Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Anna01
2014-12-28, 12:26
Rozżalony i sfrustrowany Bartek
Autor Wiadomość
ZAMOS 
SŁOWIANIN

Wysłany: 2014-12-27, 16:23   

bartek212701 napisał/a:
Wyrazy współczucia dla osób, które wam wierzą, szczególnie tobie RN, nawet z Aty miałeś 'polewkę' do Zamosa...ech

Bartku nakłamałeś w bardzo obrzydliwy sposób. Takich plotek nie wolno rozpowszechniać. To wstyd, żeby niby facet zachowywał się jak zniewieściały nieudacznik i oszczerca. Zostałem tutaj wywołany, więc piszę iż RN nigdy do dzisiaj nic do mnie nie napisał, a dzisiaj zapytał, czy kiedykolwiek do mnie na PW pisał. Zgodnie z prawdą odpisałem mu, że to jego pierwsza do mnie wiadomość na PW. Ja Bartku nie zajmuję się plotkami, ani żadną konspiracją. Marna Bartku jest twa argumentacja obronna „wybrańców” ich i twego domniemywam boga oraz jakiegoś „natchnienia”. To nie biblia ma być naszym przewodnikiem, a SŁOWA JEZUSA który głosił SPRAWIEDLIWOŚĆ I MIŁOŚĆ WZAJEMNĄ, bez przemocy fizycznej, a tym bardziej krwi zwierząt i ludzi. Przeczytałem ten żenujący wątek i zauważyłem, że czerpiesz swe „mądrości” między innymi od Kubika:
bartek212701 napisał/a:
Pisza o was na forum kubika, na forum proetstantów, na biblia phorums, na racjonalistach, na watchtower i was wyśmiewają.
„Gratuluję” wyboru guru.

Anna01 napisał/a:
RN-owi została zdjęta funkcja.
TERAZ OD CIEBIE ŻĄDAM SKANÓW WIADOMOŚCI RN-a DO ZAMOSA, W KTÓRYCH OBGADYWAŁ ATĘ i TYCH, W KTÓRYCH NAŚMIEWAŁ SIĘ ZE MNIE.

To Anno pochopna decyzja. RN dobrze się sprawdzał jako admin i szkoda, że go zdjęłaś z tej funkcji. Wiem, że to tylko dyskusyjne forum i właściwie nie powinno się tego co tu się dzieje brać zbyt personalnie, ale jakaś przyzwoitość być powinna. Podłe niczym nie poparte oszczerstwo jakiegoś nawiedzonego Bartka nie powinno skutkować taką decyzją. Jak nie będziesz sprawiedliwa też wobec swych funkcyjnych rozwalą ci forum, a to byłaby wielka strata. Prowadzisz moim zdaniem najlepsze forum biblijne w Polsce. To skarbnica wiedzy i myśli wielu mądrych piszących tutaj ludzi. Myślę, że usera Bartka powinnaś się pozbyć za PASZKWIL jaki napisał nie ma usprawiedliwienia.
Pozdrawiam serdecznie ZAMOS.

Jachu 
cichy,pokorny

Wysłany: 2014-12-27, 17:18   

RN napisał/a:
Biblia też moim zdaniem została napisana w wyniku naturalnej, ludzkiej myśli ( nie dyktował jej żaden Duch ), jednak została skażona przez ludzką pożądliwość , fantastykę eschatologicznych obrazów i paru jeszcze nadinterpretacji.

No tak ,teraz nieco mi się wyjaśniło,ale,ale. Po co wchodziłeś na FB,przyjmowałeś funkcję,a jednocześnie zabierałeś głos,a i starałeś się rozsądzać w dyskusjach na tematy biblijne. Nie wystarczyło być obserwatorem i ew.umiarkowanym niedowiarkiem. Sam w ten sposób jak czyniłeś, dołączyłeś do tych co czynią jak napisałeś :
RN:
Cytat:
jednak została skażona przez ludzką pożądliwość , fantastykę eschatologicznych obrazów i paru jeszcze nadinterpretacji
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

ata333

Wysłany: 2014-12-27, 18:02   

dla mnie jest niezrozumiale.. jak czlowiek prawy.. mieniacy sie chrzescijaninem.. moze czytac cudze pw... ;-)

ShadowLady86 
Administrator

Wyznanie: Chrześcijanin
Pomogła: 273 razy
Wysłany: 2014-12-27, 18:03   

Dziękuję Ci bardzo ZAMOSie za zabranie głosu. Liczyłam, że powiesz to wszystkim użytkownikom.

Bartek dopuścił się moim zdaniem czegoś bardzo niedobrego, jeśli nie powiedzieć dosadniej. Nie wiem, po co te kłamstwa.

• Mówiłeś, że wysłałeś Ani jakieś print-screeny z rzekomych obgadywań na PW, a tego nie zrobiłeś

• Twierdziłeś, że RN obgaduję Atę333 z ZAMOSem, a obydwaj panowie nigdy wcześniej nie wymieniali korespondencji.

• Twierdzisz, że obgadują nas na innych forach, co pewnie też jest nieprawdą. A jeśli nawet jest prawdą, to po co to mówisz?

Czy nie jest Ci wstyd? Kto z nas tutaj wyrządził Ci taką krzywdę, że piszesz takie rzeczy? Dlaczego oczerniasz? Piszę w liczbie mnogiej, bo to tyczy nas wszystkich jako użytkowników. Czy jesteś teraz bardziej szczęśliwy? Wiem, nie możesz odpowiedzieć, bo masz tutaj zawieszone konto. To są jednak pytania, na które powinieneś odpowiedzieć sam przed sobą.

ZAMOS 
SŁOWIANIN

Wysłany: 2014-12-27, 18:33   

Myślę, że zrobił to by zwyczajnie w dość mało wyszukany sposób by skrzywdzić człowieka. Jest taka grupa ludzi, którzy jak mają możliwość zrobienia komuś krzywdy to to ją zawsze zrobią. Jest też grupa ludzi chorych na chorobę sierocą, która między innymi objawia się tym, że dotknięty nią człowiek potrzebuje uwagi. Zrobi wszystko co może by ta uwaga się na nim skupiła. Jak nie potrafi tej uwagi spowodować pozytywnymi zachowaniami to „broi”. Woli być skarcony byle by tylko być zauważonym. W takim wypadku byłoby jego zachowanie jakoś „usprawiedliwione”. Jednak nie odpuszczone. Ponieważ jak tak dotknięty człowiek jak nie zostanie skarcony odpowiednio radykalnie to przyjmie taki sposób zachowania za w jego mniemaniu dobry i będzie go stosował zawsze, kiedy będzie uwagi „głodny”. Dodałbym może jeszcze, że Atę333 postrzegam i cenię bardzo pozytywnie. Jest jedną z niewielu tutaj ludzi których oceniam tak wysoko jak ją. Myślę, że podobnie mi jest tu wielu którzy o Acie333 myślą równie ciepło jak Ja.
Pozdrawiam
ZAMOS

ZAMOS 
SŁOWIANIN

Wysłany: 2014-12-27, 18:38   

ata333 napisał/a:
dla mnie jest niezrozumiale.. jak czlowiek prawy.. mieniacy sie chrzescijaninem.. moze czytac cudze pw...

On kłamał. Ja takich wiadomości od RN nie dostałem. Jak więc kłamał w sprawie RN i jego PW do mnie zapewne kłamstwem jest wszystko co napisał.

ata333

Wysłany: 2014-12-27, 18:48   

ZAMOS napisał/a:
. Dodałbym może jeszcze, że Atę333 postrzegam i cenię bardzo pozytywnie. Jest jedną z niewielu tutaj ludzi których oceniam tak wysoko jak ją. Myślę, że podobnie mi jest tu wielu którzy o Acie333 myślą równie ciepło jak Ja.

Dziekuje ZAMOSIE.. ja rowniez postrzegam Cie cieplo i cenie za wiedze,,, i odwage mowienia.. tego ca naparawde czujesz.. wbrew nawet calemu swiatu...

zwykle tak bywa.. ze ten swiat rozumiany jako wiekszosc.. sie myli .. ;-)

a wiem.. ze klamstwa Bartka.. mialy uderzyc we mnie.. przede wszystkim we mnie.. gdyz to glownie mnie.. obwinia o zniszczenie forum..

dlaczego we mnie... ???
gdyz nikt nie lubi jak na pierwszym miejscu stawia sie Milosc.. za przykladem Jezusa..
on do ludzi.. ktorym braklo zwyklego, ludzkiego milosierdzia.. mowil wprost: za Ojca macie DIABLA..

mozemy sobie wyobrazic wrzenie jakie zapanowalao wowczas wsrod adresatow tych slow.. ;-)
zawrzeli nienawiscia tak wielka i podstepna.. ze...stalo sie to co sie stalo.. ;-)

nie mogli zniesc.. ze Jezus byl lepszy od takich swietoszkow.. za jakich sie uwazali..
i za lepszych od nich uwaza celnikow i prostytutki... ;-)

tu jest sedno ZAMOSIE..

pozdrawiam serdecznie.. ;-)

ZAMOS napisał/a:

On kłamał. Ja takich wiadomości od RN nie dostałem. Jak więc kłamał w sprawie RN i jego PW do mnie zapewne kłamstwem jest wszystko co napisał.

tak.. teraz to widze... ;-)

Jachu 
cichy,pokorny

Wysłany: 2014-12-27, 18:55   

O jak miło! :-D

"Proletariusze wszystkich krajów łączcie się" :xhehe:
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

.Cyprian. 

Wysłany: 2014-12-27, 19:01   

ZAMOS napisał/a:
Zostałem tutaj wywołany, więc piszę iż RN nigdy do dzisiaj nic do mnie nie napisał, a dzisiaj zapytał, czy kiedykolwiek do mnie na PW pisał. Zgodnie z prawdą odpisałem mu, że to jego pierwsza do mnie wiadomość na PW.

To, jakby żywcem z filmu "Rejs" wyjąć. Nie za bardzo rozumiem. To RN do Ciebie Zamos musiał pisać, żeby się upewnić, czy do Ciebie wcześniej pisał, czy nie? A Ty mu odpowiedziałeś, parafrazuję: "Nigdy wcześniej do mnie nie pisałeś" :shock:
Jak żyję - takiego czegoś w realu nie widziałem.

Oczywiście, wierzę Ci na słowo, ale przyznasz sam, że albo zdarzenie dziwacznie opisane, albo samo zdarzenie dziwaczne.

Henryk 

Wysłany: 2014-12-27, 19:07   

ata333 napisał/a:
gdyz to glownie mnie.. obwinia o zniszczenie forum.. [/b]

Nie schlebiaj sobie. :mrgreen:

ata333

Wysłany: 2014-12-27, 19:28   

Henryk napisał/a:
Nie schlebiaj sobie.

gdziez bym smiala.. to Bartus mi tak schlebia.. dajac wyrazy wspolczucia... ;-)
a co konkretnie mam na mysli .. glosno nie bede sie wypowiadac.. ;-)

ZAMOS 
SŁOWIANIN

Wysłany: 2014-12-27, 19:39   

.Cyprian. napisał/a:
ZAMOS napisał/a:
Zostałem tutaj wywołany, więc piszę iż RN nigdy do dzisiaj nic do mnie nie napisał, a dzisiaj zapytał, czy kiedykolwiek do mnie na PW pisał. Zgodnie z prawdą odpisałem mu, że to jego pierwsza do mnie wiadomość na PW.

To, jakby żywcem z filmu "Rejs" wyjąć. Nie za bardzo rozumiem. To RN do Ciebie Zamos musiał pisać, żeby się upewnić, czy do Ciebie wcześniej pisał, czy nie? A Ty mu odpowiedziałeś, parafrazuję: "Nigdy wcześniej do mnie nie pisałeś" :shock:
Jak żyję - takiego czegoś w realu nie widziałem.

Oczywiście, wierzę Ci na słowo, ale przyznasz sam, że albo zdarzenie dziwacznie opisane, albo samo zdarzenie dziwaczne.

Jak się dużo i do wielu na PW pisze to można zapomnieć czy się kiedyś pisało. Pewien był, że takich paszkwili nie pisał, ale nie był pewien czy miał ze mną jakikolwiek na Pw kontakt, więc mu odpowiedziałem jak odpowiedziałem. To Cyprianie co zrobił Bartek jest na pradę podłe.

viktor 
z duchem wiary

Wysłany: 2014-12-27, 19:48   

Witam.

Przypomnę o czystej przyzwoitości:
Jest zasada, że nie rozmawia się o kimś bez jego obecności.

A wy rozmawiacie o Bartku bez Bartka.
Czy to nie jest tak samo jak on o was mówł?
Jeżeli Bartek ma zamknięte usta na tym forum to zamknijcie wogóle tę sprawę.

Pozdrawiam.
Viktor

Henryk 

Wysłany: 2014-12-27, 20:57   

viktor napisał/a:
Przypomnę o czystej przyzwoitości:
Jest zasada, że nie rozmawia się o kimś bez jego obecności.

Kto by patrzył na jakąś tam przyzwoitość... :-(

ata333

Wysłany: 2014-12-27, 21:03   

zgadzam sie Henryku.. NIKT tu nie kieruje sie przyzwoitoscia.. oprocz Bartka.. ;-)
a proby podwazenia Jego klamstw to najwieksza NIEPRZYZWOITOSC..

coz...
co najmniej intrygujaca moralnosc.. ;-)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi