Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wojsko
Autor Wiadomość
Lucyfer
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-02, 18:28   

tesaloniczanin napisał/a:
Lucyfer napisał/a:
Lucyfer napisał
wiesz niewiem dlaczego masz takiego nicka ale to co napisales o wojsku to smieszne ja w wojsku wlasnie sie nawrócilem a byl tam czlowiek protestant glosil mi ewangelie a bylo to 21 lat temu wojsko trwalo 2lata :-)
Niewiem co cię tak rozśmieszyło bo wyciąłeś. Wojsko tego świata jest narzędziem tych rządów które nie są teokratyczne i będą oni zwalczać sług Bożych w czasie wielkiego ucisku, zabijając ich.
Obj. 13:6-8
6. I otworzyło paszczę swoją, by bluźnić przeciwko Bogu, bluźnić przeciwko imieniu jego i przybytkowi jego, przeciwko tym, którzy mieszkają w niebie.
7. I dozwolono mu wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich; dano mu też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami.
8. I oddadzą mu pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi, każdy, którego imię nie jest od założenia świata zapisane w księdze żywota Baranka, który został zabity.
(BW)

Lepiej jak się jest zapisanym w księdze żywota Baranka, niż we wojsku składać pokłon i przysięgę tym którzy bluźnią przeciwko Bogu.
 
 
tesaloniczanin

Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 15
Wysłany: 2007-07-08, 22:16   

Lucyfer napisał/a:
tesaloniczanin napisał/a:
Lucyfer napisał/a:
Lucyfer napisał
wiesz niewiem dlaczego masz takiego nicka ale to co napisales o wojsku to smieszne ja w wojsku wlasnie sie nawrócilem a byl tam czlowiek protestant glosil mi ewangelie a bylo to 21 lat temu wojsko trwalo 2lata :-)
Niewiem co cię tak rozśmieszyło bo wyciąłeś. Wojsko tego świata jest narzędziem tych rządów które nie są teokratyczne i będą oni zwalczać sług Bożych w czasie wielkiego ucisku, zabijając ich.
Obj. 13:6-8
6. I otworzyło paszczę swoją, by bluźnić przeciwko Bogu, bluźnić przeciwko imieniu jego i przybytkowi jego, przeciwko tym, którzy mieszkają w niebie.
7. I dozwolono mu wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich; dano mu też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami.
8. I oddadzą mu pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi, każdy, którego imię nie jest od założenia świata zapisane w księdze żywota Baranka, który został zabity.
(BW)

Lepiej jak się jest zapisanym w księdze żywota Baranka, niż we wojsku składać pokłon i przysięgę tym którzy bluźnią przeciwko Bogu.
zgadza sie tylko mam pytanie kim ty jestes jakiego ducha bo nikt kto nazywa siebie dzieckiem Bożym by niedal takiego nicka jak tymasz a co do wojska jest teraz mozliwosc odrobienia go wtedy niebylo ja sluzylem 2 lata ale wtedy poznalem tam Jezusa a wyrwal mnie zwielu zeczy jedna znich była czarna magia
 
 
Lucyfer
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-08, 22:47   

tesaloniczanin napisał/a:
Lucyfer napisał/a:
tesaloniczanin napisał/a:
Lucyfer napisał/a:
Lucyfer napisał
wiesz niewiem dlaczego masz takiego nicka ale to co napisales o wojsku to smieszne ja w wojsku wlasnie sie nawrócilem a byl tam czlowiek protestant glosil mi ewangelie a bylo to 21 lat temu wojsko trwalo 2lata :-)
Niewiem co cię tak rozśmieszyło bo wyciąłeś. Wojsko tego świata jest narzędziem tych rządów które nie są teokratyczne i będą oni zwalczać sług Bożych w czasie wielkiego ucisku, zabijając ich.
Obj. 13:6-8
6. I otworzyło paszczę swoją, by bluźnić przeciwko Bogu, bluźnić przeciwko imieniu jego i przybytkowi jego, przeciwko tym, którzy mieszkają w niebie.
7. I dozwolono mu wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich; dano mu też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami.
8. I oddadzą mu pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi, każdy, którego imię nie jest od założenia świata zapisane w księdze żywota Baranka, który został zabity.
(BW)

Lepiej jak się jest zapisanym w księdze żywota Baranka, niż we wojsku składać pokłon i przysięgę tym którzy bluźnią przeciwko Bogu.
zgadza sie tylko mam pytanie kim ty jestes jakiego ducha bo nikt kto nazywa siebie dzieckiem Bożym by niedal takiego nicka jak tymasz a co do wojska jest teraz mozliwosc odrobienia go wtedy niebylo ja sluzylem 2 lata ale wtedy poznalem tam Jezusa a wyrwal mnie zwielu zeczy jedna znich była czarna magia
Ty nie patrz na nicka tylko na treść a nick jest wyjaśniony tam gdzie postacie.
Wojska tego świata będą walczyć przeciw wojsku niebieskim. Ja nie mogłem służyć w wojsku tego świata bo należę do wojska niebieskiego a nie jestem dezerterem i nie służę jednocześnie w dwóch sobie przeciwnych armiach.
Jako żołnierz i miecz Jezusa Chrystusa walczę tylko w słusznej sprawie.
 
 
tesaloniczanin

Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 15
Wysłany: 2007-07-09, 21:45   

O tak faktycznie ty niezłużysz w dwóch armiach sluzysz w jednej pod płasczykiem religijnosci udajesz wierzacego a nim niejestes znasz troche bibli i to wszystko byleś kiedys swiadkiem Jahowy, ogladałem twoje forum tyle przepowiedni i proroctw które sie niesprawdzily jeszcze niewidzialem oraz wyciagnietych z kontekstu cytatów , a pozatym w bibli nigdzie nienapisano kiedy nastąpi wielki ucisk a ty już wiesz ze 1 listopada 2007 a co do nicka powtarzam to oburzajace ze masz takiego nicka niemam zamiaru wiecej pisac poniewarz twoj nick pokazuje jakiego jestes ducha bylem na wielu forach ale nikt niemial takiego nicka to oburzajace a zreszta diabel gdy mowił do pana Jezusa tez cytowal biblie ja tobie napewno pokłonu nieodam piszac takiego nicka zastanów sie Wierzacy i nick diabelski nigdy
 
 
doulos achreios 
Świadek Jehowy


Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 769
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: 2009-10-18, 01:02   

tesaloniczanin napisał/a:
nick diabelski
Istotnie, jeśli to stary (old) nick.
Bowiem np. w angielszczyźnie Old Nick znaczy ni mniej ni więcej, ino Diabeł. :-D
_________________
Moje polecenie ma zachęcić do wzajemnej miłości, wypływającej z czystego serca, czystego sumienia i nieobłudnej wiary. Niektórzy wyzbyli się tych rzeczy i dali się wciągnąć w jałowe dyskusje. Chcą być nauczycielami prawa, ale nie rozumieją tego, o czym mówią (...) (1Tm1:5-7, nwt-P)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10