Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
O stanie/statusie tego Forum
Autor Wiadomość
nesto 

Wyznanie: deizm
Wysłany: 2017-07-28, 22:02   

A może to zwyczajny kłamca jest? Albo psychol?
Albo i jedno i drugie? :aaa: :mrgreen:

Queza 

Pomogła: 84 razy
Wysłany: 2017-07-28, 22:22   

BoaDusiciel napisał/a:
Jachu w ciągu paru dni postarzał się o 15 lat :shock:
Jeszcze przedwczoraj miał 71, a dziś już 86.
Jak ten czas leci :->

:lol: :lol:

Eutychus 
Rzymian 14:4

Wyznanie: Zrzeszenie Wolnych Badaczy Pisma Świętego
Wysłany: 2017-07-28, 23:19   

nesto napisał/a:
Na dodatek nazywasz mnie złodziejem, co świadczy o tym, że jesteś idiotą i kłamcą :mrgreen:

Z tego wynika, że i pobratymcę z waszej watahy, też masz za idiotę i kłamcę, jako że parę postów wyżej
booris napisał/a:
Od tego czasu jeden z uzytkownikow Forum mnie nie lubi,gdyz sie okazalo,ze jego awatar pochodzi z takiego samego zrodla ,czyli jest kradziony. :-D

Czyżby bratobójcza wojenka w stylu Adrian <> dyktatorek_drabinkowy? :mrgreen:
Gość Czy śmiertelnik może być sprawiedliwszy niż Bóg, a człowiek czystszy niż jego Stwórca? (Hi 4:17)

booris

Wyznanie: Dub & Motocykl
Wysłany: 2017-07-29, 09:41   

Eutychus napisał/a:
booris napisał/a:
Od tego czasu jeden z uzytkownikow Forum mnie nie lubi,gdyz sie okazalo,ze jego awatar pochodzi z takiego samego zrodla ,czyli jest kradziony.

Czyżby bratobójcza wojenka w stylu Adrian <> dyktatorek_drabinkowy?

"O wilku mowa..." :-D Moze nam powiesz w jaki sposob stales sie posiadaczem swojego awatara,Eutychusie? :-D

.Cyprian. 

Wysłany: 2017-07-29, 11:37   

O stanie/statusie tego Forum - moje spostrzeżenia.

Jak przyszedłem tu 5 lat temu zauważyć można było silnie rozwiniętą administrację forum. Praktycznie każdego dnia ktoś z administracji zaglądał i pilnował.

Były kłótnie, były wojenki, ale gdy tylko pewne granice zostały przekroczone, administracja wkraczała i uspokajała sytuację. Były potem pretensje, i mnie się zdarzało je mieć, ale "jakoś to przechodziło i się szło dalej". Nie do pomyślenia byłoby wtedy pisanie w stylu nesto, BoaDusiciela, RN. Ówczesna administracja szybko by zadziałała i ukróciła takie postępowanie. Teraz jest inaczej. Pewne granice kiedyś tam zostały przekroczone - a teraz oglądamy tego daleko zaszłe skutki.

Administracji teraz w ogóle nie ma. Jedyną rzeczą, dzięki której forum jeszcze funkcjonuje to fakt, że aktywacja kont nie jest automatyczna, tylko "ręczna". Dlatego nie ma nagłego wysypu trolli, którzy na pewno zlecieliby się, gdyby wiedzieli, że administracja nie działa. A dlaczego administracji nie ma? Bo każdy ma swoje problemy, swoje troski dnia zwykłego. Nikt też nie chce sobie brać dodatkowo na głowę problemu nieustannego użerania się z innymi. Teraz ludzie bardziej się wycofują. Coraz więcej takiego typu implozji obserwuję w realu.

I w ogóle użytkowników coraz mniej. Jak tu przyszedłem, to znałem tylko tych, którzy poruszali się w interesującej i mnie tematyce. Innych z innych działów - nie znałem (w sensie forumowego znania) - tak dużo było udzielających się. A teraz - pasek krótki: Przez ostatnie 24 godziny byli na forum: .Cyprian., 9RP, Albertus, BoaDusiciel, booris, chryzolit, Daniel_dn, Listek, LwiPazur, Małgorzata.., Manna z nieba, nesto, Queza, radek, rol23, Stary koń, tropiciel.

W ogóle fora zaczynają zamierać. Oto, co pisze pewien "nasz znajomy", który poczynił określone obserwacje na swoim własnym forum*, tytułując nawet "Pozostawiam forum, które obecnie jest niemal martwe"*:

* tww u siebie napisał/a:

...
Czytanie na forum to wielki problem. Większość ludzi nie ma na nic czasu i pobieżnie przelatuje przez wiadomości.
...
Fora chyba się już przejadły.

* - UWAGA - nie polecam tego forum.

Tak to jest obecnie z forami.

Jachu 
cichy,pokorny

Wysłany: 2017-07-29, 12:59   

Jak się człowiek zorientuje z kim ma do czynienia,to z przezorności chce się odciąć od "określonego towarzystwa",a nawet powodowany tym,że słaba,a wręcz nieobecna jest administracja Forum,zaciera za sobą ślady,jakie może,aby trolle były co najmniej na długość wyciągniętej ręki.

Te forum już jest "skopane",chociaż z rozpędu nosi nazwę biblijne. Ratuj się kto nie chce się pokalać. :bardzo_smutny: :bardzo_smutny: :bardzo_smutny:
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

.Cyprian. 

Wysłany: 2017-07-29, 14:31   

Popatrzcie na statystykę postów w 2017 roku. Praktycznie w każdym miesiącu najsłabsza od ok. 10 lat. Tylko w lutym przebiło 2000. Tak na wielu forach jest.

nesto 

Wysłany: 2017-07-29, 15:15   

Jachu napisał/a:
Ratuj się kto nie chce się pokalać.

Używasz słów obelżywych i klaskasz chamowi Bobo, gdy ten ich używa, a teraz uciekasz, żeby się nie pokalać.
Ot chrześcijanin :-D

Henryk 

Wysłany: 2017-07-29, 16:04   

nesto napisał/a:
Używasz słów obelżywych i ...

Kiedyś nazywałem Go pajacem. Okazuje się że zwyczajny matoł.

Nie ma w polskim słowniku słów, aby oględniej określić nesto.

BoaDusiciel 

Wyznanie: Idealizm skrajnie materialistyczny
Wysłany: 2017-07-29, 16:28   

Ja byłbym za tym, żeby administracja usunęła wszystkich piszących teksty nie związane z Biblią.
Np. Jachu, Henryk, Bobo.
Oni od dłuższego czasu piszą całkiem off - topic.
Nawet nie chcą wypowiedzieć się w temacie "jakiej orientacji seksualnej był Jezus", a jest to temat niewątpliwie biblijny, bo Jezus jest postacią biblijną, tak Mi się przynajmniej zdaje.
To tak jak z PiSiorami, którzy psują różne rzeczy, a potem mają pretensje że ktoś wyraża swoje zdanie :->

Henryk 

Wysłany: 2017-07-29, 16:35   

BoaDusiciel napisał/a:
Nawet nie chcą wypowiedzieć się w temacie "jakiej orientacji seksualnej był Jezus", a jest to temat niewątpliwie biblijny,

Oj, rozbrykał się następny...

Powiedział mi, że nie jesteś w jego guście. :crazy:

nesto 

Wysłany: 2017-07-29, 17:00   

Henryk napisał/a:
nesto napisał/a:
Używasz słów obelżywych i ...

Kiedyś nazywałem Go pajacem. Okazuje się że zwyczajny matoł.

Nie ma w polskim słowniku słów, aby oględniej określić nesto.

A ja ciebie kocham, bo Jezus tak nauczał :-D

Henryk 

Wysłany: 2017-07-29, 17:07   

nesto napisał/a:

Ja Ciebie też.
Jedynie trzymaj ręce z daleka! :mrgreen:

Eutychus 
Rzymian 14:4

Wyznanie: Zrzeszenie Wolnych Badaczy Pisma Świętego
Wysłany: 2017-07-29, 17:18   

booris napisał/a:
"O wilku mowa..." :-D Moze nam powiesz w jaki sposob stales sie posiadaczem swojego awatara,Eutychusie? :-D

Hmm, jakaś amnezja? Przecież sam
booris napisał/a:
[...] na temat awatara nesto [...] sie okazalo,ze jego awatar [Eutychusa] pochodzi z takiego samego zrodla [jak awatar nesto] ,czyli jest [jakoby] kradziony. [jak awatar nesto] :-D

Często zdarza się boorisowi, zapominać co wcześniej powiedział/napisał? Współczuję.
Jednak jeśli booris ma nieodparte powołanie do zadawania "mądrych" pytań, to niech się realizuje w swoim powołaniu.
Ale na dalsze odpowiedzi niech raczej nie liczy. Od "inteligientnych dyskusji", ma booris na forum, liczne grono pobratymców a nawet wielbicieli.
Gość Czy śmiertelnik może być sprawiedliwszy niż Bóg, a człowiek czystszy niż jego Stwórca? (Hi 4:17)

nesto 

Wysłany: 2017-07-29, 17:41   

Henryk napisał/a:
nesto napisał/a:

Ja Ciebie też.
Jedynie trzymaj ręce z daleka! :mrgreen:

Gdy będziesz już po codziennej porcji lekarstw i w Tworkach nastanie poobiednia sjesta, zrozumiesz, że jestem po drugiej stronie łącza internetowego i moje ręce ci nie zagrażają.. :-D

Odpowiedz do tematu