Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
katolicy sprawiają że ludzie tracą wiare w Boga
Autor Wiadomość
jfs300 
+miecz ducha

Wyznanie: Chrześcijanin (KRK), antyfanatyk.
Wysłany: 2014-10-14, 12:24   

sewen naprawde smutna z ciebie postać, za to trąbienie pomawianie kapłanów i burzenie sumień niewinnych z całą pewnością srogo odpowiesz .

Cytat:
Jeśli ktoś powie słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie mu odpuszczone, lecz jeśli powie przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie mu odpuszczone ani w tym wieku, ani w przyszłym

Chrześcijaninie, zawsze zastanów się czyją ewangelię głosisz: chrystusową czy własną - zaradczą.

W raju znalazło się drzewo poznania "głuchoty".

Eliot 

Wysłany: 2014-10-14, 13:14   

KobietaZMagdali napisał/a:
Anna01 napisał/a:
JFS A o co chodzi w zamordowaniu 800 dzieci ??? Bo ja bladego pojęcia nie mam !!!
KK sam obala swój "rząd duchowy" zachowaniem "pasterzy" , że jego instytucja pochodzi bezpośrednio od Jezusa !

Również nie mam pojęcia. Tak samo jak nie mam pojęcia dlaczego dzisiaj w Nigerii setki dzieci są torturowane i mordowane przez pseudopastrów różnych denominacji a w najlepszym wypadku porzucane z powodu oskarżenia ich o czary, nie wiem dlaczego na Ukrainie wywołano Wielki głód, dlaczego w Australii odbierano aborygenom dzieci z mieszanych związków i umieszcza u dziwnych placówkach gdzie często były krzywdzone, a białe dzieci nieślubne oddawano do adopcji. Nie wiem dlaczego w Kanadzie stosowano wobec dzieci Indian te same praktyki i nie wiem dlaczego król Belgii zrobił sobie z Kongo prywatny "raj" niewolniczy wyniszczając połowę kraju. I nie wiem dlaczego pobożni ludzie ludzie, oczytani w Biblii ogłaszają się nowymi mesjaszami, tworzą sekty i nakłaniają wyznawców do zbiorowych samobójstw. I nie wiem co jest bardziej przerażające, czy że takie zdarzenia miały w ogóle miejsce czy, że ludzie ich się dopuszczający w ponad połowie przypadków myśleli, że wzorują się na Biblii?

Wg mnie bardziej przerażające jest to, że takie zdarzenia miały miejsce.

A tak przy okazji - spróbujmy przyznać rację faktom. "Pochówek" tych 800 dzieci świadczy, że zostały pozbawione życia przez "siostry miłosierdzia". To chyba fakt. Moim zdaniem jedyną rozsądną reakcją na to jest wyrażenie ubolewania, że doszło do czegoś tak makabrycznego w łonie KK. Nie ma na to żadnego usprawiedliwienia. Mam nadzieję, że nikt nie ma co do tego żadnych wątpliwości.
Ozywiście fakt ten rzuca cień na całą instytucję KK, bo to w jej obrębie doszło do tak nieprawdopodobnej patologii.
Z drugiej strony nie można twierdzić, że KK ma na celu takie działanie. Dziwić się jedynie można, skąd "siostry" na taki pomysł wpadły?!
Szok!
"Sławiłem więc radość, bo nic dla człowieka lepszego pod słońcem, niż żeby jadł, pił i doznawał radości, i by to go cieszyło w jego trudzie za dni jego życia, które pod słońcem daje mu Bóg." (Ecc 8:15 bt)

KobietaZMagdali 

Wyznanie: katoliczka
Pomogła: 235 razy
Wysłany: 2014-10-14, 13:21   

Henryk napisał/a:
Papież to ktoś, kto jest najważniejszym Starszym gminy ( Biskupem) ze wszystkich innych gmin razem wziętych.
On ma ostateczne słowo w poglądach, wierzeniach, dogmatach.
Czy taki ktoś istniał w czasie Soboru w Nicei?
Nie słyszeliśmy o tym. :-(
Takim kimś był jednak Cesarz.
On nakazał wierzyć w tzw. Trójcę.
Pytam się: gdzie był wtedy papież? :aaa:
Nie zwróciłaś uwagi na bezsensowność stwierdzenia, że-parafrazując- Papież Piotr pisał listy adresowane do Rzymian, w którym przebywał także inny Papież?
Śmieszne- prawda?

I teraz już wiem dlaczego nie mogłam Cię zrozumieć. Nie wiem skąd wziąłeś taką definicję papieża: Papież to ktoś, kto jest najważniejszym Starszym gminy ( Biskupem) ze wszystkich innych gmin razem wziętych. On ma ostateczne słowo w poglądach, wierzeniach, dogmatach.
Dosłownie papież do biskup Rzymu. Skoro była gmina Rzymska musiał mieć biskupa. Później gminy połączyły się ze sobą tworząc patrarchaty. W czasach soboru w Nicei były 4 patriarchaty: Rzym, Aleksandria, Antiochia i Jerozolima. Biskup Rzymu stał się wówczas zwierzchnikiem patriarchtu rzymskiego, i jego wyższość nad innymi patriarchami polegała na zasadzie primus inter pares czyli pierwszy między równymi. Póżniej jak cesarstwo rzymskie podzielono na dwa i druga stolica powstała w Konstantynopolu to doszedł 5 patriarchat własnie konstantynopol. Na synodach było około 300 biskupów i oni decydowali, ale panowie ze stolic zaczeli rywalizowac ze sobie (jak to mężczyźni :-P - żartuje oczywiście) i się podgryzali przez kilka wieków, ale że było ich dwóch to równowaga pozostawała a w dodatku sytuację stabilizowali pozostali patriarchowie. Dopiero w 1054 pokłócili się na dobre, obrzucili wzajemnie klątwami, pozbierali zabawki i każdy poszedł się bawić na własne podwórko. Wtedy papież dopiero został jedynym zwierzchnikiem. Nie wiem co się stało z pozostałymi patriarchatami. Ich potomkowie funkcjonują u prawosławnych, ale te pierwotne wydaje mi się, że się podzieliły i rozpadły.
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E

jfs300 
+miecz ducha

Wysłany: 2014-10-14, 13:36   

Cytat:
A tak przy okazji - spróbujmy przyznać rację faktom. "Pochówek" tych 800 dzieci świadczy, że zostały pozbawione życia przez "siostry miłosierdzia". To chyba fakt. Moim zdaniem jedyną rozsądną reakcją na to jest wyrażenie ubolewania, że doszło do czegoś tak makabrycznego w łonie KK. Nie ma na to żadnego usprawiedliwienia. Mam nadzieję, że nikt nie ma co do tego żadnych wątpliwości.
Ozywiście fakt ten rzuca cień na całą instytucję KK, bo to w jej obrębie doszło do tak nieprawdopodobnej patologii.
Z drugiej strony nie można twierdzić, że KK ma na celu takie działanie. Dziwić się jedynie można, skąd "siostry" na taki pomysł wpadły?!
Szok!

Dobrze wnioskujesz Eliocie :)
powiem Ci ze
Kosciol Chrystusa zostanie pod koniec czasu oczyszczony z takich ''gości bez stroju weselnego''
bez obawy
Tylko nie rujnujmy wesela Panu.

Chrześcijaninie, zawsze zastanów się czyją ewangelię głosisz: chrystusową czy własną - zaradczą.

Maximus Minimus 
Maximus Minimus

Wyznanie: Katolik
Wysłany: 2014-10-14, 13:39   

sewen napisał/a:
Czytając wypowiedzi katolickiej braci , zastanawiam się dlaczego nie uważacie Bożego Słowa za jedyny autorytet w wierze .???
A jeśli go uważacie ,to dlaczego poddajecie się owej mądrości zmysłowej , demonicznej , która już od oseska czyni człowieka niewolnikiem rzymskiego systemu .
Ludzie urodzeni w tym systemie są zmuszeni do bycia katolikami poprzez obrzęd zwany przez katolików "chrztem ", który to tak w sensie duchowym jak i cielesnym nie jest odzwierciedleniem biblijnego chrztu tylko jego demonicznym falsyfikatem .
Słowo Boże bowiem mówi :
Każdy , kto uwierzy !!! i ochrzczony zostanie (da się ochrzcić) zbawiony będzie !!!!
Już tutaj w pierwszym możliwym przypadku , zabieracie ludziom podstawę zbawienia.
Chrzest bowiem (baptizo) jest przez zanurzenie po akcie zawierzenia Chrystusowi (oddania Mu swojego życia).
Chrzest wodny pokazuje fakt zawarcia przymierza zBogiem , będący zewnętrzną oznaką tego , co dokonało się we wnętrzu człowieka , czyli w jego duchu.
Podobnie jak człowiek stary umiera , a rodzi się nowy człowiek w mocy Ducha Świętego , chrzest wodny przez zanurzenie jest odwierciedleniem tego faktu .
Przez to każdy człowiek , który postanowił oddać życie Chrystusowi ,musi narodzić się na nowo z Wody i ducha .
Przez chrzest wodny przez zanurzenie manifestuje to , co dokonało się w duchowej rzeczywistości .
Po to by : Zamanifestować przed Swiatem duchowym : Bogiem , Szatanem , Aniołami ,ale i przed Kościołem , że stał się członkiem Ciała Chrystusowego , nowo narodzonym ,który należy tylko do Boga.
Diabeł nie ma już do niego żadnego prawa .
Jedyne prawo jakie mu pozostało , to krążyć wokoło i ryczeć jak lew z rozpaczy ,że kolejna owieczka nie należy juz do niego.
Przenieście te wydarzenia do przyniesionego do KRK oseska.
Co biblijnego dzieje się w jego życiu?
NIC!!!
Ani nie ma świadomości istnienia Boga i Szatana .
Ani nie może podjąć decyzji o tym do kogo chce należeć .
Nie może też umrzeć dla świata , by żyć dla Boga.!!!
Nie może nic jako osesek ,a tym bardziej gdy jest dorosły ,bo został 'wtopiony" w diabelską machinę zwodzicieli katolickiego kleru.
Jak dorośnie w katolickim zwiedzeniu ,to najprawdopodobniej będzie opowiadał takie herezje jak wszyscy katoliccy uczestnicy tego forum.
Zatem katolicy nie dostępują możliwości uwierzenia i chrztu według Słowa Bożego .
To pierwszy punkt w życiu każdego człowieka by byś zbawionym.
CHRZEST PRZEZ ZANURZENIE , W WIEKU DOROSŁYM , PO TYM JAK CZŁOWIEK UWIERZY !!!
Podstawa biblijna

I rzekł im: Idąc na cały świat, głoście ewangelię wszystkiemu stworzenu (16 Kto uwierzy i ochrzczony zostanie, będzie zbawiony, ale kto nie uwierzy, będzie potępiony. (17) A takie znaki będą towarzyszyły tym, którzy uwierzyli: w imieniu moim demony wyganiać będą, nowymi językami mówić będą, (18) węże brać będą, a choćby coś trującego wypili, nie zaszkodzi im. Na chorych ręce kłaść będą, a ci wyzdrowieją. (19) A gdy Pan Jezus to do nich powiedział, został wzięty w górę do nieba i usiadł po prawicy Boga. (20) Oni zaś poszli i wszędzie kazali, a Pan im pomagał i potwierdzał ich słowo znakami, które mu towarzyszyły.
Ew. Marka 16:15-20, Biblia

Zatem kto :
1)UWIERZY !!!! - jak to się ma do oseska przynoszonego do KRK ???
2) OCHRZCZONY ZOSTANIE -(PRZEZ ZANURZENIE - BAPTIZO) !!!! , j.w.
BĘDZIE ZBAWIONY!!!
Przez krętactwo cwaniaków w sutannach, dla celów komercyjnych , pozbawiono rzesze ludzi podstawy zbawienia.- WIARY!!!

Idąc tą Drogą , Słowa Bożego , możemy pokazać katolickiej braci ,że ich ślepi przewodnicy prowadzą ich do piekła.
SŁOWO BOŻE JEST PRAWDĄ i tylko ONO!!!

Załóżmy, że byłbym zainteresowany takim chrztem. Brzmi całkiem nieźle. Na pewno nie jest to taka nuda jak u nas - mówicie nieznanymi językami, uzdrawiacie. To musi być przeżycie...
Mam tylko jedno pytanie. Gdy jestem chory to mogę iść do sprawdzonego lekarza, który po kilkunastu latach praktyk może przeprowadzić starą, znaną kurację. To jest chrzest w KK. Mogę także spróbować innej, rewolucyjnej metody proponowanej przez "uzdrowiciela".
To jest chrzest oferowany przez Ciebie.

Jaką mam pewność, że Duch który działa w Tobie i twojej wspólnocie to Duch Święty?
Skąd pewność, że nie jestem ofiarowany demonowi?

Pzdr

nobody

Wysłany: 2014-10-14, 16:18   

Zamykam Temat

janwisniewski68 
Droga prawdy

Wysłany: 2014-10-14, 18:58   

I jeszcze trochę i jeszcze raz !!!!!

http://kefir2010.wordpres...zokujacy-tekst/

http://opolczykpl.wordpre...zm-co-je-laczy/

http://www.divinerevelati...et_your_god.pdf

http://www.filozofia.3bird.net/religia.html

http://forum.rrr.com.pl/v...64546db9358fd9d

http://www.filozofia.3bir...ska-rzeznia.jpg

http://sekty.wordpress.co...-psow-panskich/

Ostatnio zmieniony przez janwisniewski68 2014-10-14, 20:02, w całości zmieniany 1 raz  

Maximus Minimus 
Maximus Minimus

Wysłany: 2014-10-14, 19:57   

@ janwiśniewski68

Człowieku, ty wiesz do czego w ogóle linkujesz? To jest źródło twojej wiedzy??

1. http://opolczykpl.wordpre...zm-co-je-laczy/

Cytat:
Jeśli jakiś ojciec mający więcej dzieci wybierze sobie jedno ulubione i pomaga mu w okradaniu i mordowaniu rodzeństwa, uznamy takiego człowieka za zwyrodnialca. Ta sama cecha u biblijnego Jahwe uchodzi za mądrość i wspaniałomyślność.

To z tego gów..nego blogu.

2. http://www.divinerevelati...et_your_god.pdf

Strona linkuje między innymi do:

http://www.divinerevelati..._fire/index.htm\

Cytat:
During 30 days of continual midnight prayer at a small Korean Church, the congregation experienced a unbelievable revival. With their hands raised up, and praying all night long, the congregation had their spiritual eyes opened as they experienced visions, healings, intense spiritual warfare, and transforming encounters with Jesus.

Książka z instrukcją za jedyne 11,69 USD - i już sam nauczysz się walki wręcz z demonami :-D

http://www.nuwi.info/

Polecam 20:55 filmiku. Dowiecie się jak pozyskać kuszę, topór lub nóż wprost z Królestwa Niebieskiego do walki wręcz z demonami :-D
Wszystko do melodii "Knight Rider"

3. http://www.filozofia.3bird.net/religia.html

To już rodzime podwórko. Strona prowadzona przez R. S.:
http://surma.3bird.net/about.html
Z krótkiego dossier dowiadujemy się:
Cytat:
Religious preferences: the personal pantheism and the anticlericalism;

Panteizm neguje istnienie Boga jako istoty rozumnej, głosi zaś przenikanie absolutu we wszystkie substancje ziemskie.

Cytat:
S. preferences: the soft fet. and m. ;-)

Wśród ulubionych książek jest Markiz de Sade. Jest też spora lista ulubionych filmów er. Fotorelacja ze spotkania z Palikotem.

4. http://forum.rrr.com.pl/v...64546db9358fd9d

Forum rastamanów. No comment

5. http://sekty.wordpress.co...-psow-panskich/

Strona linkuje do "uzdrowiciela":
http://www.uzdrowicielduchowy.com/warunki.html
Platności można dokonać:

Cytat:
Prze linkę na mojej stronie Internetowej „WPŁATY”

Bezpośrednie konto bankowe w Chase Bank

Bankowy Money Order

Wester Union

Moneybookers.com

PayPal.com

Wpłat można dokonywać zaliczkowo ale minimum jeden zabieg do przodu.

Nie ma pomocy na „kredyt”.

Nie istnieje uzdrawianie za darmo.

Za wykonane zabiegi nie ma zwrotu pieniędzy, za wyjątkiem usług, które nie były zrealizowane.

Linkuje także do:
https://rael.fora.pl/login.php?redirect=/rozmowy-o-aktualnych-wydarzeniach-z-punktu-widzenia-raelianizmu,55/raelianizm-to-sekta,27-10.html

To jest forum scjentologiczne!

Człowieku na jakich stronach ty przebywasz??
Ostatnio zmieniony przez Maximus Minimus 2014-10-14, 20:11, w całości zmieniany 1 raz  

Anna01 

Wyznanie: Deizm
Pomogła: 286 razy
Wysłany: 2014-10-14, 20:05   

jfs300 napisał/a:
Anna napisał/a:
JFS A o co chodzi w zamordowaniu 800 dzieci ??? Bo ja bladego pojęcia nie mam !!!
KK sam obala swój "rząd duchowy" zachowaniem "pasterzy" , że jego instytucja pochodzi bezpośrednio od Jezusa !JFS A o co chodzi w zamordowaniu 800 dzieci ??? Bo ja bladego pojęcia nie mam !!!
KK sam obala swój "rząd duchowy" zachowaniem "pasterzy" , że jego instytucja pochodzi bezpośrednio od Jezusa !

To Ci powtórzę jeszce raz- Do Kosciola wkradły się wilki
Oni nie są uczniami Chrystusa, choc należą
sa goścmi na weselu bez stroju weselnego

Cytat:
(Mt 22,1-14)
Jezus w przypowieściach mówił do arcykapłanów i starszych ludu: Królestwo niebieskie podobne jest do króla, który wyprawił ucztę weselną swemu synowi. Posłał więc swoje sługi, żeby zaproszonych zwołali na ucztę, lecz ci nie chcieli przyjść. Posłał jeszcze raz inne sługi z poleceniem: Powiedzcie zaproszonym: Oto przygotowałem moją ucztę: woły i tuczne zwierzęta pobite i wszystko jest gotowe. Przyjdźcie na ucztę! Lecz oni zlekceważyli to i poszli: jeden na swoje pole, drugi do swego kupiectwa, a inni pochwycili jego sługi i znieważywszy [ich], pozabijali. Na to król uniósł się gniewem. Posłał swe wojska i kazał wytracić owych zabójców, a miasto ich spalić. Wtedy rzekł swoim sługom: Uczta wprawdzie jest gotowa, lecz zaproszeni nie byli jej godni. Idźcie więc na rozstajne drogi i zaproście na ucztę wszystkich, których spotkacie. Słudzy ci wyszli na drogi i sprowadzili wszystkich, których napotkali: złych i dobrych. I sala zapełniła się biesiadnikami. Wszedł król, żeby się przypatrzyć biesiadnikom, i zauważył tam człowieka, nie ubranego w strój weselny. Rzekł do niego: Przyjacielu, jakże tu wszedłeś nie mając stroju weselnego? Lecz on oniemiał. Wtedy król rzekł sługom: Zwiążcie mu ręce i nogi i wyrzućcie go na zewnątrz, w ciemności! Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. Bo wielu jest powołanych, lecz mało wybranych.

juz wszystko jasne? Potrafisz przetrawić tą treść?
Zmienić koncept myślenia?
:crazy:

Podkreśliłeś Słowa "Bo wielu jest powołanych, lecz mało wybranych"
odnośnie słów krytycznych pod adresem ludzi, którzy powinni pełnić SŁUŻBĘ dla innych, a tym samym dla Jezusa.
Czy rozumiesz słowo "POWOŁANY" ???
"Powołany" to ktoś na kim można się np. oprzeć, ktoś godny zaufania, mający na celu szerzenie idei, ktoś kto jest w jakiejś dziedzinie dobry i działający z ...... powołania.
Lub "Powołany" jest "wybranym" przez kogoś, kto uznał, że będzie godnym reprezentantem , bo obserwował jego dotychczasowe osiągnięcia.
JAKIM POWOŁANIEM KIEROWAŁY SIĘ SIOSTRY ZAKONNE, KTÓRE ZAMORDOWAŁY 800 maleńkich dzieci ???!!! KTO JE W OGÓLE POWOŁAŁ ???!!!
Czy nie sama instytucja KK, która na 100% wiedziała o haniebnych czynach ? A w każdym kraju działały i działają podobne placówki - w Polsce też i w każdej dopatrzono się niegodnych czynów!
KTO POWOŁAŁ Marcial Maciela Degollado założyciela Legionu Chrystusa ???!!! "Pupila" JP II ??? Który wykorzystywał seksualnie młodych- oddanych Bogu kleryków ? Kto powołał księży ze skłonnościami pedofilskimi i te skłonności skrzętnie ukrywał ? Narażając ofiary na niesamowite cierpienia i doprowadzał do tego, że ofiar przybywało ???

"Bo wielu jest powołanych, lecz mało wybranych"
Czy myślisz, że Bóg powołał tych strasznych ludzi do tworzenia ....Kościoła Chrystusowego, aby sobie KILKU GODNYCH WYBRAĆ ??? Jakim kosztem ?!!!! Kosztem życia, zdrowia TYCH PRAWDZIWIE ODDANYCH ???!!! Którzy zawierzyli URZĘDNIKOWI NAJWIĘKSZEGO ZAUFANIA ????

Duzo ostatnio piszesz o "stroju weselnym", ale nie bierzesz pod uwagę, że ludzie sami ...zaczęli szyć sobie "stroje weselne" ...dla picu, dla zdobycia zaufania.

Jeśli do zagrody wkradają się wilki, to prawdziwy gospodarz CHRONI ZAGRODĘ, a nie wilki ! A w instytucji KRK jest tendencja do ...ochrony wilków i dlatego dzieją się w KK podłe rzeczy, które - jak w temacie - "sprawiają, że ludzie tracą wiarę w Boga".
Rzym. 13:10

nobody

Wysłany: 2014-10-14, 20:21   

Zamykam Temat a wy zaznaczcie Pomógł :mrgreen: i juz nie piszcie

jfs300 
+miecz ducha

Wysłany: 2014-10-14, 20:31   

Anno ,
Powołany to znaczy taki , ktoremu dano misję krzewienia Ewangelii , słowa Bozego

Coz poradzisz ze niektorzy ją sprzeniewierzyli?
Myslisz ze Bog wezmie takiego wyrzuci, nawet ksieza błądzą, a potem potrafią nawrócić się.
Doswiadczają takze kar świeckich a czasem linczu, nie mowiąc juz o wyrzutach sumienia pod maską ze nic sie nie stało :(
Kazdy człowiek jest grzeszny, tylko Jezus jest bez grzechu nic na to nie mozna poradzić

''Nie przyszedłem powołać sprawiedliwych a grzeszników ''
mowi Jezus , nie miał tu na mysli ze specjalnie powołuje tych co grzeszą, ale to , ze Ci co grzeszą mogą się przy nim uświęcić.
Jedni się uświęca , drudzy nie
Pan czeka do żniw.

Wiec bez obawy
gospodaz ochroni zagrodę ,jednak nie nastapiło jeszce jego przyjście na wesele. Musisz poczekać, to nie działa na zasadzie natychmiastowego prania mózgu , człowiek nie ma prawa wyrzucać drugiego za burtę, to zrobi Bog przy sądzie ostaecznym

To wszystko o czym sie rozpisałaś , to są ludzie WYBRANI
nie tylko POWOŁANI
i ich właśnie Bóg pod koniec czasów sowicie nagrodzi:)

uwierz w Boga Anno i jego sprawiedliwość:))

Anna01 

Wyznanie: Deizm
Pomogła: 286 razy
Wysłany: 2014-10-14, 20:49   

jfs300 napisał/a:
uwierz w Boga Anno i jego sprawiedliwość:))

W Boga wierzę jfs, nie wierzę w ludzi co się na Boga powołują, a jego przykazania mają gdzieś.
Którzy na swoich pałacach wartych miliony euro wypisują "ubóstwo cnotą".
Rzym. 13:10

janwisniewski68 
Droga prawdy

Wysłany: 2014-10-14, 21:00   

Maximus Minimus napisał/a:
@ janwiśniewski68

Człowieku, ty wiesz do czego w ogóle linkujesz? To jest źródło twojej wiedzy??

Wszyscy widzą ze ty zapodałeś zupełnie coś innego jak ja !!!
Tak jak dziś polskie wojsko w Afganistanie ma katolickich kapelanów którzy mówią
" Bóg jest z nami , to któż przeciwko nam "
Tak w wojsku Hitlera byli katoliccy kapelani i też niemieckim żołnierzom mówili " Bóg jest z nami"
Tylko LWP było prawdziwie polskim wojskiem !!!!
Dlatego Anders musiał słuchać rozkazów papieża i walczyć dla jego interesów a nie za własny kraj !!

Maximus Minimus 
Maximus Minimus

Wysłany: 2014-10-14, 22:36   

[quote="janwisniewski68"]
Maximus Minimus napisał/a:
@ janwiśniewski68
Wszyscy widzą ze ty zapodałeś zupełnie coś innego jak ja !!!

Strony, które podałeś linkują do sekciarskich stowarzyszeń. Ślepy jesteś?
Jest tam wojujący ateista, bioenergoterapeuta, słowiańscy neopoganie, rastafarianin, raelianie oraz koleś materializujący magiczne topory.
Dzisiaj internet jest daleki od anonimowości. Każda z tych stron ma właściciela imieniem i nazwiskiem i podpięte pozycjonowanie do "stron-matek".
Kończ waść wstydu oszczędź, bo robisz się żałosny.

Listek 

Wysłany: 2014-10-14, 23:15   

Prawda w oczy kole !

Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu