Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Papież Franciszek został skazany na dożywocie!
Autor Wiadomość
Cyryl

Dołączył: 01 Paź 2010
Posty: 240
Wysłany: 2015-02-02, 21:09   Papież Franciszek został skazany na dożywocie!

Cytat:
Dlaczego świat nadal milczy?

Papież Franciszek został skazany na dożywocie!


Stała się rzecz wręcz nieprawdopodobna.

Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że od kilku lat istnieje wielka organizacja - ITCCS, czyli

The International Tribunal into Crimes of Church and State

Po polsku...

Międzynarodowy Trybunał Przestępstw Kościoła i Władz.

Po wielomiesięcznym śledztwie w wielu różnych państwach jak w Kanadzie, czy Wielkiej Brytanii w kwestiach masowych mordów dzieci, (25 tyś!) składania ich w ofierze demonom, porywaniu nieletnich przez tzw. Dziewiąty Krąg (piekła), ITCCS wydała następujący wyrok.

Oficjalny wyrok Sądu ITCCS


Bruksela, 22 lipca 2014 (Nr.18072014 – 002)
Jednomyślny wyrok Trybunału brzmi:
1. Oskarżeni, Jorge Bergoglio, Adolpho Pachon oraz arcybiskup Justin Welby zostali uznani winnymi zarzucanych im dwu oskarżeń: organizowanie, wspomaganie oraz aktywnej pomocy w przestępstwach przeciwko ludzkości, w tym morderstw oraz handlu ludźmi oraz osobistego uczestnictwa w rutynowych i rytualnych gwałtach, torturach oraz morderstwach dzieci.

2.Oskarzeni zostali skazani na dożywotnie więzienie bez możliwości ułaskawienia i parolu, oraz przepadek ich majątków, własności i władzy.

3.Zaprzysiężeni szeryfowie Sądu oraz związane z nimi Jednostki Bezpośredniego Działania, ustanowione przez Sąd 1 Czerwca 2014 otrzymały polecenie aresztowania oraz uwięzienia Oskarżonych w miejscach przeznaczonych przez Sąd, oraz do skonfiskowania wszelkich majątków i udziałów. Publiczność jest proszona o wsparcie Szeryfów w tej akcji. Sformułowany finałowy Międzynarodowy Cywilny Nakaz Aresztu będzie wydany przez Sąd przeciwko skazanym osobom w ciągu 48 godzin od tego orzeczenia.

Więcej w linku - http://itccs.org/page/2/ w języku angielskim.


Jednomyślny wyrok Trybunału brzmi: trzej oskarżeni, Jorge Bergoglio, Adolpho Pachon oraz arcybiskup Justin Welby zostali uznani winnymi zarzucanych im oskarżeń, zbrodni przeciwko ludzkości, w tym masowych morderstw oraz handlu ludźmi oraz osobistego zaangażowania się w owe przestępstwa.

Ich wina została w pełni przedstawiona oraz udowodniona w sposób nie budzący jakichkolwiek wątpliwości przez Prokuraturę.

Odmowa oskarżonych - do potwierdzenia lub zanegowania aktu oskarżenia - zmusiła Trybunał do rozważenia ich milczenia jako aktu przyznania się do przedstawionych zarzutów. Ten precedens udowodnił, że milczenie, którym pozwany odmawia ustosunkowania się do zarzutów w przypadku tak olbrzymiej wagi oskarżeń, stanowi podstawę do wydania legalnego wyroku skazującego oraz ustala władców oraz głów państwa i kościoła za odpowiedzialnych owych zbrodni.

W tym precedensie, Wysoki Trybunał ustanowiony przez Parlament Anglii uznał, że milczenie głów kościoła oraz państwa odnośnie oskarżenia o zbrodnie przeciwko ludzkości stanowi akt przyznania się oskarżonych do przedstawionych im oskarżeń. (Styczeń 22, 1649)

Znacznie więcej w linku....


http://www.zbawieniecom.f...-510.html#32261


...........................................................

Król tego świata, papież Franciszek został skazany na dożywocie za zbrodnie przeciwko ludzkosci!

A niemal cały świat zgodnie... milczy! Czy istnieje jakakolwiek logiczna przyczyna, wyjaśniająca owo milczenie?

Co jest zadziwiające w tej sytuacji - mas media zgodnie milczą i ogólnie dba się o to, aby temat wyroku wobec oskarżonych zabić... milczeniem. Owo milczenie jest jednak nad wymiar wymowne i nasuwa się wiele sugestii i pytań w związku z wydanym prawomocnym wyrokiem.

Jeżeli papież jest niewinny i nikogo nigdy nie zamordował - sprawa jest niezwykle prosta.

Należy aresztować ludzi zniesławiających papieża, ponieważ istnieje odpowiednie prawo w niemal każdym państwie, chroniące obywateli przez zniesławieniem. Jeżeli ITCSS.ORG kłamie, trzeba postawić tych ludzi przed sądem i zrobić przewód sądowy, który z łatwością udowodni bezpodstawne oskarżenia a media przedstawią masowe sprawozdania z niezwykle okrutnej akcji sądu, który kłamliwie zniesławił głowy kościołów oraz stanu.

Takiego kalibru kłamstwo MUSI być ukarane!

Sąd powinien być pokazowy, aby w przyszłości nikt nigdy nie odważyłby się zniesławiania ludzi na najwyższych pozycjach naszej cywilizacji.

W ten przecież sposób najprawdopodobniej oszkalowano nie tylko papieża, ale także byłego generała Jezuitów, Adolpho Pachona oraz arcybiskupa Canterbury, Justina Welby, głowę kościoła anglikańskiego.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Justin_Welby

Na dokładkę owa organizacja oskarżyła i skazała za identyczne zbrodnie koronę brytyjską a także rząd Kanady. Nie wiem, jak jest w innych państwach, ale w Australii nie wolno publicznie krytykować królowej Elżbiety.

Były nawet skandale tego typu, kiedy nasz premier John Howard dotknął ramię królowej, co jest rzeczą nie do pomyślenia w kwestiach etycznych. Media australijskie i brytyjskie były oburzone i pisano o tym przez ładnych kilka dni.

Tymczasem ludzie pod kierownictwem Kevina Annetta z ITCCS.org tytułują najwybitniejsze osobistości, jak członkowie korony brytyjskiej oraz przywódców kościołów, anglikańskiego oraz Kościoła Katolickiego skazanymi zbrodniarzami przeciwko ludzkości.

Mówi się o nich, że są mordercami niewinnych dzieci oraz ich masowymi handlarzami wspierającymi pedofilię, prostytucję, porywają dzieci oraz składają niewinne dzieci w nieludzkich cierpieniach... szatanowi.

Zadajmy sobie kilka pytań?

Czy osoby oskarżone i skazane są rzeczywiście niewinne?

Dlaczego osoby skazane nie działają tak, jak osoby niewinne i nie domagają się ukarania ludzi zniesławiających najwyższe eszelony naszej obecnej cywilizacji?

Dlaczego nie wolno ubliżać publicznie Islamowi, ISIS, nie można mówić niczego przeciwko mniejszościom narodowym, nie wolno negować holokaustu, obrażać Żydów a wolno obrażać papieża, królową i innych ludzi?

Istnieje prawo zakazujące tzw. mowy nienawiści. Nie wolno obrażać gejów czy lesbijek ale wolno pluć na królową Elżbietę i papieża?

Nie wolno negować Holokaustu ale wolno zniesławiać papieża?


Tytułowanie papieża mordercą skazanym na dożywocie w przypadku braku jakichkolwiek dowodów jest oczywistym zniesławieniem i każdy organ ścigania ma pełne prawo do aresztowania osób zniesławiających w bezpodstawny sposób tak wybitne osobistości.


Katolicy także nie bronią papieża i nie oburzają o takie bezpodstawne plotki czy oskarżenia. Nie słyszy się także o jakiekolwiek religii spod parasola Watykanu, która domagałaby się wyjaśnienia owych oskarżeń.r />
Świadkowie Jehowy - http://www.jw.org/pl/publikacje/

Nic na ten temat. a przecież nazywają Watykan Babilonem Wielkim.
http://www.jw.org/en/ Po angielsku także nic na ten temat nie ma.

Adwentyści - http://www.adwent.pl/ A przecież tak gorliwie głosili Watykan jako Bestię czasów końca! Prawomocny sąd wydał wyrok na ową Bestię, a Adwentyści także się nie radują. A przecież ADS wydało tyle filmów na temat Watykanu, tyle się napracował prof. Walter Veith.

I Nic!

Ani słowa, ani śladu radości czy podniecenia z powodu bliskości wypełnienia się tak znaczącego proroctwa.

Nie ma także ani śladu oburzenia z powodu 'fałszywych' oskarżeń. Nikt nie nawołuje do akcji aresztowania członków ITCSS.ORG. Nikt nie nawołuje do jakiegokolwiek śledztwa.

Niemal nikt nie cieszy się z wydanego wyroku oraz ewentualności zniszczenia przez Boga Wielkiej Nierządnicy i bliskości Królestwa Bożego na ziemi.

Ale istnieje jedna hipoteza, która zdaje się wyjaśniać ową zadziwiającą ciszę medialną i religijną w tak witalnej kwestii.

A może skazani boją się rozgłosu mediów, które może spowodować masowy napływ świadków ich wielu zbrodni w wielu innych krajach?

Skoro media milczą, jest także zrozumiałe, że są one kontrolowane przez Watykan i koronę brytyjską. Dlatego ich chronią milczeniem.

SkSkoro media milczą, zachęcam wszystkich czytelników do masowego rozpowszechniania tych informacji, podawania linku do tego artykułu, przesyłania linku emailami, umieszczania owej informacji w każdym możliwym i dostępnym miejscu.

Krytycy Prawdy twierdzą, że ITCCS jest nielegalny i wyrok te nie ma żadnego znaczenia.

Sprawdź dowody!


Europol i ITCCS niszczy szatańskie sieci Watykanu, monarchii i Cargill

Europejska policja aresztowała ponad 1000 kryminalistów używając dowodów ITCCS przeciwko Ndrangheta oraz katolickiemu szmuglowi dzieci.

Według Kevina Annetta arcybiskup Wesołowski jest obecnie pod ścisłą protekcją w Watykanie. W podobnej sytuacji także znajduje się były papież Ratzinger, skazany za zbrodnie przeciwko ludzkości. Obaj są chronieni przeciwko aresztowaniu przez Interpol oraz chronieni przeciwko oficjalnemu postawieniu ich przed sądem. Link - http://wordwatcher.net/?p=114
Polskie źródła... http://www.polskatimes.pl http://www.tvn24.pl .


Prawda MUSI ujrzeć światło dzienne, zgodnie z proroctwem Isusa Chrystusa.Mat 10:26 "...nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione...

Stańmy się tymi, którzy wypełniają owo niezwykłe proroctwo!
http://proroctwa.com/dlaczego-swiat-milczy.htm
 
 
Dezerter 


Wyznanie: chrześcijanin
Pomógł: 224 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 3642
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2015-02-02, 21:16   

ja słyszałem, że ścieli mu głowę na gilotynie ;-) :lol: :crazy:
czy ktoś może zamknąć ten durny wątek :?: :!:
_________________
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie
http://zchrystusem.pl/
 
 
Ignac
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-02, 21:30   

Cyryl napisał/a:
Dlaczego świat nadal milczy?

Papież Franciszek został skazany na dożywocie!


 
 
.Cyprian. 


Pomógł: 87 razy
Dołączył: 26 Lut 2012
Posty: 1317
Wysłany: 2015-02-02, 21:55   Re: Papież Franciszek został skazany na dożywocie!

Cyryl, ten cały ITCCS to jest jednoosobowy blog.
Czy nie dziwi Cię to, że ten rzekomy Trybunał
na prawo i lewo wydaje wyroki, które nie są
egzekwowane
? Przecież od roku już o tym na
zbawieniucom.fora.pl piszecie. A gdzie on ma
swoją siedzibę? Gdzie są sędziowie tego trybunału?

International Tribunal into Crimes of Church and State (ITCCS):
Cytat:

The International Tribunal into Crimes of Church and State (or ITCCS) is a one-man blog that pretends to be a tribunal established to enforce common law.
...
ITCCS jest blogiem jednoosobowym, który udaje, że jest trybunałem ustanowionym do egzekwowania prawa.
...
 
 
Cyryl

Dołączył: 01 Paź 2010
Posty: 240
Wysłany: 2015-02-03, 14:52   

Cytat:
Cyryl, ten cały ITCCS to jest jednoosobowy blog.
Czy nie dziwi Cię to, że ten rzekomy Trybunał
na prawo i lewo wydaje wyroki, które nie są
egzekwowane? Przecież od roku już o tym na
zbawieniucom.fora.pl piszecie. A gdzie on ma
swoją siedzibę? Gdzie są sędziowie tego trybunału?


Ten sąd to Trybunał Ludowy, czyli sąd prywatny.

Wyroki trybunału nie są egzekwowane ponieważ ten Sąd nie popiera obecnie żadne państwo, nie pisze już o grupie państw czy jakimś mocarstwu. A także, wyroki tego Trybunału dotyczą najważniejszych osób w polityce świata czyli:

króla świata - papieża Franciszka i jego pomocników.

Na podstawie tego prywatnego sądu Europol aresztował 1000 osób:
http://wordwatcher.net/?p=110#more-110

http://rt.com/news/190272...rime-crackdown/

Na razie wyrok nie jest egzekwowany, ponieważ ten sąd nie wspiera żadna siła polityczna mogąca stawić czoła Watykanowi.

Zresztą w procesie Norymberdze uniewinniono tysiące zbrodniarzy, naukowców - którzy dokonywali eksperymentów na ludziach - z powodu jak to orzekli sędziowie "pozytywnych skutków dla ludzkości ich eksperymentów".

Dr Mengele miał zapewnioną bezkarność z powodu badań jakie prowadził.

Po wojnie ZSRR oraz alianci zapewniali bezkarność wielu nazistom za ich wiedze technologiczną czy złoto jakie posiadali.

Trybunał w Hadze czym jest??? Jest od skazywania płotek. Prawdziwi zbrodniarze, cieszą się sławą.

Poza tym sprawa jest prosta.

Jeśli Kevin D. Annett kłamie, to dlaczego nie skazano go za poważne pomówienia papieża - głowy kościoła katolickiego i głowy Wielkiej Brytanii, Kanady i Australii - królowej Brytyjskiej i głowy kościoła anglikańskiego - arcybiskupa???

To są poważne nie tyle oskarżenia ale już wyrok, czyli ze strony Kevin D. Annetta stwierdzenie, że owe czyny dokonali przez niego oskarżeni.

Jakoś nikt tutaj z komentujących nie odpowiedział sensownie na to pytanie.
 
 
.Cyprian. 


Pomógł: 87 razy
Dołączył: 26 Lut 2012
Posty: 1317
Wysłany: 2015-02-03, 15:44   

Cyryl napisał/a:

...
Poza tym sprawa jest prosta.

Jeśli Kevin D. Annett kłamie, to dlaczego nie skazano go za poważne pomówienia papieża - głowy kościoła katolickiego i głowy Wielkiej Brytanii, Kanady i Australii - królowej Brytyjskiej i głowy kościoła anglikańskiego - arcybiskupa???

To są poważne nie tyle oskarżenia ale już wyrok, czyli ze strony Kevin D. Annetta stwierdzenie, że owe czyny dokonali przez niego oskarżeni.

Jakoś nikt tutaj z komentujących nie odpowiedział sensownie na to pytanie.


Nie umiem odpowiedzieć na to, co podnosisz. Prawdą jest, że gdyby ktokolwiek w Polsce pisał takie rzeczy, zostałby pociągnięty do odpowiedzialności.

Sprawa jednak wygląda też tak, że ta osoba pojedyncza udaje że "jest go więcej", udaje że jest jakiś trybunał. A tego nie ma, czyli to nie jest prawda. On nie działa po prawdzie, bo gdyby tak działał, to by mówił wprost, że sam to pisze, że sam sobie założył jednoosobowy trybunał.
 
 
Cyryl

Dołączył: 01 Paź 2010
Posty: 240
Wysłany: 2015-02-03, 16:27   

.Cyprian. napisał/a:
Sprawa jednak wygląda też tak, że ta osoba pojedyncza udaje że "jest go więcej", udaje że jest jakiś trybunał. A tego nie ma, czyli to nie jest prawda. On nie działa po prawdzie, bo gdyby tak działał, to by mówił wprost, że sam to pisze, że sam sobie założył jednoosobowy trybunał.


Bądź poważny Kevin D. Annett nie działa sam.

Pomagają mu potężni ludzie. Inaczej albo by został skazany za pomówienia, albo by szybko "niespodziewanie umarł". Zobacz przykłady z polskiego podwórka Lepper i gen Petelicki. Kto wierzy w ich "samobójstwo"???

Na podstawie wyroku ITCCS i kat tej sprawy Europol aresztował 1000 wpływowych osób.

Te 1000 osób, zapewne były ważnymi osobami które kontrolowały dla Watykanu światowe rządy.

Już ich aresztowanie ogranicza możliwości działania Watykanu i papieża.

Zobacz jak było ze skandalem pedofilii w kościele katolickim. Wpierw sprawa przez kilka lat była wyciszana, zwłaszcza w Polskich mediach. A potem nie można było jej wyciszyć. Ponieważ społeczeństwo nawet w Polsce, musiano przyzwyczaić do myśli, że księża też grzeszą. Po PRL kościół w Polsce miał wysoką renomę.

Interesujące jest pytanie kto stoi za Kevin D. Annett???

Wiesz jak działają obecnie wywiady światowych mocarstw, poważnych sił politycznych???

Tworzą blogi, i zapewniają bezpieczeństwo blogerom w ten sposób, wypuszczając informacje które są w interesie tych sił politycznych.

Informacje prawdziwe są szczególne cenne, gdyż prawda jest tania, w przeciwieństwie do kłamstwa które jest kosztowne.

Ja kilkanaście lat temu czytałem relacje świadków o rytualnych mordach satanistycznych na dzieciach które dokonywali politycy, wysokiej rangi funkcjonariusze państwa.

Także takie coś mnie nie dziwi.

Natomiast dla zwykłych ludzi to szok. Dlatego przez blog przyzwyczaja się ludzi do tej szokującej prawdy. Podobnie jak społeczeństwo było przyzwyczajane do prawdy o pedofilii w kościele.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11