Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Emigracja - uchodzcy ......
Autor Wiadomość
nesto 

Wyznanie: deizm
Wysłany: 2016-03-26, 19:07   

ZAMOS napisał/a:
W Danii już pracują nad prawem likwidującym islam i meczety. Chcą tam zamknąć i wydalić wszystkich imanów. Jak to nie pomorze to wydalą kolorowych i nic już tego nie powstrzyma.

Mam nadzieję.

tom68 

Wysłany: 2016-03-26, 19:13   

A jesli taka jest prawda ....

https://www.facebook.com/...72972723&type=3

Orgie z zolnierzami i strzaly w kierunku dziecka. Kolejne wpadki belgijskich sluzb

http://www.msn.com/pl-pl/...kQ&ocid=SK2MDHP

janwisniewski68 
Droga prawdy

Wysłany: 2016-03-26, 19:16   

tom68 napisał/a:
A jesli taka jest prawda ....

https://www.facebook.com/...72972723&type=3

Orgie z zolnierzami i strzaly w kierunku dziecka. Kolejne wpadki belgijskich sluzb

http://www.msn.com/pl-pl/...kQ&ocid=SK2MDHP

I co dalej będziecie się nabijać i wysyłać mnie do psychiatry , bo robicie to o 7 lat !!

nesto 

Wysłany: 2016-03-26, 19:45   

janwisniewski68 napisał/a:

I co dalej będziecie się nabijać i wysyłać mnie do psychiatry , bo robicie to o 7 lat !!

Skądże Proroku!
My tylko w listopadzie mamy zamiar Ciebie ukamienować, jeśli Amerykanie wybiorą jednak swojego nowego prezydenta.. :-D

ZAMOS 
Lach

Wysłany: 2016-03-26, 20:16   

tom68 napisał/a:

Takiego szefa policji ma Bruksela.
Dziwicie się zatem, że zamiast łapać terrorystów bawią się homosie w policję.
Na razie nam taki cyrk nie grozi, ale lewacy ludzi urabiają więc za dziesięć lat może się tak stać i w Polsce, jak ludzie nie nabiorą rozumu.

janwisniewski68 
Droga prawdy

Wysłany: 2016-04-01, 17:30   

ZAMOS napisał/a:
tom68 napisał/a:

Obrazek
Takiego szefa policji ma Bruksela.
Dziwicie się zatem, że zamiast łapać terrorystów bawią się homosie w policję.
Na razie nam taki cyrk nie grozi, ale lewacy ludzi urabiają więc za dziesięć lat może się tak stać i w Polsce, jak ludzie nie nabiorą rozumu.

Za 10 lat nie będzie istnieć żadne państwo !!!
Na ziemi nie będzie żadnego homoseksualisty , lesbijki , lewaka czy prawicowca , znikną wszystkie religie !! Zostaną niedobitki które będą budowały nowe plemiona i nowe narody !! Amen !!

ShadowLady86 
Administrator

Wyznanie: Chrześcijanin
Pomogła: 273 razy
Wysłany: 2016-04-02, 16:39   

Jak powiedział pewien sławny człowiek z Białegostoku... i nie będzie niczego. ;-)
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
6.Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu. [...]

janwisniewski68 
Droga prawdy

Wysłany: 2016-04-02, 18:06   

ShadowLady86 napisał/a:
Jak powiedział pewien sławny człowiek z Białegostoku... i nie będzie niczego. ;-)

Nie istnieje taka opcja "Nie będzie niczego" Ale na pewno nie będzie kurestwa wszelkiej maści czy to seksualnego czy politycznego czy gospodarczego itd.

ZAMOS 
Lach

Wysłany: 2016-04-02, 19:45   

Cytat:

Mylisz się Janie i to bardzo. Mniejsze, lub większe państwa były zawsze i będą nadal. Wspólnoty ludzi wynikają z naszych odwiecznych dążeń, które wynikają z tego, iż mała grupa jest mało wystarczalna i praktycznie nie jest w stanie się rozwijać. Tylko w uporządkowanym państwie jest siła i wzrost tak intelektualny jak gospodarczy, a co za tym idzie też technologiczny. Mała grupa ludzi na wsi żyć wprawdzie może, ale co to za życie. Wystarczy jak popatrzysz na plemiona żyjące w głębokiej dżungli. Ja bym tak żyć nie chciał. Może i za dużo pracujemy, może nie wszyscy żyją prawo i podłość wydaje się zwyciężać, ale to nie prawda. Po wojnach zawsze przychodzi pokój i okres budowania. Bez silnego państwa to prawie nie możliwe.
Zatem twoja przepowiednia jest mało prawdopodobna. Nawet jakby wybuchła wielka nuklearna wojna to jacyś ludzie przetrwają i państwowość budować zaczną od nowa.

janwisniewski68 
Droga prawdy

Wysłany: 2016-04-05, 07:58   

ZAMOS napisał/a:
Cytat:

Mylisz się Janie i to bardzo. Mniejsze, lub większe państwa były zawsze i będą nadal. Wspólnoty ludzi wynikają z naszych odwiecznych dążeń, które wynikają z tego, iż mała grupa jest mało wystarczalna i praktycznie nie jest w stanie się rozwijać. Tylko w uporządkowanym państwie jest siła i wzrost tak intelektualny jak gospodarczy, a co za tym idzie też technologiczny. Mała grupa ludzi na wsi żyć wprawdzie może, ale co to za życie. Wystarczy jak popatrzysz na plemiona żyjące w głębokiej dżungli. Ja bym tak żyć nie chciał. Może i za dużo pracujemy, może nie wszyscy żyją prawo i podłość wydaje się zwyciężać, ale to nie prawda. Po wojnach zawsze przychodzi pokój i okres budowania. Bez silnego państwa to prawie nie możliwe.
Zatem twoja przepowiednia jest mało prawdopodobna. Nawet jakby wybuchła wielka nuklearna wojna to jacyś ludzie przetrwają i państwowość budować zaczną od nowa.

Ty nie rozumiesz tego prostego tekstu który napisałem . Wyraźnie mówię ze wszystkie państwa przestaną istnieć . A ci co zostaną zaczną nowy okres w historii ludzkości , odetną się od przeszłości grubą kreską i zaczną budować nowe plemiona ,nowe państwa !I nic się nie mylę , wszystko co stare przeminie i już nikt nigdy nie będzie budował następnej cywilizacji !! niektóre dziedziny nauki znikną bezpowrotnie np. nauka o genetyce czy inne przepadną raz na zawsze ,medycyna jak jest dziś przestanie istnieć ..historia Polski i starego świata przepadnie zamieni się w nicość nikogo nie będzie to interesowało . Nastanie dzień pierwszy nowego systemu rzeczy dzień pierwszy panowania królestwa Jezusa na ziemi Amen !! Jak ktoś znajdzie na ziemi jakąś książkę ,spali ją czy to historyczną ze starego świata czy inną z której wiedza pozwoliła na zbudowanie obecnej cywilizacji .

nesto 

Wysłany: 2016-04-05, 08:11   

janwisniewski68, Proroku - kiedy to się stanie? Podaj datę.

janwisniewski68 
Droga prawdy

Wysłany: 2016-04-05, 08:47   

nesto napisał/a:

Pokaż mi proroka który podawał daty !!
Ja już od co najmniej dwóch lat mówię że dużo będzie się działo na jesieni 2016 roku !!

BoaDusiciel 

Wyznanie: Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
Wysłany: 2016-04-05, 09:35   

nesto napisał/a:

Ja już od co najmniej dwóch lat mówię że dużo będzie się działo na jesieni 2016 roku !!

Dużo, dużo ...
Liście będą spadały z drzew, deszcz będzie padać, politycy będą się kłócić, dzieci pójdą do szkoły ...
Jeszcze coś ? Napisz co ? :->

janwisniewski68 
Droga prawdy

Wysłany: 2016-04-05, 17:15   

BoaDusiciel napisał/a:
nesto napisał/a:

Dużo, dużo ...
Liście będą spadały z drzew, deszcz będzie padać, politycy będą się kłócić, dzieci pójdą do szkoły ...
Jeszcze coś ? Napisz co ? :->

Po co ?
Zobaczysz na własne oczy i usłyszysz na własne uszy !!!
To tylko niecałe pół roku ...

nesto 

Wysłany: 2016-04-05, 17:39   

To tylko niecałe pół roku ...

A potem ukamienujemy ciebie, zgodnie z twoją wolą.
Pamiętasz?

Odpowiedz do tematu