Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
uwaga! obrońcy krzyża
Autor Wiadomość
Lucyfer
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-24, 17:46   

10 kwietnia to ważna data dla Polski, Bóg dał znak że od Polski zacznie się koniec świata a ten cyrk z krzyżem potrwa do 30 sierpnia. Od 31 sierpnia rząd przystąpi do usuwania wszystkich krzyży z miejsc publicznych bo taka jest wola Jahwe.
 
 
Yarpen Zirgin 
Katolik


Wyznanie: Kościół katolicki
Pomógł: 16 razy
Wiek: 46
Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 15743
Wysłany: 2010-08-24, 17:55   

A kiedy to Jahwe Ci się objawił i powiedział, że Jego wolą jest usunięcie krzyży z miejsc publicznych?
_________________
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.
 
 
Lucyfer
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-24, 18:04   

Yarpen Zirgin napisał/a:
A kiedy to Jahwe Ci się objawił i powiedział, że Jego wolą jest usunięcie krzyży z miejsc publicznych?
Znam jego wolę dlatego nie musi mi mówić co mam zrobić. Jahwe jest właścicielem całej ziemi, przekazał Jezusowi wszelką władzę a Jezus obiecał tę władzę przekazać mnie. Za tydzień przystępuję do oczyszczania ziemi między innymi i z krzyży które zaśmiecają ziemię. Rząd będzie zmuszony laską żelazną wykonać wszystko co im nakażę. Innego wyjścia nie będzie.
Obj. 12:5
I porodziła syna, chłopczyka, który rządzić będzie wszystkimi narodami laską żelazną; Dan. 12:1
1. W owym czasie powstanie Michał, wielki książę, który jest orędownikiem synów twojego ludu, a nastanie czas takiego ucisku, jakiego nigdy nie było, odkąd istnieją narody, aż do owego czasu.

 
 
kansyheniek 


Pomógł: 55 razy
Dołączył: 22 Wrz 2007
Posty: 2459
Skąd: Kleve,Niemcy
Wysłany: 2010-08-24, 18:22   

Lucyfer napisał/a:
Rząd będzie zmuszony laską żelazną wykonać wszystko co im nakażę.


Noooo świetnie,rząd polski musi słuchać Lucyfera. :lol:
_________________
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"
 
 
Lucyfer
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-24, 20:40   

kansyheniek napisał/a:
Lucyfer napisał/a:
Rząd będzie zmuszony laską żelazną wykonać wszystko co im nakażę.


Noooo świetnie,rząd polski musi słuchać Lucyfera. :lol:
Nie tylko polski rząd ale wszystkie rządy na ziemi. UNIA też musi słuchać ale trochę później. Wszystko będzie stopniowane i najpierw w Polsce musi zapanować Teokracja by pokazać innym narodom jak powinno być. Polska będzie Mesjaszem narodów.
 
 
Yarpen Zirgin 
Katolik


Wyznanie: Kościół katolicki
Pomógł: 16 razy
Wiek: 46
Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 15743
Wysłany: 2010-08-24, 20:43   

Ciekawe. A jak przekonasz władze RP, aby Cię posłuchały?
_________________
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.
 
 
Lucyfer
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-24, 21:25   

Yarpen Zirgin napisał/a:
Ciekawe. A jak przekonasz władze RP, aby Cię posłuchały?
Jak woda zamieni się w krew to przyjedzie policja i żandarmeria wojskowa po mnie a wtedy im powiem że mają usunąć krzyż z pod pałacu i z sejmu. Będzie brak prądu w całej Warszawie dotąd aż usuną te krzyże. Mnie się nie śpieszy, zobaczymy ile wytrzymają bez prądu.
 
 
Arius 
badacz Biblii


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 4947
Skąd: kosmopolita
Wysłany: 2010-08-24, 21:32   

Image Hosting

Na to pozwala konstytucja :-) , więc się nie czepiać krzyża.

Zburzyć Belweder, zasłania krzyże.
 
 
Eutychus 
Rzymian 14:4


Wyznanie: Zrzeszenie Wolnych Badaczy Pisma Świętego
Pomógł: 48 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 1925
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2010-08-24, 22:30   

Yarpen Zirgin napisał/a:
zaś przypominam, że to przez śmierć Chrystusa otrzymaliśmy mozliwość uzyskania zbawienia, a nie przez jego życie.

Żeby Mógł za nas umrzeć, najpierw Musiał się narodzić jako Człowiek i przejść przez to ludzkie życie w Doskonały, Bezgrzeszny, nie zasługujący na śmierć (Rz. 6:23), sposób.
I nie ma tu żadnego znaczenia narzędzie, które Go tego Życia pozbawiło. Inaczej mówiąc, narzędzie zbrodni nie powinno być przedmiotem kultu :shock:
Do czego to prowadzi, patrz krzyżacy, hitlerowcy, tzw. obrońcy krzyża (to tak w największym skrócie) :roll:
_________________
Cytat:
Gość Kim byś się okazał, Gdyby ON, Który Jest Najwyższym Sędzią, Sądził tak ciebie, jak ty sądzisz? (W.Sz.)
Gość Czy śmiertelnik może być sprawiedliwszy niż Bóg, a człowiek czystszy niż jego Stwórca? (Hi 4:17)
 
 
Płaskowicki Rys
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-25, 07:26   

Nie wiem czy Bóg usunie ten nadmiar symboli z ulic
Myślę ,że przed przyjściem Jezusa nie uczyni
bo grzech musi dojrzeć a kult człowieka i symboli - usunie wiarę Bogu z serc ludzi
Dlatego Jezus pyta czy Mesjasz znajdzie wiarę jak przyjdzie ?
Moim zdaniem ten wzrost symbolicznej religijności na pokaz to znak czasów końca
Jezus jest blisko
pozdrawiam
 
 
Lucyfer
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-25, 09:30   

Płaskowicki Rys napisał/a:
Nie wiem czy Bóg usunie ten nadmiar symboli z ulic
Myślę ,że przed przyjściem Jezusa nie uczyni
bo grzech musi dojrzeć a kult człowieka i symboli - usunie wiarę Bogu z serc ludzi
Dlatego Jezus pyta czy Mesjasz znajdzie wiarę jak przyjdzie ?
Moim zdaniem ten wzrost symbolicznej religijności na pokaz to znak czasów końca
Jezus jest blisko
pozdrawiam

Bóg dokona sądu nad bogami tak jak w Egipcie a nawet większego sądu.
2 Moj. 12:12
12. Tej nocy przejdę przez ziemię egipską i zabiję wszystko pierworodne w ziemi egipskiej, od człowieka do bydła, i dokonam sądów nad wszystkimi bogami Egiptu: Ja, Pan.
(BW)

Izajasz tak zapowiada sąd nad krzyżami i figurkami ludzkimi.
Izaj. 2:17-22
17. I zniży się pycha człowieka, a wyniosłość ludzka opuści się, lecz jedynie Pan wywyższy się w owym dniu,
18. A bożki doszczętnie zginą.
19. I wejdą do jaskiń skalnych i do jam ziemnych ze strachu przed Panem i przed blaskiem jego majestatu, gdy powstanie, aby wstrząsnąć ziemią.
20. W owym dniu rzuci człowiek kretom i nietoperzom swoje bałwany srebrne i swoje bałwany złote, które sobie zrobił, aby im się kłaniać,
21. A wejdzie do jaskiń skalnych i do szczelin między opokami ze strachu przed Panem i przed blaskiem jego majestatu, gdy powstanie, aby wstrząsnąć ziemią.
22. Dajcie sobie spokój z człowiekiem, który wart tyle, co tchnienie w jego nozdrzach! Bo za co można go uważać?
(BW)

Oto nadchodzi ten zapowiedziany dzień sądu.
 
 
Płaskowicki Rys
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-25, 09:45   

Tak
pisząc mój post brałem pod uwagę te wersety
Jednakowoż sąd Pana zacznie się od Jego domu
więc najpierw osądzone zostaną denominacje deklarujące się jako chrześcijańskie
Gorliwość o Dom Twój mnie pożera
pozdrawiam
 
 
Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wyznanie: chrześcijanin
Pomógł: 44 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 5892
Skąd: Norwegia
Wysłany: 2010-08-26, 19:13   

Lucyfer napisał/a:
kansyheniek napisał/a:
Lucyfer napisał/a:
Rząd będzie zmuszony laską żelazną wykonać wszystko co im nakażę.


Noooo świetnie,rząd polski musi słuchać Lucyfera. :lol:
Nie tylko polski rząd ale wszystkie rządy na ziemi. UNIA też musi słuchać ale trochę później. Wszystko będzie stopniowane i najpierw w Polsce musi zapanować Teokracja by pokazać innym narodom jak powinno być. Polska będzie Mesjaszem narodów.

noooo a jeśli cie nie posłuchają to spal ich laserem swojego statku kosmicznego 8-)
_________________
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

Blog ¤¤¤ YouTube ¤¤¤ Chomik ¤¤¤ Słowo Nadziei
 
 
 
Lucyfer
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-26, 19:27   

Hardi napisał/a:
Lucyfer napisał/a:
kansyheniek napisał/a:
Lucyfer napisał/a:
Rząd będzie zmuszony laską żelazną wykonać wszystko co im nakażę.


Noooo świetnie,rząd polski musi słuchać Lucyfera. :lol:
Nie tylko polski rząd ale wszystkie rządy na ziemi. UNIA też musi słuchać ale trochę później. Wszystko będzie stopniowane i najpierw w Polsce musi zapanować Teokracja by pokazać innym narodom jak powinno być. Polska będzie Mesjaszem narodów.

noooo a jeśli cie nie posłuchają to spal ich laserem swojego statku kosmicznego 8-)
Statek kosmiczny otrzymamy na wiosnę a teraz będziemy zdalnie odpalać moc Bożą.
Obj. 14:6
6. I widziałem innego anioła, lecącego przez środek nieba, który miał ewangelię wieczną, aby ją zwiastować mieszkańcom ziemi i wszystkim narodom, i plemionom, i językom, i ludom, który mówił donośnym głosem:
(BW)

Statek kosmiczny lecący środkiem nieba na wiosnę to nasz statek, statek Boży jako narzędzie dla sług Bożych. Będzie ten statek wyposażony w specjalne wzmacniacze gdzie głos będzie słyszany w odległości 100 km od statku.
Mat. 24:31
31. I pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych jego z czterech stron świata z jednego krańca nieba aż po drugi.
(BW)


Statek będzie uzbrojony i niezniszczalny, ogień strawi przeciwników.
Obj. 9:18-19
18. Od tych trzech plag, to jest od ognia i od dymu, i od siarki, wychodzących z ich pysków, wyginęła trzecia część ludzi.
19. Albowiem moc tych koni mieści się w ich pyskach i w ich ogonach; ogony ich bowiem są podobne do wężów mających głowy, którymi wyrządzają szkodę.
(BW)

Wszystko co powiemy po 30 sierpnia spełni się.
Obj. 11:5
5. A jeżeli ktoś chce im wyrządzić szkodę, ogień bucha z ich ust i pożera ich wrogów; tak musi zginąć każdy, kto by chciał im wyrządzić szkodę.
(BW)

Rząd w Polsce musi wykonać wszystkie polecenia, tak jak faraon w Egipcie.
 
 
Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wyznanie: chrześcijanin
Pomógł: 44 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 5892
Skąd: Norwegia
Wysłany: 2010-08-27, 14:48   

Lucyfer, masz licencję pilota :?:
_________________
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

Blog ¤¤¤ YouTube ¤¤¤ Chomik ¤¤¤ Słowo Nadziei
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10