Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Studium Księgi Ezechiela
Autor Wiadomość
Andrzej 

Wyznanie: zbór braterski w DG
Wysłany: 2017-02-20, 07:46   Studium Księgi Ezechiela

Na blogu pod adresem http://ezechiela.blogspot.com znajduje się internetowe studium Księgi Ezechiela, jakie prowadziłem w latach 2015 - 2016. Pozostanie nam tylko jeszcze jedno opracowanie, tekst na temat proroka Ezechielu. Czego możemy się nauczyć od proroka Ezechiela ? Chciałbym jednak, aby ten tekst powstał przy udziale czytelników studium. Dlatego jeżeli "spotkałeś/aś" się z prorokiem Ezechielem, poznałeś/aś go i przyjrzałeś/aś się jemu, to proszę napisz coś na temat tego spotkania.

Jestem przekonany, że ta Księga odegra ważną i wyjątkową rolę w czasach ostatecznych, dla naszego pokolenia, dla chrześcijan i dla Żydów. Dlatego zachęcam wierzących w Polsce i poza jej granicami do czytywania i studiowania tej zapomnianej Księgi.

Zachęcam Was, aby poświęcić czas na przeczytanie Księgi Ezechiela. Możecie to zrobić indywidualnie lub w małych grupach. Będzie mi miło, jeżeli będziecie czytać i zachęcać innych do czytywania moich przemyśleń związanych z proroctwem Ezechiela. Niech Pan Bóg nam błogosławi i nasze rozważania nad Jego Słowem.

Serdecznie pozdrawiam
Andrzej Olszewski
http://ezechiela.blogspot.com

Odpowiedz do tematu