Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Plonie nasz swiat ....
Autor Wiadomość
tom68 

Wysłany: 2019-08-29, 17:01   Plonie nasz swiat ....

Plonie nasz swiat ....

Plonie caly nasz swiat np. Syberia, Amazonia, pozary tez niszcza Afryke Poludniowa. To sa wydarzenia na miare III wojny swiatowej, gdyz ich skutki beda nieodwracalne i wplyna na zycie KAZDEGO mieszkanca naszej planety. Czy widzisz w tym jakies pozytywne przeslanie? Tak, ja nie zartuje, bo jest w tym wszystkim mocny pozytywny przekaz. Czy wiesz jaki moze to jest odp znaki czasu Jezus powraca to podaj dalej !!!

Zwiekszyla sie liczba pozarow na Ziemi. NASA monitoruje sytuacje

https://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/nauka,2191/zwiekszyla-sie-liczba-pozarow-na-ziemi-nasa-monitoruje-sytuacje,297733,1,0.html

Luk. 21:25-28
25. I beda znaki na sloncu, ksiezycu i na gwiazdach, a na ziemi lek bezradnych narodow, gdy zahuczy morze i fale.
26. Ludzie omdlewac beda z trwogi w oczekiwaniu tych rzeczy, ktore przyjda na swiat, bo moce niebios porusza sie.
27. I wowczas ujrza Syna Czlowieczego, przychodzacego w obloku z moca i wielka chwala.
28. A gdy sie to zacznie dziac, wyprostujcie sie i podniescie glowy swoje, gdyz zbliza sie odkupienie wasze.

2 Piotr. 3,9-10

9. Pan nie zwleka z dotrzymaniem obietnicy, chociaz niektorzy uwazaja, ze zwleka, lecz okazuje cierpliwosc wzgledem was, bo nie chce, aby ktokolwiek zginal, lecz chce, aby wszyscy przyszli do upamietania.

10. A dzien Panski nadejdzie jak zlodziej; wtedy niebiosa z trzaskiem przemina, a zywioly rozpalone stopnieja, ziemia i dziela ludzkie na niej splona.

(BW)

RN 

Wyznanie: Wiara Naturalna (Deizm)
Wysłany: 2019-08-29, 20:31   Re: Plonie nasz swiat ....

tom68 napisał/a:

Luk. 21:25-28
25. I beda znaki na sloncu, ksiezycu i na gwiazdach, a na ziemi lek bezradnych narodow, gdy zahuczy morze i fale.
26. Ludzie omdlewac beda z trwogi w oczekiwaniu tych rzeczy, ktore przyjda na swiat, bo moce niebios porusza sie.
27. I wowczas ujrza Syna Czlowieczego, przychodzacego w obloku z moca i wielka chwala.
28. A gdy sie to zacznie dziac, wyprostujcie sie i podniescie glowy swoje, gdyz zbliza sie odkupienie wasze.

EWANGELIA ŁUKASZA 21. 32. BIBLIA WARSZAWSKA

"Zaprawdę powiadam wam: Nie przeminie to pokolenie, a wszystko to się stanie."

Jachu 
cichy,pokorny

Wysłany: 2019-08-29, 21:19   

Koh 1:4-18
4. Pokolenie przychodzi i pokolenie odchodzi, a ziemia trwa po wszystkie czasy.
5. Słońce wschodzi i zachodzi, i na miejsce swoje spieszy z powrotem, i znowu tam wschodzi.
6. Ku południowi ciągnąc i ku północy wracając, kolistą drogą wieje wiatr i znowu wraca na drogę swojego krążenia.
7. Wszystkie rzeki płyną do morza, a morze wcale nie wzbiera; do miejsca, do którego rzeki płyną, zdążają one bezustannie.
8. Mówienie jest wysiłkiem: nie zdoła człowiek wyrazić wszystkiego słowami. Nie nasyci się oko patrzeniem ani ucho napełni słuchaniem.
9. To, co było, jest tym, co będzie, a to, co się stało, jest tym, co znowu się stanie: więc nic zgoła nowego nie ma pod słońcem.
10. Jeśli jest coś, o czym by się rzekło: Patrz, to coś nowego - to już to było w czasach, które były przed nami.
11. Nie ma pamięci o tych, co dawniej żyli, ani też o tych, co będą kiedyś żyli, nie będzie wspomnienia u tych, co będą potem.
12. Ja, Kohelet, byłem królem nad Izraelem w Jeruzalem.
13. I skierowałem umysł swój ku temu, by zastanawiać się i badać, ile mądrości jest we wszystkim, co dzieje się pod niebem. To przykre zajęcie dał Bóg synom ludzkim, by się nim trudzili.
14. Widziałem wszelkie sprawy, jakie się dzieją pod słońcem. A oto: wszystko to marność i pogoń za wiatrem.
15. To, co krzywe, nie da się wyprostować, a czego nie ma, tego nie można liczyć.
16. Tak powiedziałem sobie w sercu: Oto nagromadziłem i przysporzyłem mądrości więcej niż wszyscy, co władali przede mną na Jeruzalem, a serce me doświadczyło wiele mądrości i wiedzy.
17. I postanowiłem sobie poznać mądrość i wiedzę, szaleństwo i głupotę. Poznałem, że również i to jest pogonią za wiatrem,
18. bo w wielkiej mądrości - wiele utrapienia, a kto przysparza wiedzy - przysparza i cierpień.
(BT)
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

Listek 

Wysłany: 2019-08-30, 07:13   

Jachu napisał/a:
Widziałem wszelkie sprawy, jakie się dzieją pod słońcem. A oto: wszystko to marność i pogoń za wiatrem.

"Daremna ulotność"

tom68 

Wysłany: 2019-08-30, 14:45   

Wystarczy czytac ewangelie Lukasza 21,20-31 i znac troche historie by zrozumiec ze proroctwo Jezusa jest historyczno doslowne a nie symboliczne czy duchowe jak chca niektorzy ... bo zaczyna go zburzenie Jerozolimy przez Rzymian i wygnanie Zydow z ojczyzny (ten znak widzialo pokolenie Jezusa) az sie skoncza czasy pogan (a ten znak widzimy obecnie dzis znow mamy ponownie panstwo Izrael ) a konczy go powrot Jezusa i nastanie Krolestwa Bozego ....

Proroctwa biblijne o IZRAELU I SWIECIE itp - RELIGIA TV

https://youtu.be/TUcEJZ8N6jY

Odpowiedz do tematu