Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Księga Rodzaju 3,1-5
Autor Wiadomość
potencjan 

Wiek: 44
Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 525
Skąd: zachodnia Polska
Wysłany: 2019-11-07, 21:02   

BoaDusiciel napisał/a:
Nie mam pojęcia.
Pocieszam się tym, że mrówki też nie mają pojęcia jak działa komputer, nawet gdyby się w nim zalęgły :lol:


Dlaczego piszesz, że bełkot? Skoro nie wiesz, jak zaistniał świat materialny, umownie nazwany.
_________________
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
 
 
BoaDusiciel 

Wyznanie: Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
Pomógł: 216 razy
Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 5384
Wysłany: 2019-11-07, 21:17   

Dlatego, że to co ostatnio wkleiłeś w tym wątku to bełkot.
Jeśli nadal tego nie widzisz, to ja się poddaję.
Bye :lol:
_________________
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
 
 
potencjan 

Wiek: 44
Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 525
Skąd: zachodnia Polska
Wysłany: 2019-11-08, 11:00   

BoaDusiciel napisał/a:
Dlatego, że to co ostatnio wkleiłeś w tym wątku to bełkot.
Jeśli nadal tego nie widzisz, to ja się poddaję.
Bye :lol:


Ponawiam pytanie, proszę uzasadnić dlaczego "bełkot" Aby nie być ignorantem.
_________________
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
 
 
potencjan 

Wiek: 44
Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 525
Skąd: zachodnia Polska
Wysłany: 2019-11-10, 15:23   

Księga Rodzaju 47,25-27

„Oni odpowiedzieli: Utrzymałeś nas przy życiu, obyśmy tylko zyskali łaskę w oczach pana naszego, a będziemy niewolnikami faraona” Czyli oni, ludność plemienia Chawili, przeklętego potomka Chama odpowiedzieli, mową słów: Utrzymałeś, zachowałeś nas, ludność przy życiu, bo nie zaprzestały oddziaływania informacyjne ludzi, rodzaj informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji – informacja dla całości rodzajów informacji i o całości rodzajów informacji, obyśmy tylko zyskali, otrzymali łaskę, dar niczym nie zasłużony, jak dar łaski zbawienia, niczym nie zasłużony (Efez. 2,8-10) W oczach, rodzaj informacji do percepcji pana naszego, Józefa, syna Jakuba, a będziemy niewolnikami, zależni od decyzji faraona, króla Egiptu „Tak ustanowił Józef przepis, który obowiązuje do dnia dzisiejszego, co do roli w Egipcie, że piąta część zbiorów należy do faraona. Tylko rola samych kapłanów nie stała się własnością faraona” Czyli tak ustanowił, zobowiązanie Józef przepis, norma prawna, która zobowiązuje, ma moc prawną do dnia dzisiejszego, współczesnego, co do roli uprawnej w Egipcie, że piąta część zbiorów, z całości należy do króla Egiptu. Tylko rola, rodzaj informacji do uprawy rodzajów informacji, dla rodzajów informacji, samych kapłanów, kultu stworzenia, obrzydliwości dla Boga Wszechmogącego, nie stała się własnością, nie należała do króla Egiptu „Tak osiadł Izrael w ziemi egipskiej w krainie Goszen. Nabywali ją na własność, rozradzali się, i rozmnażali bardzo” Czyli tak osiadł, zamieszkał Izrael – zwycięzca w ziemi egipskiej w krainie Goszen, najlepszej części ziemi plemienia Chawili, przeklętego potomka Chama (Rdz 10,6-7) Nabywali, kupowali ją, ziemię na własność, która należała do nich, kupowali, wymieniali na pieniądze, produkty z rodzajów informacji. Rozradzali się, przez akt rozpoczynający proces oddziaływań informacyjnych, nasienia, informacja o całości rodzaju informacji mężczyzny, z funkcjonalnie ukształtowanymi rodzajami informacji kobiety, do poczęcia i urodzenia. Ukończony urodzeniem młodego rodzaju informacji, potomka danego przez Boga Wszechmogącego. I rozradzali się, z aktów rozpoczynających wielokrotne procesy oddziaływań informacyjnych, nasienia, informacja o całości rodzaju informacji mężczyzny, z funkcjonalnie ukształtowanymi rodzajami informacji kobiety, do poczęć i rodzenia. Ukończonych urodzeniem młodych rodzajów informacji, potomków danych od Boga Wszechmogącego bardzo, nad miarę (Rdz 47,25-27)
_________________
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
 
 
BoaDusiciel 

Wyznanie: Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
Pomógł: 216 razy
Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 5384
Wysłany: 2019-11-10, 19:14   

Porównajmy:
potencjan napisał/a:
Księga Rodzaju 47,25-27

... bo nie zaprzestały oddziaływania informacyjne ludzi, rodzaj informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji – informacja dla całości rodzajów informacji i o całości rodzajów informacji ... (Rdz 47,25-27)


a tak mówił robot Setaur z opowiadania Lema:
... Aksymo-portatywny zwał! Ściana otorbielona — powtórzenie z nawrotu zbędne — dojście według azymutu — metamorfizacja włelokrystaliczna…
... Trudnodwutliwe niedobarwienie wiskozalne — nie okorowane segmenty bez ponownych wtrętów siodlastych ...
:mrgreen:
_________________
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
 
 
potencjan 

Wiek: 44
Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 525
Skąd: zachodnia Polska
Wysłany: 2019-11-11, 11:30   

BoaDusiciel napisał/a:
Porównajmy:
potencjan napisał/a:
Księga Rodzaju 47,25-27

... bo nie zaprzestały oddziaływania informacyjne ludzi, rodzaj informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji – informacja dla całości rodzajów informacji i o całości rodzajów informacji ... (Rdz 47,25-27)


a tak mówił robot Setaur z opowiadania Lema:
... Aksymo-portatywny zwał! Ściana otorbielona — powtórzenie z nawrotu zbędne — dojście według azymutu — metamorfizacja włelokrystaliczna…
... Trudnodwutliwe niedobarwienie wiskozalne — nie okorowane segmenty bez ponownych wtrętów siodlastych ...
:mrgreen:


Porównywanie fantastyki Lema, do rzeczywistych i rzetelnych faktów biblijnych, zbieżnych z nauką, to nienawiść do ludzi.
_________________
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
 
 
BoaDusiciel 

Wyznanie: Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
Pomógł: 216 razy
Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 5384
Wysłany: 2019-11-11, 18:29   

Jeśli w twojej Biblii są takie zdania:
... bo nie zaprzestały oddziaływania informacyjne ludzi, rodzaj informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji – informacja dla całości rodzajów informacji i o całości rodzajów informacji ... (Rdz 47,25-27)
- to chyba jest to wydanie specjalne, dla pacjentów Tworek :lol:
_________________
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
 
 
potencjan 

Wiek: 44
Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 525
Skąd: zachodnia Polska
Wysłany: 2019-11-11, 21:50   

BoaDusiciel napisał/a:
Jeśli w twojej Biblii są takie zdania:
... bo nie zaprzestały oddziaływania informacyjne ludzi, rodzaj informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji – informacja dla całości rodzajów informacji i o całości rodzajów informacji ... (Rdz 47,25-27)
- to chyba jest to wydanie specjalne, dla pacjentów Tworek :lol:


Pacjentem Tworek to możesz być ty, który jest nieświadomy, że cząstka elementarna jest wirową formą energii z nośnikiem rodzaju informacji do oddziaływań informacyjnych ze wszechinformacją, czyli informacja dla całości i o całości rodzajów informacji.
_________________
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
 
 
BoaDusiciel 

Wyznanie: Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
Pomógł: 216 razy
Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 5384
Wysłany: 2019-11-12, 08:21   

Możliwe że masz rację :-)
Ogólnie rzecz ujmując, ktoś tu ma nieźle narąbane w główce.
Być może ja.
A być może kto inny :roll:
Dylemat mam taki, że zdaję sobie sprawę z nieskuteczności dyskusji, więc nie wiem czy mi się chce dyskutować ... ziewww :mrgreen:
_________________
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
 
 
radek 
mężczyzna


Pomógł: 284 razy
Wiek: 40
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 2998
Skąd: Choszczno
Wysłany: 2019-11-12, 08:36   

Całej wiedzy Lem może nie miał, ale intencje miał raczej Dobre

Łk 12:47-48 eib "(47) Ten sługa, który znał wolę pana, lecz nie poczynił przygotowań lub nie zastosował się do jego woli, odbierze wiele razów. (48) Ten natomiast, który jej nie znał, a zrobił rzecz godną kary, odbierze mniej razów. Od każdego bowiem, komu wiele dano, wiele będzie się żądać, i od tego, komu wiele powierzono, więcej będzie się wymagać."
_________________
Lewa szala już nie wzbiera, Prawa decyduje teraz
Mat 3:2 eib "(2) (...) Królestwo Niebios jest blisko."
 
 
 
potencjan 

Wiek: 44
Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 525
Skąd: zachodnia Polska
Wysłany: 2019-11-14, 15:22   

Księga Rodzaju 47,28-31

„Jakub żył w Egipcie siedemnaście lat, także życie Jakuba trwało sto czterdzieści siedem lat” Czyli Jakub – Izrael żył w ziemi egipskiej, kraju plemienia Chawili, przeklętego potomka Chama (Rdz 10,6-7) Siedemnaście lat lunarnych trwała destrukcja Jakuba w ziemi egipskiej, tak że życie, oddziaływania informacyjne Jakuba – rodzaj informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji – informacja dla całości i o całości rodzajów informacji trwało, sto czterdzieści siedem lat lunarnych, według miesiąca synodycznego i syderycznego „A gdy się zbliżały dni, kiedy Izrael miał umrzeć, wezwał syna swego Józefa i rzekł do niego: Jeślim znalazł łaskę w oczach twoich, połóż, proszę, rękę swoją pod biodro moje i okaż mi miłość i wierność. Nie pochowaj mnie w Egipcie” Czyli a gdy zbliżały się dni, wieczorów i ranków (Rdz 1,5) Kiedy Izrael – zwycięzca miał umrzeć, bo trwająca destrukcja stu czterdziestu siedmiu lat lunarnych miała zakończyć oddziaływania informacyjne Izraela – rodzaj informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji wezwał, do siebie syna swego Józefa i rzekł: słowa, dźwięki, wibracje – nośniki mowy słów do niego, Józefa: Jeślim znalazł, nie szukaną łaskę, dar niczym nie zasłużony, jak dar łaski zbawienia, niczym nie zasłużony (Efez.2,6-8) W oczach twoich, rodzaj informacji do percepcji twoich, Józefa, połóż proszę, rękę, rodzaj informacji swoją pod biodro, rodzaj informacji mojej, Izraela i okaż mi, ojcu swemu miłość, uczynki bezwarunkowe, bezinteresowne i bez oczekiwań, syna dla ojca i wierność, wzór uczynków bezwarunkowych, bezinteresownych i bez oczekiwań, syna dla ojca (Rdz 46,29; 45,9-23;47,11-12) Nie pochowaj mnie, gdy umrę mnie, Izraela w Egipcie „bo chcę spocząć z ojcami moimi; dlatego wywieź mnie z Egiptu i pochowaj mnie w ich grobie. On zaś odpowiedział: Uczynię według życzenia twego” Czyli bo chcę spocząć, w grobie z ojcami Abrahamem i Izaakiem moimi, Jakuba – Izraela; dlatego wywieź, gdy umrę mnie, Izraela z Egiptu i pochowaj, mnie w ich grobie, w jaskini na polu Machpela naprzeciw Hebronu – Mamre w ziemi kananejskiej (Rdz 49,29-32) On, Józef zaś odpowiedział, mową słów: Uczynię, wykonam według życzenia twego, według mowy słów twoich, Izraela „Wtedy rzekł Jakub: Przysięgnij mi ! A on przysiągł mu. I skłonił się Izrael wsparty o wierzch laski swojej” Czyli wtedy rzekł Jakub: Przysięgnij, złożyć przyrzeczenie. A on, Józef przysiągł, złożył przyrzeczenie mu, Jakubowi – Izraelowi, ojcu swemu. I skłonił się, pochylił się Izrael wsparty, oparty o wierzch, górna część laski, funkcjonalnie ukształtowany produkt z rodzaju informacji do oparcia o górną część laski swojej, należała do Izraela – rodzaj informacji (Rdz 47,28-31)
_________________
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
 
 
BoaDusiciel 

Wyznanie: Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
Pomógł: 216 razy
Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 5384
Wysłany: 2019-11-14, 18:15   

Podobno na Ziemi nie ma zbyt wielu wariatów, ale są tak sprytnie rozmieszczeni, że spotyka się ich na każdym kroku ... :roll:
_________________
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
 
 
potencjan 

Wiek: 44
Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 525
Skąd: zachodnia Polska
Wysłany: 2019-11-17, 15:06   

Księga Rodzaju 48,1-3

„Po tych wydarzeniach doniesiono Józefowi: Ojciec twój zachorował. Wtedy wziął on z sobą dwóch swoich synów, Manassesa i Efraima” Czyli po tych wydarzeniach doniesiono, poinformowano Józefa: Ojciec twój, Jakub – rodzaj informacji zachorował, bo trwające destrukcyjne falowe zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych Jakuba – rodzaj informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji. Uczyniły, że zachorował, opadł z sił, i umrze, które uczynił zjedzony owoc banana bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz 1,29-30) Oraz myśli, słowa i uczynki, które nie są zgodne Ewangelią Jezusową. Czynią falowe zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji – informacja dla całości i o całości rodzajów informacji (Rdz 1,3) Wtedy wziął on, Józef z sobą dwóch synów swoich, Manassesa i Efraima, potomków danych od Boga Wszechmogącego, których urodziła Józefowi Asenat, córka Poti - Fera (Piotr – żelazny) Kapłan z On, miasta kultu boga słońca, stworzonego rodzaju informacji przez Boga Wszechmogącego (Rdz 1,16) Obrzydliwości dla Boga Wszechmogącego (Ez.20,7; 16,58) „A gdy doniesiono Jakubowi: Oto syn twój Józef przybył do ciebie, zebrał Izrael siły i usiadł na łożu” Czyli a gdy doniesiono, poinformowano Jakuba – Izraela: Oto syn twój, Józef przybył do ciebie, ojca swego, zebrał, uaktywnił siły, z których opadł, przez destrukcję Izrael – zwycięzca siły, które stracił przez trwające destrukcyjne falowe zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych, Jakuba – rodzaj informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji i usiadł, zmienił pozycję z leżącej na siedzącą na łożu, miejsce przebywania chorego „I rzekł Jakub do Józefa: Bóg Wszechmogący ukazał mi się w Luz ziemi kanaanejskiej, błogosławił mi” Czyli i rzekł: słowa, dźwięki, wibracje – nośnik mowy słów Jakuba do Józefa, syna swego: Bóg Wszechmogący ukazał mi się w Luz, czyli Betelu (Rdz 28,19-22) W ziemi kanaanejskiej, przeklętych potomków Kanaana, syna Chama (Rdz 9,25) Błogosławił mi, wolę swoją Bóg Wszechmogący wypełniał w Jakubie (Rdz 28,13-15) Jak w Abrahamie i Izaaku, ojcu Jakuba (Rdz 12,1-9; 13,14-18; 15,1-21; 17; 22,11-19; 25,11) W ziemi kanaanejskiej (Rdz 48,1-3)
_________________
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
 
 
potencjan 

Wiek: 44
Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 525
Skąd: zachodnia Polska
Wysłany: 2019-11-20, 16:32   

Księga Rodzaju 48,4-6

„i rzekł do mnie: Oto ja rozpłodzę i rozmnożę cię, i uczynię cię zgromadzeniem ludów, i dam ci ziemię na wieczną własność potomstwu twemu po tobie „ Czyli i rzekł: słowa, dźwięki, wibracje – nośniki mowy słów Boga Wszechmogącego do Jakuba – Izraela: Oto ja, Bóg Wszechmogący rozpłodzę, przez procesy oddziaływań informacyjnych, poczęć i urodzeń, potomków synów Jakuba – Izraela, i rozmnożę cię , przez procesy wielokrotnych oddziaływań informacyjnych, poczęć i urodzeń potomków synów Jakuba – Izraela. I uczynię cię, potomstwo synów Jakuba – Izraela zgromadzeniem, zbiorę potomków synów Jakuba – Izraela, na jednym miejscu ziemi ludów, potomków synów Jakuba – Izraela, którzy będą zebrani na jednym miejscu ziemi, na której zbiorę potomków synów Jakuba – Izraela, na jednym miejscu ziemi, i dam tę ziemię, na której zbiorę potomków synów Jakuba – Izraela, na jednym miejscu ziemi, na wieczną własność, wieczne dziedziczenie potomstwu twemu, potomkom synów Jakuba – Izraela, po tobie, Jakubie, Izaaku i Abrahamie (Rdz 28,13-15; 26,3-5; 13,14-17) „Dlatego teraz do mnie należą obaj synowie twoi, którzy urodzili ci się w ziemi egipskiej, zanim przybyłem do ciebie do Egiptu: Efraim i Manasses będą moimi jak Ruben i Symeon” Czyli dlatego teraz do mnie, Jakuba – Izraela, ojca Józefa należeć będą obaj synowie Józefa, Efraim i Manasses twoi, Józefa, którzy urodzili ci się, Józefowi w ziemi egipskiej, kraju plemienia Chawili, przeklętego potomka Chama (Rdz 10,6-7) Zanim przybyłem do ciebie, Józefa do Egiptu: Efraim i Manasses, który był pierworodnym synem Józefa, będą moimi, potomkami jak Ruben, pierworodny syn Jakuba i Symeon, których urodziła Jakubowi Lea, żona Jakuba w Paddan. „Ale potomstwo twoje, które po nich spłodzisz, będzie należało do ciebie. Będą nazwani imieniem braci swoich w swoim dziedzictwie” Czyli, ale potomstwo twoje, Józefa, które po nich Efraimie i Manassesie spłodzisz, przez procesy oddziaływań informacyjnych, poczęć i urodzeń potomków danych przez Boga Wszechmogącego, będzie należało do ciebie, Józefa. Będą nazywani imieniem, dziedzicznej ziemi braci swoich, Efraima i Manassesa w swoim dziedzictwie, synów Józefa, według imion dziedziczonej ziemi, braci swoich, Efraima i Manassesa (Rdz 48,4-6)
_________________
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
 
 
potencjan 

Wiek: 44
Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 525
Skąd: zachodnia Polska
Wysłany: 2019-11-23, 15:39   

Księga Rodzaju 48,7-9

„A gdy wracałem z Paddanu, umarła mi w drodze Rachela w ziemi kanaanejskiej, gdy jeszcze był kawałek drogi Efraty; i pochowałem ją tam przy drodze do Efraty, to jest do Betlejemu” Czyli a gdy wracał Jakub – Izrael z Paddanu, miasto potomków synów Nachora, brata Abrahama, umarła, zaprzestały oddziaływania informacyjne Racheli - rodzaju informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji – informacja dla całości i o całości rodzajów informacji mi, Jakubowi w drodze, szlak komunikacyjny z Paddanu Rachela, żona Jakuba, która urodziła Jakubowi, Józefa i Beniamina, w ziemi kanaanejskiej, gdy jeszcze był kawałek, niewielka część odległości drogi do Efraty, osiedle w ziemi kanaanejskiej. I pochowałem, złożył w grobie ją, Rachelę tam przy drodze, szlak komunikacyjny do Efraty, to jest teraz Betlejem, dom chleba, w którym urodził się Jezus Zbawiciel, chleb żywota (Jan.6,35) „A gdy Izrael zobaczył synów Józefa, rzekł: Kimże oni są ? „ Czyli a gdy Izrael – zwycięzca zobaczył, rodzajem informacji do percepcji, synów Józefa, rzekł: słowa, dźwięki, wibracje – nośniki mowy słów do Józefa: Kimże oni są ? Których rodzajem informacji do percepcji zobaczył Izrael – zwycięzca. „Na to odpowiedział Józef ojcu swemu: To moi synowie, których dał mi tu Bóg. A on rzekł: Przyprowadź ich do mnie, abym im błogosławił” Czyli na to, na mowę słów Jakuba – Izraela odpowiedział Józef ojcu swemu: To moi synowie, Efraim, Manasses, których dał mi, Józefowi Bóg Wszechmogący tu, w Egipcie, kraju plemienia Chawili, przeklętego potomka Chama (Rdz 10,6-7) A on, Jakub rzekł: słowa, dźwięki, wibracje – nośniki mowy słów do Józefa, syna swego. Przyprowadź, do świadomości ich, potomków danych Józefowi od Boga Wszechmogącego do mnie, ojca swego, abym im, potomkom danych od Boga Wszechmogącego błogosławił, wolę swoją wypełniał Jakub w potomkach danych od Boga Wszechmogącego. Analogicznie do Jezusa Zbawiciela, w którym wypełniał wolę swoją Bóg Wszechmogący, aby potomkowie synów Noego, Sema, Chama i Jafeta, bracia bliźniacy (Rdz 5,32) Nie ponieśli wiecznej śmierci, ból, cierpienie, strach, przerażenie, które trwać będą wiecznie (Mar.9,43-48; Obj.21,8 ) Ale byli zbawieni, żyli wiecznie w nowym systemie duchowo – informacyjnej całości – Eden (Rdz 48,7-9)
_________________
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11