Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Księga Rodzaju 3,1-5
Autor Wiadomość
booris

Wyznanie: Dub & Motocykl
Wysłany: 2020-03-12, 21:23   

potencjan napisał/a:
Piszę o rzeczywistych i rzetelnych faktach naukowych, czyli wirowego atomu Kelvina, którą negujesz i manipulujesz, a za negowanie i manipulowanie ponosi się konsekwencje.

Najpierw napisales ze od czasow Kelvina wiemy o czastkach elementarnych,co nie jest zgodne z prawda.Potem napisales ze Kelvin odkryl elektrony,co rowniez nie jest zgodne z prawda.Teraz dolozyles do tego kolejny element.Kto wiec tu manipuluje?A zamiast podac te rzeczywiste i rzetelne fakty naukowe,straszysz mnie blizej nieokreslonymi konsekwencjami.Jestes niemerytoryczny,niepowazny i wlasnie ponosisz tego konsekwencje.

https://www.youtube.com/watch?v=Hbq5UyaM8sk

potencjan 

Wysłany: 2020-03-14, 15:03   

Księga Wyjścia 2,8

"I rzekła do niej córka faraona: Idź ! Dziewczyna poszła i zawołała matkę dziecka" Czyli i rzekła: słowa, dźwięki, wibracje - nośniki mowy słów do niej, siostry jego, córka, rodzaj informacji poczęty przez faraona i żonę faraona. Idź !, ukształtowaną funkcjonalnie formą ruchu. Dziewczyna, młody rodzaj informacji - niezamężny poszła, formą ruchu i zawołała, głośne słowa, dźwięki, wibracje - nośniki mowy słów matkę, kobieta, która poczęła, urodziła i karmiła dziecka, młody rodzaj informacji (Wyj. 2, 8 )

potencjan 

Wysłany: 2020-03-14, 15:31   

booris napisał/a:
potencjan napisał/a:
Piszę o rzeczywistych i rzetelnych faktach naukowych, czyli wirowego atomu Kelvina, którą negujesz i manipulujesz, a za negowanie i manipulowanie ponosi się konsekwencje.

Najpierw napisales ze od czasow Kelvina wiemy o czastkach elementarnych,co nie jest zgodne z prawda.Potem napisales ze Kelvin odkryl elektrony,co rowniez nie jest zgodne z prawda.Teraz dolozyles do tego kolejny element.Kto wiec tu manipuluje?A zamiast podac te rzeczywiste i rzetelne fakty naukowe,straszysz mnie blizej nieokreslonymi konsekwencjami.Jestes niemerytoryczny,niepowazny i wlasnie ponosisz tego konsekwencje.

Czynisz w systemie destrukcyjne falowe zakłócenia, negowaniem i manipulowaniem rzeczywistych i rzetelnych faktów biblijnych, zbieżnych z odkryciami nauki, za które trafisz do tunelu uczynków swoich, naukowo i empirycznie udowodniony.

BoaDusiciel 

Wyznanie: Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
Wysłany: 2020-03-14, 18:43   

I co booris, będziesz ciągnął dyskusję z pomylonym ? :lol:

Krystian 

Wyznanie: Chrystianin
Wysłany: 2020-03-14, 19:16   

BoaDusiciel napisał/a:
I co booris, będziesz ciągnął dyskusję z pomylonym ?

Ja myślę, że potencjan, ma coś z głową.

Ewangelia Jana 3:16

booris

Wyznanie: Dub & Motocykl
Wysłany: 2020-03-14, 22:11   

BoaDusiciel napisał/a:
I co booris, będziesz ciągnął dyskusję z pomylonym ? :lol:

Nie,nie bede.Ale tak naprawde to on ma racje.Bo jak nazwac inaczej jego pisanie,jak nie konsekwencjami za negowanie i manipulowanie faktami?Wlasnie trafil do "tunelu uczynkow swoich'.

https://www.youtube.com/watch?v=Hbq5UyaM8sk

potencjan 

Wysłany: 2020-03-17, 15:39   

Księga Wyjścia 2,8

"I rzekła do niej córka faraona: Idź ! Dziewczyna poszła i zawołała matkę dziecka" Czyli i rzekła: słowa, dźwięki, wibracje - nośniki mowy słów do niej, siostry jego, córka, rodzaj informacji poczęty przez faraona i żonę faraona. Idź !, ukształtowaną funkcjonalnie formą ruchu. Dziewczyna, młody rodzaj informacji - niezamężny poszła, formą ruchu i zawołała, głośne słowa, dźwięki, wibracje - nośniki mowy słów matkę, kobieta, która poczęła, urodziła i karmiła dziecka, młody rodzaj informacji (Wyj. 2, 8 )

BoaDusiciel 

Wysłany: 2020-03-18, 07:07   

Aktualna pogoda w Tworkach: temp. +7, bez opadów, słaby wiatr
W ciągu dnia max. +16, słonecznie, bezwietrznie
Idealna pogoda na spacer ...
Dźwięki, wibracje, nośniki informacji :lol:

Krystian 

Wyznanie: Chrystianin
Wysłany: 2020-03-18, 20:19   

potencjan napisał/a:

To zmień teraz temat, bo teraz zacząłeś w swojej głowie, analizować Księgę Wyjścia.
W Tworkach masz dostęp do internetu, że tyle tworzysz fantastyki biblijnej 8-)

Ewangelia Jana 3:16

potencjan 

Wysłany: 2020-03-21, 15:12   

Księga Wyjścia 2,9-10

"I rzekła do niej córka faraona: Zabierz to dziecko i wykarm mi je, a ja dam ci należytą zapłatę. Wzięła więc kobieta dziecko i wykarmiła je" Czyli, i rzekła: słowa, dźwięki, wibracje - nośniki mowy słów do niej, matki dziecka, córka faraona, poczęta przez faraona i żonę faraona: Zabierz, ode mnie i przenieś do siebie to dziecko, młody rodzaj informacji i wykarm mi je, dostarczaj pokarm dla niego, a ja, córka faraona dam ci, matce dziecka należytą, taka jaką powinna być za wykarmienie zapłatę, wynagrodzenie za wykarmienie. Wzięła więc, od córki faraona, kobieta, matka dziecka, dziecko, młody rodzaj informacji i wykarmiła go, dostarczała pokarm dla młodego rodzaju informacji. Analogicznie do każdego z nas, córka faraona ma być źródłem świadomości, że za wykarmienie każdego z nas mamy dać należytą zapłatę "A gdy dziecko podrosło, przyprowadziła je do córki faraona; ta zaś miała go za syna. I nazwała go Mojżesz, mówiąc: Wyciągnęłam go z wody" Czyli, a gdy dziecko, młody rodzaj informacji podrosło, wykarmione pokarmem dla młodego rodzaju informacji przyprowadziła, matka dziecka, je, dziecko do córki faraona; ta zaś miała go, młody rodzaj informacji wykarmiony pokarmem, za syna, poczęty i urodzony rodzaj informacji mężczyzny, potomek dany przez Boga Wszechmogącego. I nazwała go, imieniem według mowy słów Mojżesz, mówiąc: słowa, dźwięki, wibracje - nośniki mowy słów: Wyciągnęłam, ocaliłam go, młody rodzaj informacji mężczyzny, z wody, umowna nazwa rodzaju informacji (Wj 2,9-10)

BoaDusiciel 

Wysłany: 2020-03-21, 17:12   

https://www.youtube.com/watch?v=VH8MPV0T1n4

potencjan 

Wysłany: 2020-03-24, 15:42   

Księga Wyjścia 2, 11

„I zdarzyło się w tym czasie, gdy Mojżesz już dorósł, że wyszedł do swoich braci i przypatrywał się ich ciężkiej pracy. Zobaczył też pewnego Egipcjanina, który bił Hebrajczyka, jednego z jego rodaków” Czyli, i zdarzyło się w tym czasie, życia Mojżesza, gdy Mojżesz, imię według mowy słów córki faraona, mówiąc: Wyciągnęłam, ocaliłam go z wody już dorósł, samodzielna zdolność do zapewnienia sobie wyżywienia, rodzaju informacji mężczyzny, że wyszedł, z pałacu faraona do swoich braci, plemienia potomków synów Jakuba i przypatrywał się, uważnie percepcją ich ciężkiej pracy, praca zbiorowa wymagająca dużego wysiłku. Zobaczył, percepcją pewnego, jednego z wielu nadzorców pańszczyźnianych Egipcjanina, z plemienia potomków synów Chawili, syna Kusza, przeklętego syna Chama, z jednego rodu Chama, brata bliźniaka Sema i Jafeta, synów Noego (Rdz 10,6-7; 5,32) Który bił, uderzał narzędziem do zadawania bólu Hebrajczyka, od Hebera, ojca Joktana i Pelega, od którego wywodził się Abraham, Izaak i Jakub, z jednego rodu Sema, brat bliźniak Chama i Jafeta (Rdz 5,32) Jednego, z wielu potomków synów Jakuba, z jego, Mojżesza rodaków, z plemienia potomków synów Jakuba z dwóch rodów (Rdz 38,2-30; 46,10,20) Sema i Chama (Wj 2,11)

BoaDusiciel 

Wysłany: 2020-03-25, 07:57   

Facet siedzi na kozetce u psychiatry.
- Panie doktorze, wydaje mi się, że u nas w lodówce ktoś mieszka.
- Dlaczego pan tak sądzi?
- Bo żona nosi tam jedzenie.

A teraz to samo, w wersji dla wariatów:

Siedzi facet, rodzaj informacji płci męskiej, zdolny do samodzielnego zapewnienia sobie pożywienia, do lekarza, rodzaj informacji dla wykonywania zabiegów medycznych, i mówi, drgania, wibracje, fale akustyczne, panie doktorze wydaje mi się, rodzaj informacji dla percepcji, że u nas w lodówce, rodzaj informacji w postaci skrzyni metalowej, do przechowywania żywności, wyposażonej w układ chłodzący, rodzaj informacji dla obniżania temperatury, ktoś mieszka, czyli przebywa wewnątrz, rodzaj informacji dla percepcji wzrokowej, wizualnej. Lekarz pyta dlaczego, drgania, wibracje, rodzaj informacji w postaci akustycznej, a facet na to, że żona, rodzaj informacji płci żeńskiej związanej formalnie z mężczyzną, dla rodzaju informacji i percepcji, nosi tam jedzenie, środki służące do utrzymania życia, rodzaj informacji w postaci stałej i płynnej, dla percepcji wizualnej i węchowej.

potencjan 

Wysłany: 2020-03-25, 11:06   

BoaDusiciel napisał/a:
Facet siedzi na kozetce u psychiatry.
- Panie doktorze, wydaje mi się, że u nas w lodówce ktoś mieszka.
- Dlaczego pan tak sądzi?
- Bo żona nosi tam jedzenie.

A teraz to samo, w wersji dla wariatów:

Siedzi facet, rodzaj informacji płci męskiej, zdolny do samodzielnego zapewnienia sobie pożywienia, do lekarza, rodzaj informacji dla wykonywania zabiegów medycznych, i mówi, drgania, wibracje, fale akustyczne, panie doktorze wydaje mi się, rodzaj informacji dla percepcji, że u nas w lodówce, rodzaj informacji w postaci skrzyni metalowej, do przechowywania żywności, wyposażonej w układ chłodzący, rodzaj informacji dla obniżania temperatury, ktoś mieszka, czyli przebywa wewnątrz, rodzaj informacji dla percepcji wzrokowej, wizualnej. Lekarz pyta dlaczego, drgania, wibracje, rodzaj informacji w postaci akustycznej, a facet na to, że żona, rodzaj informacji płci żeńskiej związanej formalnie z mężczyzną, dla rodzaju informacji i percepcji, nosi tam jedzenie, środki służące do utrzymania życia, rodzaj informacji w postaci stałej i płynnej, dla percepcji wizualnej i węchowej.

Według ciebie, jak zaistniał świat materialny, umownie nazwany?

BoaDusiciel 

Wysłany: 2020-03-25, 14:39   

Pewien wariat twierdził, że jest ziarenkiem zboża.
Po kilku latach pobytu w szpitalu udało się go przekonać, że jednak jest człowiekiem.
Wypuszczono go ze szpitala, ale po chwili przerażony wrócił, krzycząc:
- Tam za rogiem stoi kura !
Lekarz na to: Przecież pan już wie, że nie jest ziarenkiem zboża !
A wariat na to: Ja wiem, ale kura jeszcze nie !

Odpowiedz do tematu