Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Anna01
2016-09-13, 23:36
Jestem Starszym bratem Jezusa Chrystusa ,mesjaszem
Autor Wiadomość
BoaDusiciel 

Wyznanie: Idealizm skrajnie materialistyczny
Wysłany: 2016-09-12, 20:16   

A czemu stawiasz przecinki po spacji ?
Bo zwykle stawia się przecinek przy wyrazie, a potem spację :-)
http://biblia.webd.pl/for...p=448686#448686

LwiPazur

Wysłany: 2016-09-12, 20:18   

Jeszcze dodam od siebie ,że ja również będąc Synem Bożym jestem także prorokiem ,natomiast dodam ,że znam osobiście Jeremiasza ,Enocha i Henocha ,są oni wszyscy polakami i mieszkają w Polsce ,to ,że Polska jest narodem wybranym chyba nie ulega waszej najmniejszej wątpliwości ,jeżeli ulega to potwierdzam ,tak Polska to naród wybrany ,Bóg szczególnie Polskę umiłował .
Ostatnio zmieniony przez LwiPazur 2016-09-12, 20:22, w całości zmieniany 1 raz  

LwiPazur

Wysłany: 2016-09-12, 20:22   

Tak jakoś się nauczyłem po prostu ,powiem szczerze ,że zaniedbałem naukę jeżeli chodzi o szkołę a także nie wykonałem sporego odsetka misji ,które Bóg mi powierzał ,już jako małemu dziecku ,bo miałem wtedy jakieś 3 może 4 latka ,Bóg zadał mi misję ,poszedłem do lasu na grzyby i Bóg dał mi odczuć ,że muszę iść dalej w las ,po prostu zdać się na niego i kroczyć ścieżkami jakie mi wyznaczy ,wtedy po raz pierwszy stchórzyłem i wróciłem do domu ,i to był błąd ,który zrozumiałem dopiero wiele lat później .

BoaDusiciel 

Wysłany: 2016-09-12, 20:26   

A ci prorocy żyją w ukryciu, czy może są powszechnie znani ?

LwiPazur

Wysłany: 2016-09-12, 20:34   

Nie ,nie są powszechnie znani ,tzn mają znajomych ,przyjaciół ,rodzinę tak jak każdy człowiek ,oni wszyscy czekają aż ja zacznę naprawdę działać ,to nie wszystkie ważne osoby wybrane ,które znam ,znam Jana Chrzciciela ,to wspaniały człowiek jest on Polakiem ,
znam Jana od krzyża ,Pawła Apostoła ,Łukasza ewangelistę ,Marka ewangelistę ,świętych w Polsce jest cała masa nawet nie będę wymieniał ,bo zapisałbym kilka stron forum .
Aha zapomniałbym o bardzo ważnych trzech osobach ,w Polsce są też trzej archaniołowie - Michał ,Rafał ,Gabriel .
W Niebie jest około 10 tysięcy świętych ,w Polsce jest ich około 400stu ,nie wszyscy są Polakami ,jest też kilkoro innych narodowości ale to mały odsetek .

BoaDusiciel 

Wysłany: 2016-09-12, 20:38   

Jestem skłonny ci uwierzyć.
W sumie to co piszesz nie jest bardziej dziwne od historii w które masa ludzi wierzy ;-)

LwiPazur

Wysłany: 2016-09-12, 20:43   

Ja Ciebie doskonale rozumiem ,że to co piszę może wydawać Ci się trochę nieprawdopodobne ,ale uwierz mi ,naprawdę nie robię sobie jaj ani nie jestem trollem ,długo trzymałem to wszystko w tajemnicy ale Bóg sam do mnie powiedział ,że mogę pisać co wiem ,że nie ma w tym żadnego błędu .
Ta Ziemia na której teraz żyjemy niedługo przeminie ,będzie po niej niesamowita radość ,zostanie ona odnowiona ,wszyscy ludzie otrzymają tzw ciała chwalebne ,nie będzie już żadnej kategorii cierpienia ,Bóg otrze każdą łzę ,będzie to 1000letnie Boże Królestwo na Nowej Ziemi rządzone wspólnie przez Jezusa i mnie .

ShadowLady86 
Administrator

Wyznanie: Chrześcijanin
Pomogła: 273 razy
Wysłany: 2016-09-12, 20:48   

Dobrze, skoro sam Bóg Cię posyła, to głoś swoje proroctwa. Bylebyś jednocześnie nie łamał Regulaminu tego Forum. Bo jeśli proroctwa złamią Regulamin, będą musiały pójść na cenzurowane. Dlatego się z nim dobrze zapoznaj.

Ze swojej strony jednak pragnę się zgodzić z BoaDusicielem. Jako Boży prorok, powinieneś przekazywać swe orędzia w jak najbardziej przejrzysty sposób. A jak na razie Twoja interpunkcja sprawia, że czyta się Ciebie strasznie ciężko. Może więc warto podobnie jak Paweł Apostoł zatrudnić sobie jakiegoś sekretarza?

P.S. A Karol Wojtyła należy do grona tych 10 000 świętych? Bo są sprzeczne proroctwa co do jego osoby.
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
6.Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu. [...]

LwiPazur

Wysłany: 2016-09-12, 20:53   

ShadowLady, przepraszam za moją interpunkcję i za niestosowny do Ciebie zwrot z poprzedniej strony. Postaram się wyrażać bardziej składnie. Już kiedyś ktoś mi zwrócił uwagę na interpunkcję, ale zapomniałem o tym.
Tak Karol Wojtyła należy do tego grona.

bartek212701 

Wysłany: 2016-09-13, 18:08   

LwiPazur napisał/a:
Tak Karol Wojtyła należy do tego grona.

A więc Bóg jest omylny? :-P

Mam pytanie: Kiedy nastąpi koniec świata i w jaki sposób?

nesto 

Wyznanie: deizm
Wysłany: 2016-09-13, 18:39   

LwiPazur, pobłogosław mnie Mesjaszu.

LwiPazur

Wysłany: 2016-09-13, 19:48   

Koniec świata nastąpi w roku 2036 poprzez bombardowanie meteorów na szeroką skalę, ziemia zostanie doszczętnie zniszczona i odnowiona w Duchu Świętym, nie będzie już cierpienia żadnej kategorii, to mówię Ja pierwsza osoba Trójcy Świętej, zniszczenie Ziemi poprzedzi prawdziwy armagedon. Niezależnie od postępowania wszystkich ludzi armagedon i tak zostanie przeprowadzony dla całkowitego oczyszczenia. Mojego Syna wywyższę ponad wszelkie stworzenie, czeka go wielka nagroda w Niebie, jeżeli wykona wszystkie misje, jeżeli tego nie zrobi i tak dostanie dużo jednak nie tyle ile dla niego przewidziałem. Przed Armagedonem czeka wszystkich ludzi tzw Mały Sąd. Każdy ujrzy swoje grzechy tak jak Ja to widzę w moich Świętych oczach.

ZAMOS 
SŁOWIANIN

Wysłany: 2016-09-13, 21:25   

LwiPazur napisał/a:
Koniec świata nastąpi w roku 2036 poprzez bombardowanie meteorów na szeroką skalę, ziemia zostanie doszczętnie zniszczona i odnowiona

Zakładając, że dożyjesz roku 2036 to skąd masz pewność, że i ciebie jakiś meteor nie trafi?

Andżelika_FS 
Ostra Siostra

Wyznanie: teizm
Pomogła: 28 razy
Wysłany: 2016-09-14, 01:17   

Bracie LwiPazurze, ja też mam kilka wątpliwości/pytań.

1. Czy uznajesz starotestamentowy zwyczaj kamienowania fałszywych proroków, czy też akurat ten fragment Prawa został zniesiony przez Twojego prywatnego Boga?

2. Proszę o podkręcenie jasności wypowiedzi w proroctwie zaczynającym się słowami "Koniec świata nastąpi w roku 2036 poprzez bombardowanie meteorów na szeroką skalę". Otóż meteory to świecące ślady zostawiane przez meteoroidy w atmosferze. Meteorów nie da się zbombardować, a nawet jakby się dało, to nie bardzo widzę, jak zbombardowanie świecących śladów w atmosferze miałoby doprowadzić do końca świata. Może więc mówisz o meteoroidach bombardujących Ziemię? A konkretnie meteorytach, czyli meteoroidach, które nie sfajczą się w atmosferze, ale dotrą do powierzchni Ziemi i ją zbombardują? To dla mnie istotne zagadnienie.

3. Jeśli pozytywnie odpowiesz na pkt.1 to chętnie usłyszałabym jakieś proroctwo o horyzoncie czasowym bliższym niż 2036 rok. Planuję oczywiście jeszcze wtedy żyć (prawdę mówiąc planuję żyć wiecznie i to nie w Raju ale akurat tutaj - jakoś, wbrew wszystkiemu, polubiłam ten świat), ale z drugiej strony moja ulubiona Nokia nie pozwala mi zrobić notatki na dwadzieścia lat do przodu. A wolałabym nie opuścić ewentualnego kamienowanka - wszak nie zdarza się to codziennie.

4. Jaka jest geneza Twojego nicka? Czy nie uważasz, że jako mesjasz lepiej byś się prezentował z czymś mniej agresywno-zwierzęcym? Może LiliiPłatek albo ŁaniKłąb? Albo mocno ale stylowo OrtodokSyn? A jeśli ma być kontrowersyjnie i po bandzie, to może NaziReńczyk albo chociaż WisłaPany?

5. Cierpię razem z Tobą, że ominęła Cię edukacja, ale czy nie uważasz, że warto byłoby poświęcić choćby część ostatnich 20 lat świata na nadgonienie? Dzieci podstawowy cykl załatwiają w lat 6, a jestem przekonana, że jesteś od zwykłych dzieci dużo lepszy. Pomyśl, w trzy lata nadganiasz braki, a przez pozostałe 17 zbawiasz dwa razy skuteczniej. W takim modelu zamiast każdego 1000 zbawionych mógłbyś zbawić 1700 (podpowiem - tysiąc siedemset to sporo więcej niż tysiąc). Nie brzmi atrakcyjnie?

BoaDusiciel 

Wysłany: 2016-09-14, 08:41   

Andżelika_FS napisał/a:
Meteorów nie da się zbombardować ..

Da się. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.
Mógł stworzyć oko sokoła (co jest dowodem na brak ewolucji), więc może zbombardować meteory, nawet bez bomb, jeśli będzie chciał.
Może nawet zbombardować oczy sokołów, o ile takie będzie miał życzenie.
Przestań już wydziwiać, Siostro :->

Odpowiedz do tematu