Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Muzeum Polin naucza, że to Żydzi założyli Polskę
Autor Wiadomość
wuka 

Pomogła: 255 razy
Wysłany: 2019-04-06, 13:30   Muzeum Polin naucza, że to Żydzi założyli Polskę

Tytuł artykułu pochodzi z: https://wolnemedia.net/muzeum-polin-naucza-ze-to-zydzi-zalozyli-polske/
Radzę przeczytać.
Jestem oburzona i wkurzona. Ktoś tu idzie ciut za daleko i jak nie zaczniemy - Polacy, działać to nas zjedzą w butach. A może już zjedli. :mrgreen: :crazy:

Jachu 
cichy,pokorny

Wysłany: 2019-04-06, 16:02   

https://www.youtube.com/watch?v=kYucbh-3_R0
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

wuka 

Wysłany: 2019-04-07, 09:43   

Jachu napisał/a:
https://www.youtube.com/watch?v=kYucbh-3_R0

Dzięki za link. Będę śledzić kanał.
Moje pytanie brzmi: co możemy zrobić, my oburzeni obywatele, aby urwać łeb tym sytuacjom.
Bo raczej na działanie rządów (mówię tu o jakimkolwiek polskim rządzie) nie ma co liczyć.
Na temat obecności obcych (amerykańskich) wojsk na naszym terenie mam skrajnie złą opinię, ale pewnie nie ma co się produkować.

wuka 

Wysłany: 2019-04-07, 10:23   

Tu mamy kolejną wisienkę na torcie w sprawie obecności wojsk u naszych południowych sąsiadów. Oni chociaż odważyli się protestować. Przeczytajcie artykuł i popatrzcie na zdjęcie (na podpis zdjęcia)
https://wolnemedia.net/slowacy-przeciwko-umowie-z-amerykanami/

Jachu 
cichy,pokorny

Wysłany: 2019-04-07, 14:37   

1 Tym. 6:10-11
10. Albowiem korzeniem wszelkiego zła jest miłość pieniędzy; niektórzy, ulegając jej, zboczyli z drogi wiary i uwikłali się sami w przeróżne cierpienia.
11. Ale ty, człowiecze Boży, unikaj tego, a zabiegaj o sprawiedliwość, pobożność, wiarę, miłość, cierpliwość, łagodność.

(BW)

Tego brakuje tym,którzy na pieniądzu zasadzają swoje istnienie i działanie,
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

wuka 

Wysłany: 2019-04-07, 15:15   

Jachu napisał/a:
1 Tym. 6:10-11
10. Albowiem korzeniem wszelkiego zła jest miłość pieniędzy; niektórzy, ulegając jej, zboczyli z drogi wiary i uwikłali się sami w przeróżne cierpienia.
11. Ale ty, człowiecze Boży, unikaj tego, a zabiegaj o sprawiedliwość, pobożność, wiarę, miłość, cierpliwość, łagodność.

(BW)

Tego brakuje tym,którzy na pieniądzu zasadzają swoje istnienie i działanie,

Chyba jestem jakaś głupia. Nie wiem o co chodzi ci z tym cytatem. Czy normalna rozmowa (bez religijnych odnośników) tak bardzo trudna jest? Po co mieszać jakieś cytaty i to Pawła do Tymoteusza. Co ma piernik do wiatraka. Co mają bazy amerykańskie do listu pawłowego. No mnie ręce opadają. Chyba sobie odpuszczę to forum.

Jachu 
cichy,pokorny

Wysłany: 2019-04-07, 17:06   

wuka napisał/a:
Chyba jestem jakaś głupia. Nie wiem o co chodzi ci z tym cytatem. Czy normalna rozmowa (bez religijnych odnośników) tak bardzo trudna jest? Po co mieszać jakieś cytaty i to Pawła do Tymoteusza. Co ma piernik do wiatraka. Co mają bazy amerykańskie do listu pawłowego. No mnie ręce opadają. Chyba sobie odpuszczę to forum.

E tam,zaraz chcesz opuszczać Forum???

Przecież o "miłość do pieniędzy" tu chodzi,a nie miłość do Polski.
Kiedyś ukuto takie przysłowie: "Za pieniądze ksiądz się modli,za pieniądze lud się podli"
Jak jasno widać,chodzi o pieniądze (z Polski)

Odpowiedz do tematu