Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Anna01
2015-02-02, 21:26
Wg szatańskiego świata proroctwa to "Teorie Spiskowe&qu
Autor Wiadomość
RN 

Wyznanie: Wiara Naturalna ( Deizm )
Wysłany: 2015-01-21, 17:29   

Cyryl napisał/a:
Oto uzasadnienie RN do mojego ostrzeżenia:
Cytat:
Użytkownik Cyryl otrzymał ostrzeżenie za używanie czerwonego koloru, który jest zarezerwowany dla administracji i za wcześniejsze, ustne ostrzeżenie dotyczące sformułowania ''Koran księga szatana''.
Powyższe zachowanie było naruszeniem regulaminu w punktach 8 i 15.

Punkt 15 regulaminu złamałem i słusznie dostałem za niego ostrzeżenie. Rzeczywiście dwa cytaty, jedne z Koranu a drugi z Talmudu napisałem kolorem czerwonym.

Punkt 8:

Cytat:
8. Nie wolno czynić złośliwych, ironicznych oraz ośmieszających uwag pod czyimś adresem lub w odniesieniu do wyznawanych przez kogoś zasad moralnych i prawd wiary.

Stwierdziłem prosty fakt:

Wg Biblii w której są Słowa Boga i jego Syna a które to słowa są obiektywną prawdą dla każdego chrześcijanina, to islam jest religią szatana, zaś Koran jest księgą napisaną przez szatana.

Dowody są podane w moich odpowiedziach na ostrzeżenia RN.

Te stwierdzenie faktu, nie jest w żadnym razie złośliwą, ironiczną oraz ośmieszającą kogoś uwagą.

Ponieważ jest to stwierdzenie oczywistego faktu który podaje Biblia.

Zresztą sami islamiści i ich Mahomet podają, aby ich wierzenia sprawdzić w Biblii.

Oto przykład, że wg Biblii Allah jest szatanem:
https://www.youtube.com/w...K7kNmU&index=15

A to przykład jak zachowują się islamiści gdy uzyskają w danym kraju przewagę liczebną:
http://niewiarygodne.pl/k...ajticaid=614337

Więc nie ma w moim stwierdzeniu nic ironicznego jest to stwierdzenie prawdy.

Natomiast zobaczmy administrator ShadowLady86 to chrześcijanin. Administratorka Anna01 także jest chrześcijanką.

Administrator RN jest deistą.

RN sam sobie wymyśla regulamin szanowni Ann01 i ShadowLady8.

Otóż niech Administratorzy mi powiedzą czy regulamin tego forum zawiera takie zapisy jak:

Cytat:
Ponieważ napisałeś, KORAN KSIĘGA SZATANA, to tym samym sugerujesz, że szatan jest jego autorem.
W takim razie proszę o stosowny cytat z Koranu, że jego autorem jest szatan. :?:
Jeżeli takiego cytatu nie znajdziesz, to proszę o dowód, że wszyscy muzułmanie wierzą w takie pochodzenie swej świętej księgi. :?: .

To nowy punkt regulaminu???

Jeśli to stary punkt regulaminu to dlaczego użytkownik Saba nie został wcześniej ukarany za założenie tego tematu:
http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=5973 ??

Przecież tutaj także jest opinia, że Koran to dzieło szatana jak cały islam.

Zresztą administratorko Anno01 brałaś sama udział w tej dyskusji.

Czyli sama nie dopatrzyłaś się złamania w tym temacie punktu regulaminu.

Kto zatem ma racje ty Anno01 czy RN??

Ale nasz Administrator dalej tworzy nowy regulamin:

Cytat:
Jednak to nie wszystko.
Prosiłem Ciebie o podanie cytatu z Koranu, że jest on napisany przez szatana, a Ty wstawiasz mi enigmatyczne teksty. Jeżeli nie znajdziesz takiego cytatu w Koranie, gdzie ewidentnie jest napisane o autorstwie szatana, gdzie słowo ''szatan'' jest wymieniony jako autor, to jeszcze możesz się wybronić powszechną, muzułmańską deklaracją przyznającą, że Ich święta księga ma takiego autora, jak wyżej.
W tym drugim przypadku masz czas do godz 23. 00 - 21. 01. 2015 R.
Na wypadek nie dostarczenia takich dowodów o jakie proszę, otrzymasz drugie ostrzeżenie.

Oto RN nie może poradzić sobie z moją argumentacją, więc stosuje argument siły.

Proszę szanownych Administratorów Anno01 i ShadowLady86, co to za punkt regulaminu w którym musze dostarczyć dowodów do dnia 21 stycznia 2015 do godz. 23 ???

Albo złamałem punkt regulaminu to wtedy proszę mi pokazać jaki to punkt i przytoczyć moją wypowiedź. A nie jak jakiś małolat - który bawi się w prokuratora czy sędziego - żądać czy prosić dostarczenie dowodów na swoją niewinność.

Jest coś takie jak zasada domniemania niewinności a także tego, ze oskarżyciel przedstawia dowody oskarżenia.

Mogę dostać i 5 ostrzeżeń. Ale to musi być oparte na regulaminie, materiale dowodowym i jakiejś logice i konsekwencji w tym co się pisze i głosi.
Jak można w ogóle drugie ostrzeżenie zamiast dawać od razu to dawać po czasie??? Albo złamałem punkt regulaminu albo nie. I to punkt regulaminu tego forum a nie regulaminu który jest tylko w głowie RN.

Co to za administracja która ustala zasady regulaminu w trakcie dyskusji i dodatkowo tylko ten regulamin zmienia i tworzy tylko jeden administrator???

Dodatkowo administrator który jest w sporze ze mną.
Podobno nikt nie może być sędzią we własnej sprawie!!!

Pytam się za co i na podstawie jakiego punktu regulaminu forum???

Jedyny punkt regulaminu jaki złamałem to punkt 15. I słusznie dostałem za niego ostrzeżenie.

Przypominam szanowni administratorzy Anno01 i ShadowLady86 jesteśmy na forum Biblijnym, forum chrześcijańskim. A zatem o tym czy coś jest napisane przez szatana czy nie rozpatrujemy z punktu widzenia Biblijnego a nie z punktu widzenia deizmu, buddyzmu czy islamu.

Oto o co spiera się deista RN:

Cytat:
Otrzymujesz ustne ostrzeżenie.
Szatan niezależnie od tego czy istnieje naprawdę, czy jest tylko fikcyjnym tworem powstałym w wyniku religijnej ewolucji wierzeń, kojarzy się jednoznacznie z czymś złym.
Nazwanie Koranu, który jest świętą księgą Islamu - księgą szatana jest niedopuszczalne.

Otóż RN to chyba jakiś niedoinformowany jest.

Słowo szatan co oznacza:
przeciwnika Boga, oskarżyciela.

Szatanem nie musi być upadły anioł czy cherub może nim być chwilowo człowiek, nawet Apostoł:

"(21) Od tej pory zaczął Isus Chrystus tłumaczyć uczniom swoim, że musi pójść do Jerozolimy, wiele wycierpieć od starszych arcykapłanów i uczonych w Piśmie, że musi być zabity i trzeciego dnia wzbudzony z martwych.

(22) A Piotr, wziąwszy go na stronę, począł go upominać, mówiąc: Miej litość nad sobą, Panie! Nie przyjdzie to na ciebie.

(23) A On, obróciwszy się, rzekł Piotrowi: Idź precz ode mnie, szatanie! Jesteś mi zgorszeniem, bo nie myślisz o tym, co Boskie, lecz o tym, co ludzkie." Mat 16

A zatem Mahomet jest szatanem i autorem Koranu. Mahomet naucza, że Bóg nie ma Syna i nie jest Ojcem. Oto jak opisuje Antychrystów, czyli szatanów Apotoł Jan:

Cytat:
(18) Dzieci, ostatnia to już godzina. A słyszeliście, że ma przyjść antychryst, lecz oto już teraz wielu antychrystów powstało. Stąd poznajemy, że to już ostatnia godzina.

(19) Wyszli spośród nas, lecz nie byli z nas. Gdyby bowiem byli z nas, byliby pozostali z nami. Lecz miało się okazać, że nie wszyscy są z nas.

(20) A wy macie namaszczenie od Świętego i wiecie wszystko.

(21) Nie pisałem wam nie dlatego, że nie znacie prawdy, ale dlatego, że ją znacie i że żadne kłamstwo nie wywodzi się z prawdy.

(22) Któż jest kłamcą, jeżeli nie ten, który przeczy, że Isus jest Chrystusem? Ten jest antychrystem, kto podaje w wątpliwość Ojca i Syna.
(23) Każdy, kto podaje w wątpliwość Syna, nie ma i Ojca. Kto wyznaje Syna, ma i Ojca.

Administratorzy Anno01 i ShadowLady86 zapytuje się was jako chrześcijan prowadzących ponoć forum Biblijne i chrześcijańskie.

Jacy z was chrześcijanie skoro pozwalacie deiście być administratorem tego forum i pozwalacie mu stosować cenzurę jaką stosują sami islamiści w obronie islamu???

Jak chrześcijanie macie obowiązek mówić i głosić nade wszystko prawdę jaka jest w ewangelii czy Biblii. I stać na straży tej prawdy.

A prawda jest taka, że islam jako twór szatana powstał po to aby pozbawić szansy na zbawienie ludzi - którzy w tej chwili są muzułmanami.

Dla chrześcijanina islam jest chorobą tak samo jak nazizm i inne szatańskie nauki. Ja jako chrześcijanin nie nienawidzę muzułmanów tak jak nie powinno się nienawidzić się chorym. Powinno się im współczuć i mówić prawdę o ich chorobie i o najlepszej metodzie leczenia z niej.

Użytkownik RN natomiast chce zabronić informowania ludzi o tym, że islam jest chorobą w imię czyiś interesów. Alkoholik także nie lubi gdy mu się mówi, ze alkohol jest jego choroba on temu będzie zaprzeczał podobnie jak islamista. Ale jest szansa, że nasze słowa kiedyś do niego dotrą.

Otóż jako chrześcijan obowiązuje was posłuszeństwo wobec Boga i Jego Syna.

Zastanowicie się nad waszą chrześcijańską postawą. w tym moim sporze z RN. Danie mi bana nie zaszkodzi mi. Ale pozwalanie na islamską cenzurę na forum chrześcijańskim nie podoba się Isusowi Chrystusowi który tak mówi:

Cytat:
(14) A do anioła zboru w Laodycei napisz: To mówi Ten, który jest, świadek wierny i prawdziwy, początek stworzenia Bożego:

(15) Znam uczynki twoje, żeś ani zimny, ani gorący. Obyś był zimny albo gorący!

(16) A tak, żeś letni, a nie gorący ani zimny, wypluję cię z ust moich.
(17) Ponieważ mówisz: Bogaty jestem i wzbogaciłem się, i niczego nie potrzebuję, a nie wiesz, żeś pożałowania godzien nędzarz i biedak, ślepy i goły,
(18) Radzę ci, abyś nabył u mnie złota w ogniu wypróbowanego, abyś się wzbogacił i abyś przyodział szaty białe, aby nie wystąpiła na jaw haniebna nagość twoja, oraz maści, by nią namaścić oczy twoje, abyś przejrzał.

(19) Wszystkich, których miłuję, karcę i smagam; bądź tedy gorliwy i opamiętaj się.

Chyba naprawdę szanowna administracja dała nieodpowiedniej osobie - RN- uprawnienia administratora. Zainteresowanie tym wątkiem jest spore:

http://detektywprawdy.pl/...e-broni-koranu/

Naprawdę mam nadzieję, że szanowna administracja wyciągnie odpowiednie wnioski. Wyciągniecie nieodpowiednich wniosków zaszkodzi temu forum a nie mi.

Pozdrawiam czytelników, użytkowników i administracje :-)

Dużo piszesz, ale ciągle nie na temat.
Widzę, że przedstawienie dowodów o które Ciebie prosiłem zaczyna sprawiać Ci trudności.
Czasu natomiast jest już coraz mniej - tylko 6 godzin.

Przyjemnie byłoby Tobie, gdybyś słyszał, że Biblia jest dziełem szatana, albo Jahwe to szatan. Za to drugie określenie niedawno jeden z tutejszych użytkowników otrzymał trzy warny i tym samym zakaz pisania na forum.
Takich jednoznacznych określeń nie wolno używać, bo dla tych, którzy wierzą w istnienie szatana jako uosobienie zła, jest to wielką obrazą i poniżeniem.
Gdybyś jeszcze zasugerował, że ktoś się zachowuje jakby go szatan opętał, albo poprzez jakieś cytaty zaczął udowadniać, ze ten Bóg bardziej przypomina jakiegoś tyrana niż Boga sprawiedliwego itp. to co innego.
Ty natomiast jednym ruchem utożsamiasz wszystko, czy wszystkich z samym szatanem.
Ja Tobie zwracam uwagę, a Ty zamiast próbować sprawę złagodzić, to jeszcze brniesz dalej w swoich pomysłach.
Jeżeli tak będziesz postępował, to czym się będziesz różnił od tych, na których teraz pomstujesz :?:
Ty o nich będziesz mówił szatany, a Oni o Tobie i aby patrzeć kolejnych bezsensownych, religijnych wojen.
To nie w tym kierunku ma zmierzać.
Zastanów się dobrze nad tym co napisałem i jeżeli złagodzisz swoje stanowisko, to o drugim warnie zapomnimy.

Cyryl

Wysłany: 2015-01-21, 18:44   

Cytat:
Przyjemnie byłoby Tobie, gdybyś słyszał, że Biblia jest dziełem szatana, albo Jahwe to szatan. Za to drugie określenie niedawno jeden z tutejszych użytkowników otrzymał trzy warny i tym samym zakaz pisania na forum.
Takich jednoznacznych określeń nie wolno używać, bo dla tych, którzy wierzą w istnienie szatana jako uosobienie zła, jest to wielką obrazą i poniżeniem.

A czy Piotrowi było przyjemnie jak Isus nazwał go szatanem???

Oczywiście, że nie!!

A czy otyłemu człowiekowi jest przyjemnie gdy usłyszy, od kogoś, że za dużo je???

Oczywiście, że nie!!!

A czy urzędnikom jest przyjemnie słyszeć, że jest ich za dużo, że większość z nich nie jest społeczeństwu potrzebnych w wręcz przeciwnie szkodzą oni społeczeństwu???

Oczywiście, że nie!!!

Ale najwyższą wartość ma prawda.

Reakcja na prawdę wywołuje u kogoś pozytywne lub negatywne uczucia.

Ale poznanie prawdy ratuje kłamcy życie i poprawia jakość jego życia.

Tak samo jak korzyści z wiedzy matematycznej czerpie ten który zna prawdziwe wyniki problemów matematycznych (prawda jest jedna kłamstw jest nieskończona ilość).

Wiesz dlaczego nieprzyjemny i bolesny jest dla narkomana odwyk???

Ponieważ jego organizm poznaje prawdę którą otumaniły w nim narkotyki.

Czy związku z tym, ze leczenie narkomanów rani nie tylko ich uczucia ale także sprawia im fizyczny i psychiczny ból, zabronimy leczyć narkomanów???

Zobacz do czego sprowadza się twoje rozumowanie.

Czy ja poniżam islamistów???

Nie, nigdy wobec nich nie użyłem epitetów. A oto jak Koran poniża wszystkich nie islamistów, w tym ciebie:

5:60 Powiedz: "Czyż mam wam obwieścić coś gorszego niż to, co będzie waszą zapłatą u Boga? Ci, których przeklął Bóg i na których się zagniewał, z których uczynił małpy i świnie ci, którzy czcili bałwany - znajdują się w najgorszym miejscu i są tymi, którzy najbardziej zbłądzili z równej drogi."
http://www.poznajkoran.pl/koran/szukaj/

Ich księga Koran określa nie islamistów takimi osobistymi epitetami jak: małpy i świnie.

I wiesz co mam to gdzieś. Wcale mnie to nie rusza.

Tak samo jak mam gdzieś opinie innych ludzi na temat Boga i Jego Syna.

Dla mnie to sterta kłamstw powodowana nienawiścią do Stworzyciela i jego Syna.

Tak naprawdę to moje treningi siłowe bardziej angażują moją uwagę. Ponieważ 40kg kula kettlebell może mnie naprawdę skrzywdzić w przeciwieństwie opinii idioty.

Co więcej wybaczam z coraz większą łatwością, bo tego wymaga ode mnie Bóg.

Cytat:
Ty natomiast jednym ruchem utożsamiasz wszystko, czy wszystkich z samym szatanem.

Nie wszystko, tylko konkretną religie i podaje na to konkretne dowody.

Czy prokurator zaniechuje aktu oskarżenia i podawania dalszego materiału dowodowego ponieważ oskarżony poczuje się poniżony, jego uczucia zmienią się z pozytywnych na negatywne???

Cytat:
Ty o nich będziesz mówił szatany, a Oni o Tobie i aby patrzeć kolejnych bezsensownych, religijnych wojen.

Islam to deklaracja wojny.

Powie ci to każdy ekspert od islamu.

Umiarkowani islamiści:
http://cyryl.blox.pl/2015...islam-jest.html

A tak zachowują się islamiści którzy poznają naprawdę jakim kultem jest islam:
http://gosc.pl/doc/135929...prosi-o-chrzest
http://wpolityce.pl/polit...-monoteistyczna
http://www.orthodoxytoday...eerahAfrica.php

A pomagają im ludzie, chrześcijanie którzy wiedzą czym jest islam. Gdyby owi chrześcijanie uznali, że islam nie jest religią szatana to by nie ryzykowali życiem i nie głosili ewangelii w krajach islamistycznych.

Czy owi chrześcijanie głoszący ewangelie szerzą wojny??? Nie.

Za to w Afryce Północnej islamiści tłuką się nawet sami ze sobą.

Czy myślisz, że islamiści stali się pokojowi ponieważ lewicowe media się im podlizują???

Nie ponieważ Sobieski pod Wiedniem i Parkanami zniszczył ich potęgę militarną. A teraz ową potęgę militarną islamiści sukcesywnie i wytrwale odbudowują. A robią tak dlatego ponieważ tak nakazuje im islam.

Islam nakazuje im zaprowadzić prawo szarii na całym świecie wszelkim metodami.

I na rękę im oraz po prostu wygodnie gdy Europejczycy im po prostu się poddają przez lewacką ideologie. Z Sobieskim jest im trudniej. Ale tak naprawdę islamiści szanowali Sobieskiego, jego siłę (stąd u Turków przydomek "Lew Chocimski" zaś u Persów "Bohater Boży") a lewakami zwyczajnie gardzą. Islam ceni tylko brutalną siłę bo sam jest w istocie brutalny.

Dodatkowo lewacka ideologia najzacieklej zwalcza chrześcijaństwo. Czyli wiarę, która na terenach wroga ma ogromne sukcesy.

Wiesz na czym polega szaria tam każdy nie islamista ma odciętą głowę, za odmowę przyjęcia islamu. Ale wpierw islamiści zabijają apostatów tych którzy odrzucili islam, ponieważ wpierw zabija się zdrajców islamu.

Umiarkowani islamiści. Oni po prostu nie mieli odwagi odrzucić islamu, wszak trzeba mieć:

GŁOWĘ NA KARKU!!!!

To co piszę wiesz dobrze, ze jest prawdą. Uległością nie zmienisz islamu. Tylko prawda wyzwala.

Cytat:
Zastanów się dobrze nad tym co napisałem i jeżeli złagodzisz swoje stanowisko, to o drugim warnie zapomnimy.

Chłopie mi za moje posty może grozić śmierć z rak islamistów a ty mi warnen grozisz???

Wiesz ilu braci i sióstr co odeszło od islamu i przeszło na chrześcijaństwo straciło życie.

Wiesz ilu chrześcijan umierało za Chrystusa z rąk ISIS z uśmiechem na ustach???

Wiesz kim ja jestem przy tych ludziach ich odwadze, oddaniu dla Isusa????

Nikim. Ja mam wygodniej niż oni.

To oni wyprali swoje szaty w krwi Baranka to oni są świętymi i świadkami Najwyższego.

I wreszcie to ich odmowa przejścia na islam, wywołała negatywne uczucia u islamistów, które zakończyło się ich śmiercią.

Zobacz do takich wniosków dochodzę.

Damgrath 

Wyznanie: wyznaje prawdę Biblijną
Wysłany: 2015-01-21, 19:05   

RN napisał/a:
Dużo piszesz, ale ciągle nie na temat.
Widzę, że przedstawienie dowodów o które Ciebie prosiłem zaczyna sprawiać Ci trudności.
Czasu natomiast jest już coraz mniej - tylko 6 godzin.

Gdybyś jeszcze zasugerował, że ktoś się zachowuje jakby go szatan opętał, albo poprzez jakieś cytaty zaczął udowadniać, ze ten Bóg bardziej przypomina jakiegoś tyrana niż Boga sprawiedliwego itp. to co innego.
Ja Tobie zwracam uwagę, a Ty zamiast próbować sprawę złagodzić, to jeszcze brniesz dalej w swoich pomysłach.
Jeżeli tak będziesz postępował, to czym się będziesz różnił od tych, na których teraz pomstujesz :?:

Poniżacie się na tych forum. Cyryl wypunktował Was we wszystkim, a wy nadal jak te wilki.

Krótko...dla mnie Cyryl ma rację co do Koranu i Islamu.
Jeżeli ktoś nie wierzy w Lucyfera to nie powinien być moderatorem forum biblijnego.
Jeżeli szukacie, że Lucek przyzna się gdzieś na piśmie do czegoś, to nie przeczytaliście ze zrozumieniem Biblii.

RN 

Wysłany: 2015-01-21, 19:18   

Cyryl,

Nadal nie słyszę, ani odpowiedzi na moje pytanie, ani zmiany Twojego stanowiska.
Już niecałe 4 godziny zostało.

Cyryl

Wysłany: 2015-01-21, 19:23   

RN o taką zmianę stanowiska Ci chodzi:

Jak się zachować w obliczu islamskich mordów?

https://www.youtube.com/watch?v=9DgBo6Ap6n8

Administratorzy Anno01 i inni. Który punkty regulaminu panują na tym forum, bo się pogubiliśmy :-)

Pozdrawiam RN :-D

RN 

Wysłany: 2015-01-21, 19:29   

Cyryl napisał/a:
RN o taką zmianę stanowiska Ci chodzi:

Jak się zachować w obliczu islamskich mordów?

https://www.youtube.com/watch?v=9DgBo6Ap6n8

Administratorzy Anno01 i inni. Który punkty regulaminu panują na tym forum, bo się pogubiliśmy :-)

Pozdrawiam RN :-D

Chciałem Tobie dać drugiego warna, co jeszcze pozwalałoby Ci pisać na tym forum, ale widzę, że trzeba będzie pomyśleć o zbanowaniu .

Ja już więcej nie będę do 23.00 Ci odpowiadał. Teraz ruch należy wyłącznie do Ciebie. Warunki znasz.
.

veteran

Wysłany: 2015-01-21, 20:00   

Już czas by Anna01 zdegradowała RN do roli zwykłego użytkownika.
Nie może forum nazywac się biblijne i jednocześnie mieć zarządzającego w osobie RN.
To nic osobistego jakby co.

Ps. 40:18
18. Jamci wprawdzie ubogi i nędzny; aleć PAN myśli o mnie. TYŚ jest pomocnikiem moim i wybawicielem moim; BOŻE mój! nie omieszkujże.
(BG)

ShadowLady86 
Administrator

Wyznanie: Chrześcijanin
Pomogła: 271 razy
Wysłany: 2015-01-21, 20:03   

Proponuję ustalać zarząd na swoich forach, a nie tutaj. Tutaj zarząd się nie zmieni.
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
6.Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu. [...]

veteran

Wysłany: 2015-01-21, 20:14   

Tak twierdzisz?
Nie jesteś administratorem [właścicielką] tego forum więc nie powinnaś się wypowiadać w tych sprawach.

18. Jamci wprawdzie ubogi i nędzny; aleć PAN myśli o mnie. TYŚ jest pomocnikiem moim i wybawicielem moim; BOŻE mój! nie omieszkujże.
(BG)

ShadowLady86 
Administrator

Wyznanie: Chrześcijanin
Pomogła: 271 razy
Wysłany: 2015-01-21, 20:20   

Ależ powinnam i będę. Za to Ty o zarządzie Forum nie decydujesz.
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
6.Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu. [...]

Elius

Wyznanie: Moim Panem jest Isus.
Wysłany: 2015-01-21, 20:54   

veteran napisał/a:

Ja byłbym za zbanowaniem,chyba ,że to forum ateistyczne.

Elius

Wysłany: 2015-01-21, 20:55   

RN napisał/a:
Chciałem Tobie dać drugiego warna, co jeszcze pozwalałoby Ci pisać na tym forum, ale widzę, że trzeba będzie pomyśleć o zbanowaniu .

Cyrylowi akurat zależy na tym forum,będzie się tu trzymał rekami i nogami.

veteran

Wysłany: 2015-01-21, 20:59   

Elius napisał/a:
veteran napisał/a:

Ja byłbym za zbanowaniem,chyba ,że to forum ateistyczne.

Cześć Elius.
Co u ciebie słychać?

(BG)

Elius

Wysłany: 2015-01-21, 21:01   

Spoko,tak se tu czasem coś napiszę cosik poczytam.
Pamiętasz forum apokalipsis ?

veteran

Wysłany: 2015-01-21, 21:05   

Pamiętam, tym bardziej że było nas trzech. Tylko, w przybliżeniu.

(BG)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi