Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy jesteś Oblubienicą?
Autor Wiadomość
Drahard

Wysłany: 2015-08-07, 01:02   

UWAGA! UWAŻAJCIE NA FAŁSZYWE WNIEBOWZIĘCIE KTÓRE JEST PLANOWANE NA WRZESIEŃ 2015 ROKU ( https://www.youtube.com/watch?v=0ywYdZwOUaE ) www.amightywind-proroctwa.com - Na Stronie Głównej jest tam wszystko dokładnie opisane. Nie chcę siać paniki, ale lepiej żeby więcej osób się o tym dowiedziało... Ci z Duchowym Rozeznaniem będą wiedzieć w swoim sercu co należy robić...

"Wtedy jeśliby wam kto powiedział: "Oto tu jest Mesjasz" albo: "Tam", nie wierzcie! Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych."

KobietaZMagdali 

Wyznanie: katoliczka
Pomogła: 235 razy
Wysłany: 2015-08-07, 13:22   

Cytat:
"Wtedy jeśliby wam kto powiedział: "Oto tu jest Mesjasz" albo: "Tam", nie wierzcie! Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych."

Jak najbardziej podpisuję się pod tym ostrzeżeniem, które jednak ironicznie umieszczone jest pod stroną reklamującą fałszywych proroków. Nie siejesz paniki, ale zwiedzenie.
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E

Drahard

Wysłany: 2015-12-01, 11:41   

Przyznaję się do błędu i przepraszam - Strony które podawałem czyli: www.paruzja.info - www.ostrzezenie.net ( Uważajcie ponieważ ryzykujecie że zostaniecie zwiedzeni tak jak ja przez pewien czas ) Już parę miesięcy temu otrzymałem sen który pokazał mi prawdę i dlatego jestem pewny że są to fałszywe orędzia. A jeśli czytaliście Pismo Święte to wiecie że NAJŚWIĘTSZY ABBA JAHWEH przemawia do ludzi przez sny ponieważ nie chce żebyśmy błądzili... On nas wszystkich kocha miłością którą nie da się opisać i to jest najpiękniejsze!

www.amightywind-proroctwa.com - ( Moje odczucia co do Proroctw zawartych na tej stronie ) Są Prawdziwe - Dlaczego tak uważam? Ponieważ odczułem to w sercu... takie uczucie miłości którego się nie spodziewałem po przeczytaniu... Również miałem sny a także mój brat które pokazały prawdę co do tej strony :) SĄ ONE PRAWDZIWE, AUTENTYCZNE I POUCZAJĄ O PRAWDZIWEJ ŚWIĘTOŚCI! Sami poznacie czy owoc jest dobry czy nie.

NA STRONIE GŁÓWNEJ JEST INFORMACJA O ZBLIŻAJĄCYM SIĘ ŚWIĘCIE ŚWIATEŁ - CHANUKI!

Radzę wam to przeczytać to się dowiecie całej prawdy na temat "świętego Mikołaja" I NIE TYLKO TO!
JAK BARDZO JESTEŚCIE OSZUKIWANI PRZEZ KOŚCIOŁY BABILONU!

UCIEKAJCIE Z KOŚCIOŁÓW KTÓRE NIE NAUCZAJĄ WAS CAŁKOWITEJ PRAWDY ZAWARTEJ W PIŚMIE ŚWIĘTYM! JA TAK ZROBIŁEM I JESTEM SZCZĘŚLIWY - BO POZNAŁEM PRAWDĘ I TA PRAWDA MNIE WYZWOLIŁA!

Dlaczego masz być oszukiwany/ana?

chryzolit

Wysłany: 2015-12-02, 21:00   

Świetnie-Drahard.
Nie dajmy sie uszukiwać.
Pozdrawiam.

Odpowiedz do tematu