Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
KOBIETA - "PUCH MARNY" ???
Autor Wiadomość
ata333

Wysłany: 2014-10-15, 23:33   

jak na przejrzala.. to piekne zdjecie Manno.. ;-)

taka uroda.. to dopiero pokusa..

biedny Ozeasz... ;-)

chyba na plaze wogole ma wstep wzbroniony.. ;-)

Ozeaszu Twojemu nieszczesciu da sie zaradzic.. kliknij ignoruj.. inie bedziesz widzial mojego zdjecia.. ktore tak na marginsie.. nie jest zadnym selfie. ;-)
Ostatnio zmieniony przez ata333 2014-10-16, 00:26, w całości zmieniany 1 raz  

Manna z nieba 

Wyznanie: Deizm.Baczna obserwatorka życia.
Pomogła: 303 razy
Wysłany: 2014-10-15, 23:50   

ata333 napisał/a:
Ozeaszu Twojemu nieszczesciu da sie zaradzic.. kliknij ignoruj.. inie bedziesz widzial mojego zdjecia.. ktore tak na marginsie.. nie jest zadnym selfi..

Ja bym dla Ozeasza widziała coś co rozwiąże jego problem konkretnie i w każdej sytuacji.
Chcesz być święty, wyłup sobie oko :-D

Manna z nieba 

Wyznanie: Deizm.Baczna obserwatorka życia.
Pomogła: 303 razy
Wysłany: 2014-10-15, 23:57   

ata333 napisał/a:
jak na przejrzala.. to piekne zdjecie Manno..

biedny Ozeasz...

Żartowałam z tą przejrzałością, jeszcze 2 lata do 40 stki :-P
Ale dzięki Ci bardzo.

Tak sobie myślę ato, że jak to zdjęcie miałoby być pokusą i dalej źle, to wstawię sobie chyba papa smerfa do avatara :-D

ata333

Wysłany: 2014-10-15, 23:57   

Ozeasz napisał/a:
Manna z nieba napisał/a:
Ozeasz napisał/a:
Bog sie nie liczyl z kobietami

Bóg się nie liczył z kobietami?
Jesteś pewien?

Jak najbardziej :lol: a ty myslisz inaczej???

Ozeaszu takimi slowami dajesz najlepsze swiadectwo o sobie i swojej milosci...

mysle.. ze rzeczywiscie czas zakonczyc z Toba moje dyskusje.. ;-)

ata333

Wysłany: 2014-10-16, 00:05   

Manna z nieba napisał/a:
ak sobie myślę ato, że jak to zdjęcie miałoby być pokusą i dalej źle, to wstawię sobie chyba papa smerfa do avatara

Manno od pokus nie nalezy uciekac.. a z nimi walczyc..

inaczej wszystkie kobiety.. pod pozorem zgorszenia trzeba bedzie w burki poubierac..

nie dajmy sie zwariowac.. ;-)

mysle,, ze wszystko napisalam w moim poscie do Ozeasza w sprawie zgorszenia wlasnie..

avatar i tak mam zamiar zmiebnic.. ale na pewno nie ze wzgledu na Ozeasza.. a z przyczyn zupelnie prozaicznych..

i tak powaznie sobie mysle,,ze ozeasz niewiele ma wspolnego z naukami Jezusa..

pozdrawiam manno..

ciesze sie,, ze nie odeszlas.. ;-)

Anna01 

Wyznanie: Deizm
Pomogła: 286 razy
Wysłany: 2014-10-16, 00:08   

Manna z nieba napisał/a:
ata333 napisał/a:
Ozeaszu Twojemu nieszczesciu da sie zaradzic.. kliknij ignoruj.. inie bedziesz widzial mojego zdjecia.. ktore tak na marginsie.. nie jest zadnym selfi..

Ja bym dla Ozeasza widziała coś co rozwiąże jego problem konkretnie i w każdej sytuacji.
Chcesz być święty, wyłup sobie oko :-D

Wyłupanie jednego nic nie da :lol:
Ozeasz będzie lukał tym jednym. :-)

I jak zwykle kobieta jest winna, a nie mężczyzna z grzesznymi myślami !
Rzym. 13:10

Anna01 

Wyznanie: Deizm
Pomogła: 286 razy
Wysłany: 2014-10-16, 00:13   

Dobrze dziewczyny :-) , kończymy temat avatarów, bo odchodzimy od tematu głównego.
Rzym. 13:10

ata333

Wysłany: 2014-10-16, 00:19   

Anna01 napisał/a:
I jak zwykle kobieta jest winna, a nie mężczyzna z grzesznymi myślami !

Aniu za swoje slabosci jak swiat swiatem.. obwiniamy innych..

a zawsze obrywa slabszy..
stad wlasnie takie slowa Ozeasza.. o stosunku Boga do kobiet...

o przykro tylko.. ze takie slowa padaja z ust czlowieka.. ktory samego siebie okresla uczniem Jezusa.. ;-)

BLyy 

Wysłany: 2014-10-16, 10:29   

Manna z nieba napisał/a:
ata333 napisał/a:

biedny Ozeasz...

Ale dzięki Ci bardzo.

Tak sobie myślę ato, że jak to zdjęcie miałoby być pokusą i dalej źle, to wstawię sobie chyba papa smerfa do avatara :-D

Piękne użytkowniczki tutaj są na forum ;-) Dla niektórych najlepiej by kobiety ubierały się jak w islamie, zakrywając nawet dłonie i oczy, bo to kobieta winna. W starożytnym Izraelu, co widzieliśmy nieraz na filmach, ubiór przeciętnego mężczyzny i kobiety niewiele się różnił, z tą różnicą że kobieta często zakrywała dodatkowo włosy, a Żydami nie jesteśmy i czasy też są inne. Kobiety w kościołach czy zborach też po "starożytnemu" się nie ubierają, czasem odsłonią co nieco ale skromnie. O ulicach już nie wspominając, to czemu miałoby coś gorszyć na forum? Sam byłem świadkiem na ulicy piękna młoda dziewczyna, która była Świadkiem Jehowy, ubrana w śliczną sukienkę, aż kusiło podejść i pogadać na tematy biblijne, bo taką to wiem że takie tematy interesują i ją nie zanudzę, ale niestety spieszyłem się na pociąg do domu. Radzę w każdym bądź razie przystopować niektórym, ja z tym problemów nie mam. Na ulicach a nawet w kościołach czy zborach kobiety nie chodzą jak muzułmanki, ale też nie jak nierządnicy, po prostu normalnie. Czego macie się Ty i Ata wstydzić, niczego. Ja swojego zdjęcia nie wstawiam, bo niewiele mój wygląd różni się od mojego avatara :-D ale płeć piękna czemu nie.

ata333

Wysłany: 2014-10-16, 10:43   

jeszcze sie pokusze o pare zdan w tym temacie.. odnosnie slow Ozeasza:

Ozeasz napisał/a:
Cytat:
Bog sie nie liczyl z kobietami

Ozeaszu pragne Cie uswiadomic,, ze to nie Manna czy inni userzy jak ja poruszajacy trudne kwestie.. niszcza to forum.. jak m.inn.. okreslil to Bartek .. ale wlasnie tacy ludzie jak Ty,, z ktorych ust padaja tak haniebne slowa.. dotykajace w sposob bolesny chrzescijanki..

i majace wplyw na ich zycie..

gdzie tu miejsce dla , szacunku. wyrozumialosci.. jednym slowem milosci,
jej nie jest brak na forum.. jej deficyt widze przede wszystkim w Twoim sercu.. ;-)

mysle.. tez .. ze za taki stan rzeczy winne jest tez zupelne niezrozumienie trudnych slow Apokalipsy, ktore mowia:

Ap 14:4 bw

"Są to ci, którzy się nie skalali z kobietami; są bowiem czyści. Podążają oni za Barankiem, dokądkolwiek idzie. Zostali oni wykupieni spomiędzy ludzi jako pierwociny dla Boga i dla Baranka."

juz samo uzycie tutaj slowa SKALALI.. nasuwa bardzo zle skojarzenia..

a mezczyzni idacy te droga zupelnie opacznie, gdyz doslownie rozumianej swietosci.. spotykaja wiele przeciwnosci losu w postaci pokusy cuelesnej..

przedmiotem zas tej pokusy jest kobieta.. tzn.. jej plec, jej piekno.. co oczywiscie jest znowu blednym , chybionym rozumowaniem ..
(rozumowaniem z perspektywy usprawiedliwiania swych slabosci.. isamym tylko stnieniem przedmiotu naszych rzadz..) poniewaz glownym powodem pokusy cielesnej.. jest meskosc.. czyli testosteron.. ;-)

inaczej.. musielibysmy przyjac.. ze dla pedofila.. problemem.. nie jest jego pozadanie.. a samo istnienie przedmiotu jego pozadania czyli dziecka..

mezczyzni tacy swe wszelkie frustracje na drodze do swietosci.. przelewaja wiec na owe przedmioty ich "szatanskiej" zadzy..
a dlatego tylko, ze jest to czesto walka z wiatrakami jak widzimy na przykladzie celibatu ksiezy katolickich....

tacy ludzie zawsze beda w stanie walki z przedmiotem swych frustracji.. ktory to powoduje ich droge przez meke.. ;-)

owe frustracje (obawy, leki) najczesciej ulegaja przeksztalceniu.. w brak szacunku, pogarde i nienawisc w tym wypadku do kobiet jako glownej przyczyny meskich pozadliwosci ..

to widac dokladnie po slowach odnoszacych sie do kobiet pierwszych ojcow kosciola..
to z kolei rzutuje na los dziesiatek milionow ciemiezonych poprzez wieki kobiet.. podlegajacych danej religii..

tak wiec w slowa Jezusa nalezy naprawde sie wsluchiwac.. filtrem bowiem jest obopolna wzajemna milosc, ktora niesie samoistnie w sobie szacunek i zrozumienie.. milosierdzie, i sluzebna postawe przede wszystkim wobec slabszym..

tylko czlowiekowi bowiem jako stworzeniu inteligentnemu Bog powierzyl to zadanie..

taka milosc nie ma miejsca w swiecie zwierzat, ktore posiadaja jedynie zwierzece instynkty,

mam nadzieje,,, ze zaden chrzescijanin nie chcialby podazac te droga.. ;-)

uwazam tez,, ze jesli ktos nie potrafi isc droga swietosci.. tej doslownie, literalnie rozumianej .. opisanej w Apokalipsie..

to powinien rzeczywiscie odciac sie od swiata i zamknac za murami klasztoru..
przynajmniej nie bedzie musial swymi frustracjami majacymi zrodlo w slabosci ciala.. obarczac innych... ani wzbudzac w swym sercu nienawisci i pogardy.. do obiektow swego pozadania .

te mury to wlasnie "wydlubanie oka".. .. ;-)

panowie majacy problemy z testosteronem.. postarajcie sie po chrzescijansku czyli dojrzale.. ( jak na mezczyzn przystalo ;-) zalatwic je samemu ze soba.. nie wciagajac, obarczjac nimi innych.. czyli kobiet.. bo to nie rokuje dobrze.. ;-)

ja powtorze jeszcze raz za Pawlem.. bo malo ludzi jak dostrzegam rozumie przeslanie Pawla:

1Kor 10:29 bw

"mówię zaś nie o twoim sumieniu, lecz o sumieniu bliźniego; bo dlaczegóż by moja wolność miała być sądzona przez cudze sumienie?"

zgorszenie wiec jak widac dotyczy dwoch stron..
gorszacy sie.. moze zgorszyc gorszacego.. swym zgorszeniem..
kazdy kij ma dwa konce..
a Slowo Boze jest jak miecz obosieczny..
;-)
Ostatnio zmieniony przez ata333 2014-10-16, 12:27, w całości zmieniany 2 razy  

ata333

Wysłany: 2014-10-16, 11:14   

BLyy napisał/a:
Manna z nieba napisał/a:
ata333 napisał/a:

biedny Ozeasz...

Ale dzięki Ci bardzo.

Piękne użytkowniczki tutaj są na forum ;-) Dla niektórych najlepiej by kobiety ubierały się jak w islamie, zakrywając nawet dłonie i oczy, bo to kobieta winna. W starożytnym Izraelu, co widzieliśmy nieraz na filmach, ubiór przeciętnego mężczyzny i kobiety niewiele się różnił, z tą różnicą że kobieta często zakrywała dodatkowo włosy, a Żydami nie jesteśmy i czasy też są inne. Kobiety w kościołach czy zborach też po "starożytnemu" się nie ubierają, czasem odsłonią co nieco ale skromnie. O ulicach już nie wspominając, to czemu miałoby coś gorszyć na forum? Sam byłem świadkiem na ulicy piękna młoda dziewczyna, która była Świadkiem Jehowy, ubrana w śliczną sukienkę, aż kusiło podejść i pogadać na tematy biblijne, bo taką to wiem że takie tematy interesują i ją nie zanudzę, ale niestety spieszyłem się na pociąg do domu. Radzę w każdym bądź razie przystopować niektórym, ja z tym problemów nie mam. Na ulicach a nawet w kościołach czy zborach kobiety nie chodzą jak muzułmanki, ale też nie jak nierządnicy, po prostu normalnie. Czego macie się Ty i Ata wstydzić, niczego. Ja swojego zdjęcia nie wstawiam, bo niewiele mój wygląd różni się od mojego avatara :-D ale płeć piękna czemu nie.

dziekuej BLyy.. kolejne mile i merytoryczne zarazem podejscie do problemu.. ;-)

uwazam. ze kobieta nie moze sie wstydzic swej kobiecosci.. bo to jest bardzo niebezpieczne zjawisko.. prowadzace wlasnie prosta droga do ideologii islamu.. a w efekcie koncowym do pogardy, nienawisci i wrecz przemocy.. wobec "przedmiotow" naszych rzadz... ..

ja nie mam sie czego wstydzic.. nie jestem naga.. nawet przezroczystej sukienki nie mam na sobie..

dekoltow tez nie nosze.. ;-)

to prosta letnia sukienka, bardzo pomocna w letnie ..u palne dni..

niejednokrotnie bylam w niej na nabozenstwie w zborze.. i nigdy nie uslyszalam czegokolwiek o zgorszeniu..

coz to co w sercu to i na jezyku.. ( w tym wypadku na forum).. ;-)

ja mysle,, ze to co napisalam powyzej Twojego postu dotyczy wlasnie Ozeasza.. i stad cale zajscie.. a sprawa wcale nie jest blaha ;-)

wkrotce awatar i tak zdejme..z uwagi na coraz zimniejsze dni...

jak patrze na niego.. to bywa,, ze mam dreszcze.. ;-) ;-)
Ostatnio zmieniony przez ata333 2014-10-16, 12:33, w całości zmieniany 1 raz  

jfs300 
+miecz ducha

Wyznanie: Chrześcijanin (KRK), antyfanatyk.
Wysłany: 2014-10-16, 12:06   

ata333 napisał/a:
owe frustracje (obawy, leki) najczesciej ulegaja przeksztalceniu.. w brak szacunku, pogarde i nienawisc w tym wypadku do kobiet jako glowna przyczyne meskich pozadliwosci ..

No wlasnie , w walce z grzechem pod żadnym pozorem do tego nie wolno dopuścić!!!
to do ozeasza

Ale pamietajmy jest też druga strona medalu , zbytni ekshibicjonizm - bo tak ...
i ciąganie tych kobiet ktore to z własnej woli wybrały taki sposob dbania o mezczyzn , robienie w ich głowach rewolucji czy chęci buntu, również jest zgorszeniem. Z dwoch powodów
1 bogobojna kobieta ,dorastająca w konserwatywnej kulturze, na takie argumenty moze pomyslec o takiej głosicielce z pogardą;
2 słaba kobieta, dorastająca w konserwatywnej kulturze, moze przestać czuc sie komfortowo i bedzie chciala sie wyzwolić (a w ekstremalnych przypadkach w ortodoxyjnych krajach moze sie to skonczyć nawet jej śmiercią)

Nie warto robić więc rewolucji. Nie warto.

św pawel radził , ze jak jesteś u kogoś w gości to zachowuj się wg. jego zwyczajów.

Chrześcijaninie, zawsze zastanów się czyją ewangelię głosisz: chrystusową czy własną - zaradczą.

W raju znalazło się drzewo poznania "głuchoty".

ata333

Wysłany: 2014-10-16, 12:39   

jfs300 napisał/a:
Nie warto robić więc rewolucji. Nie warto.

krwawych na pewno nie... ;-)

ale taka "rewolucje.". jak uczynila np..ostatnia laureatka pokojowej nagrody Nobla.. to chyb warto...
jesli ma dotyczyc tylko poswiecenia swojego zycia...

(o maly wlos go zreszta nie stracila.).

poswiecac zycia osob drugich nie mamy bowiem prawa.. ;-)

jfs300 
+miecz ducha

Wyznanie: Chrześcijanin (KRK), antyfanatyk.
Wysłany: 2014-10-16, 12:52   

ale ato, ja nie mowilem o poświecaniu swojego życia, tylko poświęcaniu cudzego przez głoszenie , wiesz ze jakaś niewiasta niedajboże uwierzy
Nagle poczuje się przysłowiowo z ręką w nocniku , wczuj się w jej role
Jeśli ją to przytłoczy bedzie chciala sie za wszelką cenę wyzwolić i to JEJ życie w tym momencie poświecisz...
Zabierzesz jej tym bezpieczeńśtwo ktore budowała jej kultura. Swoisty rodzaj ale zawsze,

''że wszelka władza od Boga pochodzi"

i zarządzenia odgórne winniśmy respektować, a nie robić misz-masz kulturowy.

To sie tyczy obu stron, tych wiekszych konserwatystów również. zeby tu nie chcieli robić rewolucji nam...

Oczywiscie nie mowie tu o dyskusji czy mowieniu prawdy, oświecaniu. Mowie tu tylko i wylacznie o stawianiu faktow w takim świetle , ze np kobieta , ktora budowała swoje szczescie , miała swiat uporządkowany nagle budzi sie w sytuacji bez wyjścia

Pomyśl o niej i pomysl też o tym , ze nie wszystko jest czarne albo białe
jest też 100000 odcieniow szarosci ;-) ha ha

Chrześcijaninie, zawsze zastanów się czyją ewangelię głosisz: chrystusową czy własną - zaradczą.

W raju znalazło się drzewo poznania "głuchoty".

janwisniewski68 
Droga prawdy

Wysłany: 2014-10-16, 13:07   

Ozeasz napisał/a:
Manna z nieba napisał/a:
Ozeasz napisał/a:
moze wydac sie banalne ale taki awatar moze narobic wiele szkody w czyims umysle, i zamiast skupic sie na Biblii to ktos bedze sie skupial na nogach Aty

Wybacz, ale nie rozumiem Cię.
Sukienka do kolan też może wzniecać w czyimś umyśle fantazje.

No widzisz jak wy kobiety niczego nie rozumiecie. :lol:
Powiem tak, ksiadz tez czlowiek wiec dlaczego niektorzy maja pretensje ze ksieza maja kobiety ba nawet dzieci??
W wiekszosci podniet ludzkich stanowi ubior kobiety a nie same jej cialo, przepraszam czy ty juz jestes dojzala kobieta?? bo odnosze wrazenie ze pisze z nastolatka :lol:

Ozeaszu >> Gdyby administratorami i moderatorami byli ludzie prawdziwej wiary to taki awatar jak Ata 333 nie miałby prawa istnieć na tym forum , gdyż jest zgorszeniem . One utożsamiają się z miłością Bożą ale tak naprawdę ich miłość nie ma nic wspólnego z miłością Bożą bo kto kocha miłością Bożą wypełnia tą miłość swoim postępowaniem , duchem i ciałem.
Ja wyniosłym kobietom mówię : "żeby być kobietą to za mało jest mieć ciało kobiety "
Działa to na nich jak piorun z jasnego nieba . Bo kobietą jest się w środku cechy takiej kobiety miała Maria dlatego została wybrana przez Boga . Z ciała fizycznego są tylko samicami !!Obnażając swoje ciało eksponują swoją zwierzęcość a nie cechy kobiety !! . Jaka kobieta powinna być mówi o tym biblia . A to że muzułmanki przybywając do świata cywilizowanego zrzucają burki to islamiści dlatego wprowadzają szariat aby chronić swoje kobiety przed pokusami świata cywilizowanego czyli świata szatana !!
Dla kobiet cywilizowanego świata miłość jest związana z erotyką seksem , dla nich miłość bez erotyki [seksu] ni istnieje .

Odpowiedz do tematu