Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Re: Moje świadectwo uzdrowienia
Autor Wiadomość
chryzolit

Wysłany: 2019-09-08, 20:35   

wybrana-napisała.
Cytat:
Bardzo przepraszam i proszę o przebaczenie, jeżeli swoim wpisem kogokolwiek zniesmaczyłam bądź uraziłam.
Nie wiem, czy będzie mi dane jeszcze tu napisać.
Kochajcie Boga i Jezusa Chrystusa - Syna naszego Ojca w Niebie.

Przepraszać nie masz za co,a za świadectwo Twoje z przeszłości dzięki,i myslę,że za jakiś,czas napiszesz ponownie nowe świadectwo.
Tego Ci życzę
Pozdrawiam.

wybrana 
wybrana

Wyznanie: chrześcijanka
Pomogła: 47 razy
Wysłany: 2019-09-08, 21:11   

Dziękuję wszystkim za dobre i ciepłe słowa.
Jestem trochę załamana i przestraszona, ale w Bogu moja nadzieja.
W tym tygodniu mam konsultację u profesora neurochirurgi szpitala wojskowego w Bydgoszczy i ustali mi termin mojej operacji.

Korn

Wysłany: 2019-09-09, 19:52   

wybrana napisał/a:
Dziękuję wszystkim za dobre i ciepłe słowa.
Jestem trochę załamana i przestraszona, ale w Bogu moja nadzieja.
W tym tygodniu mam konsultację u profesora neurochirurgi szpitala wojskowego w Bydgoszczy i ustali mi termin mojej operacji.

Wiem, że wiele myśli się kłębi, dokonuje się własnych analiz. Człowiek bije się z myślami, szczególnie bardzo religijny człowiek. Gdzie poszło nie tak, gdzie zawiniłam. Dotyczy to większości ludzi.

Powiem tyle wybrana, zatruli nas chemią. zatruli jedzeniem. Wytrują nas wszystkich. Obecnie coraz więcej dzieci rodzi się z nowotworami i tak w porównaniu z tymi bidulkami dożyłaś jakiś lat. Nie wiem co w takiej sytuacji jeszcze napisać. Zło rządzi i źli tryumfują. Źli także zabili Jezusa. Życzę dużo zdrowia. Tak jak pisał George, masz dla kogo żyć. Po co złu dać za wygraną.

ratao

Wyznanie: Słowianin
Wysłany: 2019-09-11, 11:27   

wybrana
Powinnaś skorzystać z darmowego Daru Bożej Energii i ewentualnie z pomocy innych osób. Chętnie o tym napiszę, jeśli to Cię zainteresuje.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wybrana 
wybrana

Wyznanie: chrześcijanka
Pomogła: 47 razy
Wysłany: 2019-09-19, 19:33   

ratao napisał/a:
wybrana
Powinnaś skorzystać z darmowego Daru Bożej Energii i ewentualnie z pomocy innych osób. Chętnie o tym napiszę, jeśli to Cię zainteresuje.
Datę operacji mam ustalona za kilka tygodni i cieszę się, za nie za kilka miesięcy. Przyjmuje wszystko z pokorą bo Bóg jest wielka miłością i wybierze dla mnie to - co najlepsze. Czy ty ratao masz na myśli uzdrowienia bioenergetyczne? - Nigdy bym z tego nie skorzystała. Nie ma śmierci. Ona nie istnieje. Jest tylko nowe, piękne życie w Jezusie Chrystusie. To Jezus Chrystus da mi nowe piękne życie. Umarł za moje grzechy, za moje słabości. Chociaż nie chce ich popełniać, to jednak popełniam je w swojej ulomnej nieświadomości, bo w swojej kalkulacji życiowej nie zawsze moje wybory są podejmowane w sposób właściwy. Bóg pełen miłości dał mi Zbawiciela - Jezusa Chrystusa.

Odpowiedz do tematu