Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: machabeusz
2009-02-17, 20:12
Woda utleniona - leczy ?
Autor Wiadomość
Yarpen Zirgin 
Katolik


Wyznanie: Kościół katolicki
Pomógł: 16 razy
Wiek: 46
Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 15743
Wysłany: 2009-02-18, 11:59   

kesja napisał/a:
A nie uważasz ,ze mogło by byc odwrotnie?

Co mogło by być "odwrotnie"?

kesja napisał/a:
Zreszta jakos mnie nie dziwi tata wypowiedź z twoich ust .

Zaś odpowiedź nie powinna Cię dziwić. Wystarczy, że weźmiesz podręcznik do chemii, a przekonasz się, że nie napisałem niczego, czego nie uczą w szkołach.
_________________
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.
 
 
kesja 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 4127
Wysłany: 2009-02-18, 12:01   

Moze kwant przełamie pesymizm YZ ?

Woda utleniona jest nam znana ,ale w bardzo małym zakresie , ja sie zdziwiłam
kiedy przeczytałam ,ze Wode uteniona mozna pic po iles tam kropli ,ze jest Klinika
leczenia woda utlenioną - o ile dobrze pamietam na Ukrainie .
Komu zalezy na tym by nam obrzydzić ,zniechęcić , zastraszyc przed jej stosowaniem jest tania i gdyby tak troche odwagi troche wiedzy i mamy zdrowie we włąsnych rękach
Ja tez przepłukuje usta WODA UTLENIONĄ , i pomaga na dziąsła i na gardło .
Nawet zdobyłam sie na picie wkraplając do wody po kilka kropel .
Przemywam twarz zeby cera była ja knależy , polecam .

A moze ktos znajdzie cos interesującego w sieci .
 
 
Yarpen Zirgin 
Katolik


Wyznanie: Kościół katolicki
Pomógł: 16 razy
Wiek: 46
Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 15743
Wysłany: 2009-02-18, 12:03   

kesja napisał/a:
Woda utleniona jest nam znana ,ale w bardzo małym zakresie ,

Chyba zwykłemu zjadaczowi chleba, który ukończył jedynie kurs chemii w szkole podstawowej. Chemikom jest dobrze znana. :-)
_________________
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.
 
 
AgnesPavlovski
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-18, 12:19   

Kesja, super, że jestes odważna i nie boisz się eksperymentować, ale ja sie o Ciebie obawiam, siostro, zeby nie było, tak jak z tymi przetworami z miodu, czy z pszczółek, juz nie wiem, co Ty wtedy zjadlas :hehe:
Pozdrawiam serdecznie, Ciebie Kesjo, niestety wszystkiego nie dam rady przeczytać.
Ja wyznaję zasadę, ze najlepszym lekarstwem jest Słowo Boze, a najlepszym konserwantem omładzającym ciało i dusze jest Duch Swięty, ktorego polecam pic w duzych ilościach.
Skosztujcie i zobaczcie, ze DOBRY jest Pan. Duże dawki tego Holly Spirit-tu powoduja objawy jak w Dziejach Apostolskich. Radość do przelewu, śmiech w Duchu Swiętym, - a przeciez radosc z Pana jest nasza siłą.

Zobacz, jak ja sie dobrze trzymam, a juz 50 lat mam :crazy:
w ogóle to m iło, że są tutaj też osoby dojrzałe i to wcale niemało nas jest:
Ty, Nike, Jachu, Kwant , EME-cik - i ja, kto tam jeszcze ok połowy wieku ma? Acha i nowa koleżanka godkitikat czy jakos tak :hehe:
PS.
Powiem, że u nas w zborze najpiękniejszy kwiat kobiet - to te ok 50-tki i po. Wszystkie napełnione Duchem Świetym, śpiewające w uwielbieniu, radosne, pełne życia i optymizmu. Zapraszam - sami zobaczycie.

Prz 4:10 Bw "Słuchaj, synu mój, i przyjmij moje słowa, a będziesz żył długie lata."
Prz 4:20 Bw "Synu mój, zwróć uwagę na moje słowa; nakłoń ucha do moich mów!"
Prz 4:22 Bw "bo są życiem dla tych, którzy je znajdują, i lekarstwem dla całego ich ciała."
Ps 91:16 Bw "Długim życiem nasycę go I ukażę mu zbawienie moje."
Ps 103:3 Bw "On odpuszcza wszystkie winy twoje, Leczy wszystkie choroby twoje."
Ps 103:5 Bw "On nasyca dobrem życie twoje, Tak iż odnawia się jak u orła młodość twoja"

Prz 17:22 Bw "Wesołe serce jest najlepszym lekarstwem; lecz przygnębiony duch wysusza ciało."


Prz 15:13 Bw "Radosne serce rozwesela oblicze; lecz gdy serce jest zmartwione, duch jest przygnębiony."
 
 
kesja 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 4127
Wysłany: 2009-02-18, 12:55   

Yarpen Zirgin napisał/a:
kesja napisał/a:
Woda utleniona jest nam znana ,ale w bardzo małym zakresie ,

Chyba zwykłemu zjadaczowi chleba, który ukończył jedynie kurs chemii w szkole podstawowej. Chemikom jest dobrze znana. :-)


No niech ci bedzie ,skoro tak sie WYNOSISZ ze swoja inteligencja - ja moge byc zwykłym
zjadaczem chleba ,ale JESTEM NIEZWYKŁYM ZJADACZEM CHLEBA .

Tak sie składa ze Woda uteniona słuzy matkom do przemywania podrapanych kolan swouch dzieci , a i łokcie tez bywaja poranione , co sie wtedy mówi - przmyj Woda utlenioną.
powiedz co taki dzieciak czy matla ma wiedzieć o TEJ WODZIE utlenionej ?
Czy musi znac jej skład chemiczny czy to ze POMAGA .

Moja babcia na zranione miejsca przykładałam liśc babki , a zamiast Wody utlenionej
stosowano , siusianie na rane no i cóz wasza dostjnosc powie o składzie siusiu ?
Wazne ze pomagał ,ze tamował krwawienie .
Ech mądrosc jest u starców ,co ci młodzi zrobia bez nich .
 
 
Yarpen Zirgin 
Katolik


Wyznanie: Kościół katolicki
Pomógł: 16 razy
Wiek: 46
Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 15743
Wysłany: 2009-02-18, 13:07   

kesja napisał/a:

No niech ci bedzie ,skoro tak sie WYNOSISZ ze swoja inteligencja - ja moge byc zwykłym
zjadaczem chleba ,ale JESTEM NIEZWYKŁYM ZJADACZEM CHLEBA .

Z niczym się nie wynoszę. Wskazuję na fakty, które znane są od dawna i nauczane w szkołach.

Poza tym, ciągle mi tutaj mówisz jaka to jest mocno lecznicza ta woda, a ja ci wskazałem na konkretne babole merytoryczne w zacytowanym tekście. Może tak się odniesiesz do tego, co napisałem w kwestii na co ulega rozpadowi nadtlenek wodoru?
_________________
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.
 
 
kesja 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 4127
Wysłany: 2009-02-18, 13:13   

Yarpen Zirgin"]
kesja napisał/a:

No niech ci bedzie ,skoro tak sie WYNOSISZ ze swoja inteligencja - ja moge byc zwykłym
zjadaczem chleba ,ale JESTEM NIEZWYKŁYM ZJADACZEM CHLEBA .

Cytat:


Z niczym się nie wynoszę. Wskazuję na fakty, które znane są od dawna i nauczane w szkołach.

Poza tym, ciągle mi tutaj mówisz jaka to jest mocno lecznicza ta woda, a ja ci wskazałem na konkretne babole merytoryczne w zacytowanym tekście. Może tak się odniesiesz do tego, co napisałem w kwestii na co ulega rozpadowi nadtlenek wodoru?


No i widzisz co robisz ?
Mam sie odnieść do - co ulega ropadowi ?
no to ci odpowiem - TWÓJ kontakt z drugim człowiekiem
 
 
kwant 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 1213
Wysłany: 2009-02-18, 13:16   

kesja napisał/a:
Moze kwant przełamie pesymizm YZ ?


Nie będę może tu promieniował zbyt oszałamiającą wiedzą na temat wody utlenionej, ale z obserwacji jej działania zdobyłem kilka doświadczeń. Stosowałem ją ostatnio do przemywania owrzodzenia na kostce, dosyć powszechnym w zapalnych stanach żył kończyn dolnych. Kogo spotkała ta dolegliwość, wie jak ciężko uzyskać pozytywne rezultaty w zabliźnienu się takiej rany. Nieumiejętna kuracja może jeszcze pogorszyć stan i powiększyć rozległość, a impas trwa nawet lata. Po polewaniu roztworem przystosowanym dla otwartych ran mojej, o wielkości złotówki, i pozostawieniu do wyschnięcia, wspomagałem tę kurację plastrem Granuflex. Po roku zaleczyłem ranę i teraz mogę chodzić bez bólu.
_________________
7 Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu, będą też niedobory żywności i trzęsienia ziemi w jednym miejscu po drugim.
8 Wszystko to jest początkiem dręczących boleści.
Mat.24:7,8; NW
 
 
Yarpen Zirgin 
Katolik


Wyznanie: Kościół katolicki
Pomógł: 16 razy
Wiek: 46
Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 15743
Wysłany: 2009-02-18, 13:18   

Moja droga kesjo, może jednak zamiast personalnie do mnie, odniesiesz się merytorycznie do tych wypowiedzi mojego autorstwa:


Cytat:
Pierwszy z nich to woda utleniona (H²O²), składająca się z wody (H²O) i dodatkowego atomu tlenu połączonego pojedynczym wiązaniem.


Zrzynasz bez zastanowienia... Weź sobie do ręki podręcznik i sprawdź, jak wygląda budowa cząsteczki nadtlenku wodoru.

Cytat:
Nadtlenek wodoru (składnik wody utlenionej) rozkłada się bowiem na wodę i tlen ATOMOWY.


Chciałbym spotkać tego inteligenta, który napisał tą piramidalną bzdurę. Zabrałbym go ze sobą do szkoły, aby troszeczkę poduczył się tego, co zachodzi w reakcjach redoks, a także pewnej ważnej informacj na temat tego, czy gazy w stanie wolnym występują w postaci atomów.
_________________
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.
 
 
Yarpen Zirgin 
Katolik


Wyznanie: Kościół katolicki
Pomógł: 16 razy
Wiek: 46
Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 15743
Wysłany: 2009-02-18, 13:21   

Acha, znalazłem coś takiego na temat H2O2 i leczenia raka:

Bardzo rozcieńczone roztwory (ok. 1%) były przez jakiś czas stosowane w kontrowersyjnej metodzie leczenia niektórych rodzajów raka, która polegała na doustnym podawaniu takich roztworów. Badania statystyczne przeprowadzone przez Amerykańskie Towarzystwo Raka dowiodły jednak, że ta metoda jest całkowicie nieskuteczna.

Nadtlenek wodoru
_________________
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.
 
 
kesja 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 4127
Wysłany: 2009-02-18, 13:30   

Yarpen Zirgin napisał/a:
Acha, znalazłem coś takiego na temat H2O2 i leczenia raka:

Bardzo rozcieńczone roztwory (ok. 1%) były przez jakiś czas stosowane w kontrowersyjnej metodzie leczenia niektórych rodzajów raka, która polegała na doustnym podawaniu takich roztworów. Badania statystyczne przeprowadzone przez Amerykańskie Towarzystwo Raka dowiodły jednak, że ta metoda jest całkowicie nieskuteczna.

Nadtlenek wodoru


Ależ YZ , czyżbys nie wiedział ,ze w USA nie wolno leczyc RAKA inaczej jak medycyna konwencjonalna ?
oczywiscie ze tak musieli zareagowac , jest przeznaczona liczba ludnosci która musi UMRZEC.

I jeszcze jedno dlaczego nie przeraża cie skład szczepionek dla niemowlat -dzieci .
Popatrz co sie dzieje ,coraz wiecej kalekich dzieci i juz udowodniono ze to szczepionki sa
przyczyna powikłań i następstw chociażby ADHD , Autyzm itp
Czy to cie nie zastanawia - znasz chemie i co ?
Ja nie znam ,tak ze daruj sobie i nie czekaj na moje odpowiedzi któej nie otrzymasz .
 
 
kesja 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 4127
Wysłany: 2009-02-18, 13:34   

kwant napisał/a:
kesja napisał/a:
Moze kwant przełamie pesymizm YZ ?


Nie będę może tu promieniował zbyt oszałamiającą wiedzą na temat wody utlenionej, ale z obserwacji jej działania zdobyłem kilka doświadczeń. Stosowałem ją ostatnio do przemywania owrzodzenia na kostce, dosyć powszechnym w zapalnych stanach żył kończyn dolnych. Kogo spotkała ta dolegliwość, wie jak ciężko uzyskać pozytywne rezultaty w zabliźnienu się takiej rany. Nieumiejętna kuracja może jeszcze pogorszyć stan i powiększyć rozległość, a impas trwa nawet lata. Po polewaniu roztworem przystosowanym dla otwartych ran mojej, o wielkości złotówki, i pozostawieniu do wyschnięcia, wspomagałem tę kurację plastrem Granuflex. Po roku zaleczyłem ranę i teraz mogę chodzić bez bólu.


Otóż to Bóg daje nam Mądrość a my wymieniajmy sie nia bo czasy ida złe.
Pewien lekarz powiedział pewnej kobiecie która miała "róże "na nodze i przyszła do niego
po leki ; to pani taka staraa i nie wie co trzeba zrobic na " róże" ?
Juz nie pamietam jak to było ,ale pewne jest ze dzisiaj nie jeden powiedział by ze to okultyzm
Cóz my wiemy o świecie NIEWIDZIALNYM .
 
 
Yarpen Zirgin 
Katolik


Wyznanie: Kościół katolicki
Pomógł: 16 razy
Wiek: 46
Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 15743
Wysłany: 2009-02-18, 13:38   

Kesjo, czy możesz odnieść się do mojego posta z 13:18?


Pomijam już to, że nie masz nic przeciwko tej organizacji w momencie, kiedy wspiera twoje poglądy odnośnie powstawania raka...


kesja napisał/a:
znasz chemie i co ?
Ja nie znam ,tak ze daruj sobie i nie czekaj na moje odpowiedzi któej nie otrzymasz .

Widać, że nie znasz, bo przepisujesz teksty z błędami bez żadnego zastanowienia. Poczekam wobec tego na to, aż przyznasz, że cytowane przez ciebie publikacje zawierają błędy merytoryczne.
Więcej pokory, kesjo.
_________________
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.
 
 
kesja 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 4127
Wysłany: 2009-02-18, 13:52   

Yarpen Zirgin"
Cytat:
]Kesjo, czy możesz odnieść się do mojego posta z 13:18?

ale do czego mam sie tu odnieść ?
mam czytac zaznajamiac sie ?
przedtem miałam czytac o czym z religii ,teraz to?
daruj sobie
Cytat:

Pomijam już to, że nie masz nic przeciwko tej organizacji w momencie, kiedy wspiera twoje poglądy odnośnie powstawania raka...


ja tylko czytam i wyciagam wnioski , co dlaczego ?

Cytat:
Widać, że nie znasz, bo przepisujesz teksty z błędami bez żadnego zastanowienia. Poczekam wobec tego na to, aż przyznasz, że cytowane przez ciebie publikacje zawierają błędy merytoryczne.
Więcej pokory, kesjo.


na tyle to juz powinieneś wiedzieć - NIC nie przepisuje KOPIUJE ,a czy sa błedy czy ich nie ma co mi do tego ja nie belfer.
Az ci przyznam ? no wiesz pomine to MILCZENIEM .
 
 
migran

Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 17
Wysłany: 2009-02-19, 17:36   

Witam.
Wody utlenionej używam od ok. 3 lat. Przy tym nie powinno
stosować się takiej z apteki bo ta jest tylko zewnętrznego stosowania.

Do stosowania wewnętrznego (najważniejsze) używa się wody utlenionej
stosowanej w przemyśle spożywczym (naturalny konserwant).

Używa się 2 – 3% roztworu do picia lub inhalacji. Spożywana powinna
być ok. 2 godzin po posiłkach bo się pieni w żołądku. Inhalacje sprayem
/ atomizerem. Kilka „pompnięć” na wdechu.

Działanie wzmacniające organizm, przez to wszechstronne. Szczegóły
tutaj http://www.landrights.com/Hydrogen_Peroxide.htm

Pośrednio natlenia organizm poprzez stymulowanie (jak pamiętam) enzymów
biorących udział w procesach odpowiedzialnych za gospodarkę tlenową.
Również inne działania.

Wzmocnienie szczególnie odczuwane u osób starszych w postaci
„nowych sił”.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11