Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Oblubienica Baranka
Autor Wiadomość
Dymensja 
Dymensja

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 1912
Wysłany: 2008-11-06, 16:59   

Tak to twoje prawo tak napisać, a co do braci to oni dziś jeśli usłyszycie głos Jego nie zatwardzajcie serc waszych.

Ale po co oblubienica ma ponieść śmierć ? Czyż nie wystarczy krew Chrystusa która ją oczyszcza ? Jeśli w niej Duch Święty jest.

Czy ty swoją żonę wysłałeś na cierpienie zanim za ciebie wyszła ? to tylko przykład.

Wiem że się w tym nie zgadzamy, ale cię lubię bracie

Shalom
 
 
kesja 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 4127
Wysłany: 2008-11-06, 17:08   

Mat. 25:44-45
44. Wtedy i oni mu odpowiedzą, mówiąc: Panie! Kiedy widzieliśmy cię łaknącym albo pragnącym, albo przychodniem, albo nagim, albo chorym, albo w więzieniu i nie usłużyliśmy ci?
45. Wtedy im odpowie tymi słowy: Zaprawdę powiadam wam, czegokolwiek nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, i mnie nie uczyniliście.
(BW)

Cytat:
Bracia Jezusa , którzy będą głodni , chorzy , w więzieniach i innych potrzebach dlatego będą w takiej opłakanej sytuacji , bo nie będą mieli znamienia zwierzęcia. Dlatego , że nic nie będą mogli ani kupić ani sprzedać będą po prostu w wielkich potrzebach fizycznych.
Gdy przyjdzie Pan a z Nim wszyscy święci , to zbierze wszystkie narody na sąd i sądzić je będzie jak Pasterz. Bracia Jezusa z tej przypowieści , to nikt inny jak Jego Oblubienica , której liczba ma zostać dopełniona w drugiej połowie tygodnia. Wszyscy muszą podobnie ponieść śmierć. Zabijanie ich zacznie się od drugiej połowy dygodnia , czyli od zrzucenia diabła z nieba na ziemię i gdy on przekaże bestii swoją moc.


A więc ,Bracia czy OBLUBIENICA ?
ja widzę tu różnice.
O ile wiem Abraham składał w Ofierze Izaaka a nie swoją ŻONE-Oblubienicę
A co do , jeden z tych małych - to
moze byc każdy ,KĄŻDY ,kto jest ZEREM w oczach mądrych tego świata ,inteligencji ,
to może byc człowiek ułomny - kaleki ,no bo jakże to - powiadają - choroba i grzech idzie w parze więc skoro jest jaki jest to znaczy ze grzeszy .
Wyobrażacie sobie prorokującego ,z porażeniem mózgowym ?
Czy nie do dzisiaj sie uwaza ,ze np Branham zginął w wypadku bo był zwiedziony ?
To jest - mały Brat - dla wielkich studentów Biblijnych .
Każdy kogo uważa sie za mniej godnego bo np nie zna gramytyki ?
oto pycha idzie przed upadkiem :->
 
 
Płaskowicki Rys
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-06, 17:20   

Dymencjo ja Ciebie też lubię tak jak Ty Machabeusza ,ale teraz pozwolę sobie się z Tobą nie zgodzić.
Oblubienica będzie na ziemi gdy Pan wróci /to panny mądre mają olej-zbawienie-w swych lampach/
Jeżeli by oblubienicy nie było to kto by mial moc odmówić przyjęcia znamienia w objawieniu wyrażnie i to w trzech miejscach pisze ,że znamienia nie przyjmą ci ,których imiona są zapisane w barankowej księdze życia a więc kto jak nie oblubienica jest tam zapisana.
W tym punkcie mam inny pogląd jak br Branham i głosiłem to jeszcze jako usługujący w zborach poselstwa.
Kosztowni bracia w tej sprawie nie potrafili wskazać na miejsca w Biblii jasno wskazujące na pochwycenie oblubienicy przed uciskiem.
Powtarzam jeżeli oblubienica jest zabrana to co robią mądre panny obok głupich w chwili powrotu Pana
pozdrawiam
Machabeuszu nie odpowiadaj na posty tej osoby ,która chce Cie sprowokować,szkoda pereł
 
 
Dymensja 
Dymensja

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 1912
Wysłany: 2008-11-06, 17:42   

Płaskowicki Rys napisał/a:
Dymencjo ja Ciebie też lubię tak jak Ty Machabeusza ,ale teraz pozwolę sobie się z Tobą nie zgodzić.
Oblubienica będzie na ziemi gdy Pan wróci /to panny mądre mają olej-zbawienie-w swych lampach/
Jeżeli by oblubienicy nie było to kto by mial moc odmówić przyjęcia znamienia w objawieniu wyrażnie i to w trzech miejscach pisze ,że znamienia nie przyjmą ci ,których imiona są zapisane w barankowej księdze życia a więc kto jak nie oblubienica jest tam zapisana.
W tym punkcie mam inny pogląd jak br Branham i głosiłem to jeszcze jako usługujący w zborach poselstwa.
Kosztowni bracia w tej sprawie nie potrafili wskazać na miejsca w Biblii jasno wskazujące na pochwycenie oblubienicy przed uciskiem.
Powtarzam jeżeli oblubienica jest zabrana to co robią mądre panny obok głupich w chwili powrotu Pana
pozdrawiam
Machabeuszu nie odpowiadaj na posty tej osoby ,która chce Cie sprowokować,szkoda pereł


Którzy to nie umieli wskazać ? Proszę abyś tak nie pisał jakby to wszyscy lub napisz którzy to bracia a ja się zapytam ?. Piszesz o powrocie czyli 2 przyjściu Pana. A gdzie te mądre Panny z Głupimi razem ?

W tym punkcie masz inny pogląd niż Branham, a co mi do tego, to go miej.

Dziś jest wiele osób które nie mają Ducha Świętego a mają moc , jak to możliwe ?
 
 
Płaskowicki Rys
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-06, 17:56   

Znasz przecież przypowieść o 10 pannach sam w jednym poście pisałeś że głupie panny będą zbawione choć nie należą do oblubienicy,bo nie mają oleju.
Mądre więc zgodnie z Twoim poglądem są w oblubienicy .
Wszystkie czekają na przyjście oblubieńca czyli na co innego jak nie na drugie przyjście Pana.
Przecież Jezus nie mówił tej przypowieści "do tyłu" opisując swe pierwsze przyjście.
A co do wymienienia z nazwiska braci z którymi o tym mówiłem to chętnie ale pw bo nie jestem pewny czy aby chcą bym ich w tym kontekście wymieniał publiczne.
pozdrawiam
Dymencjo co miałeś na myśli pisząc ostatnie zdanie o tych którzy nie mają Ducha Sw a maja moc.
Czy było to do mnie?
Jeżeli Cie czymś uraziłem to przebacz,ale nie sugeruj że ktoś kto w nawet drobnej kwestii nie zgadza się z nauczaniem kaznodziei z Jefersonvile nie ma Ducha Sw -tego on sam nigdy nie stwierdził
pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam nie szukam zwady
pisząc do Maachabeusza o osobie szukąjacej zwady nie pisałem o Tobie Dymencjo -ciebie lubię i szanuję pisałem o tej Anne coś tam po irlandzku
pozdrawiam
 
 
Dymensja 
Dymensja

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 1912
Wysłany: 2008-11-06, 18:49   

Płaskowicki Rys napisał/a:
Znasz przecież przypowieść o 10 pannach sam w jednym poście pisałeś że głupie panny będą zbawione choć nie należą do oblubienicy,bo nie mają oleju.
Mądre więc zgodnie z Twoim poglądem są w oblubienicy .
Wszystkie czekają na przyjście oblubieńca czyli na co innego jak nie na drugie przyjście Pana.
Przecież Jezus nie mówił tej przypowieści "do tyłu" opisując swe pierwsze przyjście.
A co do wymienienia z nazwiska braci z którymi o tym mówiłem to chętnie ale pw bo nie jestem pewny czy aby chcą bym ich w tym kontekście wymieniał publiczne.
pozdrawiam
Dymencjo co miałeś na myśli pisząc ostatnie zdanie o tych którzy nie mają Ducha Sw a maja moc.
Czy było to do mnie?
Jeżeli Cie czymś uraziłem to przebacz,ale nie sugeruj że ktoś kto w nawet drobnej kwestii nie zgadza się z nauczaniem kaznodziei z Jefersonvile nie ma Ducha Sw -tego on sam nigdy nie stwierdził
pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam nie szukam zwady
pisząc do Maachabeusza o osobie szukąjacej zwady nie pisałem o Tobie Dymencjo -ciebie lubię i szanuję pisałem o tej Anne coś tam po irlandzku
pozdrawiam



Wcale nie poczułem się urażony, czy ja coś sugeruję ? Tylko widzę że cię ten temat Bożego proroka dotyka.

Nie pisałem tego do ciebie ani o tobie nie myślałem, tylko do innych którzy czynią znaki a krzyżują Słowo

W 6 pieczęci co się dzieje ? A w 4 ? a czego nie ma w 5 ?

Wierzę że oblubienica nie idzie przez ucisk, samo centrum ucisku gdy się zacznie dziać, bo są na to obrazy biblijne w Starym testamencie. Enoh zabrany przed potopem, Zanim spadł ogień na Sodomę Lot wyrwany, Gdy Józef dał się poznać bracią swoim jego małżonka oblubienica nie została przy nim. A wiesz ona był poganką oblubienica z pogan. Tak też uważał prorok i ja też uważam bo to jest biblijne. No i te pieczęcie.

Nie potrafię inaczej wierzę tak, jeszcze będziemy nie raz wracać do tych tematów bo wierzę też że każde miejsce Pisma jest ze sobą ściśle związane i odpowiada na każde miejsce. Czyli odpowiedź jest w Biblii

Shalom
 
 
kesja 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 4127
Wysłany: 2008-11-06, 19:13   

"Płaskowicki Rys"

Cytat:
Oblubienica będzie na ziemi gdy Pan wróci /to panny mądre mają olej-zbawienie-w swych lampach/
Jeżeli by oblubienicy nie było to kto by mial moc odmówić przyjęcia znamienia w objawieniu wyrażnie i to w trzech miejscach pisze ,że znamienia nie przyjmą ci ,których imiona są zapisane w barankowej księdze życia a więc kto jak nie oblubienica jest tam zapisana.

-Panna Bina ma , BINA a panna głupia NIE MA BINA ,bo nie prosi o Bina Jezusa ,ale człowieka .
Kto odmówi ZNAMIENIA jesli nie bedzie BINA ?
Głupia odmówi kiedy zobaczy NA WŁĄSNE OCZY .
Przecież to ,ze nie ma Oliwy nie znaczy ,ze nie ma inteligencji ,sumienia współczucia .
Ujrzy co utraciła ,ujrzy zmarnowany Czas ujrzy Gniew Boży zasłuzony .

Nie zapominajcie o Izraelu o ich CZASIE .

- Panna Bina ma Olej a panna głupia nie ma Oleju , nie ma Bina ,bo gdyby miała Bina nie była by Głupia
otacza ja ciemność jej Lampa gaśnie
- Panna Bina mówi ,ze nie da jej Oleju , bo nam by zabraklo - czego ?
- Panna Bina była w trakcie Oczyszczania LAMY SWOJEJ - z czego Oczyszczała ?

z naleciałości denominacyjnych nauk ,lampa była zakopcona .
- Panna Bina ,mówi ,ze nie bedzie urzyczac Oliwy aby jej samej nie zabrakło Czasu na Oczyszczenie
napisano
Wykorzystujcie CZAS jaki wam DANO -
-1 list Jana -
- czytamy ,ze JAHszua DAŁ NAM BINA ,ku POZNANIU JEGO JAKO PRAWDZIWEGO BOGA.
-popatrzcie WSZYSCY SŁYSZA CO GŁOSIMY i co ?
- drwią ,wyśmiewaja ,marnują CZAS na Oczyszczanie LAMP swoich .
-Chodza po kupcach by NABYC Oliwy ?
Macie Namaszczenie od świetego i wiecie wszystko ! :-)
Cytat:

W tym punkcie mam inny pogląd jak br Branham i głosiłem to jeszcze jako usługujący w zborach poselstwa.
Kosztowni bracia w tej sprawie nie potrafili wskazać na miejsca w Biblii jasno wskazujące na pochwycenie oblubienicy przed uciskiem.

POGLĄD ?
Tu nie o poglady chodzi a o PRAWDĘ , w pogladach mozemy sie róznic ,ale PRAWDA JEST
JEDEN .
Nie potrafili wskazac miejsca w Biblii ,a czy ty bracie SZUKAŁES prosiłeś z modlitwą ,Pragnąłes POZNAC PRAWDE ,czy tylko chciałes udowodnić ze Branham sie myli ?
Cytat:


Powtarzam jeżeli oblubienica jest zabrana to co robią mądre panny obok głupich w chwili powrotu Pana

prosze WSKAŻ mi gdzie to wyczytałes ,ze Panny Bina - sa obok tych co Bina nie mają ?
TERAZ owszem , ale chyba Oblubienica jeszcze nie jest Zbarana ?
Głupie chciały wejść ,ale Brama była zamknieta i Głupia usłyszała - precz nieznam ciebie
nigdy cie nie zawołałem .
STRASZNE i ku przestrodze
>>>>
:-D
1Tes 5:5 Br "Wszyscy bowiem jesteście dziećmi światłości i dnia. Nie pozostajemy pod władzą nocy ani ciemności."

1Tes 5:8 Br "My zaś, ponieważ jesteśmy dziećmi dnia, musimy być trzeźwi; powinniśmy przywdziać na siebie pancerz wiary i miłości, założyć na głowę hełm nadziei przyszłego zbawienia."

1Tes 5:19 Br "Nie utrudniajcie działania Duchowi [Świętemu],"
><><
1Tes 1:10 Bw "i oczekiwać Syna jego z niebios, którego wzbudził z martwych, Jezusa, który nas ocalił przed nadchodzącym gniewem Bożym."


1Tes 2:16 Bw "a żeby dopełnić miary grzechów swoich, przeszkadzają nam w zwiastowaniu poganom zbawiennej wieści. Ale gniew Boży spadł na nich na dobre."


1Tes 5:9 Bw "Gdyż Bóg nie przeznaczył nas na gniew, lecz na osiągnięcie zbawienia przez Pana naszego Jezusa Chrystusa,"

Musisz odpowiedzieć sobie czy Bóg przeznaczył ciebie na GNIEW ,czy na Zbawienie .
kogo spotka GNIEW BOZY - Oblubienice ?
czyli Bóg nie ma rozeznania KTO JEST KTO ?
Ciemność i Światło - Noc i DZien - czyli jak , nie zabierze Oblubienicy bo jej nie potrafi Ocalic ?
Wyda ja na TO SAMO co tą której nie zna ?
 
 
Płaskowicki Rys
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-07, 08:55   

Pieknie to napisałas nic dodać nic ująć ,ale nie ma tu nawet cienia biblijnego dowodu że pochwycenie oblubienicy nastąpi przed uciskiem,a ztym się nie zgadzam .
Co do rozumu i oczyszczenia to pełna zgoda to bardzo kosztowna nauka napewno z niej skorzystam.
Nie szukam błedów Branhama bo szanuję jego słuzbę ,ale nie traktuje wszystkiego czego nauczał jako prawdę objawioną i przyjmuje tylko to co widze w Słowie
pozdrawiam
 
 
Axanna
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-07, 09:13   

Zgadza się, Rysiu. Pogrubione przez kesje cytaty traktują o ratunku "przed gniewem Bożym" jaki ma przyjść na ten świat - po ucisku, a nie przed i nie warto mylić ucisk - prześladowanie za wiarę - z gniewem Bożym - "Gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo, wtedy przyjdzie na nich nagła zagłada, jak bóle na kobietę brzemienną, i nie umkną." ( 1Tes 5:3 Bw)

Wersów jest na pączki...

Iz 10:22 Bw "Bo, choćby twój lud, Izraelu, był tak liczny jak piasek morski, tylko resztka z niego się nawróci. Zagłada jest postanowiona zgodnie z pełnią sprawiedliwości."

Iz 13:6 Bw "Biadajcie! Bo bliski jest dzień Pana, który nadchodzi jako zagłada od Wszechmocnego."

Iz 28:22 Bw "Teraz więc nie drwijcie, aby nie zacieśniły się wasze więzy, gdyż słyszałem od Wszechmocnego, Pana Zastępów, że postanowiona jest zagłada całej ziemi!"
 
 
Płaskowicki Rys
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-07, 10:40   

Kesjo pytasz gdzie jest dowód że obie grupy panien były obok gdy przyszedł oblubieniec ?
dziwne pytanie czy nie pisze że wszystkie razem zasneły i wszystkie obudził nadchodzący oblubieniec,czy tak nie pisze.Trzeba naprawdę wielkiego samozaparcia by nie widziec ze w tej przypowiesci panny wciąż są razem aż do momentu gdy głupie ruszją nabyc oleju-rozumu do swych lamp/zgadzam sie z Twoją interpretacją znaczenia oleju/ a to jest już wtedy gdy oblubieniec nadszedl i jest za pózno
pozdrawiam
 
 
Dymensja 
Dymensja

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 1912
Wysłany: 2008-11-07, 11:29   

Płaskowicki Rys napisał/a:
Kesjo pytasz gdzie jest dowód że obie grupy panien były obok gdy przyszedł oblubieniec ?
dziwne pytanie czy nie pisze że wszystkie razem zasneły i wszystkie obudził nadchodzący oblubieniec,czy tak nie pisze.Trzeba naprawdę wielkiego samozaparcia by nie widziec ze w tej przypowiesci panny wciąż są razem aż do momentu gdy głupie ruszją nabyc oleju-rozumu do swych lamp/zgadzam sie z Twoją interpretacją znaczenia oleju/ a to jest już wtedy gdy oblubieniec nadszedl i jest za pózno
pozdrawiam



Dokańczam nasz ten temat ;

Panny mądre i głupie były razem kiedy oblubieniec przyszedł, a raczej kiedy wyszedł okrzyk Oblubieniec idzie wyjdzcie mu na spotkanie,

Okrzyk to jest poselstwo ja temu wierzę, bez względu na wszystko co ktoś pomyśli. nie widzę tego jako jedno zdarzenie.

Tam będzie płacz i lamentowanie to wierzę że dotyczy ucisku.

Oblubienica nie idzie w ucisk, ona posiada w duszy Ducha Świętego, a głupia panna Nie, chociaż prowadzi moralnie czyste życie, bez kalania się tym światem itp.

Oblubienica będzie z Chrystusem na tronie i będzie sądzić, ona nie będzie nawet sądzona.

Jana 5,24''...Kto słucha Słowa mego i wierzy onemu, który mię posłał, ma żywot wieczny, i nie przyjdzie na SĄD, ale przeszedł z śmierci do żywota''

1Kor6,2''...Nie wiecie iż święci będzą sądzili świat? A jeśli świat od was będzie sądzony, ....''

Mat 25,31-32 '''... jak pasterz odłańcza owce od kozłów'' na sądzie. Skoro oblubienica będzie na tronie w pałacu i sądzić będzie to co to za owce ? to już tylko głupia panna.

Dobry przykład jest gdy Noe wszedł do arki, drzwi arki się zamkneły za nim, ale przez 7 dni deszcz jeszcze nie padał, sąd jeszcze się nie zaczął, ale drzwi łaski były już zamknięte, nikt już nie mógł być zbawiony. Przyszli z drwinami gdziesz jest przyobiecana przyjście Jego ?

Przyjdę jak złodziej w nocy, i nikt się niezorjentuję.

Shalom
 
 
kesja 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 4127
Wysłany: 2008-11-07, 16:50   

Płaskowicki Rys napisał/a:
Kesjo pytasz gdzie jest dowód że obie grupy panien były obok gdy przyszedł oblubieniec ?
dziwne pytanie czy nie pisze że wszystkie razem zasneły i wszystkie obudził nadchodzący oblubieniec,czy tak nie pisze.

Trzeba naprawdę wielkiego samozaparcia by nie widziec ze w tej przypowiesci panny wciąż są razem aż do momentu gdy głupie ruszją nabyc oleju-rozumu do swych lamp/zgadzam sie z Twoją interpretacją znaczenia oleju/ a to jest już wtedy gdy oblubieniec nadszedl i jest za pózno
pozdrawiam


Nie próbuj mnie zawstydzić bo ci sie nie godzi - nie ma dziwnych pytan ,no chyba że
nie potrafi sie na nie odpowiedzieć ,wtedy moze byc dziwne .A jakie Imie twoje -odpowiedział
Dziwny - Pele.....
A dla kogo jest zapóżno ,dla Madrej-Rozumnej ? dla tej która ma Olej ?
jakże to chcesz by Gniew dosięgnął jedne i drugie na równi ?
A to by GŁUPIA MIAŁA UBAW .
Naśmiewając sie z Oblubienicy ,która odbiera taka samą zapłate jak ona .
A to ci Oblubieniec ,który skazuje SWOJA Oblubienice na to samo co te które Go nie znały ?!
Czy ty nie wiesz że On przyszedł dla OBLUBIENICY ,dla jej przebaczenia za to co sie stało
w Eden ,czy nie wiesz ,ze okazal to TEJ ,która siedziałą u JEGO STÓP .?
Oblubienica cierpi prześladowanie ze strony religii ale nie ze strony Oblubieńca .
Mnie nie nawidzili i WAS bedą nienawidzieć .
A UCISK przyjdzie za odrzucenie SŁOWA

Co zrobic z tymi SŁOWAMI - nie wiecie kiedy Syn Człowiek przyjdzie - nie wiecie
><><
Mat 25/
1 Wtedy podobne będzie królestwo niebieskie do dziesięciu panien, które wzięły swoje lampy i wyszły na spotkanie pana młodego.

2 Pięć z nich było nierozsądnych, a pięć roztropnych.

3 Nierozsądne wzięły lampy, ale nie wzięły z sobą oliwy.

4 Roztropne zaś razem z lampami zabrały również oliwę w naczyniach.

5 Gdy się pan młody opóźniał, zmorzone snem wszystkie zasnęły.

6 Lecz o północy rozległo się wołanie: Pan młody idzie, wyjdźcie mu na spotkanie!


KIEDY ROZLEGŁO sie WOŁANIE ze Oblubieniec nadchodzi ...

7 Wtedy powstały wszystkie owe panny i opatrzyły swe lampy.

8 A nierozsądne rzekły do roztropnych: Użyczcie nam swej oliwy, bo nasze lampy gasną.

9 Odpowiedziały roztropne: Mogłoby i nam, i wam nie wystarczyć. Idźcie raczej do sprzedających i kupcie sobie!

10 Gdy one szły kupić, nadszedł pan młody. Te, które były gotowe, weszły z nim na ucztę weselną, i drzwi zamknięto.


11 W końcu nadchodzą i pozostałe panny, prosząc: Panie, panie, otwórz nam!
Łk 13,25

Skąd nadchodzą ?
otwórz nam - a to znaczy ,ze jest juz PO ,jest juz ZAMKNIĘTE .

12 Lecz on odpowiedział: Zaprawdę, powiadam wam, nie znam was.

13 Czuwajcie więc, bo nie znacie dnia ani godziny.
><><
Rys SŁOWO Boże ma wiele warst i nie można jednoznacznie interpretowac .
Jednak jak by nie patrzył , Oblubieniec Zabiera Oblubienicę i ZAMYKA Brame
:-)
nie widzę ,tego co sugerujesz ,nie widzę ze PAN przyszedł na ziemie ale czytam ,że
Zawołanie ,Pan nadchodzi ,one spały duchowo spały na DUCHA Prawdy .

O TY KTÓRY ŚPISZ OBUDŹ SIE POWSTAN Z UMARŁYCH a Zajaśnieje ci Mesjasz .
.,.,
tyle na razie
 
 
Dymensja 
Dymensja

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 1912
Wysłany: 2008-11-07, 18:32   

Pan był na ziemi i jest bo przez wieki mieszkał w oblubienicy, aż do pochwycenia, potem już tylko dla żydów.

Shalom
 
 
machabeusz 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 3321
Wysłany: 2008-11-07, 19:04   

Dymensja napisał/a:
Pan był na ziemi i jest bo przez wieki mieszkał w oblubienicy, aż do pochwycenia, potem już tylko dla żydów.

Shalom


Dymensjo , odnośnie Twoich pytań , to zajrzyj na mój bloog i przeczytaj artykuł "Oblubienica Baranka".
Możemy też założyć oddzielny wątek na ten temat , co Wy na to?
Mnie ten temat niezwykle pasjonuje. :-)
_________________
Jesteś lub byłeś świadkiem Jehowy?

http://forum.zbawieniedlaciebie.pl/index.php

http://machabeusz7.bloog.pl/
 
 
Płaskowicki Rys
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-07, 20:25   

Kesjo Twoje argumenty są bardzo rzeczowe i wydaje się że powinienem wziąć je pod uwagę.
Mam jednakowoż pytanie czy ci co wyprali swoje szaty w krwi Baranka a przyszli z wielkiego ucisku nie są aby w oblubienicy.
Wszak uznajemy oboje,że przynależność do oblubienicy wynika z zapisania w Barankowej księdze życia przed założeniem świata,
Oni nie przyjęli znamienia bestii więc wg apokalipsy musieli w ksiedze tej być
pozdrawiam z wyrazami szacunku
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10