Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ważne!
Autor Wiadomość
Drahard

Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 34
Wysłany: 2015-05-27, 21:01   Ważne!

Światowe proroctwa dotyczące Księgi Apokalipsy

Proroctwa odnoszące się do światowego wydarzenia "Ostrzeżenia" (oświetlenia sumienia), jak zostało objawione dzieciom w Garabandal w Hiszpanii w 1961 roku, według europejskiej wizjonerki Marii od Bożego Miłosierdzia, spełnią się wkrótce.

Otrzymała ponad 780 orędzi jako zbiór boskich objawień od Matki Bożej, Jezusa Chrystusa, Boga Ojca i Ducha Świętego nieprzerwanie od 9 listopada 2010 roku.

Jezus Chrystus, jak ona mówi, powróci teraz dla ocalenia ludzkości w cudownym światowym wydarzeniu, podczas którego nasze grzechy zostaną nam objawione w tym celu, abyśmy mogli nawrócić się przed Powtórnym Przyjściem Chrystusa.

Linki: www.ostrzezenie.net lub www.paruzja.info

Pozdrawiam!
 
 
ZAMOS 
Lach

Pomógł: 76 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 2102
Skąd: Wieś pod Warszawą
Wysłany: 2015-05-28, 06:11   

Wszedłem na stronkę jaką zapodałeś i lekko się wzburzyłem. Dawno nie czytałem takich bzdur jakie tam są i na przykład już na pierwszej stronie mamy

„Bóg — przez wzgląd na Swoje Miłosierdzie — zniszczy Swoich wrogów”

Toż to jakiś totalny absurd. Jak można napisać, że Bóg jest miłosierny i niszczyciel w jednym. O mściwym nie można pisać, że jest miłosierny. Mściciel nigdy nie wybacza. Mściciel odpłaca zwykle na tyle ile da radę po wielokroć więcej niż to powinien zrobić. Zemsta to jedna z najgorszych właściwości zwykle chorych z nienawiści ludzi. Bóg w swej wielkiej mądrości nie musi pałać nienawiścią do wszystkiego co stworzył. Ustanowił prawo w którym każdy umiera bez względu na to czy jest godzien życia czy nie. Umrze każdy bez dodatkowej i chorej zemsty z niebios. Może już po śmierci ciała problem może się pojawić dla tych co w życiu nie zasłużyli sobie na istnienie dalej, więc wystarczy tylko takiemu już przestać pomagać by żył dalej i „po ptokach” jak mawiają Ślązacy.
Po co zatem ta śmieszna stronka nie mam pojęcia kto jeszcze w dwudziestym pierwszym wieku może się jeszcze na takie głupoty załapać.
 
 
KobietaZMagdali 


Wyznanie: katoliczka
Pomogła: 235 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Sty 2014
Posty: 2125
Skąd: ze wsi :)
Wysłany: 2015-05-31, 22:23   

Tzw. "Maria od Bożego miłosierdzia" czy jakaś nowa prorokini :roll:
_________________
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E
 
 
ZAMOS 
Lach

Pomógł: 76 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 2102
Skąd: Wieś pod Warszawą
Wysłany: 2015-05-31, 22:28   

KobietaZMagdali napisał/a:
Tzw. "Maria od Bożego miłosierdzia" czy jakaś nowa prorokini :roll:

Tuż przed milenium rozpoczął się wzmożony wysyp "proroków i prorokiń" od siedmiu boleści w takiej ilości, że nie sposób tego ogarnąć. Straszą wszystkich i nie odpuszczają nikomu. Takie to "radosne" czasy nam nastały. Ciekaw jestem co nam niebawem podrzuci Jehowa?
 
 
veteran

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 789
Wysłany: 2015-06-16, 18:05   

ZAMOS napisał/a:


Toż to jakiś totalny absurd. Jak można napisać, że Bóg jest miłosierny i niszczyciel w jednym.


A co zrobi BÓG ze swoimi wrogami?

Dla ułatwienia:
Obj. 20:9
9. I wstąpili na szerokość ziemi i otoczyli obóz świętych i miasto umiłowane. Ale zstąpił ogień od Boga z nieba i pożarł je.
(BG)
_________________
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)
 
 
ZAMOS 
Lach

Pomógł: 76 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 2102
Skąd: Wieś pod Warszawą
Wysłany: 2015-06-16, 19:32   

veteran napisał/a:
ZAMOS napisał/a:


Toż to jakiś totalny absurd. Jak można napisać, że Bóg jest miłosierny i niszczyciel w jednym.


A co zrobi BÓG ze swoimi wrogami?

Dla ułatwienia:
Obj. 20:9
9. I wstąpili na szerokość ziemi i otoczyli obóz świętych i miasto umiłowane. Ale zstąpił ogień od Boga z nieba i pożarł je.
(BG)

Bóg już swoje zrobił. Ludzie żyją i umierają po kilkudziesięciu latach, więc nic już robić nie trzeba sprawa z niegodziwcami rozwiązuje się zgodnie z tym prawem sama. Bóg Veteranie, ani Jezus mordercami nie są, więc żadnej wojny z Bogiem nie będzie, ponieważ nie znajdzie się wielu ludzi którzy by przeciw Bogu mogli stanąć. Może znajdzie się garstka wyznawców Jehowy którzy mogliby rękę na chrześcijan podnieść, ale tak naprawdę to jak dowiedzą się kto Bogiem prawdziwym jest nikt za Jehową nie pójdzie, więc sprawy nie będzie. No i chyba zapominasz, że Bóg może wszystko, a więc i może tak jak stworzył materię to może ją jednym skinieniem powieki rozłożyć na bezużyteczne atomy. Po co te ognie i spektakularne bestialskie mordowanie naiwnych ludzi. To fałszywi bogowie używają swych mocy do mordowania ludzi. Prawdziwy Bóg nie musi udowadniać swej wielkości i mocy jaką posiada. Cała ta Apokalipsa to judejski sposób anihilacji świata i ludzi, którzy się im i ich mściwemu bogu opierają i nie chcą dla niego okradać i mordować sąsiadów. Żaden Izrael, ŚJ, czy Żyd nigdy panował nad światem nie będzie. To żydowskie oszustwo i herezja oczerniająca prawdziwego Jezusa i jego Ojca Stwórcy świata.

Może jednak zmienisz odrobinę ton wypowiedzi?
Ostatnio zmieniony przez ShadowLady86 2015-06-17, 08:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bbc-poland 


Wyznanie: Słowianin-Lechita wyznawca Chrystusa
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: 2015-06-18, 13:51   

ZAMOS ma rację, Bóg nie może czynić zła. O tym nauczał Jezus. Ale prawo wyboru dane przez Boga człowiekowi, może funkcjonować w sposób, który my spostrzegamy jako zło czynione przez Boga, choć tak naprawdę może to być efektem wyboru, którego podstawa jest wolna wola.

Np. Ojciec napalił w starym węglowym piecu gdzie płyta grzewcza rozgrzewa się prawie do czerwoności i nakazuje dziecku aby jej nie dotykało bo się poparzy. Dziecko ma wybór albo naruszy zakaz rodzica albo nie. Wtedy poparzenie się i ból nie będzie karą nasłaną przez rodzica za złamanie jego zakazu lecz efektem świadomego wyboru, ten wybór to właśnie własna wola.

Bóg nam dał właśnie takie zakazy jak nie kłam, nie zabija, nie kradnij. Być może łamiąc te zakazy, sami uruchamiamy nieszczęścia w które nie ingeruje Bóg a które uważamy za karę Bożą. Bóg skonstruował wszystko tak, że tak naprawę sami się karzemy i osądzamy. Czasem Bóg ingeruje kiedy głupota ludzka osiąga stan krytyczny ale ta ingerencja na pewno jest w postaci pomocy a nie kary. Dokładnie tak czynił Jezus. Jezus powiedział, że został przysłany przez Ojca i czyni jego wolę więc Bóg nie może być zły bo wtedy taki musiał by być też Jezus.
 
 
veteran

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 789
Wysłany: 2015-06-22, 16:21   

BÓG sprawiedliwie każdego osądzi i niewiernym wymierzy karę śmierci trwałej w skutkach.
_________________
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)
 
 
Zwiastun

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 315
Wysłany: 2015-06-22, 17:03   

ZAMOS napisał/a:
Może znajdzie się garstka wyznawców Jehowy którzy mogliby rękę na chrześcijan podnieść


Prędzej to tacy jak ty, bo od odrzucenia biblii do odrzucenia Boga maleńki tylko kroczek i wtedy Szatan przejmuje stery. :!:
 
 
Bobo 


Pomógł: 551 razy
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 13647
Wysłany: 2015-06-22, 17:25   

ZAMOS napisał/a:
Może znajdzie się garstka wyznawców Jehowy którzy mogliby rękę na chrześcijan podnieść, ale tak naprawdę to jak dowiedzą się kto Bogiem prawdziwym jest nikt za Jehową nie pójdzie, więc sprawy nie będzie.


Jakbym czytał jakiegoś pijaka :-D
Mam pytanie: ZAMOS czy byłeś w wojsku? A czy twoi synowie byli, jeśli masz? :-D
_________________
Oszołomstwu mówię NIE!
 
 
ZAMOS 
Lach

Pomógł: 76 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 2102
Skąd: Wieś pod Warszawą
Wysłany: 2015-06-23, 06:02   

Bobo napisał/a:
ZAMOS napisał/a:
Może znajdzie się garstka wyznawców Jehowy którzy mogliby rękę na chrześcijan podnieść, ale tak naprawdę to jak dowiedzą się kto Bogiem prawdziwym jest nikt za Jehową nie pójdzie, więc sprawy nie będzie.


Jakbym czytał jakiegoś pijaka :-D
Mam pytanie: ZAMOS czy byłeś w wojsku? A czy twoi synowie byli, jeśli masz? :-D


Bobo obrażasz mnie pisząc, iż ja tu coś napisałem po spożyciu alkoholu. Nie jestem zakompleksionym facetem, więc nie muszę się wspomagać, ani alkoholem, ani innymi środkami psychotropowymi, więc podejrzewam, że oceniasz mnie na podstawie swoich osobistych doświadczeń.
Pytając o moją bytność w wojsku mnie rozwaliło. Myślisz, że byłbym tak głupi by iść do wojska? Myślisz, że wychowałem mego syna no kogoś kto by też podjął się tak obrzydliwej i podłej pracy, że nie dałem mu wykształcenia które by mu nie pozwoliło znaleźć godnej i dobrze płatnej pracy? Ja zachęcałem jak tylko potrafiłem zainteresować go nauką i chęcią jej jak największego poznania i mi się udało. Skończył dwie prestiżowe uczelnie, jedną w Polsce i drugi fakultet w Anglii tok więc nie musi do nikogo strzelać by wyżywić ewentualną rodzinę. Nauczyłem go też tego by nie był ślepy na krzywdę innych ludzi, więc na pewno nie przejdzie obojętnie wobec ludzkiego nieszczęścia. Wie również jak działają sekty wyznaniowe i potrafi dać im opór intelektualny i w razie potrzeby fizyczny. To duży chłop (188) potrafiący się znaleźć w każdej sytuacji nie krzywdząc przy tym słabszych. Wiem, że śj nie bardzo dbają o wykształcenie swych dzieci i uważam, że to wielki ich błąd.
 
 
Zwiastun

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 315
Wysłany: 2015-06-23, 08:17   

Bobo napisał/a:
Jakbym czytał jakiegoś pijaka :-D


:-?
 
 
Bobo 


Pomógł: 551 razy
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 13647
Wysłany: 2015-06-23, 09:38   

ZAMOS napisał/a:
Bobo obrażasz mnie pisząc, iż ja tu coś napisałem po spożyciu alkoholu.


PRZEPRASZAM! Nie twierdzę, że coś piłeś i pod wpływem piszesz, ale chodzi o sens tego co napisałeś. Niespójny, brak konsekwencji z upartym ukierunkowaniem na antysemityzm.

ZAMOS napisał/a:
Pytając o moją bytność w wojsku mnie rozwaliło. Myślisz, że byłbym tak głupi by iść do wojska? Myślisz, że wychowałem mego syna no kogoś kto by też podjął się tak obrzydliwej i podłej pracy, że nie dałem mu wykształcenia które by mu nie pozwoliło znaleźć godnej i dobrze płatnej pracy?


Nie pytam w kontekście zarabiania pieniędzy. Pytam czy 'odbębniłeś' tzw. zasadniczą służbę wojskową w swojej młodości, albo coś w tym rodzaju. Ty, albo twój syn.
Chodzi mi o twój realny stosunek do wojska, inaczej mówiąc instytucji, która z założenia używa przemocy :-)
Tak się brzydzisz przemocą, że po prostu jestem ciekawy jak wyglądała u ciebie ta sprawa. Nie utrzymanie rodziny, nie wykształcenie, nie twoja kasa. Trzymam się tematu.
Jeśli nie byłeś w wojsku to OK. Jednak jeśli byłeś to... co z tym zrobić w kontekście tego co tu piszesz? :-P
_________________
Oszołomstwu mówię NIE!
 
 
ZAMOS 
Lach

Pomógł: 76 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 2102
Skąd: Wieś pod Warszawą
Wysłany: 2015-06-23, 14:47   

Bobo napisał/a:
Jeśli nie byłeś w wojsku to OK. Jednak jeśli byłeś to... co z tym zrobić w kontekście tego co tu piszesz?

Do wojska nie poszedłem z dwóch powodów. Po pierwsze to to, że mogłaby zdarzyć się sytuacja w której trzeba by kogoś zabić, a potem nie poszedłem nie dlatego, że tak zarządził Russel, wasz guru, ale dlatego by nie ganiał mnie jakiś tępy i niebezpieczny przygłup z karabinem w dłoni. Była komuna i zdarzało się, że wojsko szło strzelać do robotników, a ja tego nigdy bym nie zrobił. Umiem jednak posługiwać się bronią, ale nauczyłem się tego poza armią w szkole kendo (biała broń) i bractwie kurkowym, którego byłem wieloletnim członkiem. To była taka samcza zabawa młodych lat.
 
 
Drahard

Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 34
Wysłany: 2015-07-30, 18:49   

Przygotujcie się na nadejście a-ntychrysta, wszystko jest opisane na stronach które podałem w pierwszym poście. A co do Oświetlenia Sumienia to wystarczy wejść na jedną z tych stron i wpisać w wyszukiwarce: Ostrzeżenie - Ci którzy mają duchowe uszy do słuchania będą przygotowani.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,42 sekundy. Zapytań do SQL: 11