Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: RN
2014-11-11, 19:17
Zamieszki w dniu niepodległości 11 listopada 2014
Autor Wiadomość
Trawa 


Wyznanie: protestanckie
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 113
Wysłany: 2014-11-11, 19:08   Zamieszki w dniu niepodległości 11 listopada 2014

Ostre starcia! 200 osób zatrzymanych! :
http://www.fakt.pl/polity...uly,502149.html

Młodzi ludzie w obliczu beznadziejnej sytuacji gospodarczej w Polsce i braku jakichkolwiek perspektyw szukają rozwiązań radykalnych. Nierządnica watykańska w odpowiedzi na
te poszukiwania powołała i kieruje tzw "Ruchem Narodowym" organizacją, która ma w programie wprowadzić w Polsce katolickie państwo wyznaniowe w programie ma punkt o narodowym katolicyzmie:

Cytat:
Narodowy katolicyzm – doktryna polityczna łącząca nacjonalizm z przyznaniem religii katolickiej statusu wyznania państwowego na którym będzie oparty ustrój państwa.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Narodowy_katolicyzm


"Deklarowana
ideologia polityczna narodowa demokracja, narodowy katolicyzm, narodowy radykalizm, eurosceptycyzm, antyglobalizm"
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ruch_Narodowy

Jak wiemy z historii organizacją, która lubowała się w wojnach i skłócaniu ludzi wywoływaniu wojny domowej byli i są nadal jezuici:

Cytat:
Przysięga Jezuitów:
Uczono cie podstępnie zasiewać ziarna zazdrości i
nienawiści wśród państw żyjących w pokoju i wzbudzać w nich krwawe czyny,
wciągać je w wojny, wzbudzać rewolucje i wojny domowe w społecznościach,
regionach i państwach które były niepodległe ...

źródło


Cytat:
Zgodnie z instrukcją papieską Kościół i jego ramię świeckie nie angażowały się w nawracanie poprzez przemoc. Robili to jezuici rękoma swoich wychowanków.
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,79


Cytat:
"Kto zabił Polskę, jeżeli nie jezuici,
a przynajmniej cofnęli ją o trzy stulecia wstecz"
Bronisław Trentowski (1806-1869)
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,1471


Dziś możemy się domyślać iż ci którzy wywołują burdy i zamieszki w dniu niepodległości z ruchu narodowego
są to nieświadomymi i zindoktrynowanymi narzędziami w rękach jezuitów, którzy chcą zniszczyć, skłócić i podzielić Polskę i Polaków.
_________________
Przed obrazem afrykańskiej czarownicy wudu kraju Polan powstań z kolan:
https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/04/29/czarna-madonna-erzulie-dantor-czarownica-voodoo/
http://eliasz.dekalog.pl/goscie/palla/krolowa.htm
http://uderzwfalsz.wordpr...ezus-z-obrazow/
 
 
Rethel
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-11, 19:11   



SOK na horyzoncie? :roll:
 
 
KobietaZMagdali 


Wyznanie: katoliczka
Pomogła: 235 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Sty 2014
Posty: 2125
Skąd: ze wsi :)
Wysłany: 2014-11-11, 21:40   



ja nie wiem czy ludzie telewizora w domu nie mają :roll:
_________________
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E
 
 
Maximus Minimus 
Maximus Minimus

Wyznanie: Katolik
Pomógł: 40 razy
Wiek: 40
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 301
Wysłany: 2014-11-11, 22:42   

Micheasz 5:4-5

A Ten będzie pokojem.
Jeśli Asyria wtargnie do naszego kraju,
jeśli stąpać będzie po naszych pałacach,
wzbudzimy przeciw niej siedmiu pasterzy
i ośmiu książąt ludu.
I będą paść kraj Asyrii mieczem,
a kraj Nimroda pałaszem.
Tak ocali On nas od Asyrii,
gdy ona wtargnie do naszego kraju,
gdy stąpać będzie w naszych granicach.


Chłopaki jeszcze trochę nieokrzesane, ale już wybudzone. Anioł - pasterz Kościoła z Tiatyry ciężko pracuje. Niebawem "zbrojne ramię narodowego kato-talibanu" zostanie ukierunkowane odpowiednio:

A zwycięzcy
i temu, co czynów mych strzeże do końca,
dam władzę nad poganami,
a rózgą żelazną będzie ich pasł:
jak naczynie gliniane będą rozbici -
jak i Ja to wziąłem od mojego Ojca -
i dam mu gwiazdę poranną.



Któż inny miałby pogonić dzicz z Europy?
Cała nadzieja Świata w narodowcach nie tylko z Polski.

Pzdr
_________________
AMDG
 
 
Dezerter 


Wyznanie: chrześcijanin
Pomógł: 224 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 3640
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2014-11-11, 23:05   

Maximus Minimus napisał/a:
Któż inny miałby pogonić dzicz z Europy?
Cała nadzieja Świata w narodowcach nie tylko z Polski.

MM - proszę napisz, że to był żart, taki na poziomie ... Dzika
_________________
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie
http://zchrystusem.pl/
 
 
Anna01 
Administrator


Wyznanie: Deizm
Pomogła: 292 razy
Dołączyła: 20 Maj 2006
Posty: 4596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-11-11, 23:38   

Dzik napisał/a:
Dziś możemy się domyślać iż ci którzy wywołują burdy i zamieszki w dniu niepodległości z ruchu narodowego
są to nieświadomymi i zindoktrynowanymi narzędziami w rękach jezuitów, którzy chcą zniszczyć, skłócić i podzielić Polskę i Polaków.

Byłeś ? Widziałeś ?
Mam wszystko nagrane na kamerę.
Marsz urządzają narodowcy, a właściwie kilku oszołomów, dla których 11 listopada jest 5 minutowym zaistnieniem za scenie - po 11 listopada siedzą cicho i nic dla kraju nie robią. Ta "armia patriotów", to prowokacja miernot politycznych. Który prawdziwy patriota prowokuje do demolowania stolicy swojej Ojczyzny ????!!!!! I jeszcze te miernoty wykorzystują do prowokacji POWSTAŃCÓW WARSZAWY !!!! To jest dopiero bezczelność !!!
Jak śmie taki Bosak lub Zawisza podpierać się PRAWDZIWYMI PATRIOTAMI !!!! POWSTAŃCAMI !!!!
Pamiętam dokładnie jak kilka lat temu "narodowców" biorących udział w manifestacji było może 50-60 osób. W czarnych ubraniach, w czarnych traperach, z czarnymi sztandarami przypominającymi faszystowskie symbole - przemykali się przez Ogród Saski. Pokrzyczeli trochę na Piłsudskiego, wykrzyczeli kilka haseł typu "Polska dla Polaków" i niezauważeni prawie w ogóle rozchodzili się.
Było spoko dopóki nie wykorzystali ich skrajnie prawicowi politycy do swojej gry politycznej ! Czyli pan Zawisza, któremu grunt polityczny palił się pod nogami i małolat Bosak, który za wszelką cenę chciał zrobić karierę polityczną. Oczywiście "ojcem" tych oszołomów był Giertych. Potem dodatkowo "podpiął" się pod tych "patriotów" PiS, który działał na dwa fronty..... był z narodowcami, a jednocześnie z "kibolami", którzy bili się z narodowcami i demolowali Warszawę !
Stadion Narodowy stał się miejscem spotkań. Na Błoniach stadionu setki ludzi codziennie jeździ na rolkach, deskorolkach, a starsi chodzą z kijkami. Nad Wisłą na plaży odbywając się wiosną i latem imprezy kulturalne (za darmo !), spotyka się młodzież ( była super zabawa na koniec roku szkolnego), odbywają się mecze, rodzice przychodzą z dziećmi - atmosfera wspaniała i nagle jednego dnia zjawia się "armia patriotów" i to wszystko niszczy ! Znowu miasto ma wydatki, znowu nerwy policji, znowu dziesiątki karetek na sygnale zawożących rannych do szpitali, znowu zdemolowane Rondo Waszyngtona !

Dziku ! Nie wiem skąd wytrzasnąłeś w tym wszystkim jezuitów ?! :shock:
_________________
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10
 
 
Maximus Minimus 
Maximus Minimus

Wyznanie: Katolik
Pomógł: 40 razy
Wiek: 40
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 301
Wysłany: 2014-11-12, 00:12   

Dezerter napisał/a:
Maximus Minimus napisał/a:
Któż inny miałby pogonić dzicz z Europy?
Cała nadzieja Świata w narodowcach nie tylko z Polski.

MM - proszę napisz, że to był żart, taki na poziomie ... Dzika


Niestety, jeżeli szykuje się rzeczywiście taka wojna jaka się szykuje, to będzie nam potrzebne duuużo agresywnej młodzieży:
Niemcy:
Germany: Hooligans Declare War on Islamic Radicals
http://www.gatestoneinsti...igans-salafists
Anglia:
Major anti-ISIS Rally Planned for London, Concerns over EDL, Islamist Attendance
http://www.breitbart.com/...nned-for-London
Holandia:
Wilders calls for anti-Islam march in The Hague; city council to discuss problem district
http://www.dutchnews.nl/n...ti-islam_m.php/
Francja:
Islam has no place in France,” chant French Patriots during protest march against Islam in Paris
http://boltonnf.blogspot....ance-chant.html

I wiele, wiele innych przykładów na to, że coś się święci...

@Anna01

Na emigracji większość głosów w ostatnich wyborach do PE trafiło na listy RN i KNP. Chłopaki (i dziewczyny) w Polsce mają organizację, wolę i siłę w sensie fizycznym. Mogą się więc od czasu do czasu zebrać i poszumieć, tyle.
Jednak druga grupa sfrustrowanych jest tu gdzie ja i my mamy kapitał. Za kilka lat dojdzie do połączenia tych dwóch elementów i co wtedy??


Pzdr
_________________
AMDG
 
 
KobietaZMagdali 


Wyznanie: katoliczka
Pomogła: 235 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Sty 2014
Posty: 2125
Skąd: ze wsi :)
Wysłany: 2014-11-12, 02:02   

Anna01, zawsze byłam przeciwna Ruchowi Narodowemu i tego typu instytucjom oraz krytycznie patrzyłam na międzywojenną politykę Dmowskiego. Nie wiem też jak przebiegały poprzednie marsze, zawsze kojarzyły mi się jednak z wywoływaniem zamieszek, zwłaszcza ta zeszłoroczna. Jednak to w tym roku zobaczyłam przeraziło mnie i poważnie podważyło moją wiarę w obiektywność niektórych dziennikarzy i opiniotwórców. Spędziłam całe popołudnie w domu i miałam włączony telewizor cały czas od 15 do 20 i widziałam cały ten marsz. TVP info szło z kamerą na czele pochodu. Czoło pochodu tworzyli ubrani w pomarańczowe kamizelki służby ochrony trzymający ją pod ręcę by oddzielić tłum za nim od biegającymi przed nimi jak wściekłe małpy ludzi w szalikach na twarzach i rzucających petardy. Dziennikarz mówił, że widział jak Ci ludzie zamaskowani na siłę wbili się w tłum jeszcze przed mostem Poniatowskiego. Był tez incydent, że kilku takich zamaskowanych w tłum wpuścili sami pomarańczowi, ale większość z nich weszła między ludzi z boku siłą a później poszli na czoło, szli przed pochodem i rozrabiali rzucali się na pomarańczowch i manifestantów za nimi bez względu czy biyli to kobiety czy mężczyżni. Pochód się kilka razy zatrzymywał by wypchnąć tych "małpiszonów" i oddzielić od marszu. Policja nie regowała w ogóle sami pomarańczowi się z nimi szarpali. Dziennikarze dzwonili do Dariusza Loranty (były funkcjonariusz i negocjator policyjny) strasznie policję krytykował i wszyscy w studiu byli zdania, że to manifestacja jest atakowana a nie ona atakuje.

Problem zaczął się jak doszli do końca mostu, bo tam czekała policja, otoczyli tych chuliganów i stali i czekali. Pomarańczowi też się zatrzymali i czekali aż ich przepuszczą. I tysiące ludzi zostało uwięzionych na moście Poniatowskiego, bo było ich za dużo by się cofnąć. A od rzucających petardami i głupiejących debili byli oddzieleni tylko szpalerem Pomarańczowej służby ochrony. I stali tak godzinę. Anno jakby tak ktoś zaczął panikować na tym moście i wybuchła by powszechna panika to ludzie zadeptaliby się albo do Wisły powpychali! Bo nie było gdzie uciekać! Ofiary by w setkach liczono (była tak sytuacja kiedyś w Niemczech na koncercie, gdzie w wąskim wejściu wybuchła panika).

Debile wariowali prawie dwie godziny a policja głównie stała i wzywała do spokoju, bo środków użyje (dopiero póżniej zaczeli ich wyłapywać jak tamci już większość kostki wyrwali). Na szczęście jak się trochę bić z policją zaczęli to odsuneli się trochę od mostu i pomarańczowi jakoś za swoimi plecami ludzi bokiem z mostu sprowadzili i poszli dalej a ta hołota dalej się tłukła. Po czym jak już się tłukli z policją to w telewizji zmienił się dziennikarz i zaczęła sie narracja, że to manifestanci atakują policję, mimo że wcześniej mówili i pokazywali co innego. Dopiero wieczorem zaczeli znowu wspomniać, że służby porządkowe marszu były atakowane.

Jak już pisałam jestem przeciwnikiem radykalnych środowisk narodowych. Ale nie mogę zaprzeczyć, że widziałam na własne oczy jak służby porządkowe marszu robią wszystko by oddzielić i opanować tych dziwnych zamaskowanych ludzików od manifestantów i że nieźle od nich oberwali. Nie wiem co to za przebierańcy byli, ale naprawdę wyglądało to jakby byli specjalnie po to by marsz zakłócać. Jestem naprawdę w poważnym szoku.
_________________
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E
Ostatnio zmieniony przez RN 2014-11-12, 23:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Anna01 
Administrator


Wyznanie: Deizm
Pomogła: 292 razy
Dołączyła: 20 Maj 2006
Posty: 4596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-11-12, 23:50   

KobietaZMagdali, cały ten marsz Narodowców, to PROWOKACJA do burd i szansa na zaistnienie kilku oszołomów.
Jak już pisałam, kilka lat temu demonstrujących narodowców było kilkudziesięciu.
Widok przerażający ! Czarne glany, czarne ubrania z symbolami przypominającymi swastyki.
Wykrzykiwali faszystowskie hasła i wyglądali jak cyborgi.
Zwykli ludzie (rodziny na spacerach z dziećmi, a szczególnie osoby starsze, które przeżyły koszmar wojny), wykrzykiwali w ich kierunku swoje niezadowolenie i nadzieje, że władze miasta na drugi rok nie dadzą pozwolenia na ich przemarsz.
W następnym roku niestety historia się powtórzyła, ale faszystów biorących udział w marszu było znacznie więcej. Wyglądało to coraz groźniej.
Znowu oburzenie przechodniów. Tym razem dołączyła do niezadowolonych młodzież, ale na potyczkach słownych się kończyło.
Awantury zaczęły się dopiero wtedy, gdy do narodowców podpięli się politycy zepchnięci na margines, a szukający dla siebie miejsca. Zaczęły się sypać wyzwiska po adresem różnych środowisk i narodowości. Wykrzykiwali na policję, która przecież ich ochraniała ! Przemówienia "przywódców" były poniżej jakiegokolwiek poziomu. Prowokowali z całą świadomością !
Potem dołączyli do narodowców wspierani przez PiS kibole, którzy jak nie ma meczy w listopadzie to zaczyna im się nudzić.
Oczywiście cała ta sytuacja jest pożywką dla zwykłych zadymiarzy i łobuzerii - niestety narodowcy na to liczą !!!
_________________
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10
 
 
Dezerter 


Wyznanie: chrześcijanin
Pomógł: 224 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 3640
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2014-11-12, 23:52   

czyli ja też jestem normalny i potrafię normalnie patrzeć i widzieć - skąd ten wniosek?, bo mój komentarz mógłby być dokładnie taki sam jak Kobiety z Magdali
Nosiłem kiedyś koszulkę
https://www.google.pl/sea...tml%3B399%3B480
byłem punem i anarchistom - czemu to piszę? - by pokazać, że bardzo daleko mi do środowisk prawicowych, czy faszystowskich
ale blisko mi do prawdy
Moim zdaniem zadymę robili kibole - zapewne bez przekonań politycznych + może jakaś grupka ekstremistów skrajnie prawicowych
jedno jest pewne - konfrontacji z policją unikało ponad 90% manifestantów często prowokowanych wybuchającymi pod nogami jakimiś wirującymi "pociskami" z gazem , czy hukowymi - nie wiem nie znam się, ale widziałem 3 razy taką scenę, byli prowokowani poprzez zablokowanie zejścia z mostu [ szczyt głupoty i nieodpowiedzialności policji ]
jezuitę jednego widziałem :idea: - był to przebrany Dzik w habicie jezuity :crazy: ;-)
_________________
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie
http://zchrystusem.pl/
 
 
Anna01 
Administrator


Wyznanie: Deizm
Pomogła: 292 razy
Dołączyła: 20 Maj 2006
Posty: 4596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-11-13, 00:16   

A wiecie z jakimi okrzykami wystartował "marsz patriotów" ?
Dla ułatwienia powiem, że nie chodziło o miłość do Ojczyzny.
Tak się prowadzący darł wykrzykując te "patriotyczne" hasła, że aż zachrypł - tłum prawdziwych patriotów dzielnie mu wtórował, po czym patrioci zaczęli odpalać race, które były zabronione.
_________________
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10
 
 
RN 


Wyznanie: Wiara Naturalna (Deizm)
Pomógł: 310 razy
Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 5125
Skąd: Ziemia Łódzka
Wysłany: 2014-11-13, 00:33   

Anna01 napisał/a:
A wiecie z jakimi okrzykami wystartował "marsz patriotów" ?
Dla ułatwienia powiem, że nie chodziło o miłość do Ojczyzny.
Tak się prowadzący darł wykrzykując te "patriotyczne" hasła, że aż zachrypł - tłum prawdziwych patriotów dzielnie mu wtórował, po czym patrioci zaczęli odpalać race, które były zabronione.


Może to były okrzyki P.O. - Partia Oszustów.
_________________
JESZCZE SIĘ TAKI NIE NARODZIŁ, CO BY OPOWIEŚCI BIBLIJNE POGODZIŁ
 
 
KobietaZMagdali 


Wyznanie: katoliczka
Pomogła: 235 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Sty 2014
Posty: 2125
Skąd: ze wsi :)
Wysłany: 2014-11-13, 00:57   

Słyszałam, że to od małego marszu anarchistów się zaczęło. A kto w tym roku brał udział? Zależy jaka stacja i jaki dziennikarz podaje. Jedni mówią, że prawie sami młodzi mężczyźni i są zdjęcia, gdzie faktycznie są tylko oni. Zwłaszcza już na moście w służbach porządkowych. Ale są i ujęcia, gdzie jest mnóstwo kobiet a jak pokazywali zdjęcia spod sceny, która była na końcu trasy to i ludzie dzieci na ramionach mieli.

Widziałam nagrania gdzie skandują: precz z Unią i takie gdzie śpiewali Rotę.

Nie wiem co myśleć o racach. Z jednej strony nie jak nikt nimi w nikogo nie rzuca to wyglądają przepięknie. Wiem jednak, ze mogą być niebezpieczne, no i przede wszystkim były zabronione. A zabronić to przede wszystkim w sytuacjach podwyższonego ryzyka zasłaniania twarzy.

Organizatorzy marszu popełniają jednak błąd, bo umniejszają incydent podczas, którego kilka osób za służ porządkowych wpuściło w tłum tych grupę bandytów. Powinni ich znaleźć i jakoś ukarać, albo podać do publicznej wiadomości (nie wiem jakie są możliwości prawne). Chociaż tych kilku głupich karę już odebrało, bo potem zostali poturbowani przez tych zamaskowanych.
_________________
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E
 
 
viktor 
z duchem wiary

Dołączył: 14 Paź 2012
Posty: 201
Wysłany: 2014-11-13, 22:19   

Witam.
A ja bym powiedział że nie wolno powątpiewać w cechę narodową jaką jest:
MITOMANIA.
Można ją ubrać w patriotyzm - Polska od morza do morza, lub moźe być przyodziana w..." Polak potrafi"
A jeszcze może przybrać niebezpieczną formę "patriotyzmu" walczacego pomiędzy wózkami dziecęcymi, szkolnymi ławkami i ulicami pełnymi bezbronnych cywilów- przybrać formę koszmarnego w skutkach powstania warszawskiego. Zamienić piękną ideę niepodległości w gruzowisko miejskie.

Oooh Mitomania!
No cóż jest to tak powszechny grzech że aż masowy.

Ale spójrzmy taaak rodzinnie:
Ileż dziadków było po mieczu szlachtą, a po kądzieli z Radziwiłłów lub co tam jeszcze?
Tylko dlaczego dziś taki synek jest niemota? Czemuż nie zdolny do zarobienia na własne utrzymanie i z gruntu figo fago lub gorzej?
A czemuż to pazerne diet posełkowanie istnieje i prawom fizyki zaprzeczając w jednym dniu jest i w Londynie i w Rzymie?

Lecz trzeba prawdę uznać że - naród jest wierzący.
Wierzy że Bóg wszystko wybaczy, za mniej lub za więcej.
Ten Bóg jest pełny miłości, a rozmiłował w sobie grzeszników, więc grzeszą tu na ziemi, ale tam w zaświatach grzeszyć nie będą? Ta ziemia może grzech nosić ale tamta ziemia nie splami się grzechami; bo ta sama osoba będzie przemieniona?
Przemiennym prądem duchowym zostanie tak jego dusza dotknięta, że zajarzy się jak neon na niebie. I tak go to rąbnie że na obliczu jak rasowy anioł z metryką się stanie. I nic zdrożnego lub przydrożnego na krajowej drodze nie zatrzyma tej duszy.
Ta nowa ziemia będzie miała lepsze prawa z tymi samymi duszami. I będzie nowe niebo z nimi samymi i nowa ziemia do zdobycia. I wszystko się tam zmieści, i nie znajdziesz tam mitomanii.

Lecz jest napisane - Bóg im będzie tam barankiem.

Pozdrawiam.
Viktor.
 
 
Trawa 


Wyznanie: protestanckie
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 113
Wysłany: 2014-11-14, 19:36   

Takie są chyba skutki edukacji katolickiej
Ci chuligani,(młode chłopaki) przecież byli edukowani na przymusowych lekcjach religii katolickiej.
Cytuję komentarz odnośnie wydarzeń z dnia niepodległości i mam nadzieję ,że jest wielu ludzi tak myślących:
Cytat:
fratelli
Odnośnik bezpośredni

Ci chuligani to efekt sukcesywnego podjudzania [............................]. Za te zniszczenia powinni zapłacić zadymiarze, czyli pokryć koszty napraw. Z tego powodu powinien być również rozliczony[.......][.........] kler. Konieczne jest zerwanie nieprawnie zawartego KONKORDATU i wyprowadzenie kleru (wraz z ich fałszywą podszywającą się pod chrześcijaństwo[.......]religią) z oświaty i wszelkich instytucji państwowych, łącznie z tymi cyrkiem odprawiania tak zwanych mszy w miejscach publicznych i na uroczystościach państwowych. Miejsce dla [..........]katolickich pozostawić w kruchcie. Kościuszko miał absolutną rację w sprawie kleru. W internecie można znaleźć MEMORIAŁ KOŚCIUSZKI i sprawdzić.
źrodło


Już Kościuszko i wielu prawych Polaków odkryło prawdziwą naturę KrK dbającego tylko o własny interes:
Zakazana historia: kościół katolicki a rozbiory Polski

Cytat:
"Widzieliśmy rządy despotyczne,które posługiwały się zasłona religii w przekonaniu,że to będzie najmocniejsza podpora ich władzy,wyposażono więc księży w największe możliwe bogactwa kosztem nędzy ludu, nadawano im najbardziej oburzające przywileje aż po miejsce u Tronu Królów Polskich jednym słowem, tak mnożono względy,dobra i bogactwa Duchownych, że połowa Narodu Polskiego cierpiała i jęczała z biedy, podczas gdy oni nie robiąc nic, opływali we wszelkie dostaki. Teraz, kiedy już znane są zgubne skutki tego błędu, wydaje mi się, że nie ma lepszego sposobu niż pozwolić im upaść i upodlić się... Rząd jako taki nie powinien mieć innej religii niż religia natury"....

Memoriał Tadeusza Kościuszki 1815 r.
!!! „Kościół Powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród” !!!

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań." (Tadeusz Kościuszko)
źródło


O Kościele, religii i wolnej myśli
Autor tekstu: Tadeusz Kościuszko:
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,5498

Kler katolicki także nie lubi ewangelika - Józefa Piłsudskiego tego , który wywalczył niepodległość Polski.

Kraju Polan powstań z kolan przed bałwanem watykańskim:


DZIKU ! BARDZO PROSZĘ O ZANIECHANIE WSTAWIANIA OBRAŹLIWYCH DLA KRK CYTATÓW !
6. W dyskusji nie wolno nikogo pomawiać, obrażać, obrzucać obelżywymi epitetami i poniżać godności osobistej.
8. Nie wolno czynić złośliwych, ironicznych oraz ośmieszających uwag pod czyimś adresem lub w odniesieniu do wyznawanych przez kogoś zasad moralnych i prawd wiary.
9. Zabrania się używania wulgaryzmów i wklejania linków do stron zawierających takie treści.

Niedostosowanie się do mojej prośby, będzie skutkowało WARNEM.Anna01
_________________
Przed obrazem afrykańskiej czarownicy wudu kraju Polan powstań z kolan:
https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/04/29/czarna-madonna-erzulie-dantor-czarownica-voodoo/
http://eliasz.dekalog.pl/goscie/palla/krolowa.htm
http://uderzwfalsz.wordpr...ezus-z-obrazow/
Ostatnio zmieniony przez Anna01 2014-11-15, 23:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13