Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
O stanie/statusie tego Forum
Autor Wiadomość
Jachu 
cichy,pokorny

Wysłany: 2017-07-25, 16:52   O stanie/statusie tego Forum

Nadszedł czas,abym zwrócił uwagę na zaniechanie ze strony Właścicielki,jak i Administracji tegoż Forum. Stan taki zaczyna zniechęcać do pisywania/postowania na Nim,ponieważ mówiąc obrazowo "zielsko pleni się sielsko" i nikt nad tym nie panuje,a owe "zielsko"dokazuje ile i jak chce. Nie podoba mnie się to. Spędziłem na Forum sporo czasu,przez kilka lat,a obecnie dochodzę do wniosku,że nie mam ochoty karmić trolli,dawać im pożywkę do dalszego bytowania i psucia dla psucia.
Zatem jeżeli nie będzie odzewu ze strony Administracji,to aczkolwiek z żalem,ale ostatecznie zakończę swoją bytność i bywanie w tym miejscu. Wiem,że trolle chcą tryumfować i cieszą się już na tę okoliczność,bo troll to obrzydliwe stworzenie,-cieszy się z psucia Ja już nie będę im dawał pożywki. " I to by było na tyle" Acha,gwoli przypomnienia i przestrogi CYTAT słów JEZUSA

Mat. 12:36-37
36. Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny;
37. Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony.
(BG)

Z życzeniami Jachu
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

Henryk 

Wysłany: 2017-07-25, 18:44   Re: O stanie/statusie tego Forum

Jachu napisał/a:
,a owe "zielsko"dokazuje ile i jak chce.

Bardzo oględnie określiłeś wiadome osoby. :-D
Ja tez z dużym trudem- było nie było 9 lat mi tu strzeliło- rezygnuję z takiego towarzystwa.
Niech sami taplają się...
Pozdrawiam prawdziwych naśladowców Pana!

Jachu 
cichy,pokorny

Wysłany: 2017-07-25, 18:46   

2 Kor. 6:12-17
12. Nie u nas jest wam ciasno, ale ciasnota jest w sercach waszych;
13. Ponieważ zaś należy się odwzajemniać, przeto jak do dzieci mówię: Rozszerzcie i wy serca wasze!
14. Nie chodźcie w obcym jarzmie z niewiernymi; bo co ma wspólnego sprawiedliwość z nieprawością albo jakaż społeczność między światłością a ciemnością?
15. Albo jaka zgoda między Chrystusem a Belialem, albo co za dział ma wierzący z niewierzącym?
16. Jakiż układ między świątynią Bożą a bałwanami? Myśmy bowiem świątynią Boga żywego, jak powiedział Bóg: Zamieszkam w nich i będę się przechadzał pośród nich, I będę Bogiem ich, a oni będą ludem moim.
17. Dlatego wyjdźcie spośród nich i odłączcie się, mówi Pan, I nieczystego się nie dotykajcie; A Ja przyjmę was

(BW)
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

nesto 

Wyznanie: deizm
Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2017-07-25, 20:23   

Amen :-D

BoaDusiciel 

Wyznanie: Idealizm skrajnie materialistyczny
Wysłany: 2017-07-27, 10:41   Re: O stanie/statusie tego Forum

Jachu napisał/a:

Mat. 12:36-37
36. Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny;
37. Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony.
(BG)

Z życzeniami Jachu

No i w czym problem ?
Nadejdzie dzień sądny, to nastąpi osądzenie.
Czekaj spokojnie i nie wyrywaj się :->

Bobo 

Ostrzeżeń:
 3/3/4
Wysłany: 2017-07-27, 13:14   

BoaDusiciel napisał/a:
No i w czym problem ?

Jak w czym problem? Wszak tekst mówi o 'próżnym'. A ty nic tylko się tu wypróżniasz. Kogo cieszy twoje SRANIE na forum Biblijnym? TYLKO CIEBIE. Długo chcesz tak SRAĆ?

BoaDusiciel 

Wysłany: 2017-07-27, 13:31   

Kolega Bobo używa słów nieeleganckich.
Widocznie tylko takie rozumie :->
Kol. Bobo - czy Kolegę ktoś zmusza do bytności w miejscach wywołujących u Kolegi dyskomfort psychiczny ?

Bobo 

Ostrzeżeń:
 3/3/4
Wysłany: 2017-07-27, 14:24   

Zawsze tak mam. Idę np. do kina a tam ktoś w ciemności sika.
Idę wieczorkiem pięknym bulwarem, a tam ktoś w kącie SRA.
Jestem w restauracji a tam ktoś sobie rzygowinkę uprawia nad grzybkiem, który mu się wyślizgnął z powrotem na talerz.
To nie problem miejsca, ale tych, którzy włażą tam, gdzie nie trzeba, czyli niejaki Boa ze swoim gównem na forum biblijnym.

Jachu 
cichy,pokorny

Wysłany: 2017-07-27, 14:43   

Masz plusa. :-D

BTW Z węzami już tak jest,począwszy od tego pierwszego.

BoaDusiciel 

Wysłany: 2017-07-27, 15:06   

Bobo napisał/a:
Zawsze tak mam. Idę np. do kina a tam ktoś w ciemności sika.
Idę wieczorkiem pięknym bulwarem, a tam ktoś w kącie SRA.
Jestem w restauracji a tam ktoś sobie rzygowinkę uprawia nad grzybkiem, który mu się wyślizgnął z powrotem na talerz.
To nie problem miejsca, ale tych, którzy włażą tam, gdzie nie trzeba, czyli niejaki Boa ze swoim gównem na forum biblijnym.

:shock:
To dziwne, że akurat Kol. Bobo zawsze zdarzają się takie zdarzenia.
Na miejscu Kolegi uznałbym, że taka jest wola Jehowy :-)

nesto 

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2017-07-27, 15:08   

Bobo, forum biblijne nie jest TYLKO dla osób szalonych, takich jak ty.
Musisz zrozumieć, że twoje szaleństwo nie daje prawa, do blokowania treści wnoszonych przez osoby zdrowe psychicznie.
To twoje "gówno", "rzygowiny", "sranie" itp. dają świadectwo prawdziwej, tj. chamskiej twojej naturze.

Jachu, twój plus, świadczy o podobnym stanie umysłowym.

BoaDusiciel 

Wysłany: 2017-07-27, 15:12   

W dodatku nakazane mają cieszyć się z prześladowań, a nie cieszą się.
No bo chyba czują się prześladowani, skoro marudzą.
Czy Koledzy Bobo i Jachu przyjęli już uchodźców ( np. w postaci chrześcijan z Syrii ), jak nakazał Pan ?

Jachu 
cichy,pokorny

Wysłany: 2017-07-27, 15:22   

nesto napisał/a:
Bobo, forum biblijne nie jest TYLKO dla osób szalonych, takich jak ty.
Musisz zrozumieć, że twoje szaleństwo nie daje prawa, do blokowania treści wnoszonych przez osoby zdrowe psychicznie.
To twoje "gówno", "rzygowiny", "sranie" itp. dają świadectwo prawdziwej, tj. chamskiej twojej naturze.

Jachu, twój plus, świadczy o podobnym stanie umysłowym.

Zobacz w awatar jaki skradłeś. Aktor,to zawód,a złodziej to już nie jest zabawny,ale żałosny.

nesto 

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2017-07-27, 16:03   

Jachu, To zdjęcie polskiego aktora - świrze.

BoaDusiciel 

Wysłany: 2017-07-27, 16:11   

Jachu chyba zmienił zdanie, które miał jeszcze przedwczoraj, o 19.46 :-)
A propos: tu jest inne forum, gdzie adminem jest niejaki Bobo:
http://biblia.laa.pl/inde...6fe1f82795555fa
Czy to nie pazerność, jeśli ktoś ma swoje forum, a chce rządzić na cudzym ? :->

Odpowiedz do tematu