Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Emigracja - uchodzcy ......
Autor Wiadomość
tom68 

Wysłany: 2016-02-17, 13:24   Emigracja - uchodzcy ......

Emigracja - uchodzcy ......

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fvimeo.com%2F155609123&h=8AQHHXxGM

ZAMOS 
Lach

Wysłany: 2016-02-20, 11:23   

Ja mam inne od lewackiego spojrzenie na emigrację, islam i kolorowych NACHODŹCÓW w Europie.

tom68 

Wysłany: 2016-02-20, 11:28   

Kazdy, kto nienawidzi swego brata, jest zabojca, a wiecie, ze zaden zabojca nie nosi w sobie zycia wiecznego.” (1J. 3:15).

ZAMOS 
Lach

Wysłany: 2016-02-20, 13:00   

tom68 napisał/a:
Kazdy, kto nienawidzi swego brata, jest zabojca, a wiecie, ze zaden zabojca nie nosi w sobie zycia wiecznego.” (1J. 3:15).

Muzułmanie mordują chrześcijan tysiącami i mówią, że zabiją wszystkich. Gwałcą białe kobiety i ciągle głoszą, że nas zniszczą. Wasz kanał propagandowy głosi by ich przyjmować jak braci, a ci w zamian i podzięce robią te wszystkie okropności.
Drogi Tomie to zła nauka. Zróbcie coś by muzułmanie przestali kraść, gwałcić i zabijać, a wam uwierzę.

tom68 

Wysłany: 2016-02-20, 17:18   

Jezus uczyl by kochac wszystkich nawet wrogow ... poza tym niby chrzescijanie tez dzis robiac np naloty morduja niewinnych .....

ZAMOS 
Lach

Wysłany: 2016-02-20, 19:49   

tom68 napisał/a:
Jezus uczyl by kochac wszystkich nawet wrogow ... poza tym niby chrzescijanie tez dzis robiac np naloty morduja niewinnych .....

Nie powinieneś mieszać Jezusa w lewacką filozofię aprobującą muzułmański terror. Na terenach gdzie strzela się do terrorystów nikt niewinny nie jest. W Syrii porządek robią Rosjanie i nie długo wybiją im islam z głów, jak oczywiście jeszcze jakieś islamskie głowy będą na miejscu. Do czego prowadzi lewacka ignorancja widać na załączonym filmiku. Czy wasz dziwny kościół chce tego eż w Polsce?
Myślisz Tomie, że jak muzułmanie będą mordować w Europie to oszczędza wasz zbór?

tom68 

Wysłany: 2016-02-21, 12:28   

Nauki Jezusa są w tej sprawie jasne jak słońce jako prawdziwi chrześcijanie mają kochać i dobrze czynić wszystkim nawet złym ...

ZAMOS 
Lach

Wysłany: 2016-02-21, 16:30   

tom68 napisał/a:
Nauki Jezusa są w tej sprawie jasne jak słońce jako prawdziwi chrześcijanie mają kochać i dobrze czynić wszystkim nawet złym ...

Jak długo Tomie chrześcijaństwo będzie jeszcze istniało jak islam zacznie rządzić w Europie?

efroni 

Wysłany: 2016-02-21, 16:57   

Ludzie są tak bierni , ze Europa już skazała się na islam

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

tom68 

Wysłany: 2016-02-21, 17:25   

Kiedyś mówili ze chrześcijaństwo zatopi ateizm dzięki ZSRR a teraz nawet prezydent Rosji chodzi do cerkwi -:)

ZAMOS 
Lach

Wysłany: 2016-02-21, 18:15   

tom68 napisał/a:
Kiedyś mówili ze chrześcijaństwo zatopi ateizm dzięki ZSRR a teraz nawet prezydent Rosji chodzi do cerkwi -:)

Putin do cerkwi chodził będzie do śmierci, a w Europie już nie długo chrześcijaństwo będzie śmiertelnym ryzykiem, oczywiście jak za nachodźców się nikt nie weźmie. W Polsce jest zdecydowany opór przed islamem i takiej pasożytniczej emigracji.
Martwi mnie jednak ignorancja lewaków, a teraz widzę, ze i ADS chce popełnić zbiorowe samobójstwo. Myślałem, że takie samobójcze czyny są domeną tylko ŚJ, którzy jeżdżą nawracać muzułmanów.

efroni 

Wysłany: 2016-02-21, 20:48   

ZAMOS
Już się zaczyna .
Uważaj co piszesz .

Lublinianka trafiła przed sąd za komentarze w sieci
Sądziła, że w internecie może bezkarnie obrażać imigrantów z Syrii. Myliła się.
Teraz sama chce dobrowolnie poddać się karze.

Tak , to nie sen .

http://www.kurierlubelski...sieci,id,t.html

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

tom68 

Wysłany: 2016-02-21, 20:58   

Już Napoleon zauważył że Jezus ma ciągle sporo prawdziwych wyznawców choć wiele razy Jego i kościół skladano już do grobu poza tym wielu uważa Jezusa za pierwszego socjaliste -:)

BLyy 

Wysłany: 2016-02-22, 08:34   

tom68 napisał/a:

kochać to nie to samo co pomagać. Dla mnie to nie są ludzie, że jeśli chodzi o pomoc w rozumieniu osiedleniu ich w Europie to nie należy im się. Uchodźcą jest osoba, która do pobliskiego bezpiecznego kraju ucieka. Jeśli taka osoba dociera choćby do Turcji, ale decyduje się na podróż do Europy, to taka osoba nie jest już uchodźcą, gdyż opuszcza bezpieczny kraj, by wyruszyć do innego bezpiecznego kraju - wprost, to jest imigrant. A jako że jest imigrantem zarobkowym lub socjalnym, nie potrzebuje w ogóle pomocy ze strony drugiego z kolei bezpiecznego państwa i owego społeczeństwa. Jezus nakazał pomagać potrzebującym, a ci przybysze do Europy nie są tak naprawdę w potrzebie. 2 List do Tesalowiczan zresztą mówi, że kto nie chce pracować, ten niech je, a w większości ci ludzie liczą na darmowy socjal przez lata, taka praktyka zachodnia jest niebiblijna i antychrześcijańska, dawać im socjal za nic, gdy Nowy Testament jasno mówi, że mają pracować. Już dość mam słuchania przypadków, że urządzają strajk głodowy dopóki nie spełni się ich żądań o 2000 euro na miesiąc; o wyrzucaniu chleba na śmietnik, bo nie spełnia ich walorów kubków smakowych; gdzie wielu z nich nienawidzi naszej kultury i chętnie ją zastąpi swoją, gdzie prawo islamu jest dla nich ważniejsze niż prawo świeckie w Europie, która miałaby ich przygarnąć; gdzie jest to kultura w której nie istnieje pojęcie gwałtu na własnej żonie, a wielu z nich gwałtu na niewiernej nie uznaje za grzech i mamy przykład w Kolonii; gdzie za każde nieprzychylne słowo robią burdy na ulicy albo nawet zamachu (Charlie Hebdo). Ci ludzie nie potrzebują pomocy co docierają do Europy. Mnie by nie było stać na taką podróż, płacąc przestępcą grubą kasę. Kto normalny zresztą ryzykuje życiem własnych dzieci, by dostać się do Europy na łajbach, które w każdej chwili mogą zatonąć? Tacy rodzice są nieodpowiedzialni a tym samym, niegodni pomocy Europy. Nawet były przypadki, gdy ojciec jednego z utopionych dzieci wysłał dziecko do Europy na takiej łajbie, bo chciał sobie zafundować za free szczękę. Większość z nich zresztą to samotni faceci, a ci zostawili własne rodziny na obszarze ogarniętym wojną. To ma być odpowiedzialność?

Chce się pomagać prawdziwym uchodźcom, prawdziwym potrzebującym? Tacy znajdują się w Turcji, Libanie czy Egipcie, gdzie to są w większości ludzie biedni, których nie stać na podróż do Europy. Żyją w namiotach i dziękują Bogu, że żyją. To są prawdziwi uchodźcy i tylko tym bym pomagał, tylko i wyłącznie. Wszystkich przybyłych do Europy odesłałbym skąd przybyli, bo oni nie potrzebują chrześcijańskiego miłosierdzia, tylko chcą żerować na ludzkiej dobrodusznej chrześcijańskiej naiwności. Nawet mają wyuczone regułki, by mówić, że ISIS jest złe, a gdy spytano pewnego dzieciaka dlaczego, to nie potrafił uzasadnić (sic!). Nie pamiętam czy ta sama osoba czy jakaś mu towarzysząca na pytanie o ISIS powiedziała, że to dobrzy muzułmanie, ale zaraz się poprawiła i mówiła, że to źli ludzie. Oni mają wyuczone regułki, by mówić to co chcą Europejczycy usłyszeć i tak wierzy w te słowa lewica, liberałowie oraz naiwni chrześcijanie. Należy pamiętać, że w Syrii i Iraku walczy więcej niż trzy strony konfliktu, tzn. rząd Syrii, rząd Iraku przeciwko ISIS. Tam też walczą Kurdowie oraz rebelianci (dla mnie to również terroryści). Jedni biegną do Europy z powodu Assada, inni z powodu rebeliantów, inni z powodu Kurdów, a jeszcze inni z powodu ISIS, a jeszcze inni tylko i wyłącznie z myślą o socjalu, bo dla nich ISIS to nie wróg.

Jeśli miałbym sprowadzać kogoś do Polski, to tylko i wyłącznie tych, którzy koczują w namiotach w krajach sąsiednich od Iraku i Syrii. I przyjmował tylko i wyłącznie na okres tymczasowy, NIE STAŁY, tak jak dawniej Polacy byli w Iranie, gdzie był to pobyt tymczasowy. Gdy wojna zniknie, mają obowiązek wszyscy wrócić skąd przybyli.

Takie jest moje zdanie.

tom68 

Wysłany: 2016-02-22, 10:49   

Ogólnie pisząc to zachód wywołał tam wojny i to całe zamieszanie i to nawet bez zgody ONZ więc trzeba zbierać teraz tego owoce oraz pomóc jakoś ofiarą ...

Odpowiedz do tematu