Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
maryjny spirytyzm
Autor Wiadomość
Pietnas 
Krzyż i sztylet


Wyznanie: Protestant
Pomógł: 1 raz
Wiek: 67
Dołączył: 16 Gru 2012
Posty: 197
Wysłany: 2017-10-23, 08:34   

Pietnas napisał/a:
Cóż z tego, skoro ta figurka tam przy końcu (5 min 40 sek) to jak kij w mrowisko albo jak pomieszanie wody z ogniem; one nigdy się nie połączą!

Biblia mówi: ""A że widziałeś żelazo zmieszane z gliniastą ziemią, znaczy: zmieszają się z sobą, lecz jeden nie będzie się trzymał drugiego, tak jak żelazo nie może się zmieszać z gliną. Za dni tych królów Bóg niebios stworzy królestwo, które na wieki nie będzie zniszczone, a królestwo to nie przejdzie na inny lud; zniszczy i usunie wszystkie owe królestwa, lecz samo ostoi się na wieki."" (Ks. Daniela 2:41-47)
Jakie to Bóg niebios stworzy/stworzył królestwo? Imię Jezus, Jezus Zbawca dzierży władzę niepodzielną. Tylko w tym imieniu i wszystkim co się w tym imieniu mieści/zawiera mamy dostęp do Boga Ojca. Nie ma innego imienia pod niebem... (Dzieje Apost. 4:12)
_________________
Biblię napisali lidzie którzy spotkali Boga. Pisali dla swojego pokolenia wprawdzie, ale my współcześni korzystamy z tego Słowa, zwłaszcza chrześcijanie.
www.pozdrowienie.vgh.pl
 
 
karol210


Pomógł: 27 razy
Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 916
Wysłany: 2017-10-24, 23:41   

Jezus odebral klucze do szeolu tj otchlanii i nie ma co sie sprzeczac ze Maria sie wstawia za nami tak samo jak wstawila sie za goscmi weselnymi do Jezusa by przemienil dla wesela wode w wino...mimo ze Jego czas nie nadszedl z mocą Ducha Św i tym samym byla madrosć prosby ze tak sie stalo.
Prośba okazala sie sluszna
_________________
Refleksja:

https://youtu.be/zfusL3xTKn4

http://m.ulub.pl/wojxsP7O...mnie-przyjmiesz
 
 
Pietnas 
Krzyż i sztylet


Wyznanie: Protestant
Pomógł: 1 raz
Wiek: 67
Dołączył: 16 Gru 2012
Posty: 197
Wysłany: 2017-10-27, 19:16   

karol210 napisał/a:
Jezus odebral klucze do szeolu tj otchlanii

Amen. Amen!!
karol210 napisał/a:
nie ma co sie sprzeczac

Dokładnie karol210, i mnie nie o to chodzi. Chodzi o Prawdę, liczą się Fakty. Kiedyś, w starym moim życiu, gdy zaczęły otwierać mi się oczy, najważniejszą było dla mnie znaleźć prawdę w danej sprawie, szedłem na całego aby zwyciężała sprawiedliwość. ale nadszedł dla mnie taki czas, że wyrósł przede mną mur nie do przebycia! I wtedy Bóg Żywy przyszedł mi z pomocą i dziś ten nie do przebycia mur jest poza mną. Co tu powiesz? Ap. Paweł w starym życiu prześladował, zabijał. I co powiesz? Oczywiście to wszystko w skrócie, ocean do kropli. Więcej szczegółów ap. Pawła w Dziejach Apostolskich, moich na mojej www, możemy korespondować.

karol210 napisał/a:
Maria sie wstawia za nami tak samo jak wstawila sie za goscmi weselnymi do Jezusa by przemienil dla wesela wode w wino...mimo ze Jego czas nie nadszedl z mocą Ducha Św i tym samym byla madrosć prosby ze tak sie stalo.
Prośba okazala sie sluszna

karol210, proszę Cię, skończ ludziom mieszać w głowach, a nie chodzi mi o wywyższanie się nad ciebie gdy to mówię. Proszę w imieniu Jezusa Zbawcy, skończ.
Bo to Twoje porównanie, takie mądre, logiczne: "wstawia się za nami tak samo jak...". No akurat! Właśnie że NIE!! tak samo. Jezus to zupeeeeełnie ktoś INNY, ZUPEŁNIE!!! Bo Jezus to Bóg. On Marię stworzył, zbawił. On jej dał życie, nie ona jemu - tak jak wszystkim innym ludziom, aniołom, stworzeniom. Karol210 ogarnij się!
_________________
Biblię napisali lidzie którzy spotkali Boga. Pisali dla swojego pokolenia wprawdzie, ale my współcześni korzystamy z tego Słowa, zwłaszcza chrześcijanie.
www.pozdrowienie.vgh.pl
 
 
karol210


Pomógł: 27 razy
Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 916
Wysłany: 2017-10-29, 13:10   

6Chociaż Maria jest święta i ma być poważana, jednakże nie jest przeznaczona by ją czcić".(fragmenty z Panarion 79 - 3.2:4 oraz 3.2:7)

Pelna zgodnosc to tak jak sanktuarium Maryi nazwa a modlą sie do Boga.

Jan Paweł II byl w ogromnym bledzie? a i Wąwolnica miejsce cudów a zapytam Cię :
Gdzie są Ci wszyscy swieci zyjący duchowo?
Gdzie są Ci ktorzy wstapili do nieba?
Czy św Szczepan zmarł w Szeolu gdy zyl duchowo?Zaden sąd po smierci go nie dotyczy i zyje zawsze bo z Panem ktory ma klucze Szeolu.

Tylko nierozwazajmy o Niebie gdzie mieszka sam Bóg :)

Trzecie niebo przedsionek nieba.

Hmmm gdzie sa wlasnie Ci co do nieba wstapili? Nie mowie juz o Maryi np.Eliasz?

PS: Biblię znamy mów wyjasniajaco na pytania bez cytatow
_________________
Refleksja:

https://youtu.be/zfusL3xTKn4

http://m.ulub.pl/wojxsP7O...mnie-przyjmiesz
 
 
Pietnas 
Krzyż i sztylet


Wyznanie: Protestant
Pomógł: 1 raz
Wiek: 67
Dołączył: 16 Gru 2012
Posty: 197
Wysłany: 2017-11-02, 03:30   

karol210 - słuchałem tę pieśń, którą masz w stopce - wzrusza. I like his voice. zetknąłem się wcześniej z jego muzyką. Tylko dlaczego "Czy mnie przyjmiesz" Czy Jezus mógł/może coś więcej niż Golgota? Uważam, że Golgota to najlepszy dowód, że przyjął. Teraz człowieka ruch - czy człowiek Go przyjmie, ten który nie przyjął. Ale karol210, to tak na marginesie.

Karol, żeby nie okazało się, że na daremno tracimy tu czas, formalne pytanie:
Czy dobrze jesteś zapoznany z moim założonym tu postem. Odpowiedz, bo mam wątpliwości (nie ze względu na ostatnią Twoją odpowiedź, tak ogólnie). Jeżeli potwierdzisz, potem zajmę się ostatnią twoją odpowiedzią. Na razie z góry dziękuję.
Poniżej przypominam ten post:

"" https://www.youtube.com/watch?v=QyEf-8u2yOE
Link powyżej to przepięęęęęęękna pieśń!! Zatytułowana: "Jezus drogą - tak mnie skrusz"
Cóż z tego, skoro ta figurka tam przy końcu (5 min 40 sek) to jak kij w mrowisko albo jak pomieszanie wody z ogniem; one nigdy się nie połączą!
Tymi młodymi księżmi rządzą ich matki które ich urodziły - dlatego ta nasza maryjka ma się tu tak wciąż dobrze.
Dziś w radiu M słyszałem: "Maria was widzi". To bzdety do potęgi n-tej! To zwyczajny spirytyzm i okultyzm! (oczywiście kobieca audycja, same panie).
Skąd potem ci wierni tam, ta kochana młodzież, mają rozpoznać swojego Zbawcy, który oddał życie za nich i zapłacił za nasze grzechy, zapłacił swoją krwią i życiem!?
Polacy księża! Pan Jezus powiedział: ""Kto miłuje ojca albo matkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godzien"" Mat 10:37
Polacy! W Polsce nastaje czas panowania Chrystusa. Żyjemy w dobie podziału polskiego katolicyzmu na maryjny i Chrystusowy.
Zdecyduj się, kto bardziej ci potrzebny; dziś jest ten czas! ""
_________________
Biblię napisali lidzie którzy spotkali Boga. Pisali dla swojego pokolenia wprawdzie, ale my współcześni korzystamy z tego Słowa, zwłaszcza chrześcijanie.
www.pozdrowienie.vgh.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10