Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Esther
2009-05-07, 14:42
Pragnienie macierzyństwa
Autor Wiadomość
Axanna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-07, 11:33   

Ty namawiasz ludzi, żeby szukali innych ludzi, a nie do modlitwy, przy czym napomykasz o jakimś "innym Bogu i innej ewangelii", że niby to ja wyznaje i wywracasz kota ogonem tak, że wygląda jakoby ja kogoś zniechęcała się modlić.... Żenujące... Po prostu ledwo co się wstrzymuje, aby ci nie powiedzieć co o Tobie myślę... żałosne...

Bóg się nie zobowiązywał do zlania sukcesu i braku przeciwności i chorób, tylko uwierz, a do grobu zejdziesz tryskający zdrowiem...
Wszystko co Bóg obiecał, to że w tych chorobach, problemach i przeciwnościach nas nie opuści i że we wszystkim działa ku lepszemu dla tych, którzy go miłują.

Ja przyjmuje Bożą wolą taka, jaką jest - to mi nie przeszkadza prosić i modlić się o pomóc, dziękując za wszystko.
Ty zaś wykręcasz Ewangelie tak, że dajesz ludziom fałszywą nadzieje - gdyż według ciebie Bóg musi spełniać wszystkie zachcianki, gdyż to nie Ty dla Boga, tylko On dla ciebie - trzeba tylko "ludzi odpowiednich znaleźć"... świństwo :-/

sewen 
sewen

Wysłany: 2009-05-07, 12:58   

Słowo Boże powinno być żródłem naszej wiary. Mój Bóg i Zbawiciel to Jezus Chrystus , a to Jego Słowo:
) Kto uwierzył wieści naszej, a ramię Pana komu się objawiło? (2) Wyrósł bowiem przed nim jako latorośl i jako korzeń z suchej ziemi. Nie miał postawy ani urody, które by pociągały nasze oczy i nie był to wygląd, który by nam się mógł podobać. (3) Wzgardzony był i opuszczony przez ludzi, mąż boleści, doświadczony w cierpieniu jak ten, przed którym zakrywa się twarz, wzgardzony tak, że nie zważaliśmy na Niego. (4) Lecz on nasze choroby nosił, nasze cierpienia wziął na siebie. A my mniemaliśmy, że jest zraniony, przez Boga zbity i umęczony. (5) Lecz on zraniony jest za występki nasze, starty za winy nasze. Ukarany został dla naszego zbawienia, a jego ranami uleczeni jesteśmy.Czy zatem jesteśmy znaczy jesteśmy? Czy może będziemy?
Czy jako rodzice ,gdy dziecko zachoruje nie idziemy do lekarza?
A Bóg Ojciec Wszechmogący ,bezradnie patrzy na choroby swych dzieci ?
Znaczy to,że jesteśmy lepszymi rodzicami niż ON?
A może każe iść do ludzkich lekarzy ,lub jak co niektórzy twierdzą chce nas wychowywać chorobami?
Jeśli zatem chorujemy ,a to jest zgodne z wolą Bożą to idąc do przychodni przeciwstawiamy się Jego woli
O ludzie twardego karku,nie róbcie ze Stwórcy Wszechświata bezuczuciowego potwora, a spójrzcie ile wspaniałych obietnic,także dotyczących zdrowia ma Bóg dla nas.
A co do prawa posiadania potomstwa powiedział Bóg:

I stworzył Bóg człowieka na obraz swój. Na obraz Boga stworzył go. Jako mężczyznę i niewiastę stworzył ich. (28) I błogosławił im Bóg, i rzekł do nich Bóg: Rozradzajcie się i rozmnażajcie się, i napełniajcie ziemię, i czyńcie ją sobie poddaną
To jest prawo ,które nie przeminęło.
Czy to co piszę jest moim wymysłem ,czy Bożymi obietnicami?
Pozdrawiam Sewen

Axanna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-07, 13:40   

Twoim wymysłem jest to, że dajesz ludziom fałszywe obietnice, przekręcając wyrwane z kontekstu dwa słowa z całej Biblii - "jesteśmy uleczeni" - na swoją modlę...

W innym miejscu jest napisane, że mamy życie wieczne - z tego jeszcze nie wynika, że już nie umrzesz, ale analogicznie z tym co twierdzisz, nie powinieneś się ani starzeć, ani umrzeć, bo przecież czyżby "Bóg był bezradny"...

Niestety na chwałę przyszłego królestwa każdy musi poczekać i każdy musi się zmagać ze skutkami grzechu - wierzące z Boża pomocą, ale nie z cudownym uwolnieniem od wszystkich problemów, chorób, cierpienia - chrześcijanie przez to wszystko przechodzą, chorują, umierają, giną w wypadkach i nikt im nie gwarantował, że nie będzie...

Twoją ideologia nie tylko człowieka okłamuje, dając fałszywe nadzieje, lecz jeszcze kiedy te nadzieje się nie spełniają, to obarcza poczuciem winy i niemocy, poczuciem osamotnienia i opuszczenia przez Boga, poczuciem braku wiary i żalem do Boga - gdyż tacy jak Ty sieją fałszywe przekonania, że Bóg to kukiełka na sznurku, za która należy tylko odpowiednio mocno pociągać, aby zachcianki się spełniały.

Gdyby tak było, to wszyscy by się "ponawracali" bez wyjątku... na "bożka sukcesu" - na Baala :-/

Esther 

Wysłany: 2009-05-07, 14:41   

Zrobiliście sobie pożywkę z czyjegoś nieszczęścia... smutne :-/

temat zamykam

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi