Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kansyheniek
2019-07-07, 20:56
Strategia teokratyczna, czyli jak nie zostałem ŚJ
Autor Wiadomość
BoaDusiciel 

Wyznanie: Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
Pomógł: 216 razy
Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 5384
Wysłany: 2019-07-07, 07:05   

Cz. III. Pozostałe osoby.
Jak już wspomniałem, w firmie było kilku ŚJ. Poznałem ich, bo przychodzili do Pani Dzidzi.
Były to te 2 panie od afery finansowej, z których jedna poszła siedzieć, a druga musiała odejść z firmy oraz jeszcze 2 inne panie i pan. Te panie i pan były tak tępe, że obniżały średni poziom inteligencji ŚJ, który - jak powszechnie wiadomo - nie jest wysoki.
Nie będziemy się nimi zajmować.
Wspomniałem też o rozpuszczonym synu jedynaku. Syn był wykorzystywany przez Dzidzię w rozgrywkach z ojcem oraz wykorzystywał matkę do własnych interesów. Generalnie interesowały go samochody BMW, młode dziewczyny i pieniądze. Nim też nie będziemy się zajmować.
Mąż Dzidzi prowadził firmę remontową i tak się złożyło, że realizował prace w mojej ( i Dzidzi ) firmie.
Pewnego razu przyszedł do roboty i umarł. Było to już po rozwodzie. Skoro umarł, to nim też nie będziemy się zajmować ;-)
Był jeszcze adwokat ( ŚJ ), prowadzący sprawę rozwodową Dzidzi. W związku z tą sprawą powstała niezręczna sytuacja, bo Dzidzia chyba myślała, że adwokat pracuje za friko :mrgreen:
W każdym razie byłem mimowolnym uczestnikiem sprzeczki, podczas której Dzidzia krzyczała do adwokata: bracie, nie tak się umawialiśmy, nie tak, bracie !!! :roll:
Cdn. 8-)
_________________
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
 
 
Bobo 


Pomógł: 551 razy
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 13647
Wysłany: 2019-07-07, 11:31   

Ciekawa forma! 3/4 postu którym nie będziemy się 'zajmować'!
Pani Dzidzia opowiedziała mi sporo o koledze z pracy, który siedział z nią w jednym pokoju w pracy. Mam powtórzyć? Tylko, że wyjdzie bajzel (o który, spodziewam się, zabiega gupielok BoaDusiciel)
_________________
Oszołomstwu mówię NIE!
 
 
BoaDusiciel 

Wyznanie: Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
Pomógł: 216 razy
Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 5384
Wysłany: 2019-07-07, 11:54   

Tak, powtórz, bardzo proszę :-)
No i co teraz, strategu teokratyczny ? :lol:
Swoją drogą to ciekawe, że Bobo, który nazywa użytkowników głupcami, domaga się interwencji moderatora. Masochizm, albo co ...
To dodatkowo świadczy o tym, że status umysłowy przeciętnego ŚJ jest gorszy od statusu umysłowego przeciętnego katolika :mrgreen:
Wiesz Bobo, co myślę ? Otóż myślę, że ty wiesz, że to co piszę jest prawdą.
I tej prawdy nie możesz znieść
. No ale to twój problem, ewentualnie twój i Jehowy.
Sorki, ale jestem na wycieczce rowerowej i jeszcze 25 km przede mną. No to do później :xhehe:
_________________
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
 
 
bonhart 
bonhart

Pomógł: 59 razy
Wiek: 55
Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 1752
Skąd: lodz
Wysłany: 2019-07-07, 12:03   

Bobo - gdzie się tacy rodzą ? ;-)

bonhart
_________________
ss
 
 
Bobo 


Pomógł: 551 razy
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 13647
Wysłany: 2019-07-07, 12:49   

bonhart napisał/a:
Bobo - gdzie się tacy rodzą ? ;-)

Jeśli pytasz o BoaDusiciela to oni się tacy nie rodzą. Z czasem chcą tacy być. Gdyby się tacy rodzili, to może jakoś bym zrozumiał ten styl, ale pewni ludziska CHCĄ być złośliwi, nieprzejednani, zawzięci itd. że w tym swoim głupstwie nawet widzą jakąś satysfakcję, rozkosz czy chlubę. Forum daje im taką szansę BYĆ. Wyobraź sobie, że w realu ktoś cię spotyka na ulicy i klepie takie gadki jak BoaDusiciel... olejesz albo dasz mu w zęby. Fora mu tego oszczędzają. ON o tym wie. Dlatego istnieje.
_________________
Oszołomstwu mówię NIE!
 
 
Bobo 


Pomógł: 551 razy
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 13647
Wysłany: 2019-07-07, 12:59   

BoaDusiciel napisał/a:
Tak, powtórz, bardzo proszę :-)
No i co teraz, strategu teokratyczny ? :lol:

No dziękuję za pozwolenie! Wiedziałem, że bajzel cię kręci!
BoaDusiciel napisał/a:
Swoją drogą to ciekawe, że Bobo, który nazywa użytkowników głupcami, domaga się interwencji moderatora.

No bo do czego mam się odwoływać? Mogę wezwać straż pożarną, będzie lepiej? Może urząd celny? :roll:
Z drugiej strony BoaDusiciel wie, że tak czy siak się śmieje, że odwoływanie się do moderacji nic nie da bo jej tutaj nie ma. Dlatego takie hi, hi, ha, ha sobie robi.
BoaDusiciel napisał/a:
Wiesz Bobo, co myślę ? Otóż myślę, że ty wiesz, że to co piszę jest prawdą.

Oczywiście robisz się teraz głupawo za Jezusa i naprawdę wiesz co ktoś myśli. A wiesz co ja sobie myślę? Myślę, że dobrze wiesz, że dopóki na forum nie ma solidnej moderacji będziesz sobie robił drakę co, swoją stroną, naprawdę świetnie Tobie wychodzi. Tylko, że sra..e ma to do siebie, że kiedyś się kończy. Zapewne też o tym wiesz, ale co ci z tego... zawsze znajdą się jakieś fora w Internecie, które uraczysz swoją osobą. Wszyscy wtedy będą szczęśliwi.
_________________
Oszołomstwu mówię NIE!
 
 
bonhart 
bonhart

Pomógł: 59 razy
Wiek: 55
Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 1752
Skąd: lodz
Wysłany: 2019-07-07, 13:09   

Bobo Ja myślę że to problem emocjonalny. ;-) Tylko aż tak?

bonhart
_________________
ss
 
 
Bobo 


Pomógł: 551 razy
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 13647
Wysłany: 2019-07-07, 13:22   

bonhart napisał/a:
Bobo Ja myślę że to problem emocjonalny. ;-) Tylko aż tak?

Oj tam, oj tam! Jaki emocjonalny. BoaDusiciel z zimną krwią, bez emocjii wali takie teksty, ale jakoś NIKT NIC z TYM nie chce zrobić. Jak już pisałem, jest popyt na takie teksty, ludzie nie reagują. W realu owszem, nie pozwolisz sobie na takie traktowanie, na forum już tak. Dlaczego, pytam? Z zimną krwią, serio, bez emocji pokazuję głupotę niektórych wpisujących tutaj.
Nie wykluczam, że moderacja również może mieć popyt na takie wpisy i będzie je tolerować. Tylko po co komu takie forum? Myślałby kto, ze ktoś chcąc naprawdę porozmawiać o Biblii tu wejdzie. Boa go obszczy, a booris wyśmieje. Od kilku lat wiadomo, że na forum tutejsze wchodzą propagatorzy swoich fantazji (czytaj: schizy) a z drugiej prześmiewcy z tych pierwszych.
_________________
Oszołomstwu mówię NIE!
 
 
BoaDusiciel 

Wyznanie: Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
Pomógł: 216 razy
Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 5384
Wysłany: 2019-07-07, 13:47   

Bobo nawet tu stosuje strategię teokratyczną.
Niby domaga się interwencji moderatora, bo sądzi że skoro się domaga, to moderator nie zauważy że to Bobo wyzywa userów od głupców.
Taki spryciarz. Dojdzie wysoko wśród SJ :mrgreen:
Bobo - napisz co ci sprawia problem w moim opowiadaniu. Przecież nie piszę o tobie, a to co piszę jest prawdą. Z czym masz problem ? :->
_________________
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
 
 
BoaDusiciel 

Wyznanie: Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
Pomógł: 216 razy
Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 5384
Wysłany: 2019-07-07, 13:49   

bonhart napisał/a:
Bobo Ja myślę że to problem emocjonalny. ;-) Tylko aż tak?

bonhart


Problem emocjonalny mają ci, którzy podpisują się pod każdym swoim postem, mimo że bez tego wiadomo, że to ich post :lol:
_________________
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
 
 
RM 

Wyznanie: Unitarianizm jest błędem
Pomógł: 157 razy
Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 3253
Wysłany: 2019-07-07, 13:53   

Kurczę, właśnie niedawno w moim ulubionym temacie zaczął pisać synek Dzidzi. Co robić?
 
 
Bobo 


Pomógł: 551 razy
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 13647
Wysłany: 2019-07-07, 13:57   

BoaDusiciel napisał/a:
Bobo nawet tu stosuje strategię teokratyczną.

Boa stosuje sprytniejszą strategię, wie, że nazywając konkretną osobę mało inteligentną to by podpadł, dlatego nazywa całą grupę jako nieinteligentną wtedy jest ok.
Boa wie, że gdyby zabił człowieka to poszedłby siedzieć, ale ma świadomość, że gdyby to samo zrobił z tysiącem ludzi jako generał, to byłby bohaterem. Więc jak już to obrażać nie jednego człowieka ale całą jego społeczność. Zdaje się, że regulamin też coś na ten temat zawiera.
BoaDusiciel napisał/a:
Problem emocjonalny mają ci, którzy podpisują się pod każdym swoim postem, mimo że bez tego wiadomo, że to ich post :lol:

Bonhart, widzisz, i tak czy siak, tobie też się dostanie sraka. Bo On już tak ma.
_________________
Oszołomstwu mówię NIE!
 
 
BoaDusiciel 

Wyznanie: Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
Pomógł: 216 razy
Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 5384
Wysłany: 2019-07-07, 14:20   

No widzicie jak Bobo doskonale zna zasady strategii teokratycznej ? :mrgreen:
A jak sądzisz Bobo - po co taki bonhart podpisuje się pod każdym swoim postem, mimo że przecież wiadomo, że to jego post ? :-)
A to "ss" w jego podpisie co znaczy ?
_________________
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
 
 
BoaDusiciel 

Wyznanie: Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
Pomógł: 216 razy
Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 5384
Wysłany: 2019-07-07, 14:24   

RM napisał/a:
Kurczę, właśnie niedawno w moim ulubionym temacie zaczął pisać synek Dzidzi. Co robić?

Który to ten twój ulubiony temat, bo przypadkiem nie wiem ... :roll:
_________________
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
 
 
bonhart 
bonhart

Pomógł: 59 razy
Wiek: 55
Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 1752
Skąd: lodz
Wysłany: 2019-07-07, 14:27   

Bobo
Cytat:
Bonhart, widzisz, i tak czy siak, tobie też się dostanie sraka. Bo On już tak ma.
Spoko - to tylko 'żyworodny gad' a wiadomo jest że gady mają specyficzne małe móżdżki.

Co ja bonhart na to poradzę? 'spowolniona ewolucja' albo zapomniany fragment 'stwarzania' zapewne ;-)

Tego nie zmienisz Bobo, ja też :-/

bonhart
_________________
ss
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11