Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Esther
2007-06-11, 08:49
Proroctwo!!!
Autor Wiadomość
esther
Gość
Wysłany: 2006-06-09, 10:10   Proroctwo!!!

Pan dał mi dawno temu proroctwo, które dziś wpadło mi w ręce, przeraziło mnie...



Tak mówi Pan: Moje dziecko! tyle razy wzywałem cię, a nie przychodziłeś, Twój czas miłosierdzia i łaski kończy się, jeśli nadal będziesz trwał w swoich grzechach. To słowo, które czytasz, mówi dziś do twego serca, ale co ty z tym zrobisz?! Tyle razy przemawiałem do ciebie, a ty odrzucałeś mój głos, moje Słowo... Choć mówiłeś: Bóg przemówił do mnie, lecz w swym sercu: Nie pójdę za Tobą, bo jest mi wygodnie trwać w swych grzechach, mam jeszcze czas. Ty wiesz, że to kłamstwo, że czasu masz nie wiele, że jest go coraz mniej. A pamiętaj, że zanim przyjdę ześlę na ziemię sen, a ty jak już się obudzisz, będzie za późno i twoja lampa będzie pusta i nie zdążysz napełnić jej olejem. Wiesz, że niedługo wrócę, zaskoczę cię niczym złodziej, a Ty pozostaniesz w swoich grzechach, będziesz tarzać się w swym łajnie, więc teraz rzucam gnój na twą twarz i wzywam cię do upamiętania. Ile lat mam czekać na ciebie, okręcie miotany falami, który płynie od jednego brzegu do drugiego i nie może się zdecydować, w którą płynąć stronę?!
 
 
Debora Anna
Gość
Wysłany: 2006-06-09, 10:11   

Ester,

Jaka jest Twoja odpowiedź? Ja juz zdecydowałam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11