Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Znecanie sie, gwalcenie dzieci w Katolickich sierocincach.
Autor Wiadomość
Musashi 

Wysłany: 2009-06-12, 10:54   

Yarpen Zirgin napisał/a:
Wiesz czym się różnimy? Tym, że ja nie ośmielam się nikogo potępić i nie szukam tego, co ludzie uczynili złego.

Roznimy sie tym, ze dla ciebie jest wazniejsz dobre imie twojej organizacji koscielnej, niz zycie niewinnych dzieci.

editet by wit

PS
Kosciol katolicki, zawsze byl zwolennikiem kary smierci, co chwala mu za to, byle by wyroki stosowal do winnych, a nie niewinnych
Ostatnio zmieniony przez wit 2009-06-14, 09:44, w całości zmieniany 1 raz  

Yarpen Zirgin 
Katolik

Wyznanie: Kościół katolicki
Wysłany: 2009-06-12, 10:56   

Płaskowicki Rys napisał/a:
YZ
ty nie potępiasz ???

Ryszard, wskaż mi osobę, na którą ja wydałem wyrok potępienia.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

Musashi 

Wysłany: 2009-06-12, 10:57   

AAAAA

Jeszcze jedna bardzo wazna rzecz.

Cala sprawa o gwalceniu dzieci w Kosciele Rzymsko Katolickim nie zostala by rozwiazana, gdyby jej nie naglosniono!!!!!!!

Do tej pory by trwal ten proceder, gdyby gazety byly w rekach Rzym-Kat.
Nikt by nic nie wiedzial, a ksieza by byli przenoszeni z parafi do parafii.

Yarpen Zirgin 
Katolik

Wysłany: 2009-06-12, 10:58   

Musashi napisał/a:
Roznimy sie tym, ze dla ciebie jest wazniejsz dobre imie twojej organizacji koscielnej, niz zycie niewinnych dzieci.

LOL

Wiesz, w przeciwieństwie do Ciebie, ja nie feruję wyroków śmierci, ale daję szanę pokuty i naprawy swojego postępowania tym, którzy zgrzeszyli.

Musashi napisał/a:
Jestes moralnie zepsuty Yarpen. Wstyd

Nie Tobie, ale Bogu oceniać moją moralność.

Musashi napisał/a:
Kosciol katolicki, zawsze byl zwolennikiem kary smierci, co chwala mu za to, byle by wyroki stosowal do winnych, a nie niewinnych

Twoja wiedza o nauczaniu Kościoła Katolickiego pozostawia więcej, niż dużo do życzenia...

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

Musashi 

Wysłany: 2009-06-12, 10:58   

Yarpen Zirgin napisał/a:
Płaskowicki Rys napisał/a:
YZ
ty nie potępiasz ???

Ryszard, wskaż mi osobę, na którą ja wydałem wyrok potępienia.

Wydales wyrok potepiania na malych dzieciach, ktore cie nie obchodza, gdyz nie obchodzi cie czy twoj przlozony koscielny je gwalci i maltretuje.

Yarpen Zirgin 
Katolik

Wysłany: 2009-06-12, 11:00   

Wiesz, Musashi, może ty lepiej zastanów się, czym jest "potępienie", a potem wróć do tegą wątku.

Musashi 

Wysłany: 2009-06-12, 11:01   

Yarpen Zirgin napisał/a:
Musashi napisał/a:

LOL

Wiesz, w przeciwieństwie do Ciebie, ja nie feruję wyroków śmierci, ale daję szanę pokuty i naprawy swojego postępowania tym, którzy zgrzeszyli.

Musashi napisał/a:

Nie Tobie, ale Bogu oceniać moją moralność.

Musashi napisał/a:

Twoja wiedza o nauczaniu Kościoła Katolickiego pozostawia więcej, niż dużo do życzenia...

To mi oceniac twoja moralnosc!!!!
editet by wit

To wlasnie twoje bledne pojecie , ze nie do ciebie nalezy oceniac moralnosc twoich przelozonych doprowadzila do gwaltow i maltretowania nieletnich.

Przed wyrokiem smierci, zawsze daje sie szanse pokuty, nawet twoj zepsuty kosciol w sredniowieczu to stosowal.
Kara smierci nie jest wiecznym potepienie, o niemadry, lecz kara i ochrona tych, ktorzy mogli by ponownie pasc ofiara takich zwyrodnialcow, ktorych ty bronisz
Ostatnio zmieniony przez wit 2009-06-14, 09:42, w całości zmieniany 1 raz  

Yarpen Zirgin 
Katolik

Wysłany: 2009-06-12, 11:09   

Musashi napisał/a:

Tak? A kto dał Ci takie prawo?

Musashi napisał/a:
Kara smierci nie jest wiecznym potepienie, o niemadry, lecz kara i ochrona tych, ktorzy mogli by ponownie pasc ofiara takich zwyrodnialcow, ktorych ty bronisz

Są inne sposoby ochrony, które nie pozbawiają nikogo życia.

Musashi 

Wysłany: 2009-06-12, 11:15   

Yarpen Zirgin napisał/a:
Musashi napisał/a:

Tak? A kto dał Ci takie prawo?

Bog, jejku Yarpen, ty caly czas oceniasz czyjas moralnosc.
Biblia nam nakazuje oceniac moralnosc sobie nawzajem, a tymbardziej starszych/przelozonych w Kosciele
Uciekasz od odpowiedzialnosci za swoje slowa, przez zajmowanie sie szczegolami.

Yarpen Zirgin napisał/a:
Musashi napisał/a:

Są inne sposoby ochrony, które nie pozbawiają nikogo życia.

Ale cie raczej to nie obchodzi,

Cytat:
Dla mnie bowiem jest ważny Bóg i jego dzieło, a nie to, czy któraś z osób, które mi Ewangelię zwiastują, gwalca male dziewczynki i malych chlopcow i znecaja sie nad nimi.

Zmieniles juz swoje myslenie i zalujesz swoich strasznych slow, czy dalej trwasz przy swoim zdaniu?

doulos achreios 
Świadek Jehowy

Wysłany: 2009-06-12, 12:06   

Musashi napisał/a:

Musashi napisał/a:
Jestes zepsutym mlodym katolikiem!
Musashi, powoli...
Zarobisz warna i tyle, a YZ się jeszcze bardziej zaprze na swoim stanowisku.
Zrozum, ja jestem przekonany, że on to - o czym piszą o KRzK - widzi i przeżywa w głębi duszy. To nie jest "niewidomy umysłowo" człowiek. Daj mu czas na refleksję i wnioski.
Może niedługo uzna, jakie jest drzewo, skoro takie owoce...
Ale nie oczekuj, że wydusisz ekspiację za całe wyznanie i to jeszcze na publicznym forum.
Zatem: powoli i cierpliwie, a przede wszystkim z miłością.
-----------
P.S. Na tamte ohydne grzechy, o których pisałeś, zapatruję się tak samo jak Ty.
Pozdrawiam!
Moje polecenie ma zachęcić do wzajemnej miłości, wypływającej z czystego serca, czystego sumienia i nieobłudnej wiary. Niektórzy wyzbyli się tych rzeczy i dali się wciągnąć w jałowe dyskusje. Chcą być nauczycielami prawa, ale nie rozumieją tego, o czym mówią (...) (1Tm1:5-7, nwt-P)

tomyo 
tomyo

Wysłany: 2009-06-12, 12:57   

1 list do Koryntian 5: (1) Słyszy się powszechnie o rozpuście między wami, i to o takiej rozpuście, jaka się nie zdarza nawet wśród pogan; mianowicie, że ktoś żyje z żoną swego ojca. (2) A wy unieśliście się pychą, zamiast z ubolewaniem żądać, by usunięto spośród was tego, który się dopuścił wspomnianego czynu. (3) Ja zaś nieobecny wprawdzie ciałem, ale obecny duchem, już potępiłem, tak jakby był wśród was, sprawcę owego przestępstwa. (4) Przeto wy, zebrawszy się razem w imię Pana naszego Jezusa, w łączności z duchem moim i z mocą Pana naszego Jezusa, (5) wydajcie takiego szatanowi na zatracenie ciała, lecz ku ratunkowi jego ducha w dzień Pana Jezusa. (6) Wcale nie macie się czym chlubić! Czyż nie wiecie, że odrobina kwasu całe ciasto zakwasza? (7) Wyrzućcie więc stary kwas, abyście się stali nowym ciastem, jako że przaśni jesteście. Chrystus bowiem został złożony w ofierze jako nasza Pascha.

tomyo 
tomyo

Wysłany: 2009-06-12, 13:01   

Yarpenku takich trzeba usuwać, a nie być im przychylnym, w twoim postępowaniu prowadzisz ich na zatracenie (do piekła) – czy to jest dobre postępowanie.

Yarpen Zirgin 
Katolik

Wysłany: 2009-06-12, 13:28   

Musashi napisał/a:
Bog,

Tak? A gdzie to zapisano?

Musashi napisał/a:
Biblia nam nakazuje oceniac moralnosc sobie nawzajem, a tymbardziej starszych/przelozonych w Kosciele

Biblia mówi:
„Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą.”

Musashi napisał/a:
Uciekasz od odpowiedzialnosci za swoje slowa, przez zajmowanie sie szczegolami.

Od niczego nie uciekam. Nie odpowiadam jedynie za twoje wyobrażenie o mojej osobie.

Musashi napisał/a:
Zmieniles juz swoje myslenie i zalujesz swoich strasznych slow, czy dalej trwasz przy swoim zdaniu?

???
O czym ty teraz piszesz?

Yarpen Zirgin 
Katolik

Wysłany: 2009-06-12, 13:35   

doulos achreios napisał/a:
Zrozum, ja jestem przekonany, że on to - o czym piszą o KRzK - widzi i przeżywa w głębi duszy. To nie jest "niewidomy umysłowo" człowiek. Daj mu czas na refleksję i wnioski.

Refleksje i wnioski zostały wyciagnięte dawno, dawno temu... :-)

doulos achreios napisał/a:
Może niedługo uzna, jakie jest drzewo, skoro takie owoce...

Widzisz, ja nie mam w zwyczaju patrzeć tylko na złe czyny niektórych i przypisywać ich wszystkim. Nie mam też w zwyczaju wierzyć w ludzi, żeby czyjś grzech miał podkopać moją wiarę w Boga i Jego dzieło. Kościół jest bowiem dla tych, którzy potrzebują lekarza, a nie dla zdrowych, a że nie ma osób, którzy nie grzeszą to i obecność takich ludzi w Kościele mnie nie dziwi i nie oburza. To, co budzi mój smutek, to działania niektórych ludzi, dążące do pozostawienia winnych przestępst bezkarnymi. Jednak to jest zaniedbanie tych konkretnych osób, a nie ponad miliarda katolików.

tomyo napisał/a:
Yarpenku takich trzeba usuwać, a nie być im przychylnym, w twoim postępowaniu prowadzisz ich na zatracenie (do piekła) – czy to jest dobre postępowanie.

Tomyo, karą, o któej piszesz, jest w Kościele ekskomunika nakładana zależnie od przestępstwa czy to wyrokiem sądu, czy to z mocy prawa.

tomyo 
tomyo

Wysłany: 2009-06-12, 14:26   

Masz zawsze jakieś głupie wytłumaczenie, tylko, że ci przewrotnicy są oddelegowani gdzie indziej, a niewyrzucani. Ekskomunikę nakłada się na tych, którzy odeszli z KK rzucając na nich przekleństwa. Pogadaj czasem z byłymi księżmi lub zajrzyj czasami na linki jak ci inni zapodają nie bój się.
http://www.nowonarodzeni-z-ducha.pl/

Odpowiedz do tematu