Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Oblubienica Baranka
Autor Wiadomość
kesja 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 4127
Wysłany: 2008-11-11, 16:30   

Dymensja
jeszcze ta Biblia - dlaczego nic nie powiedziałeś ?


http://jerozolimka.ovh.org/biblia/index.html
 
 
Dymensja 
Dymensja

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 1912
Wysłany: 2008-11-11, 16:56   

kesja napisał/a:
Dymensja
jeszcze ta Biblia - dlaczego nic nie powiedziałeś ?


http://jerozolimka.ovh.org/biblia/index.html



A spontanicznie to wyszło bo mnie przycisneli do muru. Dzięki za Link

Shalom
 
 
machabeusz 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 3321
Wysłany: 2008-11-11, 19:46   

Dymensja napisał/a:

Wiem że tego co ja piszę nie rozumiesz, bo tego nie można się nauczyć to przychodzi przez duchowe objawienie.

Więc nie widze więc sensu abyś cokolwiek tłumaczył , skoro i tak mogę to zrozumieć dopiero poprzez objawienie. Tłumaczenie mi na zasadzie "ja wiem lepiej , bo Bóg mi objawił" mnie nie rusza zupełnie Dymensjo. Przekonaj mnie Pismem , a nie w taki sposób. Kiedyś pewni ludzie tak próbowali mnie przekonywać do niektórych nauk (nie bierz tego do siebie) i gdy nie skutkowało , to zakończyło sie rozłamem i okrzyknięciem mnie zwiedzionym i błądzącym , pomimo tego , że nie miałem nic przeciwko temu , że oni rozumieli cos inaczej. Okazało sie później , że jednen z nich był pod podejrzanym wpływem i sam mi to potem powiedział. Skutki rozłamu niestety były już tak zaawansowane , że bezpowrotne i to nie z mojej przyczyny.
Argumenty były dokładnie takie same jak Twoje Dymensjo -objawienia. Ja jestem racjonalnym człowiekiem i wierzę w objawienia i sam ich doświadczam. Pismo musi być harmonijne i jeśli ktoś mi mówi , że jest inaczej niż jasno mówią o tym fragmenty Biblii , to po prostu odpuszczam sobie dyskusję , bo najczęściej powoduje to niepotrzebne kwasy. Biorę pod uwagę opcję , że mogę sie mylić , ale nie przekonasz mnie objawieniami.
Spotkałem już niejedną osobę , która miała objawienia pod jakimś konkretnym tematem i były to nauki sprzeczne z objawieniami innych chrześcijan. Wiem jedno -ktoś z nich , albo nawet wszyscy się mylili. Wielu chrześcijan tak mocno w coś wierzy , że mysli że to Bóg dał im takie objawienie. Dla zrozumienia planów Boga mamy Biblię i jak mówi prorok Daniel :"wielu będzie to badać i wzrośnie poznanie".Jezus powiedział "kto czyta niech uważa" -też odnośnie proroctw Daniela. Poznanie proroctw jest z wnikliwego badania Biblii połączonego z modlitwą , a nie z objawień.
Popatrz jeszcze co Jeremiasz powiedział:
Jer. 30:24
24. Nie uśmierzy się żar gniewu Pana, aż spełni i urzeczywistni zamysły Jego serca; w dniach ostatecznych zrozumiecie to dokładnie.
(BW)


Kesja napisał/a:

Duchem czuję ,ze sie namieszało , niby wszystko jest ,ale czy na właściwym mijscu.
machabeusz jeśli jest jak piszesz ,to gdzie tu jest miejsce dla narodów?

To oblubienicą nie mogą być ludzie z narodów...?
Przecież ja tak nie uważam. Wierzącym narodom nie będącym członkami oblubienicy Bóg przygotował miejsce w Mieście:
Obj. 7:9
9. Potem widziałem, a oto tłum wielki, którego nikt nie mógł zliczyć, z każdego narodu i ze wszystkich plemion, i ludów, i języków, którzy stali przed tronem i przed Barankiem, odzianych w szaty białe, z palmami w swych rękach.
(BW)

Wielki tłum znajdować sie będzie w Nowym Jeruzalem i wyjdzie z wielkiego ucisku. Jeśli masz wątpliwości ,czy wielki tłum rzeczywiście w tej wizji znajduje się w Nowym Jeruzalem , to chętnie pogawędze o tym. Podkreślam , że są to ludzie ze wszystkich narodów.

Kesja napisał/a:

Paweł powiedział ; nie wszyscy umrzemy ,ale ....ciekawe bo on w tym zawiera i swoja osobe
czyżby reinkarnacja ?

He ,he... , dobre. ;-)
Apostoł Paweł pisał o pochwyceniu tych , którzy żywi doczekają przyjścia Pana. Pisał też w innym miejscu , że czas jego odejścia i śmierci nadchodzi. On wiedział , że umrze , a reinkrnację , to między bajki...
Nowy Testament i Pisma Apostołów są uniwersalne i dotyczą całego okresu Ewangelii. Ty też możesz powiedzieć "my , którzy pozostaniemy przy życiu". Jeśli umrzesz , to nie wyjdziesz na kłamcę. Po prostu nie doczekałaś przyjścia Pana i tyle. Z listów Pawła wynika jakby Pan już , już miał przyjść!
Dobrze pisał , bo gdy my to teraz czytamy , to też tak samo myslimy , prawda? ;-)

Kesja napisał/a:

No dobrze ,oni zostaja pochwyceni a ty mówisz ,ze oni ocaleli ,zgoda ,tylko dlaczego
oni a nie Oblubienica ?

Oblubienica nie może byc pochwycona , bo musi umrzeć aby dopełniła się ich liczba. Pochwycenie dotyczy żyjących chrześcijan.
Kesja napisał/a:

Paweł mówi ZARĘCZYŁEM WAS Z JEDNYM MĘZEM ...

2 Tes. 1:10
10. Gdy przyjdzie w owym dniu, aby być uwielbionym wśród świętych swoich i podziwianym przez wszystkich, którzy uwierzyli, bo świadectwu naszemu uwierzyliście.
(BW)

Chrześcijanie to jedna grupa ludzi , ale niektórzy to święci , a niektórzy wierzący. Mogę założyć wątek o tym , bo to dośc rozległy temat.

Kesja napisał/a:

kim sa ci - WAS -, czy mówi to do Kapłanów ,lewitów czy do poganskich pogan - narodów
byc moze byli pomiędzy nimi Żydzi z krwi ,ale czy byli to Kapłani ?

Odnoszę wrażenie , że według Ciebie oblubienica to tylko i wyłącznie z Żydów może być.
Mylę się?
Zdefiniuj pojęcie oblubienica Baranka , jak możesz.


Kesja napisał/a:

Czytamy też ,że ; Czas ten bedzie skrócony bo nikt by nie ocalał.

Ocaleją wybrani , czyli pochwyceni.
_________________
Jesteś lub byłeś świadkiem Jehowy?

http://forum.zbawieniedlaciebie.pl/index.php

http://machabeusz7.bloog.pl/
 
 
kesja 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 4127
Wysłany: 2008-11-11, 20:17   

A jednak namieszane .

A co do słowa ,któe cie irytuje ,że Bóg Objawił , to nie potrzebnie .
Bo Objawienie jest ujrzeniem ,tego co do tej pory było dla ciebie załoniete,czytasz i widzisz
tylko litere i mówię Panie co ty Ukryłes w TYCH SŁOWACH ?
Czytasz werset i myslisz ,ze rozumiesz ,ale nie masz potwierdzenia .
Ja kiedy coś usłyszę ,sprawdzam ze SŁOWEM i czekam na potwierdzenie ,na Objawienie.
Czasem po raz enty czytasz ten sam werset i nagle Światło i WIDZISZ Głębie SŁOWA
Mysli YHVH .
Dlatego Dymensja ,kiedy mówi ,ze miał Objawione ,to jest to normalne bo tak powinno byc.
Ja miałam Objawione ,ze nnie ma trójcy ,poprostu nie ma i Ujrzałam KIM JEST JEZUS.
To było tak wyjątkowe Objawienie ,że struchlałam .
Często wierzący idą za tłumem szeroką Droga i bazują na nauce poszczególnych pasterzy
A kiedy Duch Świety cie zabiera z tej szerokiej Drogi i Unosi ,to mówisz gdzie ty mnie prowadzisz " bo myslisz ,ze twoje miejsce jest z większością .Tu czują sie bezpiecznie
Ale Duch Mesjasza , POCHWYCA ku Górze ku Sobie i Karmi .
To co ty wiesz jest dla ciebie na ten czas i jest to w porzadku , taki masz poziom .
Mój moze byc inny ,ale pragnijmy by nas nasładzał Sobą.

Objawienia ,nikt nie jest w stanie ci przekazac NIKT.
Musisz doświadczyć sam .
 
 
Dymensja 
Dymensja

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 1912
Wysłany: 2008-11-11, 20:25   

Pisałem wyżej ale przypomnę ;

Jana 5,24-25 Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam: Kto słowa mego słucha i wierzy onemu, który mię posłał, ma żywot wieczny i nie przyjdzie na sąd, ale przeszedł z śmierci do żywota''

1KOr6,2-3''Azaż nie wiecie, iż święci będą sądzili świat? A jeźli świat od was będzie sądzony, czyliście niegodni, abyście sądy mniejsze odprawiali? Azaż nie wiecie, iż Anioły sądzić będziemy? A cóż tych doczesnych rzeczy? ''

Myślisz że te wersety dotyczą głupiej panny ?
To co to za ludzie na sądzie;

''I zgromadzą się przed Nim wszystkie narody, a On oddzieli jednych [ludzi] od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów. ''

Oblubienica nie będzie sądzona ona będzie na tronie z Chrystusem sądzić głupie panny. Królowa i Król.
Obj,7,1-8 to zydzi , a obj 7,9-17 głupia panna. A widziałeś kiedy Królową która siedzi przed tronem.


Wcale nie twierdzę że ''ja wiem lepiej'' lecz pisząc o objawieniu pokazuję ci kto uczy człowieka poznawać Słowo. Myślisz że ja wszystko wiem? Nie wiem bo objawienie postępuje, tyle wiem co wiem i nie mam odpowiedzi na każde pytanie. Źle mnie zrozumiałeś z tym co wyżej napisałem.


Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Dymensja 2008-11-12, 22:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
machabeusz 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 3321
Wysłany: 2008-11-12, 19:50   

Dymensja napisał/a:
Pisałem wyżej ale przypomnę ;

Jana 5,24-25 Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam: Kto słowa mego słucha i wierzy onemu, który mię posłał, ma żywot wieczny i nie przyjdzie na sąd, ale przeszedł z śmierci do żywota''

1KOr6,2-3''Azaż nie wiecie, iż święci będą sądzili świat? A jeźli świat od was będzie sądzony, czyliście niegodni, abyście sądy mniejsze odprawiali? Azaż nie wiecie, iż Anioły sądzić będziemy? A cóż tych doczesnych rzeczy? ''

Myślisz że te wersety dotyczą głupiej panny ?

Dlaczego miałbym tak myśleć?
Na sądzie nie staną ci , co uwierzyli w Jezusa -czyli chrześcijanie.


Dymensja napisał/a:

To co to za ludzie na sądzie;

''I zgromadzą się przed Nim wszystkie narody, a On oddzieli jednych [ludzi] od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów. ''

Oblubienica nie będzie sądzona ona będzie na tronie z Chrystusem sądzić głupie panny.

Ja trzymam się tekstu. Tam nie jest napisane , że oblubienica będzie odzielac owce od kozłów.

Dymensja napisał/a:

Głupie panny są przed tronem,Obj7, A widziałeś kiedy Królową która siedzi przed tronem.

Wielki tłum , to głupie panny? :shock:
Skąd to wziąłeś , Dymensjo?!
Oni uprali swe szaty i wybielili we krwi Baranka. Służą w świątyni Bożej , a Ty twierdzisz , że to głupie panny???
Jezus powie do głupich panien:
Mat. 25:12
12. On zaś, odpowiadając, rzekł: Zaprawdę powiadam wam, nie znam was.
(BW)

Widzę , że powinieneś poważnie zrewidować swoje zapatrywania odnośnie wielkiego tłumu. On nie może mieć nic wspólnego z głupimi pannami. Powiem więcej: wielki tłum ,to mądre panny. Mądre weszły na wesele i Jezus się do nich przyznał -tak samo jak to wielkiego tłumu zbawionych z siódmego rozdziały księgi objawienia.

Dymensja napisał/a:

Wcale nie twierdzę że ''ja wiem lepiej'' lecz pisząc o objawieniu pokazuję ci kto uczy człowieka poznawać Słowo.

Niestety Dymensjo ,ale Twoja interpretacja , że głupie panny to wizja wielkiego tłumu opisana w księdze Objawienia jest dla mnie zwykłą niedorzecznością. Jezus powie głupim pannom "nie znam was". Siódmy rozdział Objawienia jasno wskazuje na to , że Jezus się do nich przyznaje. Mam nadzieję , że mnie rozumiesz i nie dobierzesz tego negatywnie.

Dymensja napisał/a:

Myślisz że ja wszystko wiem? Nie wiem bo objawienie postępuje, tyle wiem co wiem i nie mam odpowiedzi na każde pytanie. Źle mnie zrozumiałeś z tym co wyżej napisałem.

W takim razie proponuję zupełnie nie pisać o objawieniach , bo powtarzam: nie jest to żadnym argumentem na tym forum. Kesja napisała o objawieniu jakie dostała. Napisała prawdę , bo sam miałem podobne. Ono nie dotyczy żadnych nauk , bo w istocie jest objawieniem istoty samego Boga. Jezus mówił , że tylko poprzez objawienie ta sprawa Jego uczniom będzie wyjśniona:
Mat. 11:27
27. Wszystko zostało mi przekazane przez Ojca mego i nikt nie zna Syna tylko Ojciec, i nikt nie zna Ojca, tylko Syn i ten, komu Syn zechce objawić.
(BW)

Właśnie dlatego podobnie też jak Kesja nie wierzę w doktrynalną Trójcę.

Pozdrawiam.
_________________
Jesteś lub byłeś świadkiem Jehowy?

http://forum.zbawieniedlaciebie.pl/index.php

http://machabeusz7.bloog.pl/
 
 
Dymensja 
Dymensja

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 1912
Wysłany: 2008-11-12, 20:30   

To fanie że nie wierzysz w Trójcę bo ja też w nią nie wierzę.

Masz rację to niedorzeczność co pisałem o głupich pannach w Obj 7 , dziś to zobaczyłem dokładnie w Słowie i dopiero piąta pieczęć się zjednoczyła z Objawieniem 7 bo to nie głupia[obj7,9-17] panna lecz Żydzi[żydzi obj 7,1-8], już to poprawiłem w postach, po prostu się pomyliłem przepraszam.

Ale wiem że to i tak cię nie zadawala, a co do objawienia to jest to normalne bo Duch Święty wykłada Swoje SŁOWO. Poznanie Słowa przychodzi tylko przez duchowe objawienie

''Aby Bóg Pana naszego Jezusa Chrystusa, Ojciec on chwały, dał wam Ducha mądrości i objawienia ku poznaniu samego siebie;Ażeby oświecił oczy myśli waszej, abyście wiedzieli, która jest nadzieja powołania jego i które jest bogactwo chwały dziedzictwa jego w świętych; Efez 1,16-17

Ciesze się że odpisałeś Machabeuszu i pozdrawiam serdecznie.
Ostatnio zmieniony przez Dymensja 2008-11-12, 21:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
machabeusz 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 3321
Wysłany: 2008-11-12, 21:00   

Dymensja napisał/a:
To fanie że nie wierzysz w Trójcę bo ja też w nią nie wierzę.

Masz rację to niedorzeczność co pisałem o głupich pannach w Obj 7 , dziś to zobaczyłem dokładnie w Słowie i dopiero piąta pieczęć się zjednoczyła z Objawieniem 7 bo to nie głupia panna lecz Żydzi


Żydzi? :-? :shock:
Obj. 7:9
9. Potem widziałem, a oto tłum wielki, którego nikt nie mógł zliczyć, z każdego narodu i ze wszystkich plemion, i ludów, i języków, którzy stali przed tronem i przed Barankiem, odzianych w szaty białe, z palmami w swych rękach.
(BW)

Zaznaczyłem tłustym drukiem. Jak to wytłumaczysz?
Dymensja napisał/a:

, już to poprawiłem w postach, po prostu się pomyliłem przepraszam.

Dymensjo , popraw , że to nie Żydzi. :-)

144 000 to Żydzi , ale nie wielki tłum.
Również pozdrawiam. :-D
_________________
Jesteś lub byłeś świadkiem Jehowy?

http://forum.zbawieniedlaciebie.pl/index.php

http://machabeusz7.bloog.pl/
 
 
Musashi 

Wiek: 49
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 824
Wysłany: 2008-11-12, 21:52   

sorry ze tak marudze, taka drobnostka

I usłyszałem liczbę opieczętowanych: sto czterdzieści cztery tysiące opieczętowanych ze wszystkich pokoleń synów Izraela:
I usłyszałem liczbę tych, których opatrzono pieczęcią: sto czterdzieści cztery tysiące opieczętowanych ze wszystkich plemion izraelskich: (5) z plemienia Judy dwanaście tysięcy opieczętowanych, z plemienia Rubena dwanaście tysięcy, z plemienia Gada dwanaście tysięcy, z plemienia Asera dwanaście tysięcy, z plemienia Naftalego dwanaście tysięcy, z plemienia Manassesa dwanaście tysięcy, z plemienia Symeona dwanaście tysięcy, z plemienia Lewiego dwanaście tysięcy, z plemienia Issachara dwanaście tysięcy, (8) z plemienia Zebulona dwanaście tysięcy, z plemienia Józefa dwanaście tysięcy, z plemienia Beniamina dwanaście tysięcy opieczętowanych.

Tutaj nie jest napisane Zydzi lecz Izraelici.

pozdrawiam
 
 
Dymensja 
Dymensja

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 1912
Wysłany: 2008-11-12, 22:00   

Juz to dokładnie poprawiłem; Obj 7,1-8 Żydzi wywołani przez 2 proroków a objwieni 7,9-17 śpiąca panna. Przykro mi ale inaczej nie mogę
 
 
Płaskowicki Rys
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-13, 09:07   

Dymensjo -obie panny zasnęły o której mówisz ?
Gdzie pisze że mądra obudziła się przed głupią
pozdrawiam
 
 
Dymensja 
Dymensja

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 1912
Wysłany: 2008-11-13, 12:47   

A skąd mogę wiedzieć przecież jest napisane że obie zasneły, a gdy wyszedł okrzyk się obudziły tylko że mądra miała olej a głupia nie miałą.
 
 
machabeusz 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 3321
Wysłany: 2008-11-13, 17:00   

Dymensja napisał/a:
Juz to dokładnie poprawiłem; Obj 7,1-8 Żydzi wywołani przez 2 proroków a objwieni 7,9-17 śpiąca panna. Przykro mi ale inaczej nie mogę


144000 , to Ż.... , Izraelici ;-)

Wielki tłum , to śpiące panny , według Ciebie...
W rzeczy samej przecież wszystkie będa spały i mądre i głupie.
_________________
Jesteś lub byłeś świadkiem Jehowy?

http://forum.zbawieniedlaciebie.pl/index.php

http://machabeusz7.bloog.pl/
 
 
tessa

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 4116
Wysłany: 2008-11-14, 15:30   

machabeusz napisał/a:
Dymensja napisał/a:
Juz to dokładnie poprawiłem; Obj 7,1-8 Żydzi wywołani przez 2 proroków a objwieni 7,9-17 śpiąca panna. Przykro mi ale inaczej nie mogę


144000 , to Ż.... , Izraelici ;-)

Wielki tłum , to śpiące panny , według Ciebie...
W rzeczy samej przecież wszystkie będa spały i mądre i głupie.


Wielki tłum to nie śpiące panny.Bowszystkie panny spały,do głupich panien Jezus powiedział:
Mat 25:8-12
. 8 Głupie rzekły do roztropnych: ‚Dajcie nam trochę waszej oliwy, gdyż nasze lampy gasną’. 9 Roztropne odpowiedziały tymi słowy: ‚Mogłoby nie wystarczyć dla nas i dla was. Idźcie raczej do sprzedających i sobie kupcie’. 10 Gdy one poszły kupić, oblubieniec przybył i dziewice, które były gotowe, weszły z nim na ucztę weselną; i zamknięto drzwi. 11 Potem przyszły też pozostałe dziewice, mówiąc: ‚Panie, panie, otwórz nam!’ 12 On, odpowiadając, rzekł: ‚Mówię wam prawdę — nie znam was’.

Natomiast wielka rzesza cieszy się uznaniem Boga i Baranka/Jezusa/:
Obj 7
13 I odezwał się jeden ze starszych, i rzekł do mnie: „Kim są ci ubrani w białe długie szaty i skąd przyszli?” 14 Zaraz więc powiedziałem mu: „Panie mój, ty to wiesz”. A on rzekł do mnie: „Są to ci, którzy wychodzą z wielkiego ucisku i wyprali swoje długie szaty, i wybielili je we krwi Baranka. 15 Właśnie dlatego są przed tronem Boga i dniem i nocą pełnią dla niego świętą służbę w jego świątyni; a Zasiadający na tronie rozpostrze nad nimi swój namiot. 16 Nie będą już więcej głodować ani już więcej pragnąć ani nie porazi ich słońce ni żadna spiekota, 17 ponieważ Baranek, który jest pośrodku tronu, będzie ich pasł i poprowadzi ich do źródeł wód życia. A Bóg otrze z ich oczu wszelką łzę”.
 
 
Dymensja 
Dymensja

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 1912
Wysłany: 2008-11-14, 15:43   

tessa napisał/a:
machabeusz napisał/a:
Dymensja napisał/a:
Juz to dokładnie poprawiłem; Obj 7,1-8 Żydzi wywołani przez 2 proroków a objwieni 7,9-17 śpiąca panna. Przykro mi ale inaczej nie mogę


144000 , to Ż.... , Izraelici ;-)

Wielki tłum , to śpiące panny , według Ciebie...
W rzeczy samej przecież wszystkie będa spały i mądre i głupie.


Wielki tłum to nie śpiące panny.Bowszystkie panny spały,do głupich panien Jezus powiedział:
Mat 25:8-12
. 8 Głupie rzekły do roztropnych: ‚Dajcie nam trochę waszej oliwy, gdyż nasze lampy gasną’. 9 Roztropne odpowiedziały tymi słowy: ‚Mogłoby nie wystarczyć dla nas i dla was. Idźcie raczej do sprzedających i sobie kupcie’. 10 Gdy one poszły kupić, oblubieniec przybył i dziewice, które były gotowe, weszły z nim na ucztę weselną; i zamknięto drzwi. 11 Potem przyszły też pozostałe dziewice, mówiąc: ‚Panie, panie, otwórz nam!’ 12 On, odpowiadając, rzekł: ‚Mówię wam prawdę — nie znam was’.

Natomiast wielka rzesza cieszy się uznaniem Boga i Baranka/Jezusa/:
Obj 7
13 I odezwał się jeden ze starszych, i rzekł do mnie: „Kim są ci ubrani w białe długie szaty i skąd przyszli?” 14 Zaraz więc powiedziałem mu: „Panie mój, ty to wiesz”. A on rzekł do mnie: „Są to ci, którzy wychodzą z wielkiego ucisku i wyprali swoje długie szaty, i wybielili je we krwi Baranka. 15 Właśnie dlatego są przed tronem Boga i dniem i nocą pełnią dla niego świętą służbę w jego świątyni; a Zasiadający na tronie rozpostrze nad nimi swój namiot. 16 Nie będą już więcej głodować ani już więcej pragnąć ani nie porazi ich słońce ni żadna spiekota, 17 ponieważ Baranek, który jest pośrodku tronu, będzie ich pasł i poprowadzi ich do źródeł wód życia. A Bóg otrze z ich oczu wszelką łzę”.



Ale co wam w tym spaniu przeszkadza ? Bo nie rozumiem

Czy oto że tam będzie płacz i zgrzytanie zębów ? a no będzie płacz wielki jedni będą biadolić nad tym którego przebodli, a głupie nad tym że odrzuciły Słowo.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10