odwracaj się od nich" Przysłów 4;5
  
 
 
tom68 

Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 3503
Wysłany: 2018-11-13, 14:54   

Antychryst w proroctwach biblii
http://www.eliasz.dekalog...el/antychr4.htm
_________________
tom68
 
 
eksplorator 


Pomógł: 24 razy
Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 2087
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2018-11-13, 15:01   

tom68 napisał/a:
Antychryst w proroctwach biblii
http://www.eliasz.dekalog...el/antychr4.htm


Ale prosiłem o potwierdzenia biblijne, bo różni ludzie różne rzeczy piszą gmatwając
i komplikując proste, oczywiste przekazy umieszczone w Słowie Bożym.

Proszę o biblijne dowody, że o 'Antychryście' wspominał prorok Daniel.
_________________
"Nabywaj mądrości, nabywaj zrozumienia. Nie zapominaj wypowiedzi moich ust i nie odwracaj się od nich" Przysłów 4;5
 
 
tom68 

Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 3503
Wysłany: 2018-11-13, 17:51   

Mały Róg z księgi Daniela to wzór i symbol antychrysta i o tym masz w linku i to wszystko w oparciu o biblie :-P

Antychryst wypełnienie proroctw

http://www.eliasz.dekalog...el/antychry.htm
_________________
tom68
 
 
eksplorator 


Pomógł: 24 razy
Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 2087
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2018-11-14, 09:41   

tom68 napisał/a:
Mały Róg z księgi Daniela to wzór i symbol antychrysta i o tym masz w linku i to wszystko w oparciu o biblie :-P

Antychryst wypełnienie proroctw

http://www.eliasz.dekalog...el/antychry.htm


Przedstaw mi dowód biblijny, nie "linkowy"! Gdzie w Biblii jest napisane, że 'Mały Róg' wyobraża 'Antychrysta' ... dowód biblijny!

'Antychryści' wyszli z pośród wierzących chrześcijan, ale się sprzeniewierzyli (1 Jan 2;18,19 ). Bestie natomiast wyobrażają systemy polityczne (Dan 7;17,18), z których żaden 'Antychryst' nigdy nie wyszedł!
_________________
"Nabywaj mądrości, nabywaj zrozumienia. Nie zapominaj wypowiedzi moich ust i nie odwracaj się od nich" Przysłów 4;5
  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11