Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogrzeb Jana Pawła II
Autor Wiadomość
nike 

Pomogła: 135 razy
Wysłany: 2006-09-18, 00:11   

renia napisał/a:
wiem jedno On nauczył mnie jak naprawde kochać boga i chociaż nie spotkałam go osobiście dzięki jego nauce pogłębiło się moje życie duchowe i dziękuje Bogu że posłał nam takiego człowieka w tych trudnych czasach aby pokazać nam czym jest miłość do niego.

A mnie jak naprawdę kochać Boga nauczył Jezus Chrystus i jego św.Słowo Biblia, nie żaden człowiek ziemski i grzeszny.Takim niestety był JanPawełII był grzesznym człowiekiem jak my wszyscy. I napewno nie był Ojcem Świetym, bo to jest tytuł Boga, a nie człowieka.

nike 

Pomogła: 135 razy
Wysłany: 2006-09-18, 00:39   

meritus napisał/a:
Nie widzę powodu, aby przeciwstawiać Jana Pawła II Bogu. Po co te manipulacje. Dla katolików Jan Paweł II był jednym z największych świadków Boga w świecie.

Dla mnie, Jezus, Apostołowie, Patryarchowie. JPII dla mnie był przyjemnym starszym panem takim samym jak obecny Benedykt XVI.Pozwalał się calować po rękach, widziałam jak niektórzy całowali jego sutannę. nigdy nie słyszałam,żeby następca Piotra powiedział nie całuj mojej reki, lub wstań ja też jestem człowiekiem, kiedy przed nim klękali nawet starzy ludzie.Piotr tak powiedział.Nie zabronił stawiać sobie za życia pomników a mógł to zrobić.Pewnie mu sie to podobalo, a szkoda.Czy był głębokiej wiary, tak do Matki Boskiej,

adam

Wysłany: 2006-12-04, 09:48   

Nie było mnie tu prawie 2 m-ce i nic. :cry: :shock:
Nadal żaden katolik nie potrafi podać przykładu wielkiej wiary JPII?
Niektórzy z was myślą,że poprzez zdyskredytowanie osoby pytającego uwolnili się od pytania.Takie podejście zawsze świadczy o niepewności swojego stanowiska.
Wielka wiara przejawia się w uczynkach a nie w pisaniu encyklik.A te ,jak czytamy w poście powyżej,przemawiają bardzo na niekożyść JPII.

Odpowiedz do tematu