Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
ZNAMIĘ BESTII
Autor Wiadomość
Płaskowicki Rys
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-06, 10:45   

Mały się czuję wobec Woli Boga i jego łaski,
zmiłuje nad kim się zmiłuje .
Oczywiście że wierzę że Bóg dał człowiekowi dar możliwość wyboru błogosławieństwa a nie przekleństwa możliwość wyboru Jego życia,ale człowiek jest kłamcą mówi Bogu wybieram Ciebie a potem odwraca się do swoich bałwanów.
dziękuję Axsanno ale dziś mnie nie pocieszyć jako starszy w jednocie poniosłem porażkę bo dopuściłem żeby diabeł porwał owcę .
Naprawdę czuję się mały i potrzebuję Jego łaski.
Gościu LLL nie robi mi przykrości przypominając żem tylko człowiek i nadmiar wiedzy o Bogu nic mi nie daje w obliczu mojej znikomości taki cierń w postaci zgryżliwego nienawistnika to korzyść podwójna
raz że wzbudza we mnie pokorę bo nic nie mogę zrobić z jego złością co bym nie napisał i tak mi nie daruje jak przystało na dobrego oskarżyciela wiernego swemu mistrzowi
dwa ,że zmusza mnie do szukania mego obrońcy,który pomimo moich potknięć małości i ludzkich kłamliwych odruchów oręduję za mną i przysyła mi swoich aniołów by mnie pocieszyć -dla mnie Ty jesteś takim aniołem,dziękuję Bogu za Ciebie
pozdrawiam
 
 
Dymensja 
Dymensja

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 1912
Wysłany: 2008-11-06, 11:14   

Płaskowicki Rys napisał/a:
Mały się czuję wobec Woli Boga i jego łaski,
zmiłuje nad kim się zmiłuje .
Oczywiście że wierzę że Bóg dał człowiekowi dar możliwość wyboru błogosławieństwa a nie przekleństwa możliwość wyboru Jego życia,ale człowiek jest kłamcą mówi Bogu wybieram Ciebie a potem odwraca się do swoich bałwanów.
dziękuję Axsanno ale dziś mnie nie pocieszyć jako starszy w jednocie poniosłem porażkę bo dopuściłem żeby diabeł porwał owcę .
Naprawdę czuję się mały i potrzebuję Jego łaski.
Gościu LLL nie robi mi przykrości przypominając żem tylko człowiek i nadmiar wiedzy o Bogu nic mi nie daje w obliczu mojej znikomości taki cierń w postaci zgryżliwego nienawistnika to korzyść podwójna
raz że wzbudza we mnie pokorę bo nic nie mogę zrobić z jego złością co bym nie napisał i tak mi nie daruje jak przystało na dobrego oskarżyciela wiernego swemu mistrzowi
dwa ,że zmusza mnie do szukania mego obrońcy,który pomimo moich potknięć małości i ludzkich kłamliwych odruchów oręduję za mną i przysyła mi swoich aniołów by mnie pocieszyć -dla mnie Ty jesteś takim aniołem,dziękuję Bogu za Ciebie
pozdrawiam


Troszcz się o Słowo to najważniejszy cel. A Bóg dokona reszty. Bo ludzie często zawodzą i ranią ale szkoda się na tym skupiać. Nie myśl tak że poniosłeś porażkę, nie dopuszczaj takiej myśli, bo diabeł wykorzysta to przeciwko tobie i cię zatrzyma. Skup się na ty co Bóg myśli o tobie.

We wszystkim Bóg działa ku dobremu, tym którzy go miłują

Shalom!!!
 
 
Płaskowicki Rys
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-06, 11:28   

Tak Dymensjo piszesz prawdę nie należy skupiać się na tym co przyziemne a patrzeć w niebo gdzie Jezus i aniołowie ,skąd przybędzie Pan i zegnie się przed nim wszelkie kolano.
Ale obaj wiemy że Jan który był w Duchu Eliasza mówił muszę ja maleć aby ten ,który za mną idzie mógł rosnąć.
Poselstwo czasów końca jest znów w Duchu Eliasza-my musimy maleć w naszych mniemaniach o sobie,porażki jeżeli nie zabijają to wzmacniają w przyjęciu godnej postawy u nóg Jezusa - mów Panie -sługa Twój słucha.
Gdy moje ja cierpi moja dusza rośnie bo ufam nie sobie a Jemu.
pozdrawiam
 
 
nike 

Pomogła: 135 razy
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 10689
Wysłany: 2008-11-06, 13:26   

Dymensja napisał/a:
''Szma isra'el elohaj,achszaw ani lewad
chazek oti elohaj, ase szelo efchad
ha-ke'ew gadol, we-en le'an liwroach,
ase sze-jigamer, ki lo notar bi koach '' S.CH


Czy mógłbyś przetłumaczyć na j. polski twój podpis? Ja co prawda próbuję ale jakoś mi nic ciekawego nie wychodzi. bardzo proszę, dobrze jest wiedzieć z kim się rozmawia. :-)
_________________
http://biblos.feen.pl/index.php
 
 
Annie Donovan 


Wiek: 42
Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 131
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-11-06, 14:29   

Witam Machabeuszu :)

Masz rację... cierpliwość to nie jest moja najlepsza strona. Lubię wartkie dyskusje. A jako że jesteś moderatorem, czy mogłabym Ciebie prosić o wycięcie tych kilku postów tu u góry? Nic nie wnoszą do tematu jakim jest Znamię Bestii i stanowią niepotrzebny off top czy spam jak wolisz i źle się to czyta - to jakieś "luźne gadki" czy coś w tym stylu. No, i z tego tez powodu na Twój post odpowiem w dwóch, bowiem chciałabym abyś ten mój drugi również oddzielił (o seksie ten) i stworzył nowy temat. Jeśli nie jest to dla Ciebie kłopotem :)

_____________

Cytat:
Po pierwsze , to ja zupełnie nie pisałem nic ani o E.White , ani do Nephesha na ten temat. Po co tak piszesz do mnie? Czy ja gdzieś Nephesha wyśmiewałem?
Napisałaś , że Ciebie "olśniło" -to ciekawe. :-)

Heh, widzę że lubujesz się w łapaniu za słówka. "Olśniło" że nie zwróciłam na to uwagi za pierwszym, drugim i trzecim czytaniem, bo skupiona byłam bardziej na treści artykułu. Nie na Twoich dołączonych do niego słowach. Rozumiesz? Zwykła ludzka wada - za szybkie czytanie. Ale jako że kazałeś mi tak długo czekać na swoją odpowiedź, miałam czas i chęci aby przestudiować problem czy może zagadnienie jeszcze raz. I stąd owo "olśnienie" - to nie Bóg, jakbyś pytał, to konsekwencja była.
Wiem że nie napisałeś do Nephesha czy o White. Ale zauważ jedną rzecz. (Wybacz Nepheshu że na Twoim przykładzie...) Nephesh napisał coś o jakiejś pani - uzasadnia wszem i wobec na wiele rożnych sposobów czemu tak a nie inaczej, czemu uznał on ją za prorokinię i co za tym przemawia. Ty tylko napisałeś że "Pan nałożył Ci na serce" i w związku z tym "nie masz najmniejszej wątpliwości" - więc jasny wniosek jest - że wiesz NA PEWNO. A NA PEWNO wie tylko prorok, czyli ktoś, kto przepowiada przyszłość. Bo Ty o wiesz bo Bóg Ci to na sercu złożył. Mylę się? Czy może wolałbyś przefrazować swoje pierwsze zdanie w tym temacie?
I nie napisałam że TY wyśmiewałeś - zwróć proszę uwagę dokładniej na moje słowa:
Annie napisał/a:
[...]gdzie są Ci co to wyśmiewają Nephesha i innych za kult E. White. Spójrzcie bowiem co Machabeusz napisał w pierwszym poście:
Machabeusz napisał/a:[..]
Zwróćcie uwagę na zaznaczone wyrazy - czyż to nie jest proroctwo w rzeczy samej?

Jak widzisz nie mówiłam do Ciebie a do piewców i naśmiewaczy Nephesha gotowych o każdej porze dnia i nocy się z nim kłócić co do nieprawidłowości jego słów. Czemu teraz nie krzyczą że nie wolno nic do Pisma dodawać iże prorocy fałszywi i inne te brednie - rozumiesz? To ma z Tobą tyle wspólnego, że to Twoje słowa są i to Ty "nie masz najmniejszych wątpliwości" (tak jak nasza przykładowa tutaj Ellen).

Cytat:
Od razu jakiegos proroka ze mnie robisz i na dodatek -fałszywego. Blee , jakie to obrzydliwe. Nie dziw się , że nie odpisuję na Twoje posty tak od razu i być może nawet i nie będę odpisywał. Po prostu nie lubię się do pewnych poziomów zniżać.

Oj, naprawdę mi przykro że uważasz mnie za obrzydliwą osobę w dodatku nie dorastającą do Twojego poziomu - to dość niemiłe, zwłaszcza że nie napisałam nic Tobie przykrego a dopytuję jedynie o Twoje własne słowa - chyba umiesz ich obronić nie uciekając się do tekstów typu "nie odpowiem, to nie mój poziom" co? Czy jak reszta po prostu zamilkniesz.
Osobiście uważam, że popełniłeś dość poważny błąd składniowy formułując tamto zdanie. Miło by było gdybyś po prostu to twierdził i je naprawił. Ponieważ w innym przypadku - Ty - Machabeuszu - przepowiedziałeś właśnie całemu światu przyjście Bestii - czym ona będzie - mimo iż tego nie wie podobno nikt - Ty masz tę pewność bez najmniejszych wątpliwości - mylę się? Musisz uważać na słowa, ja też - jak każdy - więc pytam ponownie - czy chciałbyś przefrazować swoje zdanie?

Cytat:
Dymensja napiał , że Duch objawił mu coś innego w tej sprawie biochipa. Czy ja go nazwałem prorokiem?
Sztuką jest , moje droga , szanować innych i nazywać ich braćmi pomimo różnic i to tak wyraźnych. Ja nazywam innych braćmi i siostrami , pomimo tych różnic zadając kłam słowom Twojego przyjaciela , który oświadczył , że ja braćmi i siostrami ich rzekomo nie nazywam. Zadowolona? :-)

Gdzie te słowa Dymensji bo nie mogę znaleźć - jakbyś mógł mi zacytować to będę zobowiązana.
To o braciach - czy i buddystę nazywasz bratem? Czy i katolika nazwiesz bratem? Lub może ateistę? Czy satanistę? Oni przecież tez w coś wierzą? Czy i ich będziesz szanował?
LLL nie jest moim przyjacielem.

Cytat:
Oczywiście to tak na marginesie tylko wspomnę , że tacy Królestwa Bożego nie odziedziczą , lecz trafią do jeziora ognia za karę za swoje grzechy.Nie ma co się łudzić -jak pisał apostoł Paweł.

Jacy "tacy" Machabeuszu?

Czekam na potwierdzenie Twoje nadal - bo podałeś tam werset że Znamię Bestii (uogólniam nieco - chodzi o wydarzenie) pogwałci któreś przykazanie. Jeśli to ten chip - które przykazanie pogwałci?
 
 
Annie Donovan 


Wiek: 42
Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 131
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-11-06, 14:31   

Machabeusz napisał/a:
Aha , jeszcze jedno coś mi się przypomniało...
Napisałaś takie dziwne słowa do poimena, a mianowicie , że " nie ma czegoś takiego jak sex przedmałżeński."
Hmmm...
Jak to "nie ma"...?
Gdy ludzie współżyją ze sobą nie będąc w związku małżeńskim , to chyba jest , prawda?

Skoro ma to być dość nowy temat jak rozumiem - powiedz mi najpierw czym wg Ciebie jest małżeństwo i kogo można małżeństwem nazwać?

I ponownie potwierdzam moje słowa, że nie ma czegoś takiego jak seks przedmałżeński :)

Mam nadzieję na miłą dyskusję Machabeuszu.

Pozdrawiam.
 
 
kesja 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 4127
Wysłany: 2008-11-06, 15:11   

"Płaskowicki Rys"
Cytat:

Dziękuję memu fanowi za grzeczne nazwanie mnie małym kłamliwym Rysiem.
To Jest Cała Prawda O mnie !!!!.

W oczach tego świata możesz za takiego uchodzić ,to jest całkiem prawidłowe świadectwo
że świat cie nienawidzi jak nienawidził JAHszua Mesjasza .
Cytat:

Byłem teraz w Czechach miałem wspaniałą społeczność pan potwierdzał że Jest znakami i cudami wysłuchiwal moich modlitw.
Gdy wróciłem do Legnicy okazało się że jeden członek jednoty,który przed nawróceniem spędził 17 lat w wiezieniach z powodu picia i zachowania po piciu,a od 20 lat już był wolny ,dał się przekonać swemu rodzonemu bratu działaczowi katolickiemu,aby pokazać swój "szacunek "dla zmarłych i pojechał na tz wszystkich sw z bratem pod Kielce.

Już w ten przenajswiętszy dzień
zaczął pić na cmentarzu z dawnymi kumplami i pije już 5
dni ani myśli wracać do domu.

Czy dobrze zrozumiałam - 17 lat w więzieniu a 20 lat nie pije?
Widzisz Bóg patrzy na serce i w tym sercu widzi to ,co człowiek skrzętnie zakrywa ,
ale kiedy Światło Ducha padnie w ten zakamarek Obnaża człowiekowi ,ze coś tam pod szmatami ukrył .Rys ,dlaczego piszesz -przenajświętszy dzien , ominęłam jakies wątki ?
i
Cytat:

Jaką ja małość czuje jakim się kłamcą czuję mówiłem że jest wolny i ma wybór.
To kłamstwo kto przyłożył rękę do pługa i obróci się wstecz nie ma już wyboru ma problem.
Modlę się o łaskę dla niego i boje się czy Bóg mnie wysłucha .
Jestem bardzo mały kłamliwy Rysio

Nie mów TAK bo to co mówisz o sobie ,nie o sobie mówisz a o TYM CO W TOBIE MIESZKA
Świat bedzie robił wszystko by z naszych ust wychodziły słowa ponizające siebie .

Mówiłam tak , kiedy nie znała Łaski Bożej kiedy nie patrzyłam na siebie Oczmi Ain Sof Or.
Teraz choć by wszyscy oczekiwali ze nazwiesz siebie ich słowami ,
ty TAK NIE RÓB
Jesteś DOSKONAŁY ŚWIĘTY CZYSTY NIEPOKALANY NIEWINNY YHVH UCZYNIŁ CIE
GODNYM SIEBIE SAMEGO BO GŁOSISZ JEGO SŁOWO - MY GŁOSIMY JEGO SŁOWO.
JESTEŚMY OZDOBĄ JEGO TORY .
Wściekaaja sie ci ,co sa poza i beda warczeć - CO TY TY ?
TAK TY JA ON - KAZDY NA KIM JEST KREW BARANKA .
AMEN
><><
nie poniosłeś żadnej porażki , chyba ze uważałeś jego nawrócenie za swoje dzieło a nie
Dzieło Ducha Prawdy .
Mówiłes jemu ze jest Wolny ,ze ma wybór -A co mówił on ?
 
 
Dymensja 
Dymensja

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 1912
Wysłany: 2008-11-06, 15:13   

nike napisał/a:
Dymensja napisał/a:
''Szma isra'el elohaj,achszaw ani lewad
chazek oti elohaj, ase szelo efchad
ha-ke'ew gadol, we-en le'an liwroach,
ase sze-jigamer, ki lo notar bi koach '' S.CH


Czy mógłbyś przetłumaczyć na j. polski twój podpis? Ja co prawda próbuję ale jakoś mi nic ciekawego nie wychodzi. bardzo proszę, dobrze jest wiedzieć z kim się rozmawia. :-)



Tekst pieśni pięknej : słuchaj Izraelu Boże mój , teraz jestem sama, wzmocnij mnie Boże mój,
spraw bym się nie bała , ból jest ogromny i nie ma dokąd uciec spraw by się to skończyło
bo nie starcza mi siły ;

to jedna zwrotka jak to słucham to płaczę bo ja już taki wrażliwy.

Shalom
 
 
kesja 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 4127
Wysłany: 2008-11-06, 15:26   

A teraz coś zgodnie z tematem .

być może umyka nam ,że Znakowanie jest opisane w ST , kto był Znakowany na czole?
Ci którzy biadali nad Jerozolima

Ez 9:4 Br "I powiedział do niego Pan/YHVH : Idź przez środek miasta Jeruzalem i wypisz znak Taw na czołach tych wszystkich mężów, którzy boleją i smucą się z powodu obrzydliwości wypełniających miasto."

Znak na czole znak Taw - ostatnia litera alfabetu hebr.
Taw odczytywany jest jako krzyz bo do niego podobny ,lekko pochylony krzyż.
ilu dzisiaj jest co biada nad Jerozolima ,ilu boleje w sercu swoim ,ze Jerozolima
ma wszelkie świątynki katolickie muzułmanskie a nie ma ŚWIĄTYNI , nie ma dla niej miejsca !

Inny Znak jaki nosili na czole i na ręce to GWIAZDA DAWIDA - Znakowano każdego Zyda niezapominajcie o tym .
Kiedy nastanie Czas bestii , naznaczy Żydów ,bedzie sie to działo U NICH .
bo tam bedzie Dwóch świadków Wołających przeciw Mesjaszowii Ucisku .
Czy to bedzie jakis podskórny "czip " czy cos co bedą WSZYSCY widzieć ,beda ich wydawac zabijac ,donosic na nich .Będą życ ich kosztem .
Żydzi wiedzą ,ze nadchodzi na nich NAJWIĘKSZE PRZEŚLADOWANIE jakie kiedykolwiek był o.Oni to wiedza , a wy baczcie byście nie byli TYMI KTÓRZY ICH ZABIJĄ -WYDADZA.
Niejeden zdecyduje sie naśmierc z nimi ,to bedzie ich Zbawienie .

Nie łudzę sie ze to ,bedzie cały świat ,po co im jakis aborygen ,indianim gdzies w gąszczu zaszyty ,chinczyk w niedostępnych górskich rejonach ,co nie ma pojęcią o świecie .
Patrzcie na Izrael .
 
 
machabeusz 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 3321
Wysłany: 2008-11-06, 15:33   

Annie Donovan napisał/a:

I nie napisałam że TY wyśmiewałeś - zwróć proszę uwagę dokładniej na moje słowa:
Annie napisał/a:
[...]gdzie są Ci co to wyśmiewają Nephesha i innych za kult E. White. Spójrzcie bowiem co Machabeusz napisał w pierwszym poście:
Machabeusz napisał/a:[..]
Zwróćcie uwagę na zaznaczone wyrazy - czyż to nie jest proroctwo w rzeczy samej?

Jak widzisz nie mówiłam do Ciebie a do piewców i naśmiewaczy Nephesha gotowych o każdej porze dnia i nocy się z nim kłócić co do nieprawidłowości jego słów.

Proszę mnie nie mieszać w swoje gierki. Jeśli zwracasz się do kogoś innego , to wypraszam sobie być jakimś w roli negatywnego przykładu. To Ty nazwałas mnie prorokiem , no i Nike rzecz jasna też. Nike nie omieszka nigdy przepuścić okazji aby mi dokuczyć , więc to mnie nie zdziwiło. :roll:
Annie Donovan napisał/a:

Czemu teraz nie krzyczą że nie wolno nic do Pisma dodawać iże prorocy fałszywi i inne te brednie - rozumiesz? To ma z Tobą tyle wspólnego, że to Twoje słowa są i to Ty "nie masz najmniejszych wątpliwości"

Posłuchaj mnie uważnie teraz.
Gdzie ja dodaję coś do Pisma?
Przestań mnie brudzić swoimi gierkami , dobrze?
Robisz ze mnie jakiegoś fałszywego proroka , tylko dlatego , że napisałem że Pan położył mi coś na sercu. Podciągasz to bezczelnie pod fragment Biblii , aby nic do niej nie dodawać. Mam tego dosyć. Nie czytałaś w Biblii , że po wylaniu Ducha ludzie będą mieli widzenia , proroctwa , prorocze sny itd.?
Oni wszyscy dodawać mieli coś do Biblii?
Jeśli tego nadal nie rozumiesz , to po prostu nie masz bladego pojęcia o tym czym jest chrzest w Duchu Świętym.

Annie Donovan napisał/a:

machabeusz napisał/a:
Od razu jakiegos proroka ze mnie robisz i na dodatek -fałszywego. Blee , jakie to obrzydliwe. Nie dziw się , że nie odpisuję na Twoje posty tak od razu i być może nawet i nie będę odpisywał. Po prostu nie lubię się do pewnych poziomów zniżać.

Oj, naprawdę mi przykro że uważasz mnie za obrzydliwą osobę w dodatku nie dorastającą do Twojego poziomu - to dość niemiłe


Przeczytaj uwaznie to , co napisałem. Ja nie napisałem , że Ty jesteś obrzydliwa , ale że obrzydliwe jest to , co robisz. Robisz ze mnie fałszywego proroka , na podstawie opacznie zrozumianych moich słów.
Przestań ,jeszce raz Tobie mówię. Nie ineteresuje mnie dyskusja z Tobą , przynajmniej nie w takim bezczelnym stylu.

Annie Donovan napisał/a:

Osobiście uważam, że popełniłeś dość poważny błąd składniowy formułując tamto zdanie. Miło by było gdybyś po prostu to twierdził i je naprawił.

No proszę...
Pisujesz do mnie i oczekujesz robienia wycinanek w postach uczstników , nazywasz mnie prorokiem i przedstawiasz w złym świetle , wytykasz mi "poważne" błędy w mojej pisowni i na dodatek jeszcze sugerujesz jak mam się naprawiać i co twierdzić. Dobre! :lol:


Annie Donovan napisał/a:

Ponieważ w innym przypadku - Ty - Machabeuszu - przepowiedziałeś właśnie całemu światu przyjście Bestii - czym ona będzie - mimo iż tego nie wie podobno nikt - Ty masz tę pewność bez najmniejszych wątpliwości - mylę się?

Mylisz się. Ja nie przepowiedziałem kim jest bestia , tylko przedstawiłem swój pogląd (mocno utwierdzony , zresztą) czym będzie znamię bestii. Potrafisz odróżnić w Biblii znamię bestii od samej bestii...?
Prezstań wkładać w moje usta słów , których nigdy nie wypowiedziałem.

Annie Donovan napisał/a:

Musisz uważać na słowa, ja też - jak każdy - więc pytam ponownie - czy chciałbyś przefrazować swoje zdanie?

Ni mam zamiaru nic przefrazowywać.Przykro mi , że Cię zawiodłem...

Annie Donovan napisał/a:

Gdzie te słowa Dymensji bo nie mogę znaleźć - jakbyś mógł mi zacytować to będę zobowiązana.

Mało uważnie czytasz z tego co widzę. Jak sama wspomniałaś dopiero po kilku dniach dotarły do Ciebie pewne informacje ("olśnienie"). Prezczytaj jeszcze raz , to znajdziesz na pewno.

Annie Donovan napisał/a:

To o braciach - czy i buddystę nazywasz bratem? Czy i katolika nazwiesz bratem? Lub może ateistę? Czy satanistę? Oni przecież tez w coś wierzą? Czy i ich będziesz szanował?


Mat. 12:50
50. Albowiem ktokolwiek czyni wolę Ojca mojego, który jest w niebie, ten jest moim bratem i siostrą, i matką.
(BW)
Czy wystarczy Ci taka odpowiedź?

Annie Donovan napisał/a:

LLL nie jest moim przyjacielem.

O , ciekawa sprawa...
Ja napisałem "LLLeszek" , a Ty odpisujesz: LLL.
Potwierdzasz , że jest to ta sama osoba tym samym. Hej , a może mi powiesz , że to są dwie różne osoby , albo że nie wiesz?

Annie Donovan napisał/a:

Czekam na potwierdzenie Twoje nadal - bo podałeś tam werset że Znamię Bestii (uogólniam nieco - chodzi o wydarzenie) pogwałci któreś przykazanie. Jeśli to ten chip - które przykazanie pogwałci?

Ktoś kto przyjmnie znamię będzie równoznaczne z oddaniem pokłonu dla posągu bestii. Nadal nie wiesz , czy pomóc?
Zanim znowu zadasz pytanie (robisz to praktycznie do każdego mojego napisanego zdania) , to przeczytaj Obj. 16:2.
_________________
Jesteś lub byłeś świadkiem Jehowy?

http://forum.zbawieniedlaciebie.pl/index.php

http://machabeusz7.bloog.pl/
 
 
kesja 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 4127
Wysłany: 2008-11-06, 15:55   

http://www.iwrit.pl/um.php?um=szma_israel

kiedy serce płacze
tylko Bóg słyszy
ból wypływa
z wnętrza duszy
człowiek upada
lecz zanim zginie
krótka modlitwa
przerywa ciszę

Słuchaj Izraelu Boże mój
Ty wszystko możesz
dałes mi moje życie
dałeś mi wszystko
w oczach moich łzy
serce płacze cicho
i gdy serce milczy
dusza krzyczy


Słuchaj Izraelu Boże mój
teraz jestem sama
wzmocnij mnie Boże mój
spraw bym sie nie bała
ból jest ogromny
i nie ma dokąd uciec
spraw by się to skonczyło
bo nie starcza mi sił


kiedy serce płacze
czas stoi w miejscu
człowiek widzi nagle
całe swoje życie
w nieznanym kierunku
nie chce iść
do Boga swego
woła na skraju przepaści
><><
><><
TO WOŁANIE MEGO SERCA
...

Słuchaj Izraelu Boże mój
Ty wszystko możesz
dałes mi moje życie
dałeś mi wszystko
w oczach moich łzy
serce płacze cicho
i gdy serce milczy
dusza krzyczy


Słuchaj Izraelu Boże mój
teraz jestem sama
wzmocnij mnie Boże mój
spraw bym sie nie bała
ból jest ogromny
i nie ma dokąd uciec
spraw by się to skonczyło
bo nie starcza mi sił
 
 
Dymensja 
Dymensja

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 1912
Wysłany: 2008-11-06, 16:15   

kesja napisał/a:
http://www.iwrit.pl/um.php?um=szma_israel

kiedy serce płacze
tylko Bóg słyszy
ból wypływa
z wnętrza duszy
człowiek upada
lecz zanim zginie
krótka modlitwa
przerywa ciszę

Słuchaj Izraelu Boże mój
Ty wszystko możesz
dałes mi moje życie
dałeś mi wszystko
w oczach moich łzy
serce płacze cicho
i gdy serce milczy
dusza krzyczy


Słuchaj Izraelu Boże mój
teraz jestem sama
wzmocnij mnie Boże mój
spraw bym sie nie bała
ból jest ogromny
i nie ma dokąd uciec
spraw by się to skonczyło
bo nie starcza mi sił


kiedy serce płacze
czas stoi w miejscu
człowiek widzi nagle
całe swoje życie
w nieznanym kierunku
nie chce iść
do Boga swego
woła na skraju przepaści
><><
><><
TO WOŁANIE MEGO SERCA
...

Słuchaj Izraelu Boże mój
Ty wszystko możesz
dałes mi moje życie
dałeś mi wszystko
w oczach moich łzy
serce płacze cicho
i gdy serce milczy
dusza krzyczy


Słuchaj Izraelu Boże mój
teraz jestem sama
wzmocnij mnie Boże mój
spraw bym sie nie bała
ból jest ogromny
i nie ma dokąd uciec
spraw by się to skonczyło
bo nie starcza mi sił



To woła Oblubieniec z duszy, On pragnie dać się już poznać swoim barcią. I pragnie zabrać oblubienicę aby była z nim w pałacu. Bo dłużej nie może ten świat trwać.

A grzechy Sodomy dotarły przed tron Boży. A ludzie dalej wyśmiewają się Z Bożego Słowa i z Jego oblubienicy. Ona pozna swego Oblubienica.

O bracie siostro nie zaniechaj na kolanach, wołać o wiarę do zachwycenia.

''Kim jest ta która żyje w miłości, Słowo Boże wypełnia i czci. Swoje oczy kieruje z niskości, tam gdzie w górze dom wieczny jej lśni''
 
 
Annie Donovan 


Wiek: 42
Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 131
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-11-06, 16:25   

Oj... czemu się tak denerwujesz to nie wiem.

Cytat:
Gdzie ja dodaję coś do Pisma?
Przestań mnie brudzić swoimi gierkami , dobrze?
Robisz ze mnie jakiegoś fałszywego proroka , tylko dlatego , że napisałem że Pan położył mi coś na sercu. Podciągasz to bezczelnie pod fragment Biblii , aby nic do niej nie dodawać. Mam tego dosyć. Nie czytałaś w Biblii , że po wylaniu Ducha ludzie będą mieli widzenia , proroctwa , prorocze sny itd.?
Oni wszyscy dodawać mieli coś do Biblii?
Jeśli tego nadal nie rozumiesz , to po prostu nie masz bladego pojęcia o tym czym jest chrzest w Duchu Świętym.

Nie ma żadnych gierek - przynajmniej ja w żadne nie gram. Zazwyczaj jedynie tylko czytam, ale temat chipów zainteresował mnie bardziej niż inne... chyba nie ma w tym nic złego?
Czytałam w Biblii wiele rzeczy. I chyba mnie nie zrozumiałeś - ja nie napisałam że nie masz racji. Może masz - nie wiem. Po prostu wyraziłam zdziwienie że gdy chodzi o kogoś tam to nie ma wrzasku a gdy o Ellen to wrzask na całe forum. I tyle. Skoro masz pewność co do chipa to przecież się o tym niedługo przekonamy prawda? W przeciągu najbliższych myślę 5-10 lat jakoś.

Cytat:
Przeczytaj uwaznie to , co napisałem.

Kilka razy w tekście to powtarzasz - zarzucasz mi że nie czytam uważnie tego co piszesz? Owszem czytam - co możesz łatwo wywnioskować po czasie po jakim odpowiadam na Twoje posty. Ty natomiast nie czytasz praktycznie niczego co Ci napisałam, zaślepiony jakimiś nie moimi gierkami. Bądź łaskaw nie zwracać mi w ten sposób uwagi. Ja Tobie nie zarzucałam wcześniej nieuwagi i nie prosiłam o uważne czytanie bo zakładam że jesteś uważny, precyzyjny i dokładny w swoich odpowiedziach.

1.
Cytat:
Ja nie napisałem , że Ty jesteś obrzydliwa , ale że obrzydliwe jest to , co robisz.

2.
Cytat:
Podciągasz to bezczelnie pod fragment[...]

3.
Cytat:
Nie interesuje mnie dyskusja z Tobą , przynajmniej nie w takim bezczelnym stylu.

To pokażę Ci na przykładzie:
Napiszę że "w Twoim kłamliwym stylu", "to co napisałeś jest kłamliwe", robisz coś "kłamliwie". Czy nie oznacza to że jesteś dla mnie kłamcą?
Inny przykład: robisz to "głupio", nie będę prowadziła takiej "głupiej" dyskusji w takim "głupim" stylu, w taki "głupi" sposób. Czy nie widzisz tu że uważam Cię za głupca?
Trochę informacji o składni języka polskiego i jak i kiedy się tego używa - bywa pomocne przy prowadzeniu pisemny a nawet i słownych dyskusji w jakimkolwiek towarzystwie.

Cytat:
tylko przedstawiłem swój pogląd (mocno utwierdzony , zresztą) czym będzie znamię bestii.

No kiedy właśnie nie jest wcale utwierdzony według mnie. Chciałabym zobaczyć to co i Ty widzisz, więc pytam i czekam na Twoje odpowiedzi w poszukiwaniu prawdy i jakiejś... pewności, którą i Ty odczuwasz.

Cytat:
O , ciekawa sprawa...
Ja napisałem "LLLeszek" , a Ty odpisujesz: LLL.
Potwierdzasz , że jest to ta sama osoba tym samym. Hej , a może mi powiesz , że to są dwie różne osoby , albo że nie wiesz?

Użytkownik "LLLeszek" nie istnieje na tym forum - jest natomiast pan LLL oraz pan Leszek. Ty zdaje się pisałeś o panu LLL, więc do tego się odniosłam. Nie wiem kim ten pan jest, ale myślę że kimś kto zalazł wam pod skórę. Nie interesuje mnie Twoja z nim rozmowa. Mnie interesują argumenty i poparcie Pisma za tym czym jest Bestia.

Jeszcze jedno... napisałeś:
Cytat:
Mat. 12:50
50. Albowiem ktokolwiek czyni wolę Ojca mojego, który jest w niebie, ten jest moim bratem i siostrą, i matką.
(BW)
Czy wystarczy Ci taka odpowiedź?

Nie... nie wystarczy. Bo to oznacza coś zupełnie sprzecznego z Pismem i z tym co tu cytujesz - że taki satanista który nie zabija i spełnia inne przykazania - święci jednego Boga i takie tam jest Ci bratem. A to źle. Czy nie jest tak, że nie wolno rzucać pereł przed wieprze...?
 
 
Annie Donovan 


Wiek: 42
Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 131
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-11-06, 16:27   

Eee.... przepraszam, czy teksty o piosenkach i tłumaczeniu obcego języka można prosić o przeniesienie do innego tematu - to żenujące...

Gdzie jakiś mod? Yarpen...?
 
 
Dymensja 
Dymensja

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 1912
Wysłany: 2008-11-06, 16:39   

Annie Donovan napisał/a:
Eee.... przepraszam, czy teksty o piosenkach i tłumaczeniu obcego języka można prosić o przeniesienie do innego tematu - to żenujące...

Gdzie jakiś mod? Yarpen...?


To normalne że tematy ulegają zmianie, raczej żenująca jest wasza ''kłótnia'' faktycznie te pieśni nie pasują do ''kłótni'' Ale po co od razu wzywasz szefa ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11