Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
KOBIETA - "PUCH MARNY" ???
Autor Wiadomość
janwisniewski68 
Droga prawdy

Wysłany: 2015-10-18, 16:28   

BoaDusiciel napisał/a:
janwisniewski68 napisał/a:
BoaDusiciel napisał/a:
To kiedy ta wojna, Janie ?
Bo przypuszczalnie nie w 2016, no nie ? :->

W 2016 roku dojdzie do wojny religijnej czyli wojny duchowej między katolikami a chrześcijanami ewangelicznymi !!
Powstanie państwa kościelnego 756 r.+1260 lat = 2016 rok

Jak - mniej więcej - będzie wyglądać ta "wojna duchowa" ?

Pisałem wcześniej rok temu albo więcej że jak skończy się mówienie a zacznie działanie to niektórym odechce się robienia żartów , czy jakoś tak, jak odnajdę ten post to zacytują .I właśnie nadchodzi ten czas aby to się stało co wtedy pisałem czyli to co działo się od lat na forach czyli w świecie wirtualnym musi przenieść się do świata rzeczywistego i już nie na forach ale w przestrzeni publicznej będzie się o tym mówić : na ulicach w sklepach , w szkołach na uczelniach i w firmach itd. Dojście do władzy katolickiego prezydenta i katolickiego rządy spowoduje że będą chcieli wszystkim narzucić wolę kościoła katolickiego jego nauki i itd. Prawdziwi chrześcijanie z pomocą Jezusa i jego aniołów wystąpią przeciwko
heretyckiej religii sekcie katolickiej . Tak pisałem na Facebooku.:

Oni będą musieli przed sądem udowodnić że są tymi za których się podają
I właśnie prawdziwi chrześcijanie im to udowodnią że są oszustami którzy żywili się krwią tego narodu od ponad 1000 lat .Wyrok może być tylko jeden LIKWIDACJA KK !!!!
To będzie ten biblijny sąd nad nierządnicą !!! To tak ogólnie ..

BoaDusiciel 

Wyznanie: Idealizm skrajnie materialistyczny
Wysłany: 2015-10-18, 16:52   

No będzie się działo, będzie zabawa :-)
A jaki sąd będzie sądził KK ?
I właściwie kogo będzie sądził ? Wszystkich katolików, czy tylko hierarchów KK ?

janwisniewski68 
Droga prawdy

Wysłany: 2015-10-18, 17:31   

BoaDusiciel napisał/a:
No będzie się działo, będzie zabawa :-)
A jaki sąd będzie sądził KK ?
I właściwie kogo będzie sądził ? Wszystkich katolików, czy tylko hierarchów KK ?

Nie pytaj o szczegóły bo wątpię żeby na dzień dzisiejszy ktoś je znał . Ale mogę dopowiedzieć więcej .Od dłuższego czasu piszę że dziś profesor oznacza coraz częściej idiota. O co chodzi ? a oto że coraz więcej profesorów dla kasy robi rzeczy złe tym samym sprzymierzają się z złem dla zysku ,ale są profesorowi o których ja mówię i niektórzy z nich sami o sobie tak mówią że należę do grupy profesorów humanistów . I ci uczciwi i prawi profesorowie nie mogą dłużej stać z boku i milczeć i nie reagować na działanie ich kolegów idiotów którzy dla kasy łamią wszelkie zasady bycia profesorem , muszą im powiedzieć wyraźnie NIE !!! Tak jak profesor Chazan dokonał wyboru i powiedział" Nie" aborcji Jak profesor Jan Talar powiedział NIE !! zabijaniu ludzi dla organów Tak w każdej dziedzinie życia społecznego wszyscy prawi od największego do najmniejszego sprzątacza muszą powiedzieć nieprawym skorumpowanym Nie!!!. A zacznie się od usunięcia fałszywej religii na rzecz wprowadzenia prawdziwego chrześcijaństwa !! Muszą się znaleźć prawi sędziowie prawi prokuratorzy i wszyscy inni prawi w resorcie sprawiedliwości oraz jak pisałem inni w innych dziedzinach społecznego życia w państwie to jest droga do odzyskania państwa . Suwerenności i wolności narodu raz na zawsze .
Ap 22:11 bw "Kto czyni nieprawość, niech nadal czyni nieprawość, a kto brudny, niech nadal się brudzi, lecz kto sprawiedliwy, niech nadal czyni sprawiedliwość, a kto święty, niech nadal się uświęca."
Po stronie świętych i sprawiedliwych Jest nasz Pan Jezus Chrystus i jego aniołowie , przeciwko nieprawym !!
Tak w tej walce nie będziemy sami . Święci zajmą się sprawami świętymi a prawi sprawami świeckimi Amen !!

BoaDusiciel 

Wyznanie: Idealizm skrajnie materialistyczny
Wysłany: 2015-10-18, 19:19   

No ale KK jest przecież przeciwny aborcji i popierał Chazana, więc chyba pod tym względem jest OK ?

Odpowiedz do tematu