Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: nike
2009-11-05, 20:50
Moje nawrócenie
Autor Wiadomość
Axanna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-07, 20:15   

nie wiem co powiedzieć normalnie... :roll:
tragikomedia jakaś :-?

Bobo 

Wysłany: 2009-02-07, 20:24   

Cytat:
nie wiem co powiedzieć normalnie...

Racja! Lepiej nic nie mów. To będzie lepsze. Dalszy scenariusz i tak przewidywalny 8-)

AgnesPavlovski
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-07, 21:13   

Bobo napisał/a:
[ Dalszy scenariusz i tak przewidywalny

Mylisz się. Zachowałeś wobec mnie bezczelnie, jako moderator, nie posłuchałeś Adminki, ktorej obiecaleś, że nie będziesz mnie zaczepiał, a ty dalej swoje insynuacje na moj temat.
To jest obrzydliwe i ty o tym sam najlepiej wiesz.
NIe komentuj i nie odpisuj. Wstydziłbys sie nie znać granicy między koleżestwem a niemoralnością.
Dość juz mam szydzenia ze mnie przez kogos takiego, kto jest moderatorem a naigrywa sie z ludzi.
Pewnie będziesz dalej mnie tutaj obsmarowywał, nawet kiedy mnie nie będzie .
Nie oczekuj - nie wróce pod żadnym innym nikiem, żebyś mógł dalej natrzasac sie z e mnie jako z kobiety i jako z osoby wierzącej, Rzucać pereł przed wieprze nie mam zamiaru.
Jest mi tylko niewymownie przykro, że moi prawdziwi bracia i siostry zbrataliby sie nawet z SJ, żeby mi tylko dowalić.

MM 

Wysłany: 2009-02-07, 21:34   

AgnesPavlovski napisał/a:
Bobo napisał/a:
[ Dalszy scenariusz i tak przewidywalny

Mylisz się. Zachowałeś wobec mnie bezczelnie, jako moderator, nie posłuchałeś Adminki, ktorej obiecaleś, że nie będziesz mnie zaczepiał, a ty dalej swoje insynuacje na moj temat.
To jest obrzydliwe i ty o tym sam najlepiej wiesz.
NIe komentuj i nie odpisuj. Wstydziłbys sie nie znać granicy między koleżestwem a niemoralnością.
Dość juz mam szydzenia ze mnie przez kogos takiego, kto jest moderatorem a naigrywa sie z ludzi.
Pewnie będziesz dalej mnie tutaj obsmarowywał, nawet kiedy mnie nie będzie .
Nie oczekuj - nie wróce pod żadnym innym nikiem, żebyś mógł dalej natrzasac sie z e mnie jako z kobiety i jako z osoby wierzącej, Rzucać pereł przed wieprze nie mam zamiaru.
Jest mi tylko niewymownie przykro, że moi prawdziwi bracia i siostry zbrataliby sie nawet z SJ, żeby mi tylko dowalić.

Agnes Ty stanowczo przesadzasz. Większość tutaj nie chce nikomu dowalać, a Ciebie napewno lubią czytać.
3maj się ;-)

machabeusz 

Wysłany: 2009-02-07, 21:39   

Mam pytanie.

Czy Agnes , Axanna i Rysio mogliby jakoś mniej ze sobą dyskutować?

Wydaje mi się , że byłoby wtedy fajniej. :-)

http://forum.zbawieniedlaciebie.pl/index.php

http://machabeusz7.bloog.pl/

EMET 

Wyznanie: Świadkowie Jehowy w Polsce
Wysłany: 2009-02-07, 21:44   

AgnesP:
Jest mi tylko niewymownie przykro, że moi prawdziwi bracia i siostry zbrataliby sie nawet z SJ, żeby mi tylko dowalić.[/quote]

EMET:
Czy możesz szerzej objaśnić mnie te końcowe Twoje zdanie, Agnes?

Cóż to znaczy 'zbratać się nawet ze ŚJ'...?

Parę razy już zauważyłem, że nie pałasz zbytnią sympatią do ŚJ...

Jedynie mnie tak jakoś tolerujesz i kurtuazyjnie...

Stephanos, ps. EMET

Axanna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-07, 22:15   

A dlaczego Machabeuszu, nie wolno mi dyskutować z Rysiem? Bo komuś urojenia się majaczą?
Jak tak dalej pójdzie, to w ogóle nie będę miała z kim dyskutować.

Poza tym zauważ, proszę, że Agnes pierwsza zaczyna, zaczepia, snuje insynuacje, wstawia szpilki, a potem się zaczyna dąsać... Zobacz jakie uwagi kieruje do mnie, że jej zdaniem, źle się odzywam, a "Ryś nie widzi", natomiast zwracać się do kogoś "baranie", czy "wieprze" - to jest OK, ale wyłącznie w jej wydaniu... ja wyobrażam sobie jej reakcje, gdyby to ja się pozwoliła na coś podobnego - koncert by taki urządziła, że hej... ale jej to wszystko wolno, bo ma być tak, żeby jej się podobało, żeby ją wszyscy lubiłi, żeby... itd.itp.
:-/

AgnesPavlovski
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-08, 11:10   

EMET napisał/a:

EMET:

Drogi Stephanosie - opisalam to w PW do Ciebie.
Pozdrawiam.

machabeusz 

Wysłany: 2009-02-08, 11:40   

Axanna napisał/a:
A dlaczego Machabeuszu, nie wolno mi dyskutować z Rysiem? Bo komuś urojenia się majaczą?
Jak tak dalej pójdzie, to w ogóle nie będę miała z kim dyskutować.

Poza tym zauważ, proszę, że Agnes pierwsza zaczyna, zaczepia, snuje insynuacje, wstawia szpilki, a potem się zaczyna dąsać... Zobacz jakie uwagi kieruje do mnie, że jej zdaniem, źle się odzywam, a "Ryś nie widzi", natomiast zwracać się do kogoś "baranie", czy "wieprze" - to jest OK, ale wyłącznie w jej wydaniu... ja wyobrażam sobie jej reakcje, gdyby to ja się pozwoliła na coś podobnego - koncert by taki urządziła, że hej... ale jej to wszystko wolno, bo ma być tak, żeby jej się podobało, żeby ją wszyscy lubiłi, żeby... itd.itp.
:-/

Chodzi mi o to aby nie dochodziło do ciągłych starć między Wami. Najlepszy sposób jaki mi przychodzi do głowy , to abyście się nawzajem unikały w dyskusjach. Ja takie "szpilki" pod swoim adresem też ciągle widzę i gdybym miał reagować za każdym razem , to nic innego bym nie robił tylko wciągał się w "pyskówki". Nie lubię tych ciągłych sporów , bo czasami mam wrażenie , że w rzeczywistości jest o czymś innym niż powinno.
Eh , to tyle... :-P

http://forum.zbawieniedlaciebie.pl/index.php

http://machabeusz7.bloog.pl/

EMET 

Wysłany: 2009-02-08, 11:43   

EMET napisał/a:

EMET:

Drogi Stephanosie - opisalam to w PW do Ciebie.
Pozdrawiam.

EMET:
Przeczytałem wiadomość od Ciebie, Agnes, na PW. Dziękuję. PW - masz wyłączone...

Staram się nie wtrącać w czyjeś spory, powiedzmy.

Ja jednak zacząłbym traktować Forum bardziej 'z przymrużeniem oka'.

Zawsze, gdy w grę wchodzą sprawy emocjonalne -- jakże łatwo o urażenie kogoś.

Owszem, ja też kiedyś przestałem pisywać na Forum, ponieważ imć mirek w każdym post wycieczkował, 'aluzyjkował' i dokuczał ŚJ. Poszerzał każdy post o treści pozamerytoryczne czy wręcz poszerzał tematykę ponad miarę.
Z chwilą, kiedy Jego działalność ustała, wróciłem. Ale nadal reaguję, kiedy ktoś sobie próbuje uprawiać styl mirkopodobny...

Czytam te post/y/ na Forum i odnoszę wrażenie, że wielu trudno jest pisywać post/y/ jakby bezemocjonalnie, nie wplatając tego, co tylko i wyłącznie Jego interesuje, dotyczy itp.
Osobiście bardziej preferuję styl bezpersonalny, że tak powiem, a jedynie tematyczny.
Niekoniecznie jestem za tym aby nadmiernie rozpisywać się o Wspólnotach, które są nam bliskie i drogie oraz o ludziach w Tychże, ew. też o takich bądź innych sympatiach bądź antypatiach.
Moje sympatie i antypatie są moimi - niekoniecznie zaś czyimiś czy wręcz całego Forum.
Podobnie i epatowanie nazwiskami, imionami itp.

A gdy w grę wchodzą sprawy typu 'dary Ducha' - jak by na owe zagadnienie nie patrzeć - to już emocje i uczucia zaczynają brać górę.
"Ja mam dary Ducha - Ty ich nie masz" itp.

Siłą rzeczy wychodzą na wierzch cechy naszej osobowości, też w stylu: "uderz w stół, a nożyce się odzywają".

A przecież to tutaj Forum nazywa się biblijnym; taka wzniosła nazwa i cytaty za cytatami z Biblii...

Każdy z nas daje o sobie samym - oraz o Społeczności, do której się przyznaje - świadectwo.

Podchodź do kwestii mniej emocjonalnie, Agnes - to będzie dobrze.

Jednak, jak pisałem: trudno mnie być rozjemcą w sprawach czyichś nieporozumień z kimś tam. Musiałbym znać zdanie dwóch stron; na bazie Forum nie jest to zbyt możliwe i wręcz niewykonalne. A przede wszystkim: raczej nie optuję za tym, żeby w czyjś spór się włączać.

Forum to nie sens istnienia - to tylko internetowa grupa dyskusyjna. Ale jeśli dla kogoś to coś więcej, to stąd wynikają kłopoty; tak myślę.

Na koniec:
"Rozważ, co mówię, a Pan da ci właściwe zrozumienie wszystkiego." -- 2 do Tymoteusza 2:7, BW.

Stephanos, ps. EMET

AgnesPavlovski
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-08, 11:51   

EMET - wlaczyłamn już PW. Wyłączyłam je, ale zapomniałam, że moderatorzy moga pisac pomimo wylaczenia, a ja chciałam uniknąć osobistych insynuacji męsko-damskich.
Są to chwyty poniżej pasa i nikt nie powinien tgeo robic na forum - zwłaszcza MODERATOR.

EMET 

Wysłany: 2009-02-08, 11:55   

EMET - wlaczyłamn już PW. Wyłączyłam je, ale zapomniałam, że moderatorzy moga pisac pomimo wylaczenia, a ja chciałam uniknąć osobistych insynuacji męsko-damskich.
Są to chwyty poniżej pasa i nikt nie powinien tgeo robic na forum - zwłaszcza MODERATOR.

EMET:
No dobrze już, Agnes.

"Miej też panowanie nad sobą, a Bóg ci uznanie swe da. Wydawaj więc ducha owoce - każdego pielęgnuj je dnia.". Są to słowa jednej z 'pieśni Królestwa', pomieszczonej w Śpiewniku ŚJ.

Stephanos, ps. EMET

poimen 
pasim owieczki

Wysłany: 2009-02-08, 20:19   

Jak ktoś nie wie jak to jest z moją kulturą, może się przekonać przebywając ze mną w realnym świecie, jak też zasięgnąć opinii środowiskowej. Wystarczy zaprzestać przecedzać komara a połykać wielbłąda.

Axanna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-08, 20:41   

poimen w podpisie napisał/a:
Dla Axanny i RysPlaskowickiego szkoda atramenta mojego..

Zwracam się do administracji z prośbą o przywołanie użytkownika POIMENA do zachowania elementarnej przyzwoitości i usunięcia przytyku ad personam z podpisu, gdyż uważam iż oczekiwanie, że natykając się na taki wpis, ktoś będzie reagował milczeniem, jest wyrazem arogancji i ordynarności, jakie to cechy stale towarzyszą ostatnio powyższemu osobnikowi, mimo gęstych zapewnień w "kulturze osobistej".

Proszę administracje o interwencje.

AgnesPavlovski
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-08, 23:08   

Poimen - pewnie, że "Vinci" - bo w NIM :hehe:

Odpowiedz do tematu