Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
STONOGA
Autor Wiadomość
Żyd
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-10, 22:12   STONOGA

https://www.facebook.com/...662626/?fref=nf

merkaba 

Wysłany: 2015-06-20, 09:15   

Sumliński o powiązaniach Stonogi z WSI
Petru i Stonoga to dwie szalupy WSI. Wojciech Sumliński obnaża prawdę o Zbigniewie Stonodze i roli służ WSI w demontowaniu polskiego państwa.
Stonoga to jest nowe objawienie. To jest taki nowy mesjasz, który walczy z systemem. To jest właśnie bardzo podstępna, wyrafinowana, wielopiętrowa gra. Służby specjalne są wytrenowane w takich kombinacjach operacyjnych, gdzie coś toczy się na pierwszym planie, ale ludzie nie wiedzą o tym co się dzieje w tle. Nie mają o tym zielonego pojęcia – mówił wprost dziennikarz.

A to co się dzieje na pierwszym planie jest teatrem. (…) Prawdziwa rzeczywistość jest za kurtyną. Przeciętny człowiek tego nie widzi. Mówię państwu o tym dlatego, bo w tej chwili dzieją się rzeczy, których wiele osób nie rozumie. Po prostu następuje przegrupowanie sił. Po klęsce Bronisława Komorowskiego układ, który dotąd niszczy Polskę zdał sobie sprawę, że dalej nie da się już jechać samą Platformą i szykowana jest szalupa po szalupie. Ta pierwsza to była szalupa z panem Petru, ta druga to jest szalupa z panem Stonogą. Myślę, że jest to ostatnia szalupa, ale ta jest przygotowywana w sposób niezwykle staranny i w sposób bardzo sprytny

https://www.youtube.com/watch?v=KAa_5kotyMA

RM 

Wyznanie: Unitarianizm jest błędem
Wysłany: 2015-06-20, 23:40   

Dla mnie pojawienie się na scenie Stonogi, świadczy o tym, że Kukiz naprawdę zaskoczył kilka osób pociągających za sznurki, a pozostających w tle.
Stonoga buduje "antysystemową koalicję facebookową", co nasuwa mi natychmiast skojarzenie, że chodzi o stworzenie zamieszania wśród elektoratu Kukiza, który to elektorat posługuje się facebookiem jako komunikatorem.
Drugi antysystemowiec na tym portalu, jeszcze bardziej antysystemowy niż Kukiz, głośniej krzyczący i posługujący się hasłami niosącymi większą emocjonalną siłę rażenia. Wymowne wielce, że pojawia się właśnie teraz, jakby nie mógł się pojawić wcześniej albo później. Poza tym żenujące jest, że poziom intelektualny speców od socjotechniki (manipulcji społeczeństwem) w aparacie rządzącym łapie się coraz bardziej prymitywnych sposobów działania.

Tak więc, ja traktuję Stonogę z rezerwą, i mam nadzieję, że inni również poznają się na tej manipulacji.

Odpowiedz do tematu