Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Anna01
2016-09-13, 23:36
Jestem Starszym bratem Jezusa Chrystusa ,mesjaszem
Autor Wiadomość
Andżelika_FS 
Ostra Siostra


Wyznanie: teizm
Pomogła: 28 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 02 Lip 2016
Posty: 536
Skąd: Dornach/Kruszewnia
Wysłany: 2016-09-20, 22:32   

LwiPazur napisał/a:
obecnie 93.3% ludzi idzie do Czyścca

Tak z ciekawości - Jezus wygrzewający swoimi boskimi pośladkami fotel w Twoim salonie podawał Ci szczegóły niebiańskiej księgowości? Ja tam na Twoim miejscu mając pół godziny sam na sam z Jezusem, spędziłabym je dużo lepiej, niż tylko wypytując (czy słuchając) o nudnych cyferkach. No i muszę zapytać - czy pisząc "Jezus" masz na myśli kolegę o nicku Vandersky, podpisującego czasem swoje zajumane z internetu proroctwa "Wasz Jezus"?
 
 
ShadowLady86 
Administrator


Wyznanie: Chrześcijanin
Pomogła: 273 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 4440
Wysłany: 2016-09-21, 17:55   

Jezus to młodszy brat użytkownika LwiPazur. Jest to o tyle ciekawe, że Jezus jest pierworodnym Synem ich Ojca, jednak Lwi Pazur jest starszy. Na kanapie u Lwiego Pazura siedział chyba jednak Bóg Ojciec. Choć w sumie skoro Lwi Pazur jest częścią Czwórcy Świętej, to każdy z nich jest tym samym Bogiem i w sumie każdy z nich tam siedział. Lwi Pazur mógł więc rozmawiać sam ze sobą :mysli: Chyba jednak za dużo danych jak na moją głowę...*

* Przynajmniej na trzeźwo
_________________
1.Ludzie są głupi: niemal we wszystko uwierzą, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż może to być prawda.
2.Najlepsze intencje mogą spowodować największe szkody.
3.Uczucia rządzą rozumem.
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
6.Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu. [...]



 
 
Jachu 
cichy,pokorny

Pomógł: 445 razy
Wiek: 93
Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 10693
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2016-09-21, 18:07   

Eeee tam. to jest tylko pazur,-nie cały lew. :xhehe:
_________________
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.
 
 
LwiPazur

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 323
Wysłany: 2016-09-21, 20:23   

Jezus jest Synem pierworodnym w tym znaczeniu, że został zrodzony pierwszy, ja zostałem zrodzony w czasie po nim, jedynie Bóg Ojciec nie ma początku, istniał od zawsze.
Natomiast tak jak już mówiłem braterstwo nasze polega na braterstwie mocy, panowania i władzy. Ja podlegam pod Boga Ojca, Jezus podlega pode mnie. Czwórca święta to ostateczne spełnienie Boga Ojca. Więcej Synów Bóg Ojciec zradzać nie będzie chociaż gdyby chciał mógłby ich zrodzić nawet tysiąc, nie ma takiej potrzeby, dwójka mu wystarczy.
 
 
Andżelika_FS 
Ostra Siostra


Wyznanie: teizm
Pomogła: 28 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 02 Lip 2016
Posty: 536
Skąd: Dornach/Kruszewnia
Wysłany: 2016-09-22, 00:06   

LwiPazur napisał/a:
Natomiast tak jak już mówiłem braterstwo nasze polega na braterstwie mocy, panowania i władzy.

Bracie w forum, chyba jednak błądzisz. Ja niewiele wiem o Jezusie, ale coś tam jednak wiem. Moc zapewne miał. Ale od panowania i władzy to się odcinał tak grubą kreską, że nie wciągnąłbyś jej nawet, gdybyś miał płuca i nos Milesa Davisa. Jeśli masz z Jezusem braterstwo mocy, to lecz chorych, wskrzeszaj umarłych, poobijanych społecznie wywyższaj a wywyższających się sprowadzaj na ziemię, ale nie lansuj się na forach biblijnych (On się nie lansował, a wręcz upominał wszelkich lansiarzy, jakich spotkał). Zaś "panowanie i władzę" to dali Jezusowi dopiero wyznawcy, którzy przyszli po jego męczeńskiej śmierci, bo On od "panowania i władzy" odcinał się do tego stopnia, że dał się zabić mimo deklarowanej boskiej proweniencji. Jeśli i Ty dasz się zabić za przekonania, to może za sto lat uznam, że miałeś z Jezusem również braterstwo "panowania i władzy". Na razie wyglądasz mi na impostora, jak samozwańczy Dymitrowie w dawnej Rosji czy we współczesnej Polsce persony takie jak Marek Świętopełk Światopełk-Zawadzki.
 
 
ZAMOS 
Lach

Pomógł: 76 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 2102
Skąd: Wieś pod Warszawą
Wysłany: 2016-09-22, 10:52   

Cytat:
Eeee tam. to jest tylko pazur,-nie cały lew. :xhehe:
Andżelika_FS napisał/a:
jeśli i Ty dasz się zabić za przekonania, to może za sto lat uznam, że miałeś z Jezusem również braterstwo "panowania i władzy".

Nie mam pojęcia jak na odległość pomóc userowi LwiPazur, ale na pewno nie jest dobrym gdy się z niego kpi, lub sugeruje by pozwolił się komuś zabić.
Ludzie cierpiący na wczesną schizofrenię słyszą, a nawet widzą różne dziwne "nadprzyrodzone" zjawiska. Często wydaje im się iż mają wielką moc i władzę, przez co mogą sobie wyrządzić krzywdę, miedzy innymi dlatego, że myślą, iż są nieśmiertelni i nic im nie może tak naprawdę zagrozić. Zatem jak wystawiają swe życie na niebezpieczeństwo nie wiedzą, że to może ich naprawdę zabić i giną. Typowym przykładem schizofrenika religijnego jest faryzeusz Paweł. Wprawdzie jemu przez jakiś czas udawało się przetrwać i unikać śmierci, aż go pojmano i stracono. Myślał/słyszał ten biedny człowiek, iż za życia Bóg, albo Jezus wezmą go do nieba, ale jak się to dla niego skończyło każdy kto czytał biblie wie.
 
 
BoaDusiciel 

Wyznanie: Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
Pomógł: 216 razy
Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 5384
Wysłany: 2016-09-22, 11:37   

ZAMOS napisał/a:
Ludzie cierpiący na wczesną schizofrenię słyszą, a nawet widzą różne dziwne "nadprzyrodzone" zjawiska. Często wydaje im się iż mają wielką moc i władzę, przez co mogą sobie wyrządzić krzywdę, miedzy innymi dlatego, że myślą, iż są nieśmiertelni i nic im nie może tak naprawdę zagrozić. Zatem jak wystawiają swe życie na niebezpieczeństwo nie wiedzą, że to może ich naprawdę zabić i giną.


Święte słowa, Kolego ZAMOS, święte słowa.
Wyjaśniają wiele, a może nawet WSZYSTKO ? 8-)
Poza tym - żegnam wszystkich na dłużej :-)
_________________
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
 
 
nesto 


Wyznanie: deizm
Pomógł: 174 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 4212
Skąd: były katolik
Wysłany: 2016-09-22, 14:21   

BoaDusiciel napisał/a:
Poza tym - żegnam wszystkich na dłużej :-)

Idziesz do nieba?
Ale jeszcze wrócisz, prawda? :-D
_________________
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
 
 
LwiPazur

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 323
Wysłany: 2016-09-22, 16:54   

Wasze kpiny ze mnie nie robią na mnie najmniejszego wrażenia, czas pokaże a płynie nieubłaganie, czasami nawet jest przyspieszany przez Boga Ojca o czym możecie dowiedzieć się np z orędzi do Żywego Płomienia. Życia na tej Ziemi gdzie możemy dokonywać własnych suwerennych wyborów nie pozostało zbyt wiele. Dlatego nie marnujcie czasu na dogryzanie innym, naprawdę nie robi na mnie to wrażenia. Macie okazję przez jeszcze te 20 lat życia jeżeli oczywiście dotrwacie do końca ,zapracować sobie nawet na bezpośrednie wejście do Nieba pomijając Czyściec, ale jest to trudne.
 
 
Vandersky 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 839
Wysłany: 2016-09-22, 17:35   

LwiPazur napisał/a:
orędzi do Żywego Płomienia

No to powoli jestem w domu.

Żywy Płomień wydał oświadczenie w 2012 r.
Cytat:
Całym swoim sercem popieram protest przeciw otwartej HEREZJI MBM. Mam znajomych którzy są zaślepieni tą osobą. Demon tak zadziałał, że hipnoza i znieczulenie jakiej użył demon do zwiedzenia tej osoby i jej zwolenników, odkrytą być mogła jedynie za pomocą obserwacji owoców jakie osoba i dzieło wydają. Nie może dobre drzewo rodzić złych owoców, ani złe dobrych, to na kartach Ewangelii powiedział pan Jezus. Schemat w jaki wpadła MBM, był już powielany przez wielu twórców Herezji. Kto tego nie zauważa, ten jest pod wielkim wpływem znieczulenia i hipnozą złego ducha. Proszę o wzmożone modlitwy za te osoby, bo droga którą obrali wiedzie ku zatraceniu. Nie mogę milczeć, gdy dobrzy ludzie dają się zwieść wielu sztuczkom demona. Nie mam daru wymowy, bo nie jest to mi widać konieczne. Wielu, wiele może mi zarzucić, no cóż, jestem tylko człowiekiem. Przyznam się do błędów, jeżeli mi ktoś go pokazuje, ale gdy go nie ma, odrzucam słowa takiej krytyki. Czy MBM stać jest na pokorę? Czy przyjmie słowa krytyki? Nie umiem prowadzić dyskusji na wysokim tonie teologicznym bo mam skończoną zwykłą zsz. Jednak kieruję się tym, co Duch Boży do mnie mówi i staram sie to wypełniać.
Z poważaniem i modlitwą za was wszystkich.
Piotr – Żywy Płomień.


Kiedyś wyrywkowo czytając Jego wpisy odkryłem herezję w jego orędziu odnośnie obecności prawdziwego Ciała i Krwi Chrystusa w Eucharystii. Po jakimś czasie "poprawił" je. Herezja ta była bardzo zwodnicza przez swą subtelność.
 
 
ShadowLady86 
Administrator


Wyznanie: Chrześcijanin
Pomogła: 273 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 4440
Wysłany: 2016-09-22, 17:59   

BoaDusiciel napisał/a:
Poza tym - żegnam wszystkich na dłużej :-)


A gdzie się Boa wybierasz?
_________________
1.Ludzie są głupi: niemal we wszystko uwierzą, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż może to być prawda.
2.Najlepsze intencje mogą spowodować największe szkody.
3.Uczucia rządzą rozumem.
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
6.Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu. [...]



 
 
Dezerter 


Wyznanie: chrześcijanin
Pomógł: 224 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 3640
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2016-09-22, 21:13   

LwiPazur napisał/a:
Jezus jest Synem pierworodnym w tym znaczeniu, że został zrodzony pierwszy, ja zostałem zrodzony w czasie po nim, jedynie Bóg Ojciec nie ma początku, istniał od zawsze.
Natomiast tak jak już mówiłem braterstwo nasze polega na braterstwie mocy, panowania i władzy. Ja podlegam pod Boga Ojca, Jezus podlega pode mnie. Czwórca święta to ostateczne spełnienie Boga Ojca. Więcej Synów Bóg Ojciec zradzać nie będzie chociaż gdyby chciał mógłby ich zrodzić nawet tysiąc, nie ma takiej potrzeby, dwójka mu wystarczy.

uwierzę w ciebie i zostanę gorącym wyznawcą jeśli usuniesz z tego forum przy pomocy:
mocy, panowania i władzy
wszystkich antybiblijnych userów, którzy bluźnią Słowu Bożemu
- czyli mówię ci SPRAWDZAM :!:
_________________
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie
http://zchrystusem.pl/
 
 
Dezerter 


Wyznanie: chrześcijanin
Pomógł: 224 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 3640
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2016-09-22, 21:15   

ShadowLady86 napisał/a:
BoaDusiciel napisał/a:
Poza tym - żegnam wszystkich na dłużej :-)


A gdzie się Boa wybierasz?

Lwi Pazur - jesteś niesamowity - jeszcze z 2 i masz wyznawcę!
_________________
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie
http://zchrystusem.pl/
 
 
nesto 


Wyznanie: deizm
Pomógł: 174 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 4212
Skąd: były katolik
Wysłany: 2016-09-22, 21:15   

Dezerter, a ja uwierzę, że Biblia to Słowo Boże, gdy urośnie Ci na czole broda :-D
_________________
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
 
 
ZAMOS 
Lach

Pomógł: 76 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 2102
Skąd: Wieś pod Warszawą
Wysłany: 2016-09-23, 09:45   

Dezerter napisał/a:
uwierzę w ciebie i zostanę gorącym wyznawcą jeśli usuniesz z tego forum przy pomocy:
mocy, panowania i władzy
wszystkich antybiblijnych userów, którzy bluźnią Słowu Bożemu

Żenujące jest to co chciałbyś czyimiś rękoma zrobić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 12