Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: RN
2014-11-11, 19:17
Zamieszki w dniu niepodległości 11 listopada 2014
Autor Wiadomość
Dezerter 

Wyznanie: chrześcijanin
Wysłany: 2014-11-16, 22:00   

RN napisał/a:
Co oznaczają słowa FORUM ANTYKATOLICKICH OSZOŁOMÓW :?:

ale czego ty nie rozumiesz?
jest to pytanie a nie stwierdzenie:
Cytat:
Ja się kolejny raz pytam - czy to jest forum biblijne, czy forum antykatolickich oszołomów!?

więc twoje pytanie jest co najmniej dziwne i nie na miejscu:
Cytat:
Czyżbyś wszystkich przeciwników katolicyzmu ( czytaj wszystkie inne wyznania i ateistów ) uważał za OSZOŁOMÓW :?:

meritius nigdzie nie pisał o "przeciwnikach katolicyzmu", ani o "innych wyznaniach i ateistach" - skąd to wziąłeś???

Pytanie meritiusa jest zasadne, bo jest na tym forum kilku osobników, których cała działalność, albo 90%, sprowadza się do:
- antykatolickich wklejek - pprawda
- słownych ataków i wklejek - Dzik
jest kilku jeszcze, ale pominę
Rodzi się pytanie dlaczego ci ludzie są tolerowani, na forum?
Ich merytoryczny wkład w forum jest zerowy,
ale zieją jawną nienawiściom do religii katolickiej, zamieszczają mnóstwo kłamstw i oszczerstw, które wielokrotnie dementowałem i udowadniałem kłamstwa - jaka reakcja administracji?
zazwyczaj żadna, albo delikatna - wystarczy popatrzeć ile warnów ma dzik i pprawda
ale ostatnio już tego nie robię, bo nie mam ochoty się babrać w tym bagnie i błocie, by powiedzieć delikatnie - i zalewa ten kłamliwy spam to forum...ponoć biblijne
stąd pytanie zasadne -choć mocno przerysowane - meritiusa:
czy to jest forum biblijne czy antykatolickich oszołomów?
chyba pytania można zadawać? ...czy już nie? ;-)

RN 

Wyznanie: Wiara Naturalna (Deizm)
Wysłany: 2014-11-17, 00:16   

Dezerter napisał/a:
RN napisał/a:
Co oznaczają słowa FORUM ANTYKATOLICKICH OSZOŁOMÓW :?:

ale czego ty nie rozumiesz?
jest to pytanie a nie stwierdzenie:
Cytat:
Ja się kolejny raz pytam - czy to jest forum biblijne, czy forum antykatolickich oszołomów!?

więc twoje pytanie jest co najmniej dziwne i nie na miejscu:
Cytat:
Czyżbyś wszystkich przeciwników katolicyzmu ( czytaj wszystkie inne wyznania i ateistów ) uważał za OSZOŁOMÓW :?:

meritius nigdzie nie pisał o "przeciwnikach katolicyzmu", ani o "innych wyznaniach i ateistach" - skąd to wziąłeś???

Pytanie meritiusa jest zasadne, bo jest na tym forum kilku osobników, których cała działalność, albo 90%, sprowadza się do:
ale zieją jawną nienawiściom do religii katolickiej, zamieszczają mnóstwo kłamstw i oszczerstw, które wielokrotnie dementowałem i udowadniałem kłamstwa - jaka reakcja administracji?
zazwyczaj żadna, albo delikatna - wystarczy popatrzeć ile warnów ma dzik i pprawda
ale ostatnio już tego nie robię, bo nie mam ochoty się babrać w tym bagnie i błocie, by powiedzieć delikatnie - i zalewa ten kłamliwy spam to forum...ponoć biblijne

Pytanie czy jest to forum biblijne, czy antykatolickich oszołomów, wygląda tak, jakby biblijne było tylko wtedy, kiedy jest katolickie.
Przedrostek ''anty'' oznacza przeciw.
Jaki z tego wniosek :?:
Taki, że każdy, kto jest przeciw katolicyzmowi, jest według wypowiedzi meritusa oszołomem. A tacy co są przeciw, nie są przecież jakimś społecznym marginesem , lecz dotyczy to wszystkich ludzi innych wyznań lub bezwyznaniowych.
Gdyby oni nie byli przeciw katolicyzmowi, byliby przecież katolikami itp.

Poza tym, odzywki typu ''zjezdżać na forum Palikota'' świadczą o braku kultury u meritusa.
Ja nigdy, nawet teraz będąc w administracji wstydziłbym się komuś tak powiedzieć, tym bardziej jako pierwszy.
Jeśli chodzi o ''wstawki'' niektórych użytkowników, to jest to rzeczywiście pewien problem, bo wcześniej zanim się zabroni, trzeba byłoby potwierdzić wiarygodność takich tekstów, a wiadomo, że to nie jest takie łatwe.
Sami widzicie jak to wygląda z interpretacją Biblii tutaj na forum. Niekiedy bywa tak, że przy nawet, wydawałoby się prostym zagadnieniu prowadzicie 50 stronicowe dyskusje, które i tak często kończą się na pozostaniu przy swoim, obu stron.
A jak rozstrzygnąć w sposób arbitralny kilku, czy kilkunastostronicową ''wstawkę'' takiego np. użytkownika pprawda, która często pochodzi z mało znanego żródła.

Dezerter 

Wysłany: 2014-11-17, 00:42   

RN napisał/a:
Pytanie czy jest to forum biblijne, czy antykatolickich oszołomów, wygląda tak, jakby biblijne było tylko wtedy, kiedy jest katolickie.
Taki, że każdy, kto jest przeciw katolicyzmowi, jest według wypowiedzi meritusa oszołomem. A tacy co są przeciw, nie są przecież jakimś społecznym marginesem , lecz dotyczy to wszystkich ludzi innych wyznań lub bezwyznaniowych.

dziwnie rozumujesz i moim zdaniem kompletnie nielogicznie i bezpodstawnie
zobacz
jest to forum motocyklowe czy antyBMW?
pyta zdenerwowany miłośnik BMW, którego markę paru gości ciągle atakuje i tylko pluje na BMW, zamiast pisząc o motorach i, benzynie, trasach i muzyce motocyklowej
czy teraz też napiszesz tak - parafrazuję:
"Jaki z tego wniosek :?:
Taki, że każdy, kto jest przeciw BMW, jest według wypowiedzi meritusa oszołomem. A tacy co są przeciw, nie są przecież jakimś społecznym marginesem , lecz dotyczy to wszystkich ludzi innych lubiących inne marki, lub nie lubiących żadnej.
Gdyby oni nie byli przeciw BMW, byliby przecież miłośnikami BMW itp

sam chyba jasno widzisz teraz, że takie rozumowanie jest kompletnie bezpodstawne i nieuprawnione

Rozumiem trudności z ogarnięciem takich wklejkowiczów, ale czemu pozwalacie im na wklejanie swoich rewelacji np o jezuitach prawie w każdym temacie?
ja bym wywalał z tematów gdzie są wklejki nie na temat - jest taka opcja i powód wywalenia:
- post nie na temat
- post o niskiej wartości intelektualnej
- post nic nie wnoszący do tematu
- jeszcze jeden nie pamiętam
ja z tych opcji moderacji korzystałem i czyściłem tematy ze "śmieci"
druga rada - załóż wątek teorie spiskowe i jezuitach i niech tam lądują te rewelacje, że Jezuici stworzyli islam, czy że żądzą USA i FED - chyba takich ewidentnych bzdur nie trzeba weryfikować? ;-)

RN 

Wysłany: 2014-11-17, 14:58   

Dezerter napisał/a:
RN napisał/a:

dziwnie rozumujesz i moim zdaniem kompletnie nielogicznie i bezpodstawnie
zobacz
jest to forum motocyklowe czy antyBMW?
pyta zdenerwowany miłośnik BMW, którego markę paru gości ciągle atakuje i tylko pluje na BMW, zamiast pisząc o motorach i, benzynie, trasach i muzyce motocyklowej
czy teraz też napiszesz tak - parafrazuję:
"Jaki z tego wniosek :?:
Taki, że każdy, kto jest przeciw BMW, jest według wypowiedzi meritusa oszołomem. A tacy co są przeciw, nie są przecież jakimś społecznym marginesem , lecz dotyczy to wszystkich ludzi innych lubiących inne marki, lub nie lubiących żadnej.
Gdyby oni nie byli przeciw BMW, byliby przecież miłośnikami BMW itp

sam chyba jasno widzisz teraz, że takie rozumowanie jest kompletnie bezpodstawne i nieuprawnione

Rozumiem trudności z ogarnięciem takich wklejkowiczów, ale czemu pozwalacie im na wklejanie swoich rewelacji np o jezuitach prawie w każdym temacie?
ja bym wywalał z tematów gdzie są wklejki nie na temat - jest taka opcja i powód wywalenia:
- post nie na temat
- post o niskiej wartości intelektualnej
- post nic nie wnoszący do tematu
- jeszcze jeden nie pamiętam
ja z tych opcji moderacji korzystałem i czyściłem tematy ze "śmieci"
druga rada - załóż wątek teorie spiskowe i jezuitach i niech tam lądują te rewelacje, że Jezuici stworzyli islam, czy że żądzą USA i FED - chyba takich ewidentnych bzdur nie trzeba weryfikować? ;-)

Odnośnie BMW :-)

https://www.youtube.com/watch?v=t0eyr7zkjAA

Trawa 

Wyznanie: protestanckie
Wysłany: 2014-11-17, 17:43   

Dezerter napisał/a:

Rodzi się pytanie dlaczego ty jesteś tolerowany na tym forum?
Twój merytoryczny wkład jest zerowy, ziejesz nienawiścią do wszystkiego co jest nie katolickie a biblijne, tak jak w dawnych czasach inkwizytorzy, którzy torturowali ludzi którzy nie zgadzali się z "jedynie słuszną religią watykańską" tak ty nie znosisz jakiejkolwiek innej interpretacji niż katolicka i jakiegokolwiek innego punktu widzenia niż katolicki, ale rozumiem to tak was wychował KrK.
Które zdanie i w którym miejscu napisane przez nas jest niby kłamstwem i niby oszczerstwem.? Jak do tej pory nie odniosłeś się merytorycznie do żadnego, a nie odniosłeś się gdyż dobrze wiesz że piszemy prawdę o hipokryzji, fałszu i zakłamaniu urzędników watykańskich. Czy ty także należysz do tej "elity"?
Właśnie czy to jest forum biblijne czy forum inkwizycji katolickiej?
Bagno i błoto to znajdziesz w historii kościoła katolickiego:
https://mega.co.nz/#!fpJRVThb!BD79_wDSxleM5TQzwtNJ0S5GL1hHDYzJ1OTd4qxa8DY

Raczej nie będę już odpisywać na twoje posty.
Nie zamierzam więcej się także udzielać na tym forum , gdyż widzę ,że forum umarło to znaczy zostało zamknięte dla osób z zewnątrz, więc nie ma sensu udzielać się na forum wewnętrznym. Równie dobrze można wykasować stronę http://biblia.webd.pl/forum co zamknąć dostęp z zewnątrz. A może o to chodzi KrK aby nieciekawa prawda o KrK nie była dostępna dla ogółu? Nie wiem do zobaczenia....

PS.
Dezerter napisał/a:
- jaka reakcja administracji?

Administracja już przygotowuje stos na którym będziesz mógł palić heretyków i protestantów :crazy:
http://uderzwfalsz.wordpr...ezus-z-obrazow/

KobietaZMagdali 

Wyznanie: katoliczka
Pomogła: 235 razy
Wysłany: 2014-11-17, 20:20   

Więc może zamiast atakować Dezertera odniesiesz się Dziku merytorycznie do któregoś z moich postów?
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E

Dezerter 

Wysłany: 2014-11-17, 23:01   

Dzik napisał/a:
Twój merytoryczny wkład jest zerowy, ziejesz nienawiścią do wszystkiego co jest nie katolickie a biblijne,

Tym zdaniem dałeś najlepsze świadectwo stanu twojego umysłu i ducha
- pisze na tym forum już jakiś czas i każdy może ocenić sam w swoim sumieniu i sercu poziom mojej "nienawiści" i twojej

Myślę, że czas zamknąć wątek, bo już chyba nic nowego o 11.11 nie napiszemy a stanie się to kolejny wątek do pyskówki i kłótni
a ja chcę miłości i jedności wśród chrześcijan
amen

Anna01 

Wyznanie: Deizm
Pomogła: 286 razy
Wysłany: 2014-11-18, 01:44   

Dzik napisał/a:
Dezerter napisał/a:

Rodzi się pytanie dlaczego ty jesteś tolerowany na tym forum?
Twój merytoryczny wkład jest zerowy, ziejesz nienawiścią do wszystkiego co jest nie katolickie a biblijne, tak jak w dawnych czasach inkwizytorzy, którzy torturowali ludzi którzy nie zgadzali się z "jedynie słuszną religią watykańską" tak ty nie znosisz jakiejkolwiek innej interpretacji niż katolicka i jakiegokolwiek innego punktu widzenia niż katolicki, ale rozumiem to tak was wychował KrK.
Które zdanie i w którym miejscu napisane przez nas jest niby kłamstwem i niby oszczerstwem.? Jak do tej pory nie odniosłeś się merytorycznie do żadnego, a nie odniosłeś się gdyż dobrze wiesz że piszemy prawdę o hipokryzji, fałszu i zakłamaniu urzędników watykańskich. Czy ty także należysz do tej "elity"?
Właśnie czy to jest forum biblijne czy forum inkwizycji katolickiej?
Bagno i błoto to znajdziesz w historii kościoła katolickiego:
https://mega.co.nz/#!fpJRVThb!BD79_wDSxleM5TQzwtNJ0S5GL1hHDYzJ1OTd4qxa8DY

Raczej nie będę już odpisywać na twoje posty.
Nie zamierzam więcej się także udzielać na tym forum , gdyż widzę ,że forum umarło to znaczy zostało zamknięte dla osób z zewnątrz, więc nie ma sensu udzielać się na forum wewnętrznym. Równie dobrze można wykasować stronę http://biblia.webd.pl/forum co zamknąć dostęp z zewnątrz. A może o to chodzi KrK aby nieciekawa prawda o KrK nie była dostępna dla ogółu? Nie wiem do zobaczenia....

PS.
Dezerter napisał/a:
- jaka reakcja administracji?

Administracja już przygotowuje stos na którym będziesz mógł palić heretyków i protestantów :crazy:

Dziku, gdybyś nie był TAK zajęty wylewaniem swojej nienawiści do innych, to może zwróciłbyś uwagę, że była informacja o CZASOWYM wyłączeniu forum dla niezalogowanych !
Teraz piszesz bezpodstawnie, o "śmierci' forum !
Bardzo się cieszę, że postanowiłeś już nie udzielać się na forum, tym bardziej, że Twoje posty nie wnoszą nic wartościowego, a jedynie pożałowania godną - jak na osobę wierzącą - agresję.
I bardzo proszę nie wypowiadać się za administrację.
Administracja jeśli już rozpali stos, to tylko po to , aby upiec sobie jakąś dziczyznę.
Czy wnioskujesz o usunięcie konta ?
Jak już napisałam powyżej, nie będę Ci robić trudności.
Rzym. 13:10

RM 

Wyznanie: Unitarianizm jest błędem
Wysłany: 2014-11-18, 07:35   

Zamieszki z dnia niepodległości przeniosły się na nasze Forum. Trzeba lać zimną wodę. :mrgreen:

KobietaZMagdali 

Wysłany: 2014-11-18, 12:08   

RM, i to z czerwonym barwnikiem ;-)
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

RN 

Wysłany: 2014-11-18, 12:25   

KobietaZMagdali napisał/a:

To jest po to z czerwonym barwnikiem, aby Was rozpoznać i doprowadzić na komisariat :-)
My nie będziemy tacy bierni, jak policja w Warszawie. :->

Trawa 

Wyznanie: protestanckie
Wysłany: 2014-11-18, 18:37   

RN napisał/a:
KobietaZMagdali napisał/a:

To jest po to z czerwonym barwnikiem, aby Was rozpoznać i doprowadzić na komisariat :-)
My nie będziemy tacy bierni, jak policja w Warszawie. :->

Tak polewać aby rozpoznać zakamuflowanych zakonników i jezuitów na tym forum.

Anna01 napisał/a:

Bardzo się cieszę, że postanowiłeś już nie udzielać się na forum, tym bardziej, że Twoje posty nie wnoszą nic wartościowego, a jedynie pożałowania godną - jak na osobę wierzącą - agresję.
I bardzo proszę nie wypowiadać się za administrację.
Administracja jeśli już rozpali stos, to tylko po to , aby upiec sobie jakąś dziczyznę.
Czy wnioskujesz o usunięcie konta ?
Jak już napisałam powyżej, nie będę Ci robić trudności.

Oooo za wczesna radość. Napisałem że zamierzam nie udzielać się, a jak wiadomo zamierzenia i plany można zmieniać i teraz na razie zmieniam to zamierzenie ;-)
A i chyba dziczyzny pieczonej także nie będzie ...
ponieważ:
Nie wszytko jest pożyteczne do jedzenia. Niektóre pokarmy są niebezpieczne, trudno strawne a nawet trujące dla człowieka i należy ich unikać.
Po potopie Bóg zmienił dietę dla człowieka i zalecił i zakazał spożywania pewnych pokarmów (Ks kapłańska rozdział 11) Przekazane to zostało w formie religijnej i przyjęte poprzez wiarę, gdyż w tamtych czasach nie było laboratoriów medycznych badających skład i toksyczność pokarmów.
Dziś już nie trzeba przyjmować na wiarę tak jak miliony chrześcijan, żydzi i miliony muzułmanów wszyscy wiedzą jak szkodliwe i toksyczne jest mięso wieprzowe:
http://www.planetaislam.com/islam/wieprzowina.html
http://www.muzulmanie.pl/...r=pi&id_brpi=si

Świnia zje wszystko dosłownie wszystko - gó....a, martwe zwłoki zwierzęce i ludzkie.
Kiedyś jak w miastach nie było kanalizacji to puszczali świnie jako odkurzacze - wszystkie śmieci i odchody one zjadały.

Ciekawe połowa świata albo i więcej unika wieprzowiny a Polacy nie. Ciekawe dlaczego?
Kiedyś w Polsce hodowano powszechnie kozy, powszechnie hodowano owce. a teraz .... tylko świniaki.
Dlatego Polacy przeszli na świnie. Szybko rosną, wszystko zjedzą łatwy zbyt.
A szkodliwość zdrowotna? Kogo to w Polsce obchodzi. Kogo obchodzi czyjeś zdrowie.
liczy się tylko zysk, pieniądz i możliwość największego i najszybszego zarobku, a to świniaki umożliwiają.
Cytat:
Cytat:
Świnia wydala tylko 2% kwasu moczowego z organizmu- 98% tego związku pozostaje w jej tkankach. Nadmiar kwasu moczowego w organizmie człowieka jest przyczyną wielu chorób, np. dna moczanowej, kamicy nerek.

A Polacy zjadają kwas moczowy zawarty w mięsie wieprzowym a później zostawia połowę wypłaty w aptekach płacąc za maści przeciwbólowe z diklofenakiem czy naproksinem, wydają majątki na wizyty "specjalistów" bo ich bolą kości, biorą zastrzyki tzw blokady na kości tysiące szkodliwych tabletek itd i ... dalej jedzą świniaki..... :crazy:
http://uderzwfalsz.wordpr...ezus-z-obrazow/

RN 

Wysłany: 2014-11-18, 19:09   

Dzik napisał/a:

Tak polewać aby rozpoznać zakamuflowanych zakonników i jezuitów na tym forum.

Rozpoznanie zakonników i jezuitów na tym forum niczego nie zmieni.
Tacy ludzie też będą mogli tutaj pisać.
Dzik napisał/a:
Oooo za wczesna radość. Napisałem że zamierzam nie udzielać się, a jak wiadomo zamierzenia i plany można zmieniać i teraz na razie zmieniam to zamierzenie ;-)

Skoro zostajesz z nami, to prosimy o bardziej umiarkowany język i niedoprowadzanie do sytuacji, kiedy administracja zmuszona jest interweniować.

KobietaZMagdali 

Wysłany: 2014-11-18, 20:14   

Dzik napisał/a:
http://www.planetaislam.com/islam/wieprzowina.html

Niemieccy badacze odkryli w mięsie wieprzowym nowe białko - Sutoxin, które wywołuje wiele chorób alergicznych, tj. astmę, bóle stawów. Badania udowodniły ponadto obecność:

ˇ substancji "mukopolysic ", substancji bogatej w siarkę, która jest czynnikiem wywołującym choroby stawów,

ˇ duże stężenie hormonu Wzrostu (GH), co prowadzi do deformacji tkanki organizmu,

ˇ substancji, która eliminuje z organizmu człowieka witaminy E i A powodując hipowitaminozę,

ˇ substancji, która upośledza funkcje układu limfatycznego człowieka,

ˇ cholesterolu, którego nadmiar we krwi człowieka jest przyczyną różnych chorób m.in, miażdżycy.

Ci nie niemieccy badacze to Hans-Heinrich Reckeweg – niemiecki lekarz praktykujący homeopatię, twórca pseudonaukowej homotoksykologii. Sutoxin to jedna z tych homotoksyn i nie ma żadnych naukowych badań potwierdzających ich obecność.

Odniesiesz się do moich wypowiedzi tu na temat prekursorki protestantyzmu?

Ostatnio zmieniony przez RN 2014-11-18, 22:20, w całości zmieniany 1 raz  

Anna01 

Wyznanie: Deizm
Pomogła: 286 razy
Wysłany: 2014-11-19, 00:02   

Dzik napisał/a:
Świnia zje wszystko dosłownie wszystko - gó....a, martwe zwłoki zwierzęce i ludzkie.
Kiedyś jak w miastach nie było kanalizacji to puszczali świnie jako odkurzacze - wszystkie śmieci i odchody one zjadały.

Pisząc o dziczyźnie miałam na myśli dzika.
Czy dzika zaliczasz do świni ???
Rzym. 13:10

Odpowiedz do tematu