Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Słownik terminów biblijnych
Autor Wiadomość
radek 
mężczyzna

Wysłany: 2018-05-31, 19:56   władza i szczęście

Cała władza pochodzi od najwyższego będącego najświętszym. On dał ludziom to co mają, pamiętając o tym i uprawiając Jego ogród w zgodzie z Prawdą, ludzie będą szczęśliwi. Bo On ma władzę nad całym słowem, nad tym co zostało nazwane. Tym niemniej wiecznie żywy jest Jego Duch

Mat 28:18 eib "A Jezus podszedł i zwrócił się do nich w tych słowach: Otrzymałem wszelką władzę w niebie i na ziemi."

J 15:4-8 eib "(4) Przede wszystkim trwajcie we Mnie — a Ja w was. Podobnie jak pęd nie może przynosić owocu sam z siebie, jeśli nie tkwi w winorośli, tak i wy, jeśli nie będziecie trwali we Mnie. (5) Ja jestem winoroślą — wy pędami. Kto trwa we Mnie, a Ja w nim, ten przynosi obfity owoc, bo beze Mnie nie jesteście w stanie nic uczynić. (6) Jeśli ktoś nie trwa we Mnie, zostanie wyrzucony jak pęd i uschnie. Takie zbiera się, rzuca w ognień — i płoną. (7) Jeśli pozostaniecie we Mnie i moje słowa pozostaną w was, proście o cokolwiek chcecie, a stanie się wam — (8) przez to mój Ojciec zostanie uwielbiony, byście przynieśli obfity owoc i okazali się moimi uczniami."

Ml 3:10 eib "Przynieście do spichrza całą dziesięcinę, aby był zapas w moim domu, i w ten sposób wystawcie mnie na próbę! — mówi PAN Zastępów. Przekonajcie się, czy wam nie otworzę okien nieba i czy nie wyleję na was błogosławieństwa nad miarę."

radek 
mężczyzna

Wysłany: 2019-04-03, 17:42   Rzeczywistość

Materia, Prawda i Duch nie są przeciwieństwami. Należy o tym pamiętać w swojej modlitwie

2Tm 4:2 eib "(2) Głoś Słowo! Bądź gotowy w porę i nie w porę, aby poprawić, upomnieć, zachęcić — z całą cierpliwością, umiejętnie."

Quran 23:1-3
Szczęśliwi są wierzący, Którzy są pokorni w swoich modlitwach, Którzy się odwracają od pustej gadaniny,

Odpowiedz do tematu