Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Anna01
2016-09-13, 23:36
Jestem Starszym bratem Jezusa Chrystusa ,mesjaszem
Autor Wiadomość
LwiPazur

Wysłany: 2016-09-12, 13:37   Jestem Starszym bratem Jezusa Chrystusa ,mesjaszem

To o mnie mówią wszystkie przepowiednie ,o mnie mówi prorok Izajasz ,Jeremiasz i inni .
Jestem iskrą ,która wychodzi z Polski .Mam osobisty bezpośredni kontakt z Bogiem dlatego jeżeli macie jakiekolwiek pytania to słucham .

Albertus 

Wysłany: 2016-09-12, 15:59   Re: Jestem Starszym bratem Jezusa Chrystusa ,mesjaszem

LwiPazur napisał/a:
To o mnie mówią wszystkie przepowiednie ,o mnie mówi prorok Izajasz ,Jeremiasz i inni .
Jestem iskrą ,która wychodzi z Polski .Mam osobisty bezpośredni kontakt z Bogiem dlatego jeżeli macie jakiekolwiek pytania to słucham .

Ja mam pytanie:

Czy znasz Jana Wiśniewskiego z tutejszego forum?

LwiPazur

Wysłany: 2016-09-12, 16:09   

Nie nie znam.

bartek212701 

Wysłany: 2016-09-12, 17:59   

Czy w Twoim domu są klamki? Jesli tak, to czy to nie pomyłka?

Bobo 

Wysłany: 2016-09-12, 18:01   

Ja też mam pytanie:
Możesz wymienić kilka proroctw, które spełniają się na Tobie.
Dobrze wiesz, że najpierw należy to zweryfikować/sprawdzić, aby potwierdzić.
Ponadto: Jak należy rozumieć Twój bezpośredni i osobisty kontakt z Bogiem? Wizje? Przychodzi do Ciebie osobiście? Rozmawiasz z nim?

LwiPazur

Wysłany: 2016-09-12, 18:25   

Ok postaram się wam to wszystko wyjaśnić najlepiej jak umiem ,zacznę od rzeczy fundamentalnych ,po pierwsze jestem Polakiem z prastarego rodu słowiańskiego ,jestem mesjaszem ,królem królów ,panem zastępów ,zrodził mnie Bóg Ojciec ,ja i mój młodszy brat Jezus mamy tego samego Ojca natomiast różne matki ,obie one są matkami boskimi ,z tym ,że moja matka jest większa od matki Jezusa Maryji ,dlatego jest większa ,bo ja docelowo będę większy dokładnie dwa razy od mojego brata Jezusa Chrystusa .
Mam osobisty kontakt z Bogiem Ojcem ,po prostu przemawia on do mnie w języku polskim od roku 2008 kiedy to nawróciłem się na wiarę poza granicami Polski ,wtedy to zrozumiałem kim naprawdę jestem ,na razie żyję w ukryciu ,gdy tylko nadejdzie dogodny czas Bóg mnie ujawni .
Nie muszę niczego weryfikować ,jestem 100% pewny ,że jestem Synem Bożym ,starszym bratem Jezusa .Nie potrzebuję tego nikomu udowadniać ,jednak postanowiłem otworzyć się na tym forum żeby uświadomić ludzi w jak wyjątkowych czasach przyszło nam żyć .

A teraz o proroctwach ,wszystkie proroctwa ,wizję itp które mówią o wyjątkowej osobie ,która zmieni świat w czasach ostatecznych mówią o mnie ,nawet sam Nostradamus .

Matka Boża Bolesna do Mikołaja Sikatki w objawieniach licheńskich (1850 rok):
"Ku zdumieniu wszystkich narodów świata z Polski wyjdzie nadzieja udręczonej ludzkości.
Wtedy poruszą się wszystkie serca radością, jakiej nie było przez tysiąc lat. Jeśli naród polski się poprawi, będzie pocieszony, ocalony i wywyższony."
Tutaj chodzi o mnie ,ja jestem tą nadzieją.

I następne :
LODOVIC ROCCA, franciszkanin, prorok:
"Polska powstanie wolna i będzie jednym z najpotężniejszych mocarstw w Europie. Pod hegemonią Polski Słowianie połączą się i utworzą własne katolicko-Słowiańskie mocarstwo Europy, którego granicami będą: Odra, Nysa, Adriatyk, Bałtyk, Morze Czarne, Dniepr i Dźwina. Wspólnie wypędzą Turków z Europy. Z Konstantynopola zniknie Półksiężyc, a zapanuje z powrotem Krzyż. Przy końcu wojny europejskiej czarny lud przyjdzie Polsce z pomocą, w czasie gdy liście z drzew opadać zaczną. Z gruzów i popiołów powstanie Polska i dojdzie wreszcie do porządku i spokoju w sprawach wewnętrznych. Będzie mieć swojego króla z prastarego rodu książęcego, krwi słowiańskiej, o wielkim umyśle i duchu, a języka polskiego uczyć się będą na wszystkich uczelniach świata. Wielu zdrajców zostanie wygnanych z granic Polski. Najwyżej Bóg wyniesie Polaków, gdy dadzą światu wielkiego papieża. Polska zawrze wieczną przyjaźń z Turcją, która po wieki zachowana będzie."

To ja jestem tym królem z rodu książęcego .
Tych przepowiedni o mnie jest cała masa .

Kardynał Augustyn Hlond:
"Nastąpi wielki tryumf Serca Matki Bożej, po którym dopiero zakróluje Zbawiciel nad światem przez Polskę."

Bobo 

Wysłany: 2016-09-12, 18:32   

No to już nie mam więcej pytań... :roll:
Po prostu proponuję:

http://www.psychiatra-kielce.com.pl

LwiPazur

Wysłany: 2016-09-12, 18:36   

Hehe ,dziękuję za link ,jednak jesteś w błędzie podobnie jak byli faryzeusze za czasów Jezusa ,kpili z niego i szykanowali ,ja już się z tym spotkałem niejednokrotnie jednak w ogóle mnie to nie rusza ,mam mnóstwo do ugrania i zrobienia .
Bóg wyznaczył mi wiele zadań których nikt oprócz mnie nie jest w stanie wykonać .
To ja mam unicestwić wszystkie demony ,moją misją jest uwięzienie szatana na 1000 lat ,wprowadzenie ludzi do nowej ery ,walka z masonerią i ostateczne jej zlikwidowanie .

ShadowLady86 
Administrator

Wyznanie: Chrześcijanin
Pomogła: 273 razy
Wysłany: 2016-09-12, 18:37   

Ja mam pytanie. Czy możesz poprosić Pana Boga, żeby zalogował się u nas na forum i sam się wypowiedział, czy rzeczywiście Cię zna? U nas nowych użytkowników wpuszcza administracja, ale myślę, że Pan Bóg poradzi sobie z tą przeszkodą i zaloguje się i tak. Tym samym będziemy wiedzieć, że to naprawdę On.

W przeciwnym razie będę musiała uznać, że jesteś Trollem internetowym i Cię zablokować. Taka ze mnie niewierna Tomasz(a) i muszę mieć dowód, by uwierzyć.

P.S. Według niektórych źródeł, Tomasz-bliźniak to Juda, młodszy brat Jezusa. Wiesz coś o tym?
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
6.Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu. [...]

Bobo 

Wysłany: 2016-09-12, 18:44   

LwiPazur napisał/a:
faryzeusze za czasów Jezusa ,kpili z niego i szykanowali

Owszem. Jednak kpili nie tylko z Jezusa ale ze wszystkich samozwańczych Mesjaszy :-)
Kpiarstwo faryzeuszy nie jest miarodajne. Jak już to poświadczenie przez Boga.
Masz takie? Bóg wybrał Mojżesza, wyposażył go w możliwość czynienia cudów. Podobnie jak Jezusa. A ciebie w co wyposażył Bóg?

Więc jak? Możesz podać jakieś proroctwo ze ST, które spełniało/spełnia/spełni się na tobie?

LwiPazur

Wysłany: 2016-09-12, 19:32   

Nie muszę nikomu niczego udowadniać ,nie mam takiej potrzeby ,możecie mnie co najwyżej w d3upę pocałować .Chciałem wam udostępnić trochę niebańskiej wiedzy ale jeżeli nie chcecie to wasza sprawa .Dziękuję za uwagę do widzenia .

ShadowLady86 
Administrator

Wysłany: 2016-09-12, 19:40   

Dziękujemy również za ciekawe treści. Ale z tym całowaniem to musisz jakiegoś kolegę poprosić.
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.

LwiPazur

Wysłany: 2016-09-12, 19:50   

Zadajcie mi jakiekolwiek pytanie na jakikolwiek temat związany z wiarą ,religią ,zapytam się Boga a on mi odpowie .

ShadowLady86 
Administrator

Wysłany: 2016-09-12, 20:00   

Czemu Bóg nie może sam odpowiedzieć, np. logując się u nas na Forum, a musi przez Ciebie. W sensie dlaczego Jego prorok musi zalogować się u nas na Forum, a On sam nie może?

LwiPazur

Wysłany: 2016-09-12, 20:12   

Zadałem Bogu to pytanie ,które postawiłaś ,odpowiedział cytuję :
Powierzyłem mojemu Synowi wielką misję do spełnienia ,i dlatego ,że on jest do niej predestynowany jemu także powierzam orędowanie ,w nim chcę się w pełni objawić tak jak było to w przypadku drugiego mojego Syna Jezusa Chrystusa jego młodszego brata .
Owszem mógłbym gdybym chciał zalogować się na tym biblijnym forum ,na którym teraz przebywasz jednak nie ma teraz takiej potrzeby . Proszę was administratorzy nie banujcie mojego Syna ,gdyż on z dobrej swojej woli chce was nauczać ,chce przekazać wam chociaż cześć swojej niebiańskiej wiedzy . Niedługo nadejdzie czas ,że wyposażę mojego Syna w odpowiednie instrumenty takie ,że każdy rozpozna kim on jest ,jednak na razie On zdobywa ciągle wiedzę i dlatego postanowił napisać do was na tym forum . Pozdrawiam z Królestwa Niebieskiego wasz kochający Bóg Ojciec . Błogosławię w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego .
Koniec transmisji .

Odpowiedz do tematu