Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: ShadowLady86
2016-11-18, 18:05
Oszustwa usera Obserwator na temat moich wpisów o kościele
Autor Wiadomość
tropiciel 


Pomógł: 63 razy
Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 4962
Wysłany: 2016-11-18, 08:11   Oszustwa usera Obserwator na temat moich wpisów o kościele

Oszczerstwa i oszustwa usera Obserwator na temat moich wypowiedzi o kościele

User o nicku Obserwator nie pierwszy raz posługuje się oszczerstwami pod moim adresem i w dodatku przekręca moje wypowiedzi. Jest to typowe dla tego usera, który wysługuje się katolickiemu klerowi.
Tym razem poszło o to, że krytykując Ciało Kierownicze Świadków Jehowy zapomniał o duchownych we własnym kościele, którzy oszukiwali swych współwyznawców wyznaczając różne fałszywe daty. W odpowiedzi zostały mu przytoczone jacy to święci kościoła katolickiego wraz z hierarchami tego kościoła czegoś takiego się dopuścili.

Natychmiast zostałem oszczerczo oskarżony, że przytoczyłem jakieś skany nie wiadomo skąd. Padły też obelżywe wycieczki pod moim adresem. W związku z tym podałem wyraźnie, gdzie m.in. można o tym przeczytać. Na podanej przeze mnie stronie internetowej sporządzonej przez Wikipedię, znajduje się wykaz różnych fałszywych dat i każdy może sprawdzić, kto i kiedy przepowiadał fałszywe daty i na podstawie jakich tekstów.

Tu podaję ponownie link dla wiadomości forumowiczów :

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_dates_predicted_for_apocalyptic_events

Pierwsza rubryka podaje jaką datę ktoś przepowiadał
druga rubryka podaje imię i nazwisko tej osoby
trzecia rubryka podaje czego przepowiadana data dotyczyła
a czwarta rubryka podaje z jakiego źródła to zaczerpnięto

UWAGA ! w czwartej rubryce należy najechać kursorem na wymienioną cyfrę i wtedy pokazuje się źródło tej informacji.

Skoro user Obserwator nie wie jak korzystać z podanej tabelki i nie zna przytoczonych dzieł ze względu na braki w wykształceniu, to powinien mieć pretensje do swych wychowawców w swoim kościele, że go w błąd wprowadzili. Atak wściekłości za ujawnioną prawdę jest typowy dla przedstawicieli jego kościoła, którzy w ciemnocie trzymają swoich parafian.

Wynika stąd jasno, że zarzuty postawione przez usera Obserwator pod moim adresem są fałszywe, a obrzucenie mnie ubliżającymi epitetami jest oszczerstwem.

Dobrze by było, aby ów user zanim się weźmie za czyszczenie innych ugrupowań religijnych wziął się za czyszczenie szamba w swoim kościele.

____________________________
 
 
tropiciel 


Pomógł: 63 razy
Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 4962
Wysłany: 2016-11-18, 08:18   

Ponieważ Administracja nie zareagowała na ubliżające mi epitety i oszczercze pomówienia, które ze wściekłości za ujawnioną prawdę historyczną wypisuje na publicznym forach na mój temat user Obserwator, pomimo poinformowania Administracji o tym, w związku z powyższym na każdym moim wpisie będzie teraz widniała pod kreską następująca informacja :

Rozmawiam z każdym chętnie o ile wykazuje minimum kultury i nie wprowadza w błąd forumowiczów.

IGNORUJĘ : komentarze usera Obserwator jako wyjątkowo kłamliwe, oszczercze i społecznie szkodliwe !

Informacja będzie tak długo umieszczona przeze mnie w stosownych wpisach, dopóki, nie znikną ubliżające mi komentarze.

_____________________________
 
 
tropiciel 


Pomógł: 63 razy
Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 4962
Wysłany: 2016-11-18, 08:23   

User Obserwator prowadzi od dłuższego czasu wojnę z sektami, sęk jednak w tym jak słusznie zauważył jeden z forumowiczów - że zapomniał o tej największej, która przez ponad 1600 lat historii prześladowała ludzi o odmiennych poglądach. Postępowanie tej sekty nacechowane było wyjątkowym fanatyzmem oraz zbrodniczą działalnością przejawiającą się w perfidnym likwidowaniu wszelkich przeciwników. Aparat władzy stworzony do tego celu i będący na usługach tej sekty funkcjonujący w wielu krajach świata nie tylko katował ludzi o innych poglądach, ale dopuścił się masowych morderstw i popierał ludobójstwo w wielu rejonach świata, wszędzie tam gdzie przeciwstawiano się władzy wymienionej sekty.

W dzisiejszych czasach w dobie internetu przedstawiciele tej sekty wściekają się, gdy ktokolwiek ujawni prawdziwe jej oblicze i jak zapisała się w historii. Jedyną ich bronią są oczywiście ataki nacechowane oszczerczymi pomówieniami i inwektywami. W dodatku ci oszczercy bezprawnie znaleźli dostęp w sieci do kompromitujących informacji i "czyszczą" wszystko co mogłoby rzucić choćby cień na ową sektę.

Dlatego w obronie prawdy zarówno Biblijnej jak i historycznej warto przeciwstawić się takiemu postępowaniu. Wszyscy ludzie dobrej woli nie tylko w Polsce - powinni wziąć sobie to do serca.

______________________________________

Rozmawiam z każdym chętnie o ile wykazuje minimum kultury i nie wprowadza w błąd forumowiczów.

IGNORUJĘ : komentarze usera Obserwator jako wyjątkowo kłamliwe, oszczercze i społecznie szkodliwe !
 
 
ShadowLady86 
Administrator


Wyznanie: Chrześcijanin
Pomogła: 273 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 4440
Wysłany: 2016-11-18, 18:05   

Nie prowadź z Obserwatorem prywatnych wojenek na forum: 10. Zakazuje się prowadzenia prywatnych wojen przeciwko użytkownikom forum. . Obaj łamiecie więc Regulamin. Powymieniajcie się skanami na PW lub w innym temacie podczas normalnej dyskusji. Temat zamykam.
_________________
1.Ludzie są głupi: niemal we wszystko uwierzą, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż może to być prawda.
2.Najlepsze intencje mogą spowodować największe szkody.
3.Uczucia rządzą rozumem.
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
6.Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu. [...]



 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11