Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Powinieneś to wiedzieć
Autor Wiadomość
Hava 
Kobieta

Pomogła: 14 razy
Wysłany: 2013-01-29, 13:00   

Queza, wybacz, ale nie mogę Ciebie traktować poważnie :hehe:

Queza 

Pomogła: 149 razy
Wysłany: 2013-01-29, 13:06   

Hava napisał/a:
Queza, wybacz, ale nie mogę Ciebie traktować poważnie :hehe:

Nie musisz :idea:

radek 
m??czyzna

Wysłany: 2020-02-01, 20:27   

Religie aby nie być pustymi ideologiami nie mogą pozostawać w miejscu i nie mogą uważać się na wzajem za wrogie. Wyznawcy powinni wiedzieć do czego zmierzają religie i powinni znać optymalny sposób zachowywania się, zmierzający do realizacji zapowiedzi zawartej w religii i biorący pod uwagę Prawo do własnego zdania innych ludzi, bo ludzie są ważniejsi niż religie. Religie są dla ludzi nie ludzie dla religii. Religie wywodzą się od Boga, a nie Bóg z religii, dlatego ludzie powinni płynnie orientować się w przesłaniach Bożych, aby być dziedzicami Bożych obietnic

Quran 2:121-122
Ci, którym daliśmy Księgę, recytują ją należną jej recytacją; oto ci, którzy w nią wierzą. A ci, którzy w nią nie wierzą, poniosą stratę. ` O synowie Izraela! Wspomnijcie Moje dobrodziejstwa, którymi was obdarzyłem, i to, że wyniosłem was ponad światy!

Bóg ma nad nami zwierzchność, a religie mają nam pomóc odnaleźć się w stworzonym przez Niego Świecie. Najpierw trzeba dojrzeć do zaufania Bogu. Znając Jego Miłość, argumenty do uzasadnienia siebie w Bogu przed ludźmi, same będą się dobierać

Quran 2:256
Nie ma przymusu w religii! Prawość wyróżniła się od nieprawości. I ten, kto odrzuca fałszywe bóstwa, a wierzy w Boga, uchwycił za najpewniejszy uchwyt, nie mający żadnego pęknięcia. Bóg jest słyszący,. wszechwiedzący!

ratao

Wyznanie: Słowianin
Wysłany: 2020-02-08, 23:10   

Cytat:
Najpierw trzeba dojrzeć do zaufania Bogu.

Na chwilę obecną, pozorne chrześcijaństwo nie zna prawdziwego Boga, który jest Duchem - Energią.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Odpowiedz do tematu