Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy głosy schizofreniczne mogą pochodzić od Boga ?
Autor Wiadomość
LwiPazur

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 323
Wysłany: 2019-02-03, 12:21   

Mi żaden lekarz nie pomoże nawet nie ma takiej opcji, jedynie Bóg Ojciec może mi pomóc.
 
 
Listek 


Pomógł: 551 razy
Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 7852
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2019-02-03, 14:04   

LwiPazur napisał/a:
jedynie Bóg Ojciec może mi pomóc.


Oczywiście ,że może Ci pomóc ,przez Swego Syna , który za Ciebie oddał swe życie, po to byś Ty z miłością pełnił wolę Boga.

z 10:8 stern Cóż zatem mówi? "To słowo jest koło ciebie, w twoich ustach i w sercu twoim" Pwt.30, to znaczy, słowo o ufności, którą głosimy, mianowicie, że jeśli publicznie wyznasz ustami, że Jeszua jest Panem, i ufasz w sercu, że Bóg wskrzesił Go z martwych, będziesz ocalony.
Bo sercem ciągle się ufa i w ten sposób dąży ku sprawiedliwości, ustami zaś ciągle wyznaje się publicznie i w ten sposób dąży się ku ocaleniu.
Cytowany fragment powiada bowiem, że każdy, kto złoży w Nim ufność, nie będzie upokorzony.


Ap 5:9 dos "I zaśpiewali nową pieśń tej treści: Godny jesteś wziąć zwój i zdjąć jego pieczęcie, gdyż byłeś zabity i swoją krwią kupiłeś Bogu [ludzi] z każdego plemienia, języka, ludu i narodu, i uczyniłeś ich Bogu naszemu królestwem i kapłanami, a będą królować na ziemi."
_________________
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9
 
 
Queza 
The Morning Star


Pomogła: 155 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 30 Mar 2012
Posty: 4680
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2019-02-04, 21:14   

LwiPazur napisał/a:
Jestem coraz bardziej pewny, że moje głosy nie są wynikiem złej pracy mózgu lub jakichś jego defektów, ale, że pochodzą od Boga albo demonów. Nie wiem może jestem opętany. Trudno mi powiedzieć.


A może pochodzą z innego wymiaru? :roll:
_________________
Matko, która jesteś w Niebie, chroń Nas zawsze w potrzebie. Niech się Imię Twoje święci, miej Nas zawsze w Swej pamięci.
 
 
LwiPazur

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 323
Wysłany: 2019-02-04, 21:46   

A nie mam pojęcia, bardzo możliwe, na pewno skądś pochodzą, bo kiedyś przed wakacjami 2008 nigdy żadnych głosów nie słyszałem, nawet jednego słowa nigdy.
Na pewno wartą rzeczą na którą należy w moim przypadku zwrócić uwagę jest to, że te głosy czasami przewidują, to jest jakiś trop.
 
 
Queza 
The Morning Star


Pomogła: 155 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 30 Mar 2012
Posty: 4680
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2019-02-05, 18:11   

LwiPazur napisał/a:
to jest jakiś trop.


Ja nie jestem detektyw żeby śledzić Twoje głosy w głowie, ale napewno jesteś wyjątkowy skoro je masz. :-) A ile Ty masz lat LwiPazur?
_________________
Matko, która jesteś w Niebie, chroń Nas zawsze w potrzebie. Niech się Imię Twoje święci, miej Nas zawsze w Swej pamięci.
 
 
LwiPazur

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 323
Wysłany: 2019-02-05, 22:44   

Mam 30 lat.
 
 
Queza 
The Morning Star


Pomogła: 155 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 30 Mar 2012
Posty: 4680
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2019-02-05, 23:39   

To trochę już chorujesz... byłeś w szpitalu psychiatrycznym?
_________________
Matko, która jesteś w Niebie, chroń Nas zawsze w potrzebie. Niech się Imię Twoje święci, miej Nas zawsze w Swej pamięci.
 
 
LwiPazur

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 323
Wysłany: 2019-02-06, 10:15   

Tak byłem, mnóstwo osób, które były, są w szpitalach psychiatrycznych ma różne przeżycia religijne podobnie jak ja.
 
 
tola 


Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 31 Maj 2017
Posty: 664
Wysłany: 2019-02-06, 12:33   

wuka napisał/a:
tola napisał/a:
Ciekawa sprawa ze w tam to sie stało czy mozesz cos wiecej napisac jak to bylo?

Nie można się nawrócić na kościół! Nawracanie polega na zwróceniu się do Boga, prośba o nowe życie, o oczyszczenie z grzechów, pokuta, wyznanie Bogu swoich grzechów.
Żaden Kościół cię nie zbawi, absolutnie żaden. Zbawienie jest tylko w Bogu.
Być może źle cię zrozumiałam z tym wpisem, jesli tak to przepraszam.

No widzisz wuka mnie nie chodzilo by go ewangelizowac ale chciałam sie dowiedziec
czegos innego .
 
 
tola 


Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 31 Maj 2017
Posty: 664
Wysłany: 2019-02-06, 12:35   

LwiPazur napisał/a:
Tak nawróciłem się na Kościół i w tym właśnie momencie zacząłem słyszeć głosy wewnętrzne.

Jeszcze raz prosze czy mozesz opisac ten moment kiedy sie nawracałes i usłyszałes
głosy .Pamietasz ten oment i jak zareagowałeś ?
jak to było i co usłyszales ?
 
 
Jachu 
cichy,pokorny

Pomógł: 445 razy
Wiek: 93
Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 10693
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2019-02-06, 13:36   

tola napisał/a:
Żaden Kościół cię nie zbawi, absolutnie żaden. Zbawienie jest tylko w Bogu.


Zbawienie jest z Żydów,-przez Chrystusa

Jan. 4:22
22. Wy chwalicie, co nie wiecie; a my chwalimy, co wiemy; albowiem zbawienie jest z Żydów.
(BG)
_________________
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.
 
 
LwiPazur

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 323
Wysłany: 2019-02-06, 13:56   

Cytat:
Jeszcze raz prosze czy mozesz opisac ten moment kiedy sie nawracałes i usłyszałes
głosy .Pamietasz ten oment i jak zareagowałeś ?
jak to było i co usłyszales ?

To było tak: najpierw przy Kościele Katolickim to było za granicą w Norwegii zobaczyłem kartkę spowiedź, wtedy poczułem taką jakby magię, że muszę pójść i zrobić konkretną spowiedź. Poszedłem i wyspowiadałem się ze wszystkich grzechów całego życia, potem podczas mszy przyjąłem komunię świętą i od tego momentu zacząłem słyszeć głos.
Właściwie nie głosy ale głos. Taki bardziej męski niż damski.
 
 
Queza 
The Morning Star


Pomogła: 155 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 30 Mar 2012
Posty: 4680
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2019-02-06, 17:52   

Jachu napisał/a:
tola napisał/a:
Żaden Kościół cię nie zbawi, absolutnie żaden. Zbawienie jest tylko w Bogu.


Zbawienie jest z Żydów,-przez Chrystusa

Jan. 4:22
22. Wy chwalicie, co nie wiecie; a my chwalimy, co wiemy; albowiem zbawienie jest z Żydów.
(BG)


Jachu żyjesz w ciemnościach biblijnych.
_________________
Matko, która jesteś w Niebie, chroń Nas zawsze w potrzebie. Niech się Imię Twoje święci, miej Nas zawsze w Swej pamięci.
 
 
Jachu 
cichy,pokorny

Pomógł: 445 razy
Wiek: 93
Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 10693
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2019-02-07, 10:14   

Queza napisał/a:
Jachu żyjesz w ciemnościach biblijnych.


Popatrz no tylko,no no no.. A głosów nieznanych nie słyszę,nie mam snów,ani majaków,może dlatego,że pod Lawortą nie mieszkam.
Ale szczerze i z sympatią Cię pozdrawiam. :-D
_________________
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.
 
 
Luba 

Pomogła: 87 razy
Dołączyła: 18 Mar 2017
Posty: 1307
Wysłany: 2019-02-07, 11:07   

Jachu napisał/a:
Queza napisał/a:
Jachu żyjesz w ciemnościach biblijnych.


Popatrz no tylko,no no no.. A głosów nieznanych nie słyszę,nie mam snów,ani majaków,może dlatego,że pod Lawortą nie mieszkam.
:-D


Ale twoi biblijni idole slyszeli glosy i mieli sny oraz majaki.... :-D

Na tych majakach oparles swoja wiare... :-D

Jestes tego swiadomy ?


Jesli nie jestes swiadomy, to polecam wypad w Bieszczady. Zdrowe powietrze i obcowanie z natura sprzyjaja przebudzeniom z martwoty duchowej :->

Pozdrawiam cie szczerze i z sympatia ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 10