Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
MISJA JUDASZA
Autor Wiadomość
wybrana 
wybrana

Wyznanie: chrześcijanka
Pomogła: 95 razy
Dołączyła: 17 Mar 2017
Posty: 1751
Skąd: Polska
Wysłany: 2020-05-06, 11:55   

booris napisał/a:
wybrana napisał/a:
A jak ty się zachowujesz stara kobieto. Czepiasz się każdego. Siejesz zamęt i zamieszanie a czasami udajesz głupia, że niby nic nie rozumiesz. A ja myślę, że Ty jesteś cwana baba. Piszesz tu w określonym celu i wcale nie jesteś ani taka stara, ani taka głupia, ani taka niewinna - jak udajesz.
napisala podazajaca za Jezusem,milujaca blizniego i nie osadzajaca innych,aby jej nie osadzono. :-D
A tak z innej manki-dowiedzialas sie juz gdzie wyczytalem,ze slowo christianos funkcjonowalo przed narodzinami Jezusa?Wujek google pomogl?Douczylas sie i wiesz teraz co znaczy greckie christos i ze nie jest to nazwisko Jezusa??
Tobie to żaden wujek geoogle nie pomoże, bo jak przeczytasz czarny druk, to gdyby on nawet był napisany był złotą czcionką, to dla ciebie zawsze będzie on tylko czarny, bo nic on ci nie rozjaśni.
_________________
JEZUS MOIM ZBAWCĄ
 
 
Krystian 


Wyznanie: Chrystianin
Pomógł: 106 razy
Wiek: 51
Dołączył: 17 Gru 2011
Posty: 4197
Wysłany: 2020-05-06, 11:58   

booris napisał/a:
Pisalem to juz Krystianie-smiem watpic.Nie znam ani jednego Swiadka,ktory zachowywalby sie podobnie.


Ja też wątpiłem, ale Bobo zachowuje się jako świadek.
Zna publikacje świadków.
Zna dobrze Biblię
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.

Ewangelia Jana 3:16
 
 
Krystian 


Wyznanie: Chrystianin
Pomógł: 106 razy
Wiek: 51
Dołączył: 17 Gru 2011
Posty: 4197
Wysłany: 2020-05-06, 12:04   

wuka napisał/a:
A ty , skoro mu przytakujesz, nie jeste wiele lepszy


Gdzie mu przytakuję?
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.

Ewangelia Jana 3:16
 
 
booris

Wyznanie: Dub & Motocykl
Pomógł: 180 razy
Dołączył: 17 Kwi 2015
Posty: 3027
Skąd: Amsterdam,Londyn,Barcelona
Wysłany: 2020-05-06, 12:37   

Krystian napisał/a:
Ja też wątpiłem, ale Bobo zachowuje się jako świadek.

Swiadkowie sie tak nie zachowuja-nie sa ani chamscy,ani wulgarni.
Krystian napisał/a:
Zna publikacje świadków.
Zna dobrze Biblię

Publikacje sa powszechnie dostepne,Biblia tez.
_________________
Mówię tylko do tych którzy chcą mnie słuchać
Ci którzy nie chcą nie obchodzą mnie
Po co mam czas tracić na mówienie do ściany
Ściana i tak zawsze swoje wie

https://www.youtube.com/watch?v=Hbq5UyaM8sk
 
 
Bobo 


Pomógł: 551 razy
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 13647
Wysłany: 2020-05-06, 13:18   

Ależ macie zagwózdkę, co? :mrgreen:
_________________
Oszołomstwu mówię NIE!
 
 
Krystian 


Wyznanie: Chrystianin
Pomógł: 106 razy
Wiek: 51
Dołączył: 17 Gru 2011
Posty: 4197
Wysłany: 2020-05-06, 13:52   

booris napisał/a:
Publikacje sa powszechnie dostepne,Biblia tez.


Jednak zwróć uwagę, że większość katolików Biblii nie czyta.
Natomiast publikacji CK, jakiś tam jeden procent.
Dlatego uważam, że Bobo jest świadkiem.
Fakt, że zachowuje sie po chamsku.
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.

Ewangelia Jana 3:16
 
 
Bobo 


Pomógł: 551 razy
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 13647
Wysłany: 2020-05-06, 14:06   

Krystian napisał/a:
Fakt, że zachowuje sie po chamsku.

Może chcecie, to zaproszę na nasze forum niejakiego armando, który pisuje na innym forum
http://www.mojadroga.fora...a,6173-600.html

To tak, żebyście zobaczyli naprawdę chamski język :mrgreen:
Zapraszamy? :-P
_________________
Oszołomstwu mówię NIE!
 
 
booris

Wyznanie: Dub & Motocykl
Pomógł: 180 razy
Dołączył: 17 Kwi 2015
Posty: 3027
Skąd: Amsterdam,Londyn,Barcelona
Wysłany: 2020-05-06, 14:16   

Bobo napisał/a:
Krystian napisał/a:
Fakt, że zachowuje sie po chamsku.

Może chcecie, to zaproszę na nasze forum niejakiego armando, który pisuje na innym forum
http://www.mojadroga.fora...a,6173-600.html

To tak, żebyście zobaczyli naprawdę chamski język :mrgreen:
Zapraszamy? :-P

Niezle. :-D Chcesz usprawiedliwic swoje chamstwo wiekszym chamstwem kogos innego? :-D Fajne usprawiedliwienie-podziwiam za tupet. :-D
Edytowany:
Heh,Bobek. :-D kliknalem linka ktorego ty wkleiles.Ten koles nie dorasta ci do piet-taki cienki bolek.Ja sobie pomyslalem,ze tam jakies konkretne wiachy leca,a tu nic-zadnego wulgaryzmu,a najwieksze przeklenstwa to bydlo,zwyrodnialcy,zlodzieje i to na okreslenie ubekow i im podobnych.Przy twoim
Bobo napisał/a:
Pierdl...sz. Temat typowo biblijny ale ty masz to w du.ie.

to on jest niewinne dziecko. :-D
O "teksciku" ktory rzuciles ZAMOS-wi nawet nie wspominam,bo to byl taki wyrzut lajna,ze szkoda gadac. :-D
_________________
Mówię tylko do tych którzy chcą mnie słuchać
Ci którzy nie chcą nie obchodzą mnie
Po co mam czas tracić na mówienie do ściany
Ściana i tak zawsze swoje wie

https://www.youtube.com/watch?v=Hbq5UyaM8sk
 
 
Henryk 

Pomógł: 453 razy
Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 10237
Wysłany: 2020-05-06, 20:33   

booris napisał/a:
O "teksciku" ktory rzuciles ZAMOS-wi nawet nie wspominam,bo to byl taki wyrzut lajna,ze szkoda gadac. :-D

Dla mnie Twoje drwiny z Syna Bożego są gorszym łajnem.
 
 
booris

Wyznanie: Dub & Motocykl
Pomógł: 180 razy
Dołączył: 17 Kwi 2015
Posty: 3027
Skąd: Amsterdam,Londyn,Barcelona
Wysłany: 2020-05-06, 20:41   

Henryk napisał/a:
Dla mnie Twoje drwiny z Syna Bożego są gorszym łajnem.

Ok.Rozumiem.A konkretnie?
_________________
Mówię tylko do tych którzy chcą mnie słuchać
Ci którzy nie chcą nie obchodzą mnie
Po co mam czas tracić na mówienie do ściany
Ściana i tak zawsze swoje wie

https://www.youtube.com/watch?v=Hbq5UyaM8sk
 
 
wuka 

Pomogła: 255 razy
Wiek: 69
Dołączyła: 25 Cze 2016
Posty: 4079
Wysłany: 2020-05-06, 20:51   

booris napisał/a:
Henryk napisał/a:
Dla mnie Twoje drwiny z Syna Bożego są gorszym łajnem.

Ok.Rozumiem.A konkretnie?
Konkretow brak. Bedzie tylko wyniosle milczenie :cry:
 
 
booris

Wyznanie: Dub & Motocykl
Pomógł: 180 razy
Dołączył: 17 Kwi 2015
Posty: 3027
Skąd: Amsterdam,Londyn,Barcelona
Wysłany: 2020-05-06, 21:02   

wuka napisał/a:
Konkretow brak. Bedzie tylko wyniosle milczenie

Jesli beda,to sie odniose,jesli nie-to nie.Troche cierpliwosci wuka.
_________________
Mówię tylko do tych którzy chcą mnie słuchać
Ci którzy nie chcą nie obchodzą mnie
Po co mam czas tracić na mówienie do ściany
Ściana i tak zawsze swoje wie

https://www.youtube.com/watch?v=Hbq5UyaM8sk
 
 
wuka 

Pomogła: 255 razy
Wiek: 69
Dołączyła: 25 Cze 2016
Posty: 4079
Wysłany: 2020-05-06, 21:07   

booris napisał/a:
wuka napisał/a:
Konkretow brak. Bedzie tylko wyniosle milczenie

Jesli beda,to sie odniose,jesli nie-to nie.Troche cierpliwosci wuka.
Oczywiscie, ale zwroc uwage w wielu tematach z jaka wyniosloscia i pogarda odnosi sie Henryk i kilku innych oswieconych...totez w tym kontekscie sie odezwalam. Jak zwykle za szybko :-P ;-) sorki
 
 
Bobo 


Pomógł: 551 razy
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 13647
Wysłany: 2020-05-06, 21:13   

wuka napisał/a:
Jak zwykle za szybko

Za szybko, kochaniutka! Za szybciutko! :->
_________________
Oszołomstwu mówię NIE!
 
 
efroni 

Pomógł: 278 razy
Wiek: 66
Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 2288
Wysłany: 2020-05-07, 09:40   

booris napisał/a:
Efroni,w stopce masz cos takiego-
"Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy aby tak mają".
Za kazdym razem kiedy mowie -sprawdzam-w odpowiedzi otrzymuje:nieprawda plus rozne slowa,lacznie tymi ktore napisales powyzej,czyli ze obrazam Ciebie ,Biblie,Jezusa i ze od tego obrazania jestem specjalista.Pouczasz,pouczasz i jeszcze raz pouczasz,a w chwili kiedy brakuje Ci argumentow wyjezdzasz wlasnie z takimi tekstami.Absolutnie nie tolerujesz innego niz Twoje zdania mimo gornolotnego tekstu w Twojej stopce.Maksymalnie wykorzystujesz fakt iz sie nie kryje z tym,ze jestem niewierzacy,przypisujesz mi zlo calego swiata i probujesz jezdzic po mnie jak po lysej kobyle.Ale ja,tak jak i Ty,nie nadstawiam drugiego policzka.Mieczem walczysz?Od miecza giniesz.Siejesz wiatr,zbierasz burze.Ale jesli piszesz merytorycznie i z sensem ja robie dokladnie to samo.
Powiedz,jak moge obrazic Boga,Jezusa czy Biblie?W istnienie pierwszego nie wierze,o drugim nie wiadomo czy zyl,a Biblia to ksiega historyczna z elementami mistycyzmu,opisujaca historie jednego narodu,ktory uwaza sie za wybrany.Do istnienia Boga nie potrafisz mnie przekonac,istnienia Jezusa nie jestes w stanie podeprzec zadnymi faktami,a Biblia...no coz,rownie dobrze moglbym powiedziec,ze obrazasz elementarz,bo robisz bledy ortograficzne.W kazdym z tych trzech przypadkow,kedy czujesz zagrozenie dla mentalnych murow ktore zbudowales wokol siebie,obrazasz sie Ty i tylko Ty.


Odbiłeś piłeczkę nie przeznaczoną dla Ciebie [wtryniłeś się , co dla Ciebie jest niemal regułą] i teraz masz pretensje, że przypisuję Ci zło całego świata
To się chwali, że stajesz w obronie swoich braci w niewierze , ale nie rozumiem dlaczego masz pretensję o to, że stawiam Cię w jednym szeregu z nimi .
To prawda Twoje środki wyrazu są bardziej wysublimowane ; sarkazm , uszczypliwość , ironia to nie to samo co drwina , kpina , czy szyderstwo,
ale prawda jest taka, że takie szpilki [czasami, bo nieraz są rozbrajające] mniej bolą, ale za to bardziej włażą za skórę .

To co mam napisane w stopce przeznaczone jest dla ludzi wierzących , którzy wierzą w istnienie Boga-Stwórcy , w istnienie Jezusa, który żył i żyje ,
jest dla tych dla których Biblia jest Słowem Bożym ,napisanym przez człowieka , Słowem Bożym danym człowiekowi jako pouczenie , wskazówka , rada od Boga
aby człowiek Boży był doskonały, do wszelkiego dobrego dzieła należycie przygotowany

Jest też napisane, że Pisma nie podlegają dowolnemu wykładowi .
Jest też napisane, że należy oddzielać plewy od ziaren .
Jest też napisane, że każdy odpowiada za samego siebie a to co wybierze , to stanie się jego odziałem .
Prawdą jest też i to, że dzisiejszy człowiek dysponuje znacznie większą wiedzą , mądrością niż człowiek sprzed 2000 lat .
Nie ma więc żadnych przeszkód by sam badał sprawdzał , doświadczał , jak się rzeczy mają
a nie ślepo , bezmyślnie , bezkrytycznie polegał na naukach różnej maści pouczaczy ,
którzy sami sobie nadają miano ex cathedr [ a tacy są i po stronie wierzących jak i po stronie niewierzących].
Niedowiarki niech się na tą stopkę nie powołują , dla nich argumenty biblijne są i będą tylko plewami [z powodu ich niedowiarstwa]

Piszesz tak ; Absolutnie nie tolerujesz innego niz Twoje zdania mimo gornolotnego tekstu w Twojej stopce.
I tu się mylisz [tylko krowa nie zmienia poglądów], zacznę od tego, że Twój tekst w stopce, zważywszy na to dla kogo jest przeznaczony , jest nie mniej górnolotny .
Wiem kim jestem i znam swoje miejsce w szeregu i nie mam aspiracji by być pouczaczem dla kogokolwiek a stopka temu nie przeczy , stopka to potwierdza .
Wiem kim nie jestem i jakie mam braki i bez uprzedzeń przyjmuję nauki od innych, pod warunkiem, że te nauki mają "ręce i nogi"
[ zgodnie z tym co mam napisane w stopce - badać , sprawdzać , doświadczać ] .

Piszesz tak ;Ale jeśli piszesz merytorycznie i z sensem ja robie dokladnie to samo.
Nie, Dla Ciebie nie ma znaczenia czy pisze merytorycznie i z sensem, o Bogu , o Jezusie ,o Biblii, czy o naukach biblijnych .
Dlaczego ? Dlatego, że ,dla Ciebie , jako niewierzącego ,[ i nie tylko dla Ciebie] moje pisanie o Biblii , o Bogu , o Jezusie [ i nie tylko moje] to objaw schizofrenii
[ stan charakteryzujący się zmienionym chorobowo ( pod wpływem opium , jakim jest religia), nieadekwatnym postrzeganiem, przeżywaniem, odbiorem i oceną rzeczywistości]

Cyt; Do istnienia Boga nie potrafisz mnie przekonac,istnienia Jezusa nie jestes w stanie podeprzec zadnymi faktami,a Biblia...no coz,rownie dobrze moglbym powiedziec,ze obrazasz elementarz,bo robisz bledy ortograficzne

Co do istnienia Boga , Jezusa, czy do tego, że Biblia to Słowo Boże , nie miałem i nie mam najmniejszego zamiaru ani Ciebie , ani żadnego innego niedowiarka , przekonywać .
Dlaczego ? Tak jak wierzący nie przyjmie argumentów niewierzącego tak i niedowiarek nie przyjmie argumentów wierzącego
W jednym jak i w drugim przypadku, to tak jakby kopać się z koniem - nie ma sensu [ poza tym jest jeszcze schizofrenia wierzącego]

Co do miecza . Ja się mieczem bronię przed atakami takich jak Ty.
A co do groźby . Nie czytałeś, że ten miecz jest obusieczny?
_________________
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10