Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
EZAW / EDOM / ISA
Autor Wiadomość
ZAMOS 
Lach

Pomógł: 76 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 2102
Skąd: Wieś pod Warszawą
Wysłany: 2016-06-02, 15:12   

ShadowLady86 napisał/a:

To Ty ZAMOSie wiesz, co zrobiłby Jezus albo co by pisał? Bo ja np. nie wiem

Szkoda, że nie wiesz. Może warto by poczytać Ewangelię, gdzie jest napisane co mówił i jak się zachowywał w stosunku do kłamstw, które szerzyli faryzeusze i ich Jehowa. Domniemywam zatem, że teraz też tolerancyjny by do tego modelu postępowania nie był. Cytował co powiedział Jezus ci nie będę, ponieważ jak zacytował George to dostał przymusowy "urlop".
 
 
ShadowLady86 
Administrator


Wyznanie: Chrześcijanin
Pomogła: 273 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 4440
Wysłany: 2016-06-02, 17:52   

George nie dostałam trzeciego warna za to, że cytował Jana, ale za to, że przypisał swoją interpretacje tego tekstu niektórym osobom.

Co do Jezusa, to nie wiem jak Ewangelia może mi pomóc w rozpoznaniu, co Jezus by pisał tutaj na Forum.
_________________
1.Ludzie są głupi: niemal we wszystko uwierzą, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż może to być prawda.
2.Najlepsze intencje mogą spowodować największe szkody.
3.Uczucia rządzą rozumem.
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
6.Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu. [...]



 
 
George 


Wyznanie: NAZAREJCZYK
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 1463
Wysłany: 2016-07-16, 07:48   Boże Błogosławieństwo

Anna01 napisał/a:
Jachu napisał/a:
ZAMOS napisał/a:
Gdzie jest napisane w biblii, że to się Bogu podoba?


1 Moj. 25:22-26
22. A gdy dzieci trącały się w jej łonie, rzekła: Jeżeli tak się zdarza, to czemu mnie to spotyka? Poszła więc zapytać Pana.
23. A Pan rzekł do niej: Dwa narody są w łonie twoim i dwa ludy wywiodą się z żywota twego. Jeden naród będzie miał przewagę nad drugim, starszy będzie służył młodszemu.
24. A gdy nadszedł czas porodu, okazało się, że w jej łonie były bliźnięta.
25. I wyszedł pierwszy, rudy, cały jak płaszcz włochaty; i nazwano go Ezaw.
26. Następnie wyszedł brat jego, a ręką swą trzymał za piętę Ezawa; i nazwano go Jakub. Izaak zaś miał sześćdziesiąt lat, gdy ich zrodził.
(BW)

Tak wyrokuje Biblia. Podważysz ją ???


Jachu, ale gdzie napisano, że było to prawe i sprawiedliwe ?
To był początek końca.
Bóg Izaaka nie był Bogiem Jakuba.
Jakub do ojca Izaaka powiedział: "TWÓJ Bóg". Nie powiedział "Nasz Bóg".
Kłamał ojcu, zastosował podstęp. Dla mnie Jezus napiętnował ten właśnie podstęp mówiąc o "ojcu kłamstwa".


Słuszne spostrzeżenie Anno.

A Bóg Najwyższy napiętnowal Jakuba w ten sposób, że w rzeciwistości NIGDY nie udzielił Jakubowi swojego Błogosławieństwa, i dostało się Jakubowi i jego mamuśce za ten haniebny wyczyn - próbę wykradzenia Bożego Błogosławieństwa.
_________________
Błąd w Historii prowadzi do błędu w Doktrynie.

Kłamstwo może zmienić historię, ale tylko Prawda może zmienić Świat.

”Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, ze został oszukany"
Mark Twain
 
 
George 


Wyznanie: NAZAREJCZYK
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 1463
Wysłany: 2017-08-11, 18:06   Gloryfikacja zła

.Cyprian. napisał/a:
Na razie nie odpowiem, bo nie mam ochoty w tym momencie z Tobą dyskutować - z powodu Twoich poniższych słów.

ZAMOS napisał/a:
Ja zło potępiam, a ty gloryfikujesz.


To są krzywdzące, ohydne i łajdackie słowa. Gdzieś Ty się tak nauczył traktować ludzi?! Jak możesz tak o mnie powiedzieć, nie znając mnie w ogóle?! Swoich podwładnych też tak traktujesz?! Gloryfikuję zło tylko dlatego, że wierzę w słowa Biblii. Czy ja kiedykolwiek o Tobie tak powiedziałem, że Ty tak robisz, bo nie wierzysz słowom Biblii? Człowieku, upamiętaj się.

Z uwagi na powyżej zaprezentowane słowa Zamosa- zgłaszam Jego post (zawierający je) do administracji - po raz pierwszy z jasnym żądaniem - zastosowania warna wobec Zamosa, na otrzeźwienie. Są granice chamstwa, które ten prawie 60-letni człowiek przekroczył. Zatem wnoszę, jak wnoszę.


Cyprianie, czy gloryfikujesz Izrael - uważajac go za 'Naród Wybrany' ????
_________________
Błąd w Historii prowadzi do błędu w Doktrynie.

Kłamstwo może zmienić historię, ale tylko Prawda może zmienić Świat.

”Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, ze został oszukany"
Mark Twain
 
 
George 


Wyznanie: NAZAREJCZYK
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 1463
Wysłany: 2017-08-11, 23:50   Gloryfikowanie Izraela przez Chryzolita

Cytat:

Wybranie Izraela

https://refleksjebiblijne.wordpress.com/2012/05/12/wybranie-izraela/

Autor: chryzolit

Izrael był pierworodnym wśród wszystkich narodów, tak jak pierworodnym stworzenia Bożego jest Chrystus .Kol.1;15, 2Moj.4;22.

Temu narodowi Bóg przez wybranych mężów dał polecenie zbudowania przybytku.
Jerozolima stała się centrum życia religijnego społeczności żydowskiej.

Z tego narodu rodzi się Chrystus jako długo wyczekiwane,jednak nierozpoznane,nasienie obietnicy.

On swoja misje wypełnia na ziemi palestyńskiej i tylko z nią jest związany.

Dlatego wielu może posiadać szczególną sympatie do tego narodu, i u wielu może ona przerodzić się w pragnienie bycia Żydem.



Każde z tych zdań Chryzolicie poprostu ubliża zdrowemu, logicznemu myśleniu.

Pozdrawiam jednak Żydzie - czy to z urdzenia, czy z prymitywnego zaślepionego sfałszowaną religią ‘PRAGNIENIA'.
_________________
Błąd w Historii prowadzi do błędu w Doktrynie.

Kłamstwo może zmienić historię, ale tylko Prawda może zmienić Świat.

”Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, ze został oszukany"
Mark Twain
 
 
karol210


Pomógł: 27 razy
Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 916
Wysłany: 2017-08-12, 05:59   Re: Gloryfikowanie Izraela przez Chryzolita

George napisał/a:
Cytat:

Wybranie Izraela

https://refleksjebiblijne.wordpress.com/2012/05/12/wybranie-izraela/

Autor: chryzolit

Izrael był pierworodnym wśród wszystkich narodów, tak jak pierworodnym stworzenia Bożego jest Chrystus .Kol.1;15, 2Moj.4;22.

Temu narodowi Bóg przez wybranych mężów dał polecenie zbudowania przybytku.
Jerozolima stała się centrum życia religijnego społeczności żydowskiej.

Z tego narodu rodzi się Chrystus jako długo wyczekiwane,jednak nierozpoznane,nasienie obietnicy.

On swoja misje wypełnia na ziemi palestyńskiej i tylko z nią jest związany.

Dlatego wielu może posiadać szczególną sympatie do tego narodu, i u wielu może ona przerodzić się w pragnienie bycia Żydem.



Każde z tych zdań Chryzolicie poprostu ubliża zdrowemu, logicznemu myśleniu.

Pozdrawiam jednak Żydzie - czy to z urdzenia, czy z prymitywnego zaślepionego sfałszowaną religią ‘PRAGNIENIA'.


Tu nawet bym się podpisał :prosze:


Ostro ale prawde piszesz :xble:
_________________
Refleksja:

https://youtu.be/zfusL3xTKn4

http://m.ulub.pl/wojxsP7O...mnie-przyjmiesz
 
 
George 


Wyznanie: NAZAREJCZYK
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 1463
Wysłany: 2017-08-20, 20:55   Ezaw / Edom na Polskiej Wiki

Poniżej wkleiłem polski - ubogi i zwodniczy tekst z Polskiej Wikipedii na temat Ezawa - Pierworodnego i umiłowanego syna Izaaka, i wnuka Abrahama.

Chciałbym abyśmy wspólnie skorygowali go, uzupełniając brakujące informacje, i ulokowali ten poprawiony tekst na Polskiej Wiki.

Byłby to nasz 'Polski wkład do korekty Historii naszej Wiary'.

Zapraszam do bardzo kontrowersyjnej, i bardzo pożytecznej działalności.

Pozdrawiam
George

Cytat:

Ezaw
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ezaw

Ezaw (he: עשו, owłosiony; włochaty) (Edom) – postać biblijna (Księga Rodzaju), syn Izaaka i Rebeki, starszy brat bliźniak Jakuba.

ilustracja
Występowanie Księga Rodzaju
Rodzina
Ojciec Izaak
Dzieci Elizaf, Reuel, Jeusz, Jalam, Korach

Ezaw sprzedał pierworództwo bratu za miskę soczewicy.

Był ulubionym synem Izaaka, natomiast matka Rebeka bardziej kochała Jakuba.

Ezaw sprzedał swoje pierworództwo swemu bratu za miskę soczewicy.

Jako młodszy syn Jakub podstępem uzyskał od ojca błogosławieństwo przeznaczone dla pierworodnego.

Ezaw chciał go zabić w zemście, czym zmusił go do ucieczki.

W wieku 40 lat Ezaw sam sobie wybrał żony. Został poligamistą i w przeciwieństwie do swego ojca Izaaka, który pozwolił, by Abraham wybrał mu na żonę czcicielkę Jahwe, poślubił dwie Hetytki.

Po pewnym czasie jednak bracia spotkali się i przebaczyli sobie.

Ezaw stanowi ostrzegawczy przykład dla chrześcijan, by nikt nie pozbawił ich łaski Bożej, nie był lekkomyślny, rozpustny i bezbożny (Hbr 12:16).

Z potomków Ezawa wywiodło się plemię Edomitów.

Biblizmy: oddać coś za miskę soczewicy – oddać coś niezwykle cennego za bezcen.

_________________
Błąd w Historii prowadzi do błędu w Doktrynie.

Kłamstwo może zmienić historię, ale tylko Prawda może zmienić Świat.

”Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, ze został oszukany"
Mark Twain
 
 
George 


Wyznanie: NAZAREJCZYK
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 1463
Wysłany: 2018-10-05, 08:08   BŁOGOSŁAWIEŃSTWO - którędy ONO sobie poszło

Bóg Izaaka i Abrahama nie był Bogiem Jakuba.
Jakub do ojca Izaaka powiedział: "TWÓJ Bóg". Nie powiedział "Nasz Bóg".
Kłamał ojcu, zastosował podstęp. Jezus napiętnował ten właśnie podstęp mówiąc o "ojcu kłamstwa".

Bóg Najwyższy napiętnowal Jakuba w ten sposób, że w rzeciwistości NIGDY nie udzielił Jakubowi swojego Błogosławieństwa, i dostało się Jakubowi i jego mamuśce za ten haniebny wyczyn - próbę wykradzenia Bożego Błogosławieństwa.

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO poszło sobie zaplanowaną od początku przez Boga drogą,
od ABRAHAMA, poprzez IZAAKA na EZAWA i na jego pierworodnego syna ELIFAZA.
_________________
Błąd w Historii prowadzi do błędu w Doktrynie.

Kłamstwo może zmienić historię, ale tylko Prawda może zmienić Świat.

”Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, ze został oszukany"
Mark Twain
 
 
Jachu 
cichy,pokorny

Pomógł: 445 razy
Wiek: 93
Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 10693
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2018-10-05, 09:30   

A to już kolejna Twoja konfabulacja życzeniowa nie mająca oparcia na treściach zapisów biblijnych.
_________________
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.
 
 
Jachu 
cichy,pokorny

Pomógł: 445 razy
Wiek: 93
Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 10693
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2018-10-05, 14:37   

Zanim coś "skrobniesz"na Forum,lepiej sprawdzaj,- no chyba że programowo jesteś nastawiony na podważanie Biblii.

Do powyższego Twojego postu dodatkowe odniesienie Biblii,abyś "nie kopał się z ościeniem"

Izaj. 41:14-20
14. Nie bój się, robaczku Jakubie, ty, garstko Izraela! Ja cię wspomogę - mówi Pan - twoim odkupicielem jest Święty Izraelski.
15. Oto zrobiłem z ciebie ostre brony, nowe, z zębami w dwóch rzędach, abyś młócił i miażdżył góry, a pagórki pociął na sieczkę.
16. Będziesz je przesiewał i uniesie je wiatr, a burza je rozproszy, lecz ty będziesz się radował w Panu, będziesz się chlubił Świętym Izraelskim.
17. Gdy biedacy i ubodzy szukają wody, a nie ma jej, gdy ich język usycha z pragnienia, Ja, Pan, ich wysłucham, Ja, Bóg Izraela, ich nie opuszczę.
18. Sprawię, że wytrysną rzeki na gołych miejscach i krynice wśród dolin, obrócę pustynie w kałuże wód, a ziemię suchą w źródła.
19. Zasadzę na pustyni cedry, akacje, mirty i drzewa oliwne. Zaszczepię na stepie razem cyprys, wiąz i pinie,
20. Aby widzieli i poznali, zważyli i zrozumieli wszyscy, że to ręka Pana uczyniła i że to stworzył Święty Izraelski.

(BW)
_________________
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.
 
 
George 


Wyznanie: NAZAREJCZYK
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 1463
Wysłany: 2018-10-05, 15:30   

Jachu napisał/a:
A to już kolejna Twoja konfabulacja życzeniowa nie mająca oparcia na treściach zapisów biblijnych.


Chciałeś powiedzieć - na opiniach !!!

Ponieważ jeśli o FAKTY biblijne chodzi, to ta konfabulacja życzeniowa takie oparcie z pewnością ma.
Pewnie nawet nie chcesz ani wiedzieć ani widzieć, którą drogą to Błogosławieństwo Boże skierowane do Abrahama, Izaaka i jego syna Ezawa dalej sobie poszło ;)
_________________
Błąd w Historii prowadzi do błędu w Doktrynie.

Kłamstwo może zmienić historię, ale tylko Prawda może zmienić Świat.

”Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, ze został oszukany"
Mark Twain
 
 
Jachu 
cichy,pokorny

Pomógł: 445 razy
Wiek: 93
Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 10693
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2018-10-05, 17:54   

George napisał/a:
Chciałeś powiedzieć - na opiniach !!!


2 Tym. 3:16
16. Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości,
(BW)

Ty widocznie na jakimś innym opierasz swoje dywagacje,które z Biblią nie mają nic wspólnego.
_________________
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.
 
 
ZAMOS 
Lach

Pomógł: 76 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 2102
Skąd: Wieś pod Warszawą
Wysłany: 2018-10-05, 22:43   

Jachu napisał/a:
Ja, Bóg Izraela, ich nie opuszczę.

Widać wyraźnie, że to bóg Izraela i nikogo więcej. Wprawdzie ten mściwy i zazdrosny bóg mówił o sobie, iż jest największym z bogów, ale uwierzyli mu tylko izraelskie plemiona i jak czytamy w biblii tak naprawdę to były chwile, że rzeczywiście ten bóg im pomagał napadać pobliskie miasta i całe kraje mordując wszystkich łącznie ze starcami i dziećmi, a jak brakowało wrogów to ten bóg nie wahał się tysiącami zabijać swoich wybrańców.
Jachu napisał/a:
Ja, Bóg Izraela, ich nie opuszczę.

Tutaj jak zwykle bóg Izraela lekko się zagalopował w obietnicach, które dawał wielokrotnie, jednak już z dotrzymaniem obietnic było gorzej. Jak wiemy nie było lekko Żydom praktycznie w każdym czasie. Wyganiano ich z ponad 100 krajów na świecie. Nie wiem, czy to tylko dlatego, że ich bóg dawno ich opuścił, czy jakiś inny silniejszy bóg żydowskiego boga zlikwidował i państwo Izrael upadło. Wprawdzie teraz w okupowanej Palestynie wywalczyli sobie skrawek ziemi, ale sytuacja w Palestynie jest już tak napięta, że czarno widzę istnienie tego państwa na tym terenie. Ciekaw jestem, czy bóg Izraela będzie w stanie uratować ich państwo i Żydów w ogóle. W Izraelu prawie nie ma Polaków i nie będzie miał kto ich ratować.
 
 
Jachu 
cichy,pokorny

Pomógł: 445 razy
Wiek: 93
Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 10693
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2018-10-06, 14:37   

Izaj. 45:1-25
1. Tak rzekł Pan do swojego pomazańca Cyrusa, którego ująłem za jego prawicę, aby przed nim zdeptać narody i odpiąć pas na biodrach królów, aby przed nim otworzyć podwoje i aby bramy nie były zamknięte:
2. Ja pójdę przed tobą i wyrównam drogi, wysadzę spiżowe wrota i rozbiję żelazne zawory.
3. I dam ci schowane w mroku skarby i ukryte kosztowności, abyś poznał, że Ja jestem Pan, który cię wołam po imieniu, Bóg Izraela,
4. Przez wzgląd na mojego sługę Jakuba i Izraela, mojego wybrańca, wołam cię po imieniu, nadałem ci zaszczytne imię, chociaż mnie nie znałeś.
5. Ja jestem Pan i nie ma innego, oprócz mnie nie ma Boga. Ja ci przypinam pas, chociaż mnie nie znasz,
6. Aby poznali od wschodu słońca i od zachodu, że nie ma nikogo oprócz mnie. Ja jestem Pan i nie ma innego.
7. Ja tworzę światłość i stwarzam ciemność, Ja przygotowuję zarówno zbawienie, jak i nieszczęście, Ja, Pan, czynię to wszystko.
8. Spuśćcie niebiosa rosę z góry, a obłoki niech sączą sprawiedliwość! Niech się otworzy ziemia i niech wyrośnie zbawienie, a niech też wzejdzie sprawiedliwość! Ja, Pan, to stworzyłem.
9. Biada temu, kto się spiera ze swoim stwórcą, skorupka wśród glinianych skorupek! Czy glina może powiedzieć do tego, kto ją formuje: Co robisz? albo dzieło do swojego mistrza: On nie ma rąk?
10. Biada temu, kto mówi do ojca: Dlaczego płodzisz? A do kobiety: Dlaczego rodzisz?
11. Tak mówi Pan, Święty Izraelski, i jego Stwórca: Jak śmiecie żądać ode mnie wyjaśnienia co do moich dzieci albo dawać mi rozkazy co do dzieła moich rąk?
12. Ja uczyniłem ziemię i stworzyłem na niej ludzi, moje ręce rozciągnęły niebiosa i Ja daję rozkazy wszystkiemu ich wojsku.
13. Ja wzbudziłem go w sprawiedliwości i prostuję wszystkie jego drogi. On odbuduje moje miasto i wypuści na wolność moich pojmanych za darmo, bez okupu - mówi Pan Zastępów.
14. Tak mówi Pan: Robotnicy Egiptu i kupcy Etiopii, i Sabejczycy, mężczyźni rośli, przejdą do ciebie i będą twoi, pójdą za tobą w pętach i będą się tobie kłaniać, i będą się do ciebie modlić, że tylko u ciebie jest Bóg, i nigdzie indziej nie ma żadnych innych bogów.
15. Zaprawdę, jesteś Bogiem ukrytym, Boże Izraela, Wybawicielu!
16. Wszyscy oni pospołu będą zawstydzeni i okryci hańbą, z hańbą odejdą wytwórcy bałwanów.
17. Zbawienie Izraela w Panu, zbawienie wieczne, nie będziecie zawstydzeni ani nie doznacie hańby na wieki wieków.
18. Bo tak mówi Pan, Stwórca niebios On jest Bogiem - który stworzył ziemię i uczynił ją, utwierdził ją, a nie stworzył, aby była pustkowiem, lecz na mieszkanie ją stworzył: Ja jestem Pan, a nie ma innego.
19. Nie mówiłem w ukryciu ani w jakimś ciemnym zakątku ziemi, nie powiedziałem do potomstwa Jakuba: Szukajcie mnie daremnie! Ja jestem Pan, który mówię prawdę, zwiastuję, co słuszne.
20. Zbierzcie się i przyjdźcie, przystąpcie razem, wy, ocaleni z narodów! Nierozumni są ci, którzy noszą swojego bałwana z drewna i modlą się do boga, który nie może wybawić.
21. Zapowiedzcie i przedstawcie sprawę, niech także wspólnie się naradzą! Kto od dawien dawna to przepowiedział, kto od dawien dawna zwiastował? Czy nie Ja, Pan, poza którym nie ma Boga? Oprócz mnie nie ma żadnego boga sprawiedliwego i wybawiciela.
22. Do mnie się zwróćcie, wszystkie krańce ziemi, abyście były zbawione, bo Ja jestem Bogiem i nie ma innego.
23. Przysiągłem na siebie, z moich ust wyszła prawda, słowo niezmienne, że przede mną będzie się zginać wszelkie kolano, będzie przysięgał wszelki język,
24. Mówiąc: Jedynie w Panu jest zbawienie i moc, do niego przyjdą ze wstydem wszyscy, którzy się na niego gniewali.
25. Lecz wszelkie potomstwo Izraela uzyska w Panu zbawienie i chlubić się nim będzie.
(BW)


Cyrus wykłada się jako Słońce

http://www.nastrazy.pl/archiwum/1970_4_04.htm
_________________
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.
 
 
booris

Wyznanie: Dub & Motocykl
Pomógł: 180 razy
Dołączył: 17 Kwi 2015
Posty: 3027
Skąd: Amsterdam,Londyn,Barcelona
Wysłany: 2018-10-06, 15:28   

Jachu napisał/a:
Cyrus wykłada się jako Słońce

Nie tylko. :-D Ty akurat uzyles hebrajskiej wykladni imienia,ktore pochodzi z Persji.
_________________
Mówię tylko do tych którzy chcą mnie słuchać
Ci którzy nie chcą nie obchodzą mnie
Po co mam czas tracić na mówienie do ściany
Ściana i tak zawsze swoje wie

https://www.youtube.com/watch?v=Hbq5UyaM8sk
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10