Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy aniołowie mogą nadal popaść w grzech?
Autor Wiadomość
karol210

Wysłany: 2017-07-22, 19:37   Re: Czy aniołowie mogą nadal popaść w grzech?

Lukian napisał/a:
Wiadomo że "onego czasu" grupa aniołów zgrzeszyła, a więc mieli mozliwość grzeszenia .

Czy obecnie aniołowie mogą grzeszyć , a jeśli nie to co ich powstrzymuje?

Aniol ma udzial w Twoim zyciu duchowo Wolna Wola to twoje decyzje..i aniol CHCE prowadzic mysli tzn swiadomosc
Demon ma udzial w zyciu czlowieka ale nie ma dostepu do Swiatyni Ducha ale gdy grzeszysz zostawiasz miejsce dla demona on nie szanuje Wolnej Woli i znikasz on kieruje i zyje twoim zyciem.
U demona znikasz bo diabel w swiecie niewidzialnym to taki jak aniol a szeregowy pokusa...diabel to kontra aniol to diabel znika...sa jakby o jeden krok przed przed zlem...

Gorzej jak ktos dalej grzeszy i kontra Aniola Stroza i on z demon walczy juz nie z pokusa diabla a demonem gdy grzeszysz i to od czlowieka zalezy... Czy swoja swiatynie ciala odda Duchowi Swietemu czy ojcu klamstwa ...ach jak go nie lubie

Swiat widzialny a nie widzialny przenika wszystko nawet proznie bo duch nie ma materii a hest...

Gdy ide spac nie boje Sie ze umre tylko boje Sie kto mnie przeprowadzi przez ogrom nieba bo trzecie niebo to tylko przedsionek a nie NIEBO

TO JEST OGROM DOBRA a czy tam jest taki maly ogrodek dla takiego grzesznika jak ja ? Tego Sie boje

Tam sa wszystkie dobra gdy chcesz jezdzic motocyklem masz autostrady gdy chcesz latac masz latajacych wszystkim

Na ziemii ludzie swoje majatki nazywaja moje dobra....

https://youtu.be/zfusL3xTKn4

http://m.ulub.pl/wojxsP7O...mnie-przyjmiesz

Odpowiedz do tematu