Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wizja Daniela 11:28-30a
Autor Wiadomość
wuka 

Pomogła: 172 razy
Wysłany: 2019-12-09, 20:24   

tola napisał/a:
wuka napisał/a:
tola napisał/a:
Jestes w błedzie czy w zakłamaniu .
Ojca nikt nie zobaczy ja TYLKO W Jeszua Mesjaszu
nawet wam sie nie chce czytac biblii żeby nie uwierzyc bo trzeba by odrzucic ciemność.

Masz rację i jej nie masz. Sama potwierdzasz to, o czym pisałam, a jednocześnie pleciesz jakieś bzdury.
Oczywiście, że Ojca nikt nie zobaczy JAK tylko w Jezusie Chrystusie. O tym piszę. Ale Ojciec to osobny BYT niż SYN. Są jednością w myślach, działaniu i wielu innych sprawach. Ty wyznajesz, że OJCIEC TO SYN, co jest kompletnym bezsensem.
Skąd ty wiesz co nam się chce, a czego nie chce. Sama zacznij czytać normalną Biblie, bo jak na razie to w żadnej nie ma o jakimś Jeszua. Jesteśmy w Polsce i piszmy po polsku.
Sama zastanów się, czy nie siedzisz w czarnej dziurze. Z wielką łatwością przychodzi ci wszystkich oceniać, ale jakoś dobrego słowa nie wydusiłaś z siebie jeszcze nigdy. Gromić, ganić to każdy głupi potrafi. Dobro i miłość, pocieszenie i słowa pod rozwagę wychodzą z czystych serc. Takich na forum nie brakuje, ale ty do nich nie należysz. Szkoda.

Gdybyscie Mnie znali Znali byscie Ojca a tak nie znacie ani Ojca a ni Mnie.
ty nie masz widziec ze Jezus jest jak ojciec ale ze Jest Ojcem Wiecznosci a skoro to dla ciebie ,,
bzdury to sie oburzasz i po katolicku wierzysz w 3 odrebne osoby, byty .
Tak to Ojciec Unizył siebie a nie Syn bo Syn jest unizeniem ale kiedy Ojciec Uniza Siebie do postawy Sługi ,to jest to UNIZENIE.

[/b]
Dlaczego akurat po katolicku? Tak samo wierza prawoslawni, protestanci itd. Nikt sie nie oburza, ale nie wciskaj mi, ze Syn to Ojciec. Probowalam wytlumaczyc ci, jak rozumiem ta sprawe, ale skoro wolisz "wyzywac" mnie od katolicze, zamiast podjac dyskusje to bujaj sie. Mozesz sobie wierzyc w co chcesz, ale inni tez moga i nic ci do tego. Nawet nie wiem jaka wiare wyznajesz, ale ty oczywiscie wiesz, ze moim grzechem naczelnym jest katolicyzm :xhehe: dobre sobie.
wkręcać żarówkę w ptasie gniazdo,
wkładać dyskietkę między dwa kamienie. Daremnie" Olga Tokarczuk

tola 

Pomogła: 36 razy
Wysłany: 2019-12-12, 20:03   

Cytat:
wuka
Dlaczego akurat po katolicku? Tak samo wierza prawoslawni, protestanci itd. Nikt sie nie oburza, ale nie wciskaj mi, ze Syn to Ojciec.
Probowalam wytlumaczyc ci, jak rozumiem ta sprawe, ale skoro wolisz "wyzywac" mnie od katolicze, zamiast podjac dyskusje to bujaj sie. Mozesz sobie wierzyc w co chcesz, ale inni tez moga i nic ci do tego. Nawet nie wiem jaka wiare wyznajesz, ale ty oczywiscie wiesz, ze moim grzechem naczelnym jest katolicyzm :xhehe: dobre sobie.

ja ciebie nie wyzywam to twój wymysł a bujaj sie to mowa z rynsztoka.
Jesli ty do tej pory nie wiesz jaka wiare wyznaje to cos nie tak .

wuka 

Pomogła: 172 razy
Wysłany: 2019-12-12, 20:08   

tola napisał/a:
Po katolicku bo to Matka i wszystko inne od niej pochodzi sama widzisz ,ze przekazuja ten sam proqram .
wuka czujesz ,ze cie obrazam zes katoliczka ,to ci obraża a nie to ,ze tkwisz w proqramie nauk?
trojca osób to fundament eucharystii jedno połaczone z drugim.
ja ciebie nie wyzywam to twój wymysł a bujaj sie to mowa z rynsztoka.
Jesli ty do tej pory nie wiesz jaka wiare wyznaje to cos nie tak .

I wszystko jasne. :cry:
wkręcać żarówkę w ptasie gniazdo,
wkładać dyskietkę między dwa kamienie. Daremnie" Olga Tokarczuk

Małgorzata.. 
Chrześcijanka

Wyznanie: Chrześcijańskie
Wysłany: 2019-12-18, 06:53   

O tym też warto wiedzieć:
Prawdziwa historia człowieka skazanego na śmierć. Śmierć mózgowa to fikcja? https://wrealu24.pl/prawdziwa-historia-czlowieka-skazanego-na-smierc-smierc-mozgowa-to-fikcja/
Według Biblii w wyznaczonym przez Boga czasie powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela 11:29a Nowa Biblia Gdańska). Będzie to spektakularne widowisko, połączone z rozpadem nie tylko UE, lecz także NATO.
Następnie wybuchnie III WOJNA ŚWIATOWA (Dan.11:28-30a).

booris

Wyznanie: Dub & Motocykl
Wysłany: 2019-12-18, 12:24   

Ludzie,miejcie litosc!Malgorzata sobie pisze,potencjan sobie pisze...czemu im w tym przeszkadzacie.Przeciez oni oboje nie lataja po innych tematach,nie troluja,nie wciskaja sie nigdzie z zadnymi "madrosciami".To jest ich "kawalek podlogi"...czy musimy to psuc?

BoaDusiciel 

Wyznanie: Idealizm skrajnie materialistyczny
Wysłany: 2019-12-18, 17:19   

W sumie racja.
A ten inpotencjan jest wyjątkowy. Z ostatniego wpisu:
Wypierze, zakryje w winie, produkt z owoców winnych o innej częstotliwości wibracji, nośnika informacji produktu jego, szatę swą (Obj. 7,14,19, 13,22,14 ) ciałem swym (Rz. 6,6; Gal. 5,24; Hebr. 10,5) rodzajem informacji swym, Jezusa Zbawiciela w wydawanych w obfitości owoców ewangelicznych uczynków swych o wysokiej częstotliwości wibracji, wirowego nośnika informacji swej.
:lol:

Małgorzata.. 
Chrześcijanka

Wyznanie: Chrześcijańskie
Wysłany: 2020-01-25, 18:36   Dan.11:28-30a - Rozpad UE, NATO, powrót Rosji i III WŚ.

"Być może Unia Europejska, taka, jaką znamy dziś, za kilka lat przestanie istnieć" - redaktor naczelny "Sueddeutsche Zeitung"
https://dorzeczy.pl/kraj/124998/niemiecki-dziennik-uderza-w-polske-to-najwieksza-porazka-europy.html

Bloomberg podsumował 20-letnie panowanie rosyjskiego prezydenta Władimira Putina. Agencja nazwała głównym osiągnięciem rosyjskiego lidera zdolność do zwiększenia wpływów geopolitycznych przy bardzo skromnym budżecie.
Jak zauważa Bloomberg, Stany Zjednoczone wydają na obronę dwa razy więcej niż Rosja na wszystkie sfery. Przy tym Rosja ponownie stała się „główną siłą na Bliskim Wschodzie” i teraz rozszerza swój wpływ na Afrykę.
Jednocześnie pod rządami Putina kraj osiągnął taką równowagę finansową, że według agencji ratingowych i Międzynarodowego Funduszu Walutowego jego gospodarka jest uważana za „jedną z najzdrowszych na świecie”.
Bloomberg zauważył także, że przez 20 lat rządów Putina Rosja była w stanie przywrócić znaczną część wpływów utraconych po rozpadzie ZSRR.
To jest informacja z Armenii: http://www.slaq.am/rus/news/1354759/

Dyplomaci w Waszyngtonie przewidują, że kolejne cztery lata z Trumpem to skok o punkt wyżej w skali Richtera – niestabilność ostatnich lat będzie przy tym wyglądać jak lekkie wstrząsy https://wiadomosci.onet.pl/politico/druga-kadencja-donalda-trumpa-jest-mozliwa-zagraniczni-dyplomaci-bardzo-sie-tego/v4e2f3v

https://www.youtube.com/watch?v=vRJTvSQFBnU To są trafne spostrzeżenia.

Zbigniew Pisarski: W ramach NATO brakuje jedności https://www.wprost.pl/pol...nosci.html?#_=_

Prof. Miszczak: Merkel tak jak Macron jest za długofalową współpracą z Rosją https://polskieradio24.pl/130/4428/Artykul/2435362

"Forum Holokaustu to był wielki come back Władimira Putina na światowe salony. Obok trzech tuzinów prezydentów, premierów, królów i książąt prezydent Rosji po aneksji Krymu i rozpętaniu wojny na Ukrainie został zaakceptowany jako równorzędny światowy lider. [...] Pomysł Putina, by USA, Rosja, Francja, Chiny i Wielka Brytania spotkały się na forum ONZ w celu omówienia nowego globalnego ładu, został przyjęty z entuzjazmem przez prezydenta Francji, który od dłuższego czasu chce oprzeć bezpieczeństwo Europy na sojuszu z Moskwą, a nie Waszyngtonem. To dla Polski kolejna niepokojąca wiadomość." https://www.rp.pl/Komenta...erozolimie.html

"Od 1989 r. do 2016 r. Stany Zjednoczone były najpotężniejszym państwem na świecie, niemającym żadnych konkurentów. Zaprowadziliśmy nowy, liberalny porządek międzynarodowy, stając się zarazem jego głównym beneficjentem. Na okres ten przypada jednak szybki rozwój Chin, które powoli także stały się mocarstwem. Aż w końcu zaczęły w sposób fundamentalny zagrażać Ameryce i jej interesom bezpieczeństwa. Co więcej, Rosja – w latach 90. państwo pokonane, w stanie bliskim rozkładu – powstała z martwych. Wraz z dojściem do władzy Władimira Putina w 1999 r. nastąpiło odrodzenie rosyjskiej potęgi, nawet jeśli Moskwie daleko dziś do pozycji, jaką zajmował ZSRR. Świat jednobiegunowy, który wykrystalizował się po zakończeniu zimnej wojny, przeradza się więc w porządek wielobiegunowy." https://forsal.pl/swiat/rosja/artykuly/1450289,prof-mearsheimer-polacy-wspierajac-prozachodnie-dazenia-kijowa-narobili-sobie-klopotow-wywiad.html
Według Biblii w wyznaczonym przez Boga czasie powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela 11:29a Nowa Biblia Gdańska). Będzie to spektakularne widowisko, połączone z rozpadem nie tylko UE, lecz także NATO.
Następnie wybuchnie III WOJNA ŚWIATOWA (Dan.11:28-30a).

Odpowiedz do tematu