Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Żydzi i Chrześcijanie
Autor Wiadomość
George 


Wyznanie: NAZAREJCZYK
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 1464
Wysłany: 2019-07-21, 03:28   Żydzi i Chrześcijanie

Żydzi i Chrześcijanie

Od Faryzeusza Pawła do Berii.

https://niezaleznemediapodlasia.pl/jedwabne-geszefty/katyn/?fbclid=IwAR0rld2W-I9KU7fQmPiAtIk_advX3pqK0rdB46v9OLUJQ2D6KRr37ZM5waw


Katyń

Polskich oficerów nie rozstrzelali Rosjanie. Sprawdzaliśmy przynależność etniczną enkawudzistów -wykonawców wyroku. Wszyscy byli syjonistami i wypełniali rozkazy sobie podobnych

Bardzo ważna informacje podał pan Aleksander Barkaszow w roku 1994 lider partii o nazwie Rosyjska Jedność Narodowa. W wypowiedzi dla życia Warszawy z 4 października 1994r. stwierdził:

„Wiem, jaka tragedia jest dla was sprawa, katyńska, ale oświadczam :

Polskich oficerów nie rozstrzelali Rosjanie. Sprawdzaliśmy przynależność etniczną enkawudzistów -wykonawców wyroku. Wszyscy byli syjonistami i wypełniali rozkazy sobie podobnych, stojących wyżej w ówczesnej hierarchii. Rosjanie są z natury przyjaźnie nastawieni do Polski.”

Szokujące wyznania – Izraelska prasa donosi o żydach, którzy wymordowali Polaków (tłumaczenie z ameryk.; Trust at Last; nr 336)Do wymordowania Polaków w Katyniu, Stalin wybrał żydów. W rezultacie paktu nazistowsko sowieckiego z 1939 roku Sowieci zajęli wschodnia, a Niemcy zachodnia połowę Polski.

Tajna policja Stalina, NKWD (dzisiaj zwana KGB) systematycznie przeczesywała miasta znajdujące się pod jej kontrola.Miała rozkazy, aby dokonywać obławy na wszystkich tych, którzy mogli być antykomunistycznymi działaczami w przeszłości.

Aresztowali ok. 15.000 Polaków. 10.000 stanowili oficerowie armii polskiej, pozostałe 5.000 to cywile: lekarze, prawnicy, dziennikarze,przemysłowcy,biznesmeni, profesorowie wyższych uczelni, księża, a nawet nauczyciele szkół średnich Przetransportowano ich do trzech obozów koncentracyjnych w Rosji. Znamy jedynie los więźniów z obozu w Kozielsku,ponieważ ich ciała odkryte zostały w Katyniu przez Niemców w 1943r. Sowieci ostatnio przyznali się do swojej odpowiedzialności za te ohydna zbrodnie,po próbie przypisania jej Niemcom, w ciągu minionych 46 lat.

Stalin był przekonany,że ci wykształceni przywódcy polscy mogą pierwszego dnia przeszkodzić jego planom skomunizowania okupowanego terytorium. Stanowili utalentowana elitę narodu, co automatycznie czyniło ich niebezpiecznymi dla stalinowskich planów zniewolenia kolejnego podbitego narodu.

KTO ZAMORDOWAŁ POLAKÓW ?

Rzeź 15.000 niewinnych ludzi jest makabrycznym zadaniem nawet dla najbardziej zatwardziałego oprawcy.Stalin zwrócił się do głowy tajnej policji sowieckiej,żyda Ławrentija Berii. Obaj przedyskutowali masowe morderstwo i zdecydowali,że powinno to być wyłącznie zadaniem żydów, którzy zajmowali czołowe stanowiska w tajnym aparacie. Ich odwieczna nienawiść do katolickich Polaków była powszechnie znana.

Polakom w Kozielsku powiedziano, że będą odesłani do domu jako wolni ludzie. Pozwolono im radośnie to uczcić w noc poprzedzającą ich wyjazd pociągiem. Salwy i okrzyki do zobaczenia w Warszawie wypełniły powietrze. Wkrótce jednak przestali się uśmiechać, kiedy odkryli, że pociągi zmierzały na wschód, a nie na zachód, i że byli pod ścisłą strażą.

W momencie, gdy pociąg zatrzymał się na ostatnim przystanku na stacji Gniazdowo, blisko lasku katyńskiego, przerażenie ogarnęło polskich więźniów. Ich samych pozamykano w budach w ciężarówkach i zawieziono do chat drwali. Skazani na zagładę ludzie byli brani po trzech do tych chat.

Odbierano im resztę własności jak zegarki, obrączki itd. Następnie zabrano ich do olbrzymich dołów i to, co zobaczyli musiało być horrorem przekraczającym wszystkie horrory. Na dnie, leżeli ich towarzysze, którzy opuścili pociąg przed nimi. Ciała leżały jedne na drugich, przy czym każda następna warstwa ciał ułożona była w przeciwna stronę, jak sardynki.

Mała grupa żydów stała w głębokich kałużach krwi, cierpliwie czekając na następna partie ofiar wpadających do dołu. Miały być umieszczone na wierzchu innych ciał, tak, by zrobić miejsce dla wciśnięcia większej ilości warstw, których było 12. Niektórzy Polacy opierali się, gdy żydzi próbowali wiązać ręce z tyłu. Innym zarzucano płaszcze na głowy i wiązano z przodu. Niektórym wypełniano usta trocinami,które NKWD uznało za skuteczny sposób kneblowania ofiar. Ich, bowiem okrzyki mogły spowodować dodatkowy opór innych grup trójkowych czekających w ciężarówkach na ostatni spacer do chaty.

Niektórych znaleziono z ranami po bagnetach z tyłu i na piersiach, do innych oddano kilka strzałów, zamiast regularnego pojedynczego w tył głowy. To pokazuje, że walczyli przed śmiercią do końca…W sumie 4253 ofiary pochowano w Katyniu i Polacy domagają się ujawnienia miejsca spoczynku pozostałych 10.000 ofiar. Ostatni rozdział tej odrażającej zbrodni jest jeszcze do opowiedzenia.ŻYDZI, KTÓRZY MORDOWALI POLAKÓW W KATYNIU

Izraelski dziennik Maariv ukazał światu nazwiska sowieckich oficerów NKWD zamieszanych w zbrodnie katyńską. Polski żyd Abraham Wydro, który obecnie mieszka w Tel Avivie (Maariv 21 lipiec 1971r.) zgodził się na wywiad, ponieważ chciał ujawnić sekret Katynia zanim umrze. Opisał spotkania z trzema oficerami żydowskimi z NKWD wojskowym obozie wypoczynkowym w Rosji. Powiedzieli mu,iż osobiście uczestniczyli w mordzie na Polakach w Katyniu.

Byli to major Joszua Sorokin, płk Aleksander Susłow, płk Samyun Tichonow. Susłow wymógł na Wydro obietnice,że nie ujawni tej historii, aż 30 lat po jego śmierci, ale sam Wydro zadecydował, że może nie żyć tak długo.

Major Sorokin zwierzył się Wydro,że świat nie uwierzy, w to, czego byłem świadkiem. Wydro powiedział gazecie: żydowski major w służbie sowieckiej NKWD i dwóch innych oficerów bezpieczeństwa przyznało mi się, że okrutnie zamordowali tysiące polskich oficerów w lasach katyńskich. Susłow powiedział do Wydro chce powiedzieć ci o moim życiu,tylko tobie, ponieważ jesteś żydem i chyba możemy sobie mówić wszystko! Nie chce robić między nami żadnych podziałów … zabiłem Polaków moimi własnymi rękoma!

Wystrzelałem ich osobiście. Cześć tej historii jest odtworzona na tej samej stronie obok fotografii Wydro. Interesujące jest, że w Katyniu zabito także kilku żydów. Sowiecka policja była rozważna i działała selektywnie wobec 15.000 aresztowanych. Dzisiaj wiadomo, że co najmniej 10% żydów popierało Bunt, który przekształcił się w Komunistyczną Partie Polski. 20% tych, którzy nie popierali Buntu było traktowanych jak reszta Polaków. Polityka Stalina zmierzała do zadanie śmierci wszystkim tym, którzy mogli w jakikolwiek sposób przeszkodzić komunizmowi.

Stalin wyznaczył żydów do prowadzenia obozów koncentracyjnych Gułag.Katyń – DOWODY ZBRODNI

5 marca 1940 roku notatka szefa NKWD – Ławrientija Berii do Józefa Stalina, dotycząca propozycji rozstrzelania 25.700 Polskich oficerów, urzędników i innych osób pełniących ważne funkcje społeczne, znajdujących się w obozach radzieckich, zyskała poparcie najwyższego kierownictwa ZSRR. Groby ofiar mordu znaleziono później w Katyniu, Charkowie i Miednoje.

11 marca 2005 roku, niejaki Aleksandr Sawienkow, poinformował świat o tym, że Główna Prokuratura Wojskowa Federacji Rosyjskiej „nie znalazła podstaw do uznania mordu katyńskiego za ludobójstwo”.

Przetłumaczony fragment Notatka Ławrientija Berii (wniosek do Politbiura z 5.03.1940 r.)

W obozach dla jeńców wojennych przetrzymywanych jest ogółem (nie licząc żołnierzy i kadry podoficerskiej) – 14 736 byłych oficerów, urzędników, obszarników, policjantów, żandarmów, dozorców więziennych, osadników i agentów wywiadu – według narodowości ponad 97% Polaków.

Wśród nich jest:
Generałów, pułkowników i podpułkowników – 295
Majorów i kapitanów – 2 080
Poruczników, podporuczników i chorążych – 6 049
Oficerów i młodszych dowódców policji, straży granicznej i żandarmerii – 1 030
Szeregowych policjantów, żandarmów, dozorców więziennych i agentów wywiadu – 5 138
Urzędników, obszarników, księży i osadników [wojskowych] – 144

W więzieniach zachodnich obwodów Ukrainy i Białorusi przetrzymywanych jest ogółem 18 632 aresztowanych (wśród nich 10 685 Polaków), w tej liczbie:
byłych oficerów – 1 207
byłych policjantów, agentów wywiadu i żandarmów – 5 141
Szpiegów i dywersantów – 347
Byłych obszarników, fabrykantów i urzędników – 465
Członków różnorakich k-r [kontrrewolucyjnych] i powstańczych organizacji i różnych k-r [kontrrewolucyjnych] elementów – 5345
Zbiegów – 6 127Wiecej: http://www.eioba.pl/a/47q8/katyn#ixzz2Osj08Go5
_________________
Błąd w Historii prowadzi do błędu w Doktrynie.

Kłamstwo może zmienić historię, ale tylko Prawda może zmienić Świat.

”Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, ze został oszukany"
Mark Twain
 
 
Metanoia 
Bóg jest 1


Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 642
Skąd: Osobowość z Pogranicza
Wysłany: 2019-07-21, 08:09   

o co Ty walczysz George?

chcesz im ukazać coś co uważasz za prawdę, przekazać swoją niechęć do plemienia żydowskiego?
Chcesz im odebrać Pismo. Chcesz im odebrać ich Boga aby ich zostawić w pustce?

Co im dasz w zamian?
Jaką masz przygotowaną alternatywę?

pozwól więc, że zacytuję fragment Dostojewskiego,
"Człowiek bowiem nie ma troski bardziej trwałej, bardziej mu
doskwierającej jak ta, by zyskawszy już wolność wyszukać sobie jak najrychlej tego, komu mógłby cześć oddawać,
kłaniać się, służyć.
A pragnie człowiek cześć oddawać temu, co jest już bezsporne, pewne, tak pewne, żeby wszyscy ludzie naraz zgodzili
się oddać temu pokłon, temu służyć! Troszczą się bowiem te żałosne istoty nie tylko o to, aby znaleźć ów obiekt,
któremu kłaniać się będę ja czy ktoś inny, ale także by wyszukać coś takiego, w co uwierzyliby wszyscy i czemu by
oddawali pokłon koniecznie właśnie wszyscy razem. Ta oto potrzeba, by kłanianie się i oddawanie czci były
powszechne, stanowi największą mękę zarówno każdego człowieka z osobna, jak i ludzkości jako całości od
początku świata. Dla tej właśnie powszechności w oddawaniu czci ludzie tępili się nawzajem mieczem. Tworzyli
sobie bogów i wołali jedni do drugich: "Porzućcie bogi wasze i przyjdźcie oddać cześć naszym, bo jeśli nie, to śmierć
wam i waszym bogom!" I będzie tak do końca świata, nawet wtedy, kiedy na świecie znikną bogowie: i tak ludzie
wtedy będą padać na twarz przed bałwanami.
"

Zmieniła bym jedno słowo. Słowo człowiek zastąpiła bym słowem zwierzę ludzkie.
Człowiek nie potrzebuje bogów gdyż jest żywą częścią przestrzeni Boga.
Zwierzęta ludzkie potrzebują oddawać cześć.
Mają służyć, taki mają program.
Nie pokonasz tego George.
Nie przebijesz tego muru.
Oni cię nie słyszą. Nie widzą tego co piszesz. Nie mogą tego zauważyć bo za chwilę zrozumieliby swoje położenie i z rozpaczy popełnili zbiorowe samobójstwo.
Ale to nie pozwoli im na ucieczkę, będą regenerować się w nieskończoność gdyż są niewolnikami czasu.
Nie mogą uciec z programu. Nie ma dla nich żadnego zbawienia.
Chcesz im ukazać ten dramat?
Religie, polityki są po to aby ich skanalizować i kontrolować. Aby nie wyrzynali się nawzajem choć ciągle to robią.
Ktoś tą sforą zwierząt musi zarządzać.
A nie wszyscy będą wybrani.
Co z tymi dla których nie ma nadziei?

Powiedz im to, tak aby zrozumieli, że są tylko wygenerowanym matematycznie tłem dla przygód Adama, który przychodzi tutaj z innego świata.
Że nie mogą tego świata opuścić i będą regenerowani w nieskończoność.
Powiedz im to, tak aby zrozumieli, że w niebie nie ma żadnej Ewy.
Że Adam ciągle tutaj przychodzi aby właśnie spotkać ją.
Bo tam jej przecież nie ma.

Masz coś w zamian?
Coś co spowoduje, że będą rano wstawać i czekać na swojego Adama aby wreszcie przeżył nimi swoją przygodę?
 
 
wuka 

Pomogła: 255 razy
Wiek: 65
Dołączyła: 25 Cze 2016
Posty: 4178
Wysłany: 2019-07-21, 10:46   

Metanoia napisał/a:
chcesz im

Kim są ci "oni"?
Trochę mi dziwnie, gdy czytałam kilka twoich wpisów. Czy chcesz dać nam do zrozumienia, że jesteś kimś ponad resztą populacji?
Trochę mi przykro, że traktujesz ludzi, jak traktujesz.
ani to zgodne z Biblią, ani z filozofią, ani z agnostycyzmem...Coś tam gadasz o Adamie i Bogu, ale gdzie to przypiąć?
Czy możesz jakoś określić i przybliżyć o co ci chodzi?
 
 
Metanoia 
Bóg jest 1


Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 642
Skąd: Osobowość z Pogranicza
Wysłany: 2019-07-22, 22:44   

Jestem wędrowcem, wędruję przez wieki.
Próbuję nieudolnie znaleźć tutaj na Ziemi lekarstwo na moją strukturalną samotność, którą o ironio sama sobie zafundowałam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11