Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Hardi
2011-11-05, 20:59
Russell i powiązania z masonerią?
Autor Wiadomość
kava 

Wyznanie: budlinkarkag
  Wysłany: 2012-06-01, 14:48   

http://www.youtube.com/watch?v=iIHLaz9BuTU
http://www.youtube.com/watch?v=6aZ8uFRFtRI
http://www.youtube.com/watch?v=STdawjkmdc0
nike jesteś (............................................................................................). Uważaj co robisz!

6. W dyskusji nie wolno nikogo pomawiać, obrażać, obrzucać obelżywymi epitetami i poniżać godności osobistej.
7. Nie wolno czynić złośliwych, ironicznych oraz ośmieszających uwag pod czyimś adresem lub w odniesieniu do wyznawanych przez kogoś zasad moralnych i prawd wiary.

UWAŻAJ CO ROBISZ !Anna01
Ostatnio zmieniony przez Anna01 2012-06-01, 16:13, w całości zmieniany 1 raz  

9RP 

Wyznanie: apostolic pentacostal
Wysłany: 2012-06-01, 15:15   

Nie jestem fanem nauczania Badaczy Pisma czy SJ
ale dyskusje ad personam z udziałem osób nieżyjących są poniżej minimalnego poziomu
Szukanie spisków to zajęcie dla osób ,które to lubią
ale to nie mieści się moim zdaniem w tematyce biblijnej
dla mnie to strata czasu i energii
przepraszam ,ze się odezwałem w tej sprawie

EMET 

Wyznanie: Świadkowie Jehowy w Polsce
Wysłany: 2012-06-01, 15:45   

kava napisał/a:
no właśnie przez taką postawę jaką ty reprezentujesz jeszcze nie zdemaskowani, i jeszcze długo nie będą bo tak czy owak działają potajemnie, twój sarkazm niczego tu nie zmieni, tak działa szatan/diabeł gdyby działał jawnie prędzej czy później zostałby zlikwidowany stłamszony, to oczywiste - prawda?
transformowanie Słowa Bożego to przekształcanie i zmienianie jego sensu tak aby już nie było Słowem Bożym, wbrew temu co Szatan próbuje Wam podszeptnąć prawda biblijna jest tylko jedna, oczywiście jest wiele interpretacji (jak to się delikatnie stara zawoalować) ale prawdziwy sens płynący z Biblii jest tylko jeden

EMET:
Na końcu jest objaśnienie Usera:
prawda biblijna jest tylko jedna, oczywiście jest wiele interpretacji (jak to się delikatnie stara zawoalować) ale prawdziwy sens płynący z Biblii jest tylko jeden

Przydałyby się jakieś KONKRETY o owej 'prawdzie biblijnej' oraz o owym 'prawdziwym sensie...' :?:

Stephanos, ps. EMET

Eliot 

Wysłany: 2012-06-01, 16:04   

kava napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=iIHLaz9BuTU
http://www.youtube.com/watch?v=6aZ8uFRFtRI
http://www.youtube.com/watch?v=STdawjkmdc0
nike jesteś(............................................................................................) Uważaj co robisz!

Taaa... poczytaj sobie kava najpierw swój pierwszy post i zadaj pytanie: czy aby kogoś nim nie skrzywdziłem?
"Sławiłem więc radość, bo nic dla człowieka lepszego pod słońcem, niż żeby jadł, pił i doznawał radości, i by to go cieszyło w jego trudzie za dni jego życia, które pod słońcem daje mu Bóg." (Ecc 8:15 bt)
Ostatnio zmieniony przez Anna01 2012-06-01, 16:14, w całości zmieniany 1 raz  

Krystian 

Wyznanie: Chrystianin
Wysłany: 2012-06-01, 16:38   

on10 napisał/a:
Russell jest wielkim i ważnym dla szatana antychrystem.
Taka wiedza jest na poziomie zerówki, to jak 2x2...

Ja nie jestem, ani ŚJ ani Badaczem ale Twój pierwszy post to od razu atak, chyba , że przyjąłeś zasadę: " najlepszą obroną jest atak" :-D

kava 

Wysłany: 2012-06-01, 17:50   

wypowiadacie się krótko ale nie do rzeczy, mogę się posłużyć jednym przykładem bardzo wyrazistym - przykazanie o święceniu dnia siódmego - soboty (sabath) jest przestrzegane przez adwentystów dnia siódmego i to jest zgodne z prawdą ale ich wiara w trójcę świętą już jest fałszem. I w tym przekroju funkcjonują wszystkie nie tylko odłamy chrześcijaństwa ale w ogóle wszystkie religie, wierzcie mi że gdyby tak nie było Bóg nie dopuściłby do tych wszystkich potworności jakie się wydarzyły choćby w XX wieku. Wydaje wam się że się wymądrzam - tak naprawdę znam istotę i przyczynę bardzo wielu spraw i wydarzeń. Nie potrzebuję waszych pochlebstw, mówię to co wiem i jaka jest prawda, teorie spiskowe nie są już teoriami - macie wszędzie dowody, podesłałem wam linki obejrzyjcie to sobie zanim coś powiecie. Proszę o wybaczenie jeśli wydaję się wam oschły czy nie przyjemny, wolałbym jednak abyście się skupili na konkretach a nie na konwenansach. Lepiej byłoby wam na przykład zadawać mi pytania niż zajmować się jakimś prymitywnym sarkazmem czy kpić w żywe oczy - nie znacie mnie, nie wiecie kim jestem i co w życiu przeżyłem.

kava 

Wysłany: 2012-06-01, 18:16   

droga Anno01 - słowo "potwornie arogancka" nie jest epitetem, to prawda o kimś kto jest potwornie arogancki, prosiłbym abyś (...) zwracała komuś uwagę, (...)
(...) usunięto - naruszenie 5 i 6 pkt Regulaminu Forum
Prosze powstrzymać się od takich i podobnych ocen. Kolejna analogiczna uwaga może skutkować formalnym ostrzeżeniem.
Ostatnio zmieniony przez Parmenides 2012-06-01, 18:34, w całości zmieniany 1 raz  

Henryk 

Wysłany: 2012-06-01, 19:02   

kava napisał/a:
Lepiej byłoby wam na przykład zadawać mi pytania niż zajmować się jakimś prymitywnym sarkazmem czy kpić w żywe oczy - nie znacie mnie, nie wiecie kim jestem i co w życiu przeżyłem.

Następny "oświecony"... :-(
Wypuścili na przepustkę? :->

kava 

Wysłany: 2012-06-01, 19:04   

i znowu zafałszowałaś moją wypowiedź - widzę że wy tutaj lubicie sobie kłamać zamiast mówić prawdę, nie zdziwię się jak mnie zupełnie zbanujesz. pozdrawiam i życzę zdrowia - szczególnie tego psychicznego. papa badacze pisma świętego

kava 

Wysłany: 2012-06-01, 19:08   

Henryk ty za to zajmujesz się mądrościami składającymi się z dwóch wyrazów w słowie?

bartek212701 

Wysłany: 2012-06-01, 19:50   

kava, co za typ z Ciebie,nie potrzeba nam tu chyba zakwasu...

bartek212701 

Wysłany: 2012-06-01, 19:54   

on10, Kultura wymaga w pierwszym poście się przedstawić widac,że tego z domu nie wyniosłeś :-( straszne może wróć do przedszkola tam zaczynają uczyć kultury,okropne zachowanie dziś na forum szczególnie w tym temacie,ludzie sa okropni.Zgnoić,zbesztac,skrzywdzić,widać,że sprawdzają się biblijne proroctwa...

Anna01 
Administrator

Wyznanie: Deizm
Pomogła: 291 razy
Wysłany: 2012-06-01, 21:07   

Cytat:
Lepiej byłoby wam na przykład zadawać mi pytania niż zajmować się jakimś prymitywnym sarkazmem czy kpić w żywe oczy - nie znacie mnie, nie wiecie kim jestem i co w życiu przeżyłem.

Ja mam pytanie:
Co w życiu przeżyłeś ?

kava napisał/a:
pozdrawiam i życzę zdrowia - szczególnie tego psychicznego.

Nawzajem.

Nie zamierzam Cię banować, ani kasować Twoich postów.
Możesz tutaj pisać o tym czym się zajmujesz, ale bez personalnych wycieczek do innych userów i obrażania.
I konkrety, konkrety !!!
Rzym. 13:10

kava 

Wysłany: 2012-06-02, 01:31   

konkrety wam już wysłałem, wypowiedź o epifanistach i śj, linki do filmów - nikt nie musi wierzyć mi na słowo, może to wszystko sprawdzić w internecie lub w postach u poprzedników, iluminaci rządzą światem od co najmniej wieków, ta prawda nie może wam przejść przez głowy ale uwierzcie mi tak jest na sto procent, c. t. russell był masonem i założył swój kościół w nieczystych intencjach, mają przygotować świątynię jerozolimską na powtórne przyjście zbawiciela, tylko nieliczni z nich będą wiedzieli że to diabeł w ludzkiej skórze - tylko wtajemniczeni, i oni pociągną i zwiodą cały wierzący lud nawet o tym nie wiedząc, to podstęp szatana. Jeśli badacie pismo święte to badajcie i wiedzcie takie rzeczy. Znak czerwonego krzyża w koronie to znak templariuszy którzy oficjalnie czcili Chrystusa a potajemnie oddawali cześć Bafometowi, dlatego między innymi zostali gdy już się sprawa rypnęła oficjalnie wyklęci przez kościół ale nieoficjalnie podobno ci najważniejsi z nich przeżyli. Jak się ci templariusze nazywali - rycerze świątyni, oddani by o nią walczyć i za nią ginąć ale nie chodziło im o świątynię przeznaczoną Chrystusowi i Bogu tylko przeznaczoną Antychrystowi. Sukcesja templariuszy przetrwała do dziś a jednym z nich był c. t. russell.
możecie mi urągać i traktować jak wroga ale gdy to wszystko mówię to wierzcie mi na pewno nim nie jestem, jestem badaczem Pisma Świętego ale nie należę do żadnego kościoła, mam trzeżwy pogląd i wiedzę o dniach ostatnich tego systemu rzeczy, to co piszę jest abyście wiedzieli i zbadali sprawę od początku do końca. Weźmiecie na siebie odpowiedzialność gdy tego nie sprawdzicie i nigdy się nie przekonacie aż sprawy wyjdą na jaw gdy już bęzie za późno na zmianę. Antychryst przyjdzie strącony z nieba i zasiądzie na tronie dawidowym w nowej świątyni w jerozolimie, pierwsi którzy mu oddadzą cześć to będą epifaniści i śj, będą po prostu myśleli że to prawdziwy mesjasz. Szatanowi to zafałszowanie nie będzie przeszkadzało, on cały czas występuje pod płaszczykiem dobrego anioła zwodząc ludzi i niszcząc kościoł, wprowadzając rozłam, pomieszanie i zwątpienie, teraz też karze wam przez swoje tysiącletnie wpływy myśleć i postępować tak jakgdybym był dla was jakimś wrogiem a nie przyjacielem który chce was odwieść od zguby. Na najwyższym poziomie wszystkim kierują jezuici i papież, a nad nimi jest jeszcze brytyjska królowa Elżbieta - oni wszyscy podejmują decyzje o tym świecie i czy w to wierzycie czy nie tak się właśnie sprawy mają. poczekajcie jeszcze trochę zobaczycie co się będzie działo. to co hitler wyczyniał z ludźmi to było dopiero preludium tego co nastąpi gdy antychryst przyjdzie na ziemię, i ci wszyscy czciciele szatana którzy przygotowywali i przygotowują ziemię na jego przyjście gdy pokażą swoje prawdziwe oblicza, zobaczycie jak rozstępuje się piekło. Na szczęście ten okres będzie trwał krótko, Pan oddzieli ziarno od plew. dużo by o tym wszystkim opowiadać - zobaczycie sami. te rzeczy już powoli dzieją się na naszych oczach, zobaczcie jak zmienia się prawo na naszą niekorzyść, za niedługo będą mogli zrobić z nami wszystko - bez nakazu i przesłuchań zamknąć nas do więzienia albo obozy kontracyjnego na tak długo jak tylko będą chcieli (Guantanamo). Koniec jest bliski - Zyczę wam wszystkim wytrwałości i opatrzności Bożej. pozdrawiam - kava

Bobo 

Wysłany: 2012-06-02, 07:57   

Schizofrenia....?

Odpowiedz do tematu