Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierścień nad Jerozolimą
Autor Wiadomość
Jachu 
cichy,pokorny

Wysłany: 2016-10-20, 21:24   Pierścień nad Jerozolimą

http://podroze.onet.pl/ci...ierscien/90dne2

Jest i nagranie dźwiękowe
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

ZAMOS 
SŁOWIANIN

Wysłany: 2016-10-20, 23:19   

Chmury czasem układaja się w naprawdę dziwne kształty i znacznie lepszych przykładów w necie jest tysiące.

albo to

Napisz co w tym jest tak ekscytującego.
Dlatego, że w Izraelu.

Jachu 
cichy,pokorny

Wysłany: 2016-10-21, 10:29   

ZAMOS napisał/a:
Dlatego, że w Izraelu.

Zach. 12:6-10
6. W owym dniu uczynię z książąt Judy jakby garnek z ogniem wśród drwa i jakby żagiew płonącą w słomie, i będą pożerać z prawej i z lewej strony wszystkie ludy wokoło; lecz Jeruzalem pozostanie nadal na swoim miejscu.
7. Najpierw wyratuje Pan namioty Judy, aby chwała domu Dawida i chwała mieszkańców Jeruzalemu nie przewyższała Judy.
8. W owym dniu ochroni Pan mieszkańców Jeruzalemu, tak że najsłabszy wśród nich będzie w owym dniu jak Dawid, a dom Dawida będzie jak Bóg, jak anioł Pana na ich czele.
9. W owym dniu będę dążył do tego, aby zniszczyć wszystkie narody, które wyruszyły przeciwko Jeruzalemowi.
10. Lecz na dom Dawida i na mieszkańców Jeruzalemu wyleję ducha łaski i błagania. Wtedy spojrzą na mnie, na tego, którego przebodli, i będą go opłakiwać, jak opłakuje się jedynaka, i będą gorzko biadać nad nim, jak gorzko biadają nad pierworodnym.
(BW)

Zach. 14:6-11
6. W owym dniu stanie się tak: Nie będzie ani upału, ani zimna, ani mrozu.
7. I będzie tylko jeden ciągły dzień, zna go Pan, nie dzień i nie noc, a pod wieczór będzie światło.
8. I stanie się w owym dniu, że popłyną żywe wody z Jeruzalemu, połowa do morza na wschodzie, a połowa do morza na zachodzie, i tak będzie w lecie i w zimie.
9. I będzie Pan królem całej ziemi. W owym dniu Pan będzie jedyny i jedyne będzie jego imię.
10. Cały kraj będzie przemieniony w równinę, od Geby aż do Rimmonu na południu. Lecz Jeruzalem będzie leżeć wysoko i pozostanie na swoim miejscu od Bramy Beniamina aż do Bramy Narożnej i od wieży Chananela aż do tłoczni królewskich.
11. Tam będą mieszkali, bo nie będzie już klątwy. Jeruzalem będzie żyć bezpiecznie.

(BW)
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

ZAMOS 
SŁOWIANIN

Wysłany: 2016-10-21, 13:24   

Jachu napisał/a:
a dom Dawida będzie jak Bóg
Tak sobie wymyślili i wierzą w to, iż są bogami tego i przeszłego świata, do dzisiaj. Ja w boga izrael i torę nie wierzę i tak naprawdę chyba nikt przy zdrowych zmysłach do Izraela się nie modli. Pomijam tych, którym Jehowa rozum odebrał, więc się za nich modlę do prawdziwego BOGA.

Lukian 

Wyznanie: katolickie
Wysłany: 2016-10-21, 13:28   

Szykuje się inwazja kosmitów 👽👽

Listek 

Wysłany: 2016-10-21, 15:41   

https://www.youtube.com/watch?v=OZDD1csoqVo

wuka 

Pomogła: 75 razy
Wysłany: 2016-10-21, 15:45   

Lądowanie ufo. ;-) ;-)

Jachu 
cichy,pokorny

Wysłany: 2016-10-21, 16:48   

ZAMOS napisał/a:
Jachu napisał/a:
a dom Dawida będzie jak Bóg
Tak sobie wymyślili i wierzą w to, iż są bogami tego i przeszłego świata, do dzisiaj. Ja w boga izrael i torę nie wierzę i tak naprawdę chyba nikt przy zdrowych zmysłach do Izraela się nie modli. Pomijam tych, którym Jehowa rozum odebrał, więc się za nich modlę do prawdziwego BOGA.

A jednak coś Cię "rajcuje" na Forum Biblijnym,-może to z głębin sumienia jakś zadra się odzywia.

Masz chyba kłopoty z samym sobą, bo inaczej nie miałbyś potrzeb masochistycznych. Lubisz być "cierpistą" :-D Zamosie.

karol210

Wysłany: 2016-10-21, 23:05   

Ciekawe w astralu i spirytyzmie to nazywa sie ,,ze niebo sie zamyka'' to samo bylo nad europą przed II wojna Św że niebo było jasne niewiadomo skąd w nocy bodajże kilka miesiecy wcześniej.Ten znak może oznaczać niebo będzie zamkniete...nic wiecej i znowu demony zaczną działać przez ludzi

ZAMOS 
SŁOWIANIN

Wysłany: 2016-10-22, 19:21   

Jachu napisał/a:
Masz chyba kłopoty z samym sobą, bo inaczej nie miałbyś potrzeb masochistycznych. Lubisz być "cierpistą" :-D Zamosie.

Zapewniam cię, że nie mam żadnych kompleksów. Nie muszę się niczego wstydzić z przeszłości. Śpię spokojnie i jeszcze spokojniej żyję. Forum daje mi wiedzę o tym czego należy się wystrzegać. Na dzisiaj dzięki forum wiem, że wystrzegać trzeba się wiary w Jehowę i jego popleczników.Wpadam tu zatem i czekam, aż ktoś napisze, że sekta śj została zlikwidowana.

Jachu 
cichy,pokorny

Wysłany: 2016-10-26, 14:08   

ZAMOS napisał/a:
Jachu napisał/a:

Zapewniam cię, że nie mam żadnych kompleksów. Nie muszę się niczego wstydzić z przeszłości. Śpię spokojnie i jeszcze spokojniej żyję. Forum daje mi wiedzę o tym czego należy się wystrzegać. Na dzisiaj dzięki forum wiem, że wystrzegać trzeba się wiary w Jehowę i jego popleczników.Wpadam tu zatem i czekam, aż ktoś napisze, że sekta śj została zlikwidowana.

A może odnajdziesz ty siebie ???

http://www.listyznaszegos...s-antysemityzmu

Na skróty; http://izrael.org.il/juda...uropejskim.html

Odpowiedz do tematu